Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

cucito
6. bře 2016

@veva1211 Ještě před Vánoci jsem říkala, že na IVF nikdy. Dnes jsem si říkala, že pokud bude potřeba, půjdu i do dalšího cyklu. Jojo, co bychom neudělaly...Ve skrytu duše doufám, že další IVF potřeba nebude...

missuttka
6. bře 2016

holky jste sikulky,kdyz to tu ctu 😉 ted jak to ctu,oni tam jsou i v sobotu? 🙂

veva1211
6. bře 2016

@cucito Ja se modlim aby nam vyslo IUI.Nez jsme sli do IUI tak jsem v mysli si rikala ze IVF NEE.Ale s postupem casu a srovnavani si zivotnich cilu je fakt ze clovek kdyz chce mimi musi byt silny.Ja se strasne bojim vedlejsich ucinku od tech hormon.injekci...Ale musim myslet pozitivne a brat i vas jak jste tady sikovni.Jak se citis je to lepsi?Brisko mas porad samou modrinu?

cucito
6. bře 2016

@missuttka já byla dnes na punkci,vedle na lůžku paní na transferu. Za ty peníze by tam měli být nonstop...😄

cucito
6. bře 2016

@veva1211 Teď mě tady možná ukamenujete, ale já šla do IVF kvuli manželovi. Mám za sebou 3roky snažení, takže doufám, že to vyjde. Vedlejší účinky u mě-mám za týden necela 2kg dole. Dnes začínám s Utrogestanem,před 2lety jsem přibrala díky němu 6kg,snad to teď takové nebude. Díky za zeptani - při sezení,leženi to jde. Chůze je horší. Modřiny jsem měla jen od sestřičky,jinak ne😀

veva1211
7. bře 2016

@cucito A to te manzel do toho nutil?Dnes se citis lip coz?Sla si dnes do prace?Tech 6kg je mazec....

veervit
7. bře 2016

@cucito ahoj, tak jak ti je? A jak se ti embrya vyvíjí dobry?

cucito
7. bře 2016

@veva1211 Nenutil úplně, ale je starší (37) a už by rodinu moc chtěl. Známí mi říkali, že jsem sobec, že myslím jenom na sebe, když nechci podstoupit IVF. To se to mluví lidem, kteří si řeknou, že by chtěli mít dítě a další měsíc byla holčina těhotná, že?... Nakonec u mě rozhodlo to, že se mi dělaly každý měsíc cysty a bylo mi pořád zle - když mi cysta rostla, když při MS praskala, končila jsem na pohotovosti... Jojo, jsem v práci, břicho už je lepší, v noci jsem ale nespala. No, mazec to byl, protože to bylo za cca 5 týdnů. Snad tentokrát nepřiberu...

cucito
7. bře 2016

@veervit Ahoj, díky za zeptání. Oplodnili jen 5, z toho 4 jsou dobrá, 5. ještě dává naději. Bojím se, že je to málo!!!! 😢 Kolik jste měly, holky, vy?

evulinka10
7. bře 2016

@cucito Nezáleží na kvantitě, ale na kvalitě !! 😉 Já jsem měla u 1 IVF 5 vajíček a zbyla nám 2 embrya, které jsem si nechala zavést, ale bohužel 1 IVF nám nevyšlo a o 3 měsíce později jsem měla u 2 IVF 6 vajíček a zůstal nám jeden jediný bojovníček, kterého už mám u sebe 23 týden 😉

cucito
7. bře 2016

@evulinka10 Ahoj, já vím, ale stejně jsem doufala tak v 8 vajíček a třeba 4 embrya, aby bylo co mrazit. Ale je to vše předčasné a hlavně - což je asi nejhorší - s tím teď nic neudělám, musím jen čekat a doufat...

cucito
7. bře 2016

@evulinka10 A jinak velká gratulace a ať je vše v pořádku... 🙂

evulinka10
7. bře 2016

@cucito Díky, taky po 4 letech snažení a utíkajícímu věku je to snad zázrak, že se nám to podařilo a jsem za to ráda. Tobě držím pěstičky, ať se ty 4 embryjka dále vyvíjí, abyste měli mrazáčky 😉

veervit
7. bře 2016

@cucito hlavu vzhůru! Hlavně se netrap! Pořád je to nádherný počet! My měli take 5. Důležitá je opravdu kvalita! Ne kvantita!

cucito
7. bře 2016

@evulinka10 Děkuji za slova podpory, my se snažíme přes 3 roky...

cucito
7. bře 2016

@veervit Jsem ráda, že jsem šla do práce, utíká to. Doma bych se asi zbláznila... A jak vám to dopadlo?? Nečtu diskusi od začátku, tak u někoho nevím, v jaké fázi je...

veervit
7. bře 2016

@cucito a vykašli se na všechny! Ať si lidé melou co chtějí! Kdo tim neprojde, tak vubec nemůže soudit. Přesně, mě taky dokáže naštvat, když si teď řeknou pořídime si dítě a hned je těhotna☹

veervit
7. bře 2016

@cucito a učíš malé dětičky nebo už větší? Já celkově obdivuji učitelky! Musela bych se zbláznit. Nám se přestaly embryjka nějak vyvíjet, ale dotáhly to nakonec do konce. Ale nechytly se nam. A poslední se neprezilo mražení. Ve čtvrtek jedeme pro výsledky imunologie, tak se taky bojim☹ Jsou to neustále nervy. Ale jsem moc ráda, že to tady s vámi mohu prodebatit.

luist
7. bře 2016

@cucito my meli 1 ivf 1ho prcka nevyšlo a 2 ivf opet 1prcka cekame na ortel

missuttka
7. bře 2016

Jeste se chci zeptat,jak je to tam splacenim? Za kazdou ukon se plati hned na miste nebo se to tam nejak scita? my ted pojedem na odbery,ja na krev a manzel spermio,tak jestli uz budeme platit. mame za sebou vstupni konzultaci. dekuji 🙂

kacka49
7. bře 2016

@missuttka platí se hned, ale krev ani spermio se neplatí ... teda aspoň my neplatili 😉

kacka49
7. bře 2016

@andreee86 tak jak, držím od rána pěstičky a myslím na Tebe 😉

veervit
7. bře 2016

@andreee86 taky čekám na zprávičku!!

veva1211
7. bře 2016

@andreee86 ja taky!!!!🙂

andreee86
7. bře 2016

Ahoj holky, tak krev dopadla dobře, Hcg 765 nebo tak nějak, ale vyhráno nemám. Nelíbil se mu ten kašel, že je to blbý, že mi na to nemůže nic dát, ale říkal právě, že se tím hodně namáhá děloha, že prcek je moc malej a ty otřesy nemusí zvládnout. Takže dál ležet, hodně pít hlavně čajíčky a co nejméně se nutit ke kašlání. Což ale prostě pokaždé nejde. Takže u mě bude rozhodující hlavně ultrazvuk a na ten jdu 23.

veva1211
7. bře 2016

@cucito kdo tim neprojde tak opravdu nevi...Taky me uz stve delam s lidmi a kazdej se pta a co miminko,ze uz na to mam vek atd.Jinak na to ze priberes hod bobek hlavne aby to vyslo....A kolik je tobe?

veva1211
7. bře 2016

@andreee86 drzim pesti a hodne se setri !!!Mam z tebe radost.

veva1211
7. bře 2016

@andreee86 muzes zkusit dat nohy nahoru...

kacka49
7. bře 2016

@andreee86 psala si, že když spíš, nekašleš 😉. Tak spinkej a odpočívej, určitě to bobíšek vydrží 😉. Držím pěsti a myslím na Tebe 😉. Hlavně se hodně šetři 😉. A mysli pozitivně, drž se 😉

andreee86
7. bře 2016

@veva1211 ahoj, vždyť já pořád jenom ležím a ležím, tak už se víc snad ani šetřit nemůžu. 😒