Sanus Jihlava. Máte zkušenost?

petullak
15. srp 2007

Ahojky,

jsem tu nová a chtěla jsem se zeptat zda má někdo zkušenosti s klinikou Sanus Jihlava - ať už dobé nebo špatné.

Díky moc za každou odpověď

melanykol
18. zář 2007

tak já si to sypu do práce 🙄
jankatr napiš jak jsi dopadla v sanusu,večer 22.30 jsem doma tak na to mrknu 😉

jankatr
18. zář 2007

Nazdárek prdelky moje - tak pan doktor byl opět spokojen - dokonce má pocit že i ovulace proběhla 😲 😨 , ale jisté to prý bude až podle krve. No každopádně důležité je to že z toho má dobré pocity - tím pádem je mám i já - zatím se stále drží myšlenky že by krátký protokol byl asi lepší, ale definitivně se rozhodně na příští kontrole, až doberu anti. (ale vypadá to že u toho zůstanem)
takže asi tak.
Ronaldino - Hajdamisa - ty se vyprdni na černou kroniku, nebo si na tebe došlápnu 😠 ty máš být naprosto v pohodě - pamatuj si že miminkám se daří jen ve šťastném bříšku!!! 😵 😵 😵 - a mimochodem - těhotenství je opravdu úžasné období života - ty obavy teď vypadají hrozivě, ale věř mi že to štěstí z miminka až budeš těhotná, je za normálních okolností hravě převálcuje. A krom toho, na deprese a smutnění - je vždycky dost času až k něčemu opravdu dojde - tak to nechtěj trénovat dopředu. Ju?

Mel a co ty? jak je - už se ti to krátí - budu držet pěstičky aby to dopadlo dobře 😉 🙂

melanykol
19. zář 2007

Ahoj,no já jsem jak na jehlách,každý den,co zkončí je pro mě vysvobozením 🙂 Tak ještě že u tebe to vypadá slibně 😉 bohužel,jak jsem psala,že bych nejraději vyměnila doktora v sanusu,tak když jsem se objednávala,automaticky se mě sestra ptala k jakému doktorovi chodím 😖 tak mohu jen doufat,že ten neúspěch nebyl díky němu,ale pořád mě hlodá,že když to vyšlo,tak mi dělal ET jiný doktor 😖

jankatr
19. zář 2007

Mel, to s tím ale vůbec nemusí souviset, zbytečně se nad tím netrap - teď musíš být v pohodě, ju 😉

jankatr
20. zář 2007

kuk 😲

melanykol
21. zář 2007

Ahoj,ahoj,opět další krásný den 😀 myslela jsem,že i krásný víkend,ale opět jdu v sobotu na brambory,takže se nudit rozhodně nebudu 😖 a tentokrát jich bude asi trochu víc,protože můj strejda hospodaří a kolemjedoucí mu je úspěšně po nocích vybírají,tak musí naběhnout příbuzní a zabrat 😠

jankatr
21. zář 2007

oj oj oj - tak to ti fakt nezávidím - už se děsím kdy to přijde u nás... ale třeba bude mužíček v práci a vynechaj nás z toho 😝 😀
já mám zas dneska dilema - trošku jsem zašpinila a nevím jestli už to mám počítat za začátek MS nebo ne. Jindy bych si z toho hlavu nedělala, až to bude tak to bude, ale když mám od druhého dne baštit tu anti tak jsem z toho kapku zmatená... 🙄 😖

melanykol
22. zář 2007

čau,čau,tak jsem se vrátila z brambor,no zítra se asi nehnu,nasadily jsme vražedné tempo,za tři hodˇky bylo vybráno a pak se do půl osmé přebíralo 🙂

jankatr
22. zář 2007

pakárna co? 😝 😝 😝

jankatr
23. zář 2007

kukuk 😲

jankatr
26. zář 2007

asi to přesunem celé na: Stimulace na IVF, KET,IUI srpen-prosinec 2007
je nás tu málo a nějak to vázne 😨

melanykol
26. zář 2007

asi ano,stejně jsme tam všechny-obě 😀 😀 😝 😀

jankatr
26. zář 2007

jj - a posledně už nás i Hajdamisa (Ronaldovi) následovala 🙂 tak tu nebudem soukromničit

hajdamisa
26. zář 2007

ahoj, i já se hlásím se svýma čtyřma prstama - budu je držet malanykom, aby se vše povedlo. Já jsem zatím v pozadí těchto diskusí. Na mě to vše dolehne koncem listopadu-to začnu s injekcemi a pak vás budu asi moooooc potřebovat-masírujte prstíčky-budete mi radit-můj muž ví prd a brblá , když si o těchto věcech čtu na netu. Ale mě to pomáhá vědět, že nejsem sama

hajdamisa
26. zář 2007

ted to vypadá že mám jen 4 prsty- chtěla jsem napsat se čtyřma parcama 😀 😀

hajdamisa
26. zář 2007

sakra palcama !!! 😝

hajdamisa
26. zář 2007

Janka Tr ségra má v pátek termín, ovšem doktorka jí řekla, že to bude tahat asi až do vánoc 😢 tak se bojím aby porod byl ok, u 1. dítka to nebyla žádná sláva, tak by ji teď holčička mohla odměnit rychlým vsupem na tenhle svět-hlavně at to dobře dopadne

jankatr
26. zář 2007

hele viřiď mu ať nebrblá - může být rád že s tím neotravuješ jeho 😀 😀 😀 a přijď za nama na tu druhou diskusi, tady to asi zabalíme, stejně si tu píšem jen my tři, a my pak s Melanykol přeskakujem z jedné do druhé.

lucy82
13. led 2008

Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat jestli musím mít doporučení gyndaře do Sanusu? Chodím do Jihlavy k Poustkovi a ten má smlouvu s Brnem, do Brna se mi nechce kvůli času dojíždět. Snažíme se už 19 měsíců a leze mi to na mozek. Přítel má SPG výbornej, já ovulaci taky mám, brala jsem Clostilbegyt (nezabral) tak mi nechal jen utrogestan a stejně nic beru ho od září ☹ Myslím že mi už na gyndě nepomlůžou tak přemýšlím že zajdu do Sanusu, už je to moc dlouhá doba ☹

culinka2
10. únor 2008

ahoj holky!

mam na VAs prosbicku! Rada by som sa objednala v Sanuse Jihlava ale nikde neviem najst na nich nejaky kontakt, mozte mi ho prosim poskytnut? Dakujem Vam!!!!

jankatr
10. únor 2008

ahoj culi - Sanus v Jihlavě vlastní stránky nemá - je to malá pobočka hredeckého Sanusu - ale nevím proč se nezobrazí alespoň odkaz na adresu.
Tady je alespoň tel: 567157401

Lucy - myslím že až vám bude psát doporučení - nemělo by tam být adresně uvedeno pro kterou je to kliniku - výběr by měl být na vás - lékař by vám měl maximálně doporučit. Alespoň já ho tak měla napsané a myslím že to bylo správné - není to malá částka, která většinu z nás čeká a proto by měl každý mít možnost si sám vybrat CAR tak aby mu maximálně vyhovovalo.

přeju hodně štěstí - pokud byste se chtěly ještě na něco poptat - pište do IP - diskusi teď moc nestíhám.

culinka2
11. únor 2008

dakujem Ti Janka.....uz som Ti napisala aj do IP...drz sa! pa!

jankatr
11. únor 2008

aha - tak koukám že to berem obě v opačném pořadí 😀 😀 😀 taky už máš ode mě něco v IP 😉

vysocanka
20. srp 2009

Ráda bych zase obnovila tohle téma a spřátelila se s někým, kdo navštěvuje jihlavský Sanus, je tu někdo takový? 😵

ajachlapikova
20. srp 2009

Ahoj Vysočanka, já sice SANUS nenavštěvuji, ale jsem také z JIhlavy... Zatím se snažíme normálně, 1.7. jsem měla MA, takže se teď pomalu zase začínáme snažit, ale pokud chceš spřízněnou duši z Jihlavy, klidně si můžeme psát 🙂

vysocanka
20. srp 2009

tak to ti přeju hodně štěstíčka aby to šlo samo a rychle.. 🙂

ajachlapikova
20. srp 2009

jak dlouho už se o miminko snažíte vy???

vysocanka
20. srp 2009

my skoro tři roky..

petulka64
25. dub 2010

Dobrý den,

ráda bych se tímto poptala, jestli někdo navštěvuje SANUS v Jihlavě, pokud ano ozvěte se mi třeba na IP. Uvažujeme o změně CARu a protože to do Jihlavy nemáme daleko, zvažujeme tento. Dík. P.

sovicka_
26. dub 2010

Dobrý den, mám podobný dotaz - navštěvuje někdo Sanus v Jihlavě? Slyšela jsem dobrou referenci, původně jsme uvažovali o Brně, ale zřejmě to změníme. Na stránkách Sanusu toho moc není, jakou úspěšnost má toto centrum?