Sanus Jihlava. Máte zkušenost?

petullak
15. srp 2007

Ahojky,

jsem tu nová a chtěla jsem se zeptat zda má někdo zkušenosti s klinikou Sanus Jihlava - ať už dobé nebo špatné.

Díky moc za každou odpověď

boruuvka
27. srp 2011

@lenca_acnel my to máme do Jihlavy vzdálenostně podobně jako ty a proto jsme tam taky vyrazili. Hned na poprvé nám IVF vyšlo. Sestra na recepci není moc sympatická, ale jinak ok. Já jsem se taky rozhodovala kvůli vzálenosti, protože v rámci IVF se pak jezdí třeba každý druhý den na ultrazvuk na kontroly a jezdit do Brna nebo do Prahy to se mi opravdu nechtělo...

lenca_acnel
27. srp 2011

@boruuvka No to je právě přesně ono a navíc jsou to i další peníze navíc a cestování je taky pak únavný, takže to u nás taky zatím vypadá na tu Jihlavu, zkusíme a uvidíme 🙂

olousek35
29. srp 2011

@lenca_acnel nechci vám do toho mluvit, ale třeba reprofit tohle řeší po meilech. Můžeš na kontrolní ultrazvuky chodit ke svému gyndaři a volat jim výsledky mailem. Výsledky mají skvělé a ceny mnohem nižší než v Jihlavě. Ale je to na vás. Držím pěsti ve správné rozhodnutí.

lenca_acnel
29. srp 2011

@olousek35 děkuju za info, to je důvod proč sháním info celkově a zkušenosti ostatním, abych zjistila názory a zkušenosti ostatních

val123
30. srp 2011

Ahoj holky, já mám za sebou 2 IVF + ISCI v Jihlavě. První konzultace super, odcházeli jsme s manželem nadšeni, po prvním pokusu taky dobrý, ale když jsem začala špinit a test začal slábnout (protože jsem šla na krev až 22. den od ET - měli zavřenou laboratoř) a doktor mi po telefonu jen řekl, ať zkusím ascorutin,tak mě to trošku naštvalo. Ale přešla jsem to a pustili jsme se do druhého pokusu. Z toho jsem najednou měla pocit, že je to jen hon za penězma. Všechno děsně "šup, šup". Pokaždé jsem měla i hrozně maličko vajíček a nikdo s tím nic nedělal (1. pokus 4 a druhý 6 a zůstaly vždy jen 2 bojovníčci).Nakonec to celé skončilo negativním výsledkem. Je těžké popisovat ty pocity, které jsem z toho celého měla, ale rozhodně už bych do Ji nešla. Taky jsem se bála kvůli vzdálenosti, ale teď až nabereme sílu, tak jsme 100% rozhodnuti pro Reprofit Brno.

val123
30. srp 2011

Samozřejmě jsem myslela 2 IVF + ICSI 🙂

olousek35
30. srp 2011

@val123 jen pro moji zvědavost, kolik vás to v Jihlavě stálo. Každý ten pokus a čím si stimulovala?

adrie
31. srp 2011

Olousku35, gratuluji k mimi.... Můžu se zeptat, to jsi byla v Reprofitu v Brně???

val123
31. srp 2011

@olousek35 Bylo to vždy okolo 17 tis., a měla jsem puregon a k němu cetrocide.

olousek35
31. srp 2011

@adrie ano, byla jsem v reprofitu v Brně. Moc je všude chválím, bylo mi tam moc dobře. Ale určitě je to i jinde dobré.
@val123 já s tím, co ty doplácela 11tis.i s prodlouženou kultivací. Pak jsme ještě dávali 4 tisíce za zamražení embryjek. Děkuju moc za odpověd.

val123
31. srp 2011

@olousek35 mě o reprofitu vyprávěla hexelucka, nevím, jestli ji znáš, asi ano. A jsem pro něj do budoucna rozhodnutá, ale teď na to nemám nějak energii.

olousek35
31. srp 2011

@val123 asi neznám, ale to nevadí. O nich asi nikdo nebude mluvit špatně. Ono to nejde s jejich přístupem. Hodně štěstí a sil do dalšího pokusu. Někdy to je moc těžké, ale všem to vyjde. Jen to chce vytrvat a věřit. 😉

majka43
1. zář 2011

@lenca_acnel Já v Brně byla, v Repromedě a na Obilním. Už bych tam nešla, Jihlava je supr.

lenca_acnel
1. zář 2011

@majka43 No my nakonec půjdeme asi do Brna - UNICA, poradil nám to gynekolog, tak uvidíme. Však když se mi to nebude zdát, tak půjdeme jinam.

majka43
1. zář 2011

@lenca_acnel Zkusit se má všechno, přeju hodně štěstí. O UNICE moc nevím.

majka43
1. zář 2011

@lenca_acnel Mě taky poslal gynekolog do Repromedy, protože s nimi má smlouvu a posílá tam svoje pacienty. Jsem samoplátkyně a vyšlo mě tam jedno IVF na 100 tisíc. Na Obilním, mě vyšlo jenom na 60 tisíc. Je to velký rozdíl.

lenca_acnel
1. zář 2011

@majka43 no tak my jsme na pojišťovnu, ale já když to tak čtu, tak hodně záleží na protokolu,.... a tak ten rozdíl je většinou +- 5000,-- a stejně člověk dopředu neví, co mu doporučí a tak.. No mě zatím ten gyndr. dost pomáhal, když mi doporučil jinou endokrinologii než kam jsem chodila a nová dr. je super a v pohodě, tak doufám, že to opravdu dělá pro nás a ne pro peníze, ale tak uvidíme no. Snad to bude na UNICE v pohodě, když se mi tam nebude líbit, tak zkusíme tu Jihlavu. Ale jinak si myslím, že asi na samoplátcích to zkouší si vydělat víc než je potřeba zvlášť v těch velkejch městech, to víš točí se v tom velké peníze

majka43
2. zář 2011

@lenca_acnel Mě se na Jihlavě líbí, že chodím jenom k jednomu doktorovi. Třeba to na UNICE tak je. Třeba na obilním, ti dělal ultrazvuk někdo jinej a pak jsi šla pro výsledky zase k někomu jinýmu a když jsem přijela příště, tak tam byl zase úplně někdo jinej. Co pak o tobě můžou vědět. Pak mi určitě napiš, ja je to v Unice, moc by mě to zajímalo.

ahojkyholky
2. zář 2011

@lenca_acnel nechodíš náhodou v HB k dr. Štěpánkovi,pak by ta Unica seděla.

lenca_acnel
2. zář 2011

@majka43 Určitě dám vědět, jak to tam chodí, ale my se musíme teprve objednat 🙂, tento týden jsem to nějak nestihla.
@ahojkyholky Nee, chodím k dr. Přibylovi - na toho je chvála i stížnosti, asi taky záleží jak komu sedne, mě zatím vždycky pomohl, tak uvidíme.

ahojkyholky
3. zář 2011

@lenca_acnel znám,chodila jsem k němu jako hodně mladá.Tak třeba doporučení bude dobré.

lenca_acnel
3. zář 2011

@ahojkyholky Já k němu chodím od začátku, nějak jsem si nemohla vybrat z těch gyndr. na Havlíčkobrodsku, tak jsem tak nějak naslepo zkusila Přibyla a zatím mi vyhovuje. Tak uvidíme, jak na nás UNICA zapůsobí.

ahojkyholky
3. zář 2011

@lenca_acnel Unicu nám tehdá doporučoval i dr. Štěpánek,ale našemu výběru si nějak nebránil,když mi psal doporučení chtěl psát zprávu pro Unicu tak říkám,že jdeme do sanusu tak nám to přepsal na zprávu pro sanus.

lenca_acnel
3. zář 2011

@ahojkyholky No my jsme taky zvažovali Sanus, ale nemohli jsme se pořád rozhodnout, tak jsme se domluvili, že zkusíme to co nám doporučí dr. a uvidíme.

jennyska
19. zář 2013

Ahoj snažilky, maminky a těhulky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z Vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Máme v ní i téma CAR Sanus Jihlava a protože Vy s ním máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na https://www.modrykonik.cz/sanus-s-r-o-jihlava/ ? 🙂

Pokud svou zkušenost vložíte, pomůže to i ostatním ženám, které právě shánějí informace o tomto centru a rozhodují se mezi různými centry v ČR. Díky Vám najdou zkušenosti na jednom místě přehledně a rychle. 😉

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska

lentikalena
13. bře 2015

Ahoj holky,můžu se připojit do vaší diskuse.Chodila jsem do Sanus Jihlava a můžu všem vřele doporučit.Nejlepší dr.Martin Kučera.Kdyby jste potřebovali poradit a nebo se o něčem poinformovat,stačí napsat.

koudulinka
13. srp 2015

Ahoj holky tak my mame jihlavu take za sebou,vysetreni pritele v poradku a me zjistili pco syndrom polycystickych vajecniku ze neni pravidelna ovu a neuvolnuji se mi vajicka.dali mi injekci na podporu a dalsi mesic ms nedorazila a na gyn.mi potvrdili 6.tyden tehu a ze mam za 3tydny prijit na uz,tam mi ale zjistili zamlkle tehu,takze jsem musela hned rano na revizi☹takze snazeni pokracuje odznova

mispulkamispule
23. zář 2015

@lentikalena
Ahoj, je už to sice dlouhá doba, co jsi psala příspěvek.. ale přesto požádám o nějaké info...
Dneska jsem se od gyn dozvěděla, že je u mě šance na spontánní těhotenství malá... Dost mě to vzalo, protože jsem si říkala, že po tom všem čím jsem si prošla bych už konečně mohla "fungovat"... ale asi moc ne... :( už mám vypsanou žádanku do CAR a jelikož jsem z Jihlavy, tak říkal, že na ty vyšetření můžu klidně tady...
Můžu požádat o info? Jak probíhá první vyšetření, jak dlouho je čekačka, a prostě takový ty základní informace než jim tam brnknu? 🙂 děkuji moc

lentikalena
23. zář 2015

@mispulkamispule Ahoj,určitě.U nás to probíhalo,asi takto.Zavolala jsem tam čekací doba byla asi do týden,to se tě zeptají,až tam zavolaš jestli se ti ten termín co ti dají hodí a jestli né objednají tě,až se to bude hodit tobě.Jsou tam suprové a rádi ti vyhovějí,takže se ničeho neboj.Jestli ti můžu poradit,chtěj aby tě přiřadili mudr.Kučeru,ten je suprovej a všechno lidsky vysvětlí.První návštěva je jenom na chvilku.Doktor se vás bude ptát jak se dlouho snažíte,jestli jste nějak nemocné co vaše rodina a nemoce atd a hned se vás zeptá,jak by jste si to představovali.Možná pošle i chlapa na spermogram,aby věděl jak to vypadá.Mému muži to dělali.Taky nás poslal na genetiku,na vysledky jsme čekali asi šest týdnů.No a pak to šlo rychle krve obou dvou atd.Jinak se ničeho neboj jsou tam super a pomůžou ti.Já jsem se taky bála a moc rychle to všechno uteklo a dneska,už koukám v postílce na pomalu 5 měsíčního prcka.Hodně štěstí a napiš jak jsi dopadla a kdyby jsi něco potřebovala klidně napiš,ráda ti odpovím.Ahojky 😉

moulinkaa
24. zář 2015

@mispulkamispule Moc držím palce, aby to třeba ještě šlo spontánně... Mnoho holek už tu na koníku psalo, že přestože lékaři tvrdili opak, zadařilo se jim, i když ne hned... Můžu vědět, jak dlouho se snažíte?
@lentikalena Prosím tě, napsala bys nám svou zkušenost se Sanusem Jihlava do naší wiki knihovničky? Moc by to pomohlo i ostatním ženám, které o něm hledají info: https://www.modrykonik.cz/sanus-s-r-o-jihlava/ Děkuji moc! 🙂