Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

veva1211
5. kvě 2016

@andreee86 Andrejko ty ted cekas na imuno a genetiku?A kdy bys mohla jit na dalsi pokus?

veva1211
5. kvě 2016

@lenik33 Aha tak hlavne ze se povedlo,uz mas to za par😀 ,cekate chlapecka nebo snehurku ci prekvapko?

andreee86
5. kvě 2016

@veva1211 ahojky, na genetice jsme byli teď v úterý a výsledky prý máme čekat tak za čtyři týdny a na imuno jedeme příští týden. Další pokus podle výsledků a jinak tak za tři měsíce od revize. První MS už jsem dostala, tak alespoň že tak. A jakpak jsi na tom ty? Už také stimuluješ? 😉

veva1211
5. kvě 2016

@andreee86 to je hrozny to cekani vid?Pristi tyden mam zavolat do Sanusu a domluvit se s doktorem..Ale ja se chystam ted 18.5.na zastavovaci a pak na stimulaci.Strasne se bojim,vim jsem posera☹.Hm, ale doufam ze to klapne!Ted mame docela rodinne problemy a v praci na termin kdybtch mela mit cca odsati tak se predelava salon a ja nebudu moc uklizet.Pak clovek nevi na co se ma vymlouvat ach jo.

kacka49
5. kvě 2016

@andreee86 ahoj Andry, jsi zlatá 😉. Mršce se pořád nechce ... Dva dny špiním ... Už to třetí den přivolávám červeným vínem ... Tak snad. Právě už je to 6 týdnů a děším se nějaké vyvolávací injekce ☹. Jak Ty, už máš po MS? A na odběry na imunologii jedete v úterý nebo už jste byli?

veervit
6. kvě 2016

@anickaa87 Tak jak bojovníci bojují? Dobrý??

anickaa87
7. kvě 2016

@veervit @veervit ahoj jj bojuji podle dr. Se jim vede dobre ale musim zaklepat abych to nezakrikla pac me se smula drzi po cely zivot, dnes si zavolam a reknou mi kdy mam jit na transfer ( doufam ze to pisu dobre) :D

veervit
7. kvě 2016

@anickaa87 tak dobrý. Jojo transfer. Tak a budeš mít jednoho bobíška u sebe. Budete dávat 1? Teď tu smůlu překonáš neboj😉

veva1211
7. kvě 2016

@anickaa87 jen at bojuji prdousci!Drzim pesti😉!A uvidis ze za par dnu budes mamina.

veva1211
7. kvě 2016

@veervit A jak pokracujes ty?

anickaa87
7. kvě 2016

@veva1211 kezby, moc diky 🙂

veervit
7. kvě 2016

@veva1211 no stimuluji pořád vysokou davkou, pry by jich mělo byt vic, tak uvidíme. Bylo jich v patek 7.. Teď už vaječníky cítím. A dnes jsem si pichla injekci sama, tak jsem ráda🙂 Na opu to vypadá ve čtvrtek.

anickaa87
7. kvě 2016

@veervit a jakou davku si pichas?

veervit
7. kvě 2016

@anickaa87 picham menopur a 225 jednotek 1.den bylo 265

anickaa87
7. kvě 2016

@veervit @veervit jj jedno i Kucera porad opakuje ze prioritou je oplodnit a porodit hlavne zdrave dite 🙂 tak ja uz doma mam 7 letou princeznu a myslim si ze 2 deti bohate staci... No hlavne aby to vyslo a mimi bylo predevsim zdrave nic jinyho si nepreji... A co vy, taky 1?

veervit
7. kvě 2016

@anickaa87 tak už máte doma princeznu, dobry. Tak je to pro vas bych řekla takove lepší, že už alespoň jedno doma máte. My taky jedno budeme dávat. A to máte přirozeně jestli se mohu zeptat?

anickaa87
7. kvě 2016

@veervit jj naprosto prirozene a hned na prvy pokus, o to pro me byl sok ze proc nemuzeme mit dalsi kdyz teda uz jedno mame, ani ve snu by me nenapadlo ze zrovna ja budu mit co docineni s Ivf...

veervit
7. kvě 2016

@anickaa87 ty jo, já znám páry s tím samým problém. Je to vážně zajímavé. První hned, pomalu si řekli teď a bylo a druhé s problémem.

veervit
8. kvě 2016

@anickaa87 tak už víte kdy jdete na vklad? A bojovníčci jsou v pořádku? ?

anickaa87
9. kvě 2016

@veervit holky tak uz to mam za sebou za 14 dni jdu na krev , drzte mi palce aby se to povedlo 🙂

anickaa87
9. kvě 2016

Jo a zitra si mam zavolat zda se bude neco mrazit pac dr rikal ze zbytek embryi jsou nejaky pomaly nebo co neznel moc nadsene, no uvidim zitra jak na tom jsou...

veervit
9. kvě 2016

@anickaa87 Dobrý Ani! ty jo tak odpočíváš? Jsi doma?? Určitě to doženou a budou mrazáčci 😉

missuttka
9. kvě 2016

Tak dneska jsme byli v Sanusu,injekce,krev a manzel zase odber a moc nas nepotesili. V celem odberu byli 3spermie,jeste horsi jak minule ☹ jak tohle v cervenci dopadne.. my jsme fakt dvojka na odpis

kacka49
9. kvě 2016

@missuttka a zkoušíte pro manžela nějaké ty vitamíny?

anickaa87
9. kvě 2016

@missuttka at manzel zkusi vitamin E ten je dobry a jinak nebud smutna urcite to nebude tak hrozne, drzim vam pesticky🙂

anickaa87
9. kvě 2016

@veervit no zkousim odpocivat ale jelikoz mam doma skolacku tak to moc nejde, ale prvni 3 dny si na sebe dam urco pozor jak mi bylo receno 🙂

missuttka
9. kvě 2016

@kacka49 ano zobal ted mesic a vysledek 0.

missuttka
9. kvě 2016

@anickaa87 dekuji. Rybar rikal ze ted otazka,aby tam neco bylo az me nastimulujou. Chteli jsme zamrazeni a ze to nedoporucuje,kdyz tam skoro nic neni. Ze ten mraz tomu ublizuje,tak by z tech 3nemuselo byt nic k pouziti. Ach jo

veervit
9. kvě 2016

@missuttka Zobejte dál! Spermie se vyvíjí 3 měsíce! Za měsíc se toho moc nezlepší, já si teda myslím. Alespoň tak nám to bylo řečeno! Nám pomohl selen zinek a zkuste macu (maca peruánská). To mi radila i kamarádka lékárnice. Neboj se nic, určitě se pak na oplodnění něco najde 😉

veervit
9. kvě 2016

@anickaa87 jasný, jak už jedno kvítko doma je, tak se nedá flákat, to mi je jasné. A kolik ti ještě bojuje bojovníčků???