Sanus Pardubice. Právě začínáme 🙂

sigip
12. dub 2011

ták holky,minuly patek jsem byla poprve na zavedni a ted cekame 😎

hop
25. zář 2011

@verry Třeba si nás tak značkujou 😀 . hihi A co ty máš ted v plánu, když laparku už máš za sebou, Ketík?

verry
26. zář 2011

@hop hmmm,asi 😀 jinak já mám za sebou 5.IUI, ted jdem na imunologii a pak nejspíš do IVF 😕 . A ty? Tobě laparka taky nepomohla? 😖

hop
29. zář 2011

@verry Ahojdy, no my chystáme ted v řijnu poslední Ket. Už více vajíček není tak doufám, že se ti dva poslední bojovníci rozmrazí 😉 . My už máme všechny ivf vyčerpány. takže asi tak 😠 .Tak at je IUI úspěšná a už na Ivf nemusíte 😵 . No nevím jestli pomohla a nebo ne. Spíš jsem ráda, že jsem ok. Uvidíme jak to vše dopadne. 😉

chilli009
10. lis 2011

Zdravím všechny, mohu se pk Vám přidat? 21.11. jdeme poprvé do Sanusu k paní doktorce Novotné 😉 . Snažíme se necelý rok ( vím pro někoho krátká doba, ale podmínky nenahrávají k pozitivnímu konci). Doufám, že nás nepošlou domů, ať se snažíme ještě sami. Za IUI se platí 1000,- ?

verry
13. lis 2011

@chilli009 Ahoj, jasný že můžeš, jen je to tu trošku mrtvý.. 😀 já sem občas mrknu.. 😉
Dr. Novotná je supr, nemáš se čeho bát. Já k ní taky chodím. Domů vás určitě nepošlou, udělají vyšetření a myslím,že pokud není nějakej větší problém tak že byste mohli hned zkusit IUI. Za IUI se platí 1000,-(za katetr) + 30,-(poplatek) + za léky jestli budeš potřebovat stimulaci.. + za pregnyl 150,- asi jsem to napsala všechno,doufám 😅 kdybys něco chtěla vědět,ptej se. My tam chodíme od ledna. Ale zatím bez uspěchu.. 😠

chilli009
17. lis 2011

@verry díky, jj koukám, že to tu nějak nejde ☹ , škoda. Hodně štěstí a brzy // 😉

verry
18. lis 2011

@chilli009 díky, tobě taky 😉 pak písni co vám Dr. řekla. Rozhodně není čeho se bát.. 🙂

kkyti
28. kvě 2012

@rosnatka ,,,,moc pozdravů pro krajanku...je opravdu dobře,že sis ten Kostelec rozmyslela,měla jsem tu čest,sice pracovní,,,,ale do péče nikdy...

rosnatka
29. kvě 2012

@kkyti
Ahoj, taky zdravím...

Jen jsem po dlouhé době nakoukla. Naštěstí už nemám na Koníka ani na net moc času. Před dvěma měsíci se mi narodilo miminko 🙂 U nás se zadařilo hned na první pokus IUI. Byl to malý nebo možná spíš velký zázrak. O víkendu jsem jim posílala fotku spolu s děkovným mailem. Vivat Sanus Pardubice 😀

verry
31. kvě 2012

@rosnatka ahoj, tak to gratululuju! prosím tě, chtěla jsem se zeptat, když jsi zjistila že jsi těhu po IUI, nesla jsi doktorce něco jako poděkování?? .....já tam jdu za týden, jsem teda po KETu ale podle krve to vyšlo. A uvažuju jestli něco koupit.....

rosnatka
31. kvě 2012

Ahoj, no přiznám se, že nenesla. Docela jsem na to zapomněla. Asi tím, že jsem pořád byla napjatá, aby se to nějak nezvrhlo. Byla jsem v 5. týdnu na pohotovosti s krvácením, pak ve dvanáctém týdnu vyšel pozitivně screening na downa (1:5), pak odběr choriových klků (naštěstí vše v pohodě).... Já jsem dokonce měla strach psát jim dřív než po šestinedělí.

verry
1. čer 2012

@rosnatka aha,no je to fakt, já si psala na jiný diskuzi co chodí holky taky do pardubek jestli jim neco nesly. A taky že ne, že jim řekli v caru at jim pak přivezou prcky ukazat a přinesou fotečky. takže je fakt,a asi lepší bude když to budeme řešit až se prcek narodí. 🙂

pajiskazemlyna
4. čer 2012

@chilli009
@verry
Ahoj holky, můžu sem k vám taky občas kouknout ? 😵
Já ještě do sanusu nechodím, půjdu teprve na HP a partner na spermio a pokud budou horší výsledky, gynekolog nás do sanusu hned pošle ..
Dnes mi říkal, že u nás to zřejmě bez IUI nepůjde, tak se pomalu psychicky i fyzicky připravujeme 😀 😵
Můžete mi prosím stručně popsat jak to chodí od první návštěvy centra po IUI ?A i jak probíhá IUI ? Děkuji moc 😵
Držím pěsti všem snažícím se 😵

verry
4. čer 2012

@pajiskazemlyna ahojky, jo, v pohodě, jen je to tu trošku mrtvé...jak sis asi všimla 😅 takže první návštěva je pouze o povídaní s paní doktorkou. Jestli můžu, doporučuji dr. Novotnou. Jsem s ní byla max. spokojená. Takže poprvé přijdetete s partnerem a s dr. si povídáte, jak dlouho se snažíte, jaký jstte prodělali nemoce,jestli kouříte, atd atd. dr.si vše zapíše do pc. a pak se objednáš na hormonální profil a stěry a partnera pošlou na spermio. Podle toho se vyvodí, co je pro vás nejlepší. Ale jestli nemáte nejakej větší problém, tak vam hned navrhnou IUI. Toho se bát vůbec nemusíš, nic na tom není. Přijedeš k dr. na utz jestli ti probíhá ovulace, narůstá folik a sliznice, když je vše ok, tak v určitý den si musíš nechat píchnout pregnyl a pak většinou hned další den jdeš na IUI. Partner přijde ráno dát spermio a ty přicházíš na akci asi za 2hodky po něm 😀 To si lehneš do křesla,jako při normální gyn.prohlídce. Daji ti zrcadla a dr. do tebe vstříkne spermoníky. 15minutek poležíš v klidu a jdeš domů. 😉 Vůbec to nebolí,nic to není. Jestli chceš jeste neco vedet,klido mi písni do IP, ráda odepíšu.

pajiskazemlyna
4. čer 2012

@verry
Ahojky, koukám, že sem nikdo moc nechodí 😀 Děkuji moc za odpovědi ... O paní Dr. Novotné mluvil i můj gynekolog, příští týden k němu jdu na oběr na HP, partner jde do sanusu na spermio a pokud budou výsledky horší, hned nás tam doktor pošle.
Hodně jsi mě uklidnila, moc děkuji ...
Můžu se zeptat, jak je to u vás ? Máte nějaký problém ? A jak dlouho se snažíte ?
Jaké "procedury" máte za sebou ?

verry
4. čer 2012

@pajiskazemlyna jsme v sanusu od ledna 2011 za tu dobu jsme si nechali udělat všechny testy ohledně neplodnosti a v mezičasech zkoušeli také IUI....celkem jich bylo 6. Nicméně na problém u nás se žádný nepřišel, až na menší alergii přítele na svý spermie(člověk ani neví,že taková věc existuje...) po zaléčení jsme se rozhodli jít do IVF. A v pondělí za týden jedu na první utz 😵 jestli se chytla jedna bublinka nebo dvě 😉 😵 😉 hodně jsem to zkrátila, přeci jen to ale trvalo rok a půl 😅

pajiskazemlyna
4. čer 2012

@verry
óó, no tak to gratuluji strašně moc !!! 😵
To je krásné, tak to po tom dlouhém čekání určitě stojí za to .. 😵
P.S. o tom jsem vážně nikdy neslyšela 😀

verry
4. čer 2012

@pajiskazemlyna děkujííí, no však jsme v tý frontě na mimča čekali přes 4 roky...
a dočkali se! 😵

verry
4. čer 2012

@pajiskazemlyna kdybys chtěla cokoliv vědět,tak písni. Ale jinak se nemusíte bát. V Sanusu jsou moc milý a hodný, a k dr. chodím moc ráda, je fakt prima. Tak jestli se tam budeš objednavat, rovnou do tel. sestřičce řekni,že bys ráda chodila k Novotné,že máš na ni dobré reference. A tak tě objedná k ní. Je super. 😉

verry
4. čer 2012

@pajiskazemlyna a jak dlouho se snažíte vy? a máš nejake vysetrení za sebou?

pajiskazemlyna
4. čer 2012

@verry
Tak to jsi moc hodná, určitě až budu mít nějaký dotaz, tak ti napíšu 😵
My teprve začínáme .. je to necelý rok snažení, ale můj gyndař vidí problém v mých nekonečných cyklech 😀
Tak snad mě dá on nebo paní Dr. v Sanusu dohromady 😀
To jste si počkali teda pekelně dlouho ... o to víc to bude teď pořádku, hlavně aby jste byli s miminkem zdraví 😵

verry
5. čer 2012

@pajiskazemlyna neboj, tam vás dají do kupy 😉 kdyby něco-písej. Jsem tu skoro furt 😀

verunousek
17. zář 2013

Ahoooj holky....mám dotaz....mám jít v druhý den měsíčků na první injekci,ale vychází mně to na pátek nebo na sobotu....vím, že je to předčasné řešit,ale nebude něčemu vadit, když se to píchne až 3 den????Znám se, jaký jsem smolař a určitě mi to příjde v pátek večer ...V CARU se k tomu nějak nevyjadřovali a o víkendu tam nejsou ....tak jsem zmatená,ale peníze si vyfasovali hned ...máte nějaké zkušenosti????Myslela jsem si,že si budu píchat injekce každý den a sama,ale prý dostanu jen jednu a pak za 6 dní na kontrolu....jsem zmatená :D ....nějaká novinka?Víte o tom někdo něco kuju...je to mé první IVF

jennyska
18. zář 2013

Ahoj snažilky, maminky a těhulky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z Vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Máme v ní i téma CAR Sanus Pardubice a protože Vy s ním máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na https://www.modrykonik.cz/sanus-s-r-o-pardubice/ ? 🙂

Pokud svou zkušenost vložíte, pomůže to i ostatním ženám, které právě shánějí informace o tomto centru a rozhodují se mezi různými centry v ČR. Díky Vám najdou zkušenosti na jednom místě přehledně a rychle. 😉

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska

jane_s
13. říj 2013

@pajiskazemlyna Pájulko, ty máš taky zkušenosti se Sanusem v Pardubicích? Nově tam teď jezdíme, tak sonduju co a jak:-* jsem přímo u paní Dr. Novotné😉

smajlinka12
25. říj 2013

Ahojky, jane_s, taky jsme objednane k p. Novotne na 1.11., tak jsem taky zvedava, mate uz nekdo nejake zkusenosti? Dekuji

danka4
3. dub 2014

Ahoj, zkusím to tu trochu obnovit 🙂 ... tento měsíc jsme začali v pardubickém Sanusu. Manžel má spermio OK. Na mě bohužel po 3 měsíce nezabíral Clostilbegyt, tak jsem byla poslána do CARu. Nejprve jsme absolvovali pohovor - tam nám bylo řečeno, že pojedeme 1 cyklus bez léků, udělá se hormonální profil, UZ a podle toho mi na další cyklus napíšou léky. 3DC jsem šla na krev a dnes (12DC) jsem byla na UZ, kde jsem se měla dozvědět medikaci, podle výsledků hormonálního profilu a čekat na další cyklus. Místo toho mi Dr. řekla, že je tam krásný folík (bez léků!!), píchla Pregnyl a zítra jdeme na IUI. Zítra mám narozky, tak by to byl výborný dárek, kdyby to vyšlo takhle "hned" (snažíme se už rok a půl) 🙂

danka4
7. dub 2014

Tak to vypadá, že jsem jediná, kdo chodí na koníka a zároveň do pardubického Sanusu ☹

spikella
7. dub 2014

@danka4 držím palečky,,, 😉 Mudr. mohu jen doporučit🙂

kristinandbaby
13. dub 2014

@danka4 Nejsiiiii 🙂 Snažíme se s manželem skoro dva roky, v říjnu jsem byla na laparoskopii, kde mi našli endometriózu. V lednu jsem začala chodit do CAR Sanus, v úterý proběhla 1. IUI, která vyšla. Bohužel jsem si zanedlouho vyslechla diagnózu afetální plodové vejce a prodělala revizi. Teď mám ještě 2 týdny do konce šestinedělí a odmenstruovala jsem. Čeká mě kontrolo po šestinedělí a pak návštěva Sanusu co a jak bude dál....Bojím se, že už nebudeme mít takové štěstí, aby nám vyšlo IUI...nebo že se mi zase po operaci rozmohla endometrioza...no prostě bojím se všeho...
Chodím k Vodičkovi 🙂