Sanus Pardubice. Právě začínáme 🙂

sigip
12. dub 2011

ták holky,minuly patek jsem byla poprve na zavedni a ted cekame 😎

rosnatka
1. čer 2011

@verry
Ahoj, zdravím všechny.
Prosím, až se zeptáš na tu dovču, písni to sem. Jsem také čekatelkou na IUI, tak aby mi pak neklesla čelist, až tam dorazím. 😖 Dík.

verry
1. čer 2011

@rosnatka ahoj, já tam vždy čekala + - půl hodky a šla jsem na řadu, jen uplně poprvé na ten pohovor, to byla skoro hoďka-a my byli tak nervní.. 😅 ke komu chodíš???

verry
1. čer 2011

@rosnatka jo to je jasný, zeptám se až tam v pátek pojedu. a písnu to sem 🙂

rosnatka
1. čer 2011

Zatím jsme byli pokaždé u Dr. Novotné. Poprvé mi čekání ani moc nevadilo, ale pak jsem tam jela vlakem (doprovodila mě mamka), no a když jsme tam seděly víc než hodinu a za tu dobu se 2x vyměnili všichni lidi kolem nás, tak mi to už docela začalo vadit a mamině ještě víc. Navíc jsem nevěděla, jestli na UZ nepotřebuju mít plný močák, tak jsem se tam 3/4 hodiny trápila. No samo, že to nakonec potřeba nebylo 😀
A tam je i někdo jiný, než Dr. Novotná?

verry
1. čer 2011

@rosnatka Aha,tak to si se načekala.. 😒 . jo je tam ještě dr. Provazník, když tam jednou nebyla Novotná, tak jdeš vedle. No, ale byl tam Šilhan, místo něj. Oni se tam nějak střídají. A dokonce jednu IUI mi prováděl Štěpán. Takže jsem je viděla už skoro všechny 😅 a jsou fajn 🙂

rosnatka
1. čer 2011

@verry
Ty jo, no ještě, že to vím. Kdyby tam byl neočekávaně někdo jiný, to bych koukala jako trubička. 😕

verry
1. čer 2011

@rosnatka a kdy jdeš do IUI????taky teď v červnu??

rosnatka
1. čer 2011

@verry
Doufám, že ano. Za 14 dnů by měla dorazit MS, pak UZ no a někdy před koncem června snad IUI. No jo, kdo ví, jestli to do konce června stihnu... ach jo, to je doba.
Tebe to čeká kdy?

rosnatka
1. čer 2011

@kharik
Ahoj, tak jak je dneska? Je to lepší?

verry
1. čer 2011

@rosnatka já jedu na UTZ příští pátek, tak jestli bude vše OK, tak asi pak v pondělí IUI 🙂
jdeš na první IUI?? já už na třetí..ale jsem čerstvě po laparce-tak tomu věřím dalko víc 😵

rosnatka
1. čer 2011

@verry
Jo, slyšela jsem, že po laparce se šance dost zvyšují, tak držím palce.
Hmmm, poprvé. Byli jsme na konzultaci už v dubnu a to mi právě končila MS, tak jsme čekali na další do května a to jsem zas neměla vajíčko na té správné straně, takže další čekání do června. Můžu říct, že to je o nervy. A to je teprve začátek. ☹

verry
1. čer 2011

@rosnatka teď to určitě bude vše jak má být, taky budu držet pěstě 😉

rosnatka
1. čer 2011

@verry
Díky, to se vždy hodí.
Když to tu pročítám, co už některé z nás mají za sebou, tak si říkám, kde berou tu trpělivost a ty nervy. Já jsem měla zatím skoro po kažké konzultaci pocit, že se z toho zblázním, že nevydržím dál čekat. Zajímavé je, že dokud se bavím s doktorkou, tak dobrý, depka na mě padne vždycky až doma. Ale jo, nic jiného, než si to "vyčekat" mi stejně nezbyde, posunout kalendář zkrátka neumím. 😎
Loučím se a přeji dobrou noc, za chvíli vstávám, v pět vyrážím budovat kapitalismus. 😉

verry
1. čer 2011

@rosnatka dobrou, taky jdu do hajan 🙂
tak třeba zas zítra 😉

crca
1. čer 2011

@dasty79 fotečku posílám vždy na Vánoce je to udělané jako Vánoční přáníčko 😵 Ale prostě myslím,že by si zasloužili víc jak fotku,takže bych dovezla i nějaké mňamky-byť nejsem zastáncem nějakých darovných košů za odvedenou práci,ale tohle je prostě jiné,dali mě to nejcenější co jsem mohla dostat 😵

dasty79
2. čer 2011

@macekv - nic proti Arletě,ale my od tamtud utekli ☹ Nebudu je tady pomlouvat,někdo tam je spokojený.Ale my ne.My byli opravdu spokojený až v Sanusu Pce 🙂 🙂 🙂

@luucia - písnu,už se na to chystám 😀 To víš,co jsem doma je nějak málo času 😀 Strašně to letííííí...
Já jsem teď zalezlá doma - vaděj mě ty tepla a ještě mám víc odpočívat.Ne přímo ležet,ale šetřit se.
Tak i trošku polehávám - radči si dávám bacha,aby bylo vše ok.

@verry - teď v červnu asi ještě budou pracovat.Tak pak dej vědět,ať ti můžu držet pěstičky
🙂

dasty79
2. čer 2011

@crca - jo to se mě taky líbí - pěkně jim poděkovat za největší štěstíčko v životě 🙂 🙂 🙂 ,když to je jejich zásluha!
Nám taky moc dr. Novotná pomohla a až se mimi narodí,tak jim ho pak někdy taky pojedem ukázat a taky koupím nějakou drobnůstku (kytku,apod.).Sice nebylo potřeba IUI,ani IVFale pomohlo spousta vyšetření na který nás Šárka poslala a co nám přeléčila 🙂

macekv
2. čer 2011

@luucia mno jo no, se nedá noc dělat a budeme tam jezdit vícekrát, takže ani IUI nebudeme mít zadarmo 🙂 Díky za odpověď 🙂

macekv
2. čer 2011

@dasty79 Však oki, to není pomlouvání, ale zkušenost 😉 a těch zkušeností jsem slyšela více špatných...asi dám na Vaše diskuze a vydáme se o prázdninách do Pardubic 🙂 Ke všemu tam bydlí skorošvagrová, takže se stavíme na návštěvu 🙂

Mohla bych se ještě zeptat, s jakým problémem jste vlastně do Arlety jeli?? 🙂 Jinak je super, že vám v Pcích pomohli a čekáte mimíska 😉

dasty79
2. čer 2011

@macekv - do Arlety jsme jeli,protože jsme se snažili dlouhou dobu a nic se nedělo.....Tam jsme jezdili asi 1,5 roku a nepomohli nám.....a ten přístup a žádný pořádný vyšetření a hned IVF,....
Tak jsme to vzdali a loni v září začali jezdit do Pardubek a v prosinci jsem přirozeně otěhu po všech možných vyšetřeních a přeléčeních 🙂 a v září čekáme mimíska 🙂 po 4 letech snažení...
Taky vám pomůžou 🙂 Musíš věřit!

macekv
2. čer 2011

@dasty79 mno my jsme tam byli jenom na spermiogramu a i když nemáme tak strašný výsledek (8mil. spermií, jinak pohyb ok, 8%norm. z toho menšího počtu), moje dr. mi řekla, že to není tragédie...mno ta doktorka z Arlety nás hrozně vylekala a napsala doporučení IVF-ICSI..což mi vyrazilo dech...moje dr. mi řekla, že nemáme tak strašný výsledek a nejprve by rozhodně šla do IUI a pak teprve na možné IVF, říkala, že máme dos velkou šanci na IUI...já jsem jinak v pořádku, akorát jsem začala užívat duphaston a upravení cyklu, jinak ovulka přichází sama, HP taky v normě..akorát ten přítel no a měl leukocyty v ejakulátu, tak zkusíme sami jít na urologii, zda by ho vyšetřili...to je krásný no 😉 😀 závidím 😉

kharik
2. čer 2011

Tak hlásím další úspěch dr. Novotné. dnes potvrzené těhu 😵 😵 😵 po IUI.

rosnatka
2. čer 2011

@kharik
Zdravím,
už jsem gratulovala a gratuluji ještě jednou. 😉

verry
2. čer 2011

@kharik suuuper!!!!
gratuluju mooc 😉 😉
a to jsi byl na 1. IUI???

kharik
2. čer 2011

@verry ano, bylo to naše 1.IUI

luucia
2. čer 2011

@kharik gratuluji 😵 my máme Anetku taky z 1.IUI 😵 😵 😵

dasty79
3. čer 2011

🙂 🙂 @kharik - gratuluju k 1.IUI 🙂 🙂 🙂

@macekv - to mě ani neříkej,že tvůj protějšek má leukocyty.Každýho koho znám -tak má z Arlety celkem spermiogram v pohodě a objevily mu leukocyty.Já pak hledala na netu,co to je....a můj manža z toho byl tenkrát strašně špatnej ☹ ,ale šel na urologii a tam mu udělali všechny možný vyšetření a řekli mu,že leukocyty nemá 🙂 Připadne mě,že to říkaj každýmu schválně,aby šel hned do IVF-ICSI 😠
Nechte si nejdřív udělat spermiogram někde jinde a uvidíš,že se o leukocytech nikdo nezmíní 🙂 To mě pak schválně dej vědět.Než půjdete na urologii.Věřím,že partner nebude mít žádný leukocyty 🙂
Už jsem si takhle psala s dvěma holčinama,co jejich partneři měli z Arlety ve spermiu leukocyty a taky jim hned řekli IVF-ICSI a po provedení jinde spermiogramu bylo vše ok 🙂 A my jsme taky ten případ!!!

macekv
3. čer 2011

@dasty79 Fakt??????? Si děláš srandu, ne?? To dělají snad schválně, ne????? ☹ Tak to půjdeme jinam teda ☹ Moc děkuji za info, opravdu 😉 Měl hodnotu 2...

dasty79
3. čer 2011

To je viď?Já schválně odpoledne zkusím najít ten papír,jestli ho najdu - co mu tam napsali v Arletě,ale nevím jestli ho ještě mám schovanej.Ale fakt si pro jistotu nechte udělat jinde spermiogram.Může mít leukocyty - tak je kdyžtak přeléčí atb.Ale na 99% si myslím,že je mít nebude.Schválně mě pak písni.

verry
8. čer 2011

ahojky holky, tady ticho...nikdo nikde.. 😨
kdo se chystá teď do Sanusu?? Já tam frčím v pátek na UTZ.