Sanus Pardubice. Právě začínáme 🙂

sigip
12. dub 2011

ták holky,minuly patek jsem byla poprve na zavedni a ted cekame 😎

wrtulka
21. čer 2011

@verry ještě se zeptám já v tomhle novém baráku v Pardubicích v Sanusu ještě nebyla (když jsme tam chodili sídlili jinde) v kterém patře to je? A dá se tam zaparkovat?

verry
21. čer 2011

@wrtulka je to myslím ve 4 patře, teď nevím jistě. Každopádně je to tam vypsané při vstupu kde co najít i ve výtahu to je. A je to tam moc pěkné, v čekárně je dokonce televize. 🙂
A zaparkovat tam je docela horor, my to teda tak nějak vždy vystihli že aspon jedno místěčko bylo volný v tý ulici, jinak myslím,že naproti cajtům jje nějaký parkoviště-ale to bude asi placené

wrtulka
21. čer 2011

@verry díky 🙂

wrtulka
21. čer 2011

Ještě jak jsi tam naposledy byla čekala si dlouho? jsme objednaní na určitou hodinu tak uvažuju jak dloho tam reálně skejsnem..

verry
21. čer 2011

@wrtulka je to různé, většinou plus mínus půlhodky to je. Ale když jsme tam byli poprvé na pohovoru tak to byla asi hodka! ☹ bylo tam uplně plno. Ale třeba teď naposled když jsem jela na UTZ pred IUI, tak jsme vyjeli dřív přítel si ještě musel něco zařídit, tak mě tam vysadil o půl hodky dřív než jsem byla objednanna, tak jsem si říkala naivně tak mě třeba vemou dřív, ale ono prd-šlii všichni co byli přede mnou i za mnou a já šla na řadu až teda po hodce...
tak ať to dobře dopadne, pak písni. 🙂

verry
23. čer 2011

@wrtulka ahooj, tak jakpak jste dopadli dnes v Sanusu?

wrtulka
27. čer 2011

@verry ahoj dopadli jsme tak že nejdřív musím na hormonální profil..pak si máme zařídit imunologii a nakonec v srpnu IUI 🙂 😉

verry
27. čer 2011

@wrtulka tak to je fajn. Já se chci taky objednat na tu imunologii, je to někde v pardubicích?? A už si se objednala?? jak dlouho se čeká? A dostala jsi doporučení od dr.?
jinak já to dnes dostala 😖 , takže zítra volám Car a objednávám se na UTZ, na naše 4 IUI 😵

wrtulka
28. čer 2011

@verry ahoj ne ne do Pardubic ne objednám nás do Prahy mám kontakt od holek tady z MK. Většinou do měsíce nebo tak tě vezmou .. to je mi líto že IUI nevyšla. Vyjde vám to mimo dovolenou?na další IUI? Mě to vyjde na krev ale IUI až v srpnu..

verry
28. čer 2011

@wrtulka ahoj, tak jsem se objednala na příští pátek na UTZ, tak si myslím že v pondělí bysme mohli na IUI, když teda bude vše jak má být... 😉 a pak si dáme oddech. A vyžádám si ty testy. Tobě napsala doporučení dr. Novotná?? a nevíš, kde blíž ty testy dělají??

wrtulka
28. čer 2011

@verry Ne já to mám bez doporučení. Tady nebylo potřeba.
kde blíž to dělají nevím. Možná pardubice nemocnice? nebo hradec králové taky v nemocnici. Akorát je to asi na delší objednání..
no tak to držím palce aby se vám zadařilo. Měla si IUI stimulovanou? Možná by ti na to mohli něco dát abys měla víc vajíček..vyšší pravděpodobnost že se to povede.. 😉

verry
28. čer 2011

@wrtulka Měla jsem akorát Duphaston a to jsem ho brala až po IUI. Nevím, nějak funguju jak hodinky-ovulka dobrá, sliznice taky, tak mi něchtěla nic dávat. já jsem teda radši. Jednou mi gyndař dal clostibegyt a já měla snad všechny vedlejší učinky co šly, nějak jsem moc nesnesla...
na ty testy se jí pozeptám. dík

wrtulka
28. čer 2011

@verry aha no Duphaston je pak na podpoření té druhé fáze cyklu já ho po IVF naposledy měla taky..
hm tak to chápu že nic nechceš když funguješ jako hodinky byla by to škoda rozhodit..
zeptej se..jinak Novotná byla moc fajn 🙂 ráda sem jí po těch letech viděla ..až sem čuměla že se nám věnovala..no myslím skoro hodinu 😕 😕 ani nedala najevo že jí tíží čas nebo tak..

verry
28. čer 2011

@wrtulka jo ona je moc prima, mi tam byli poprvé taky ale hodinku. to je fajn 🙂

verry
8. črc 2011

@wrtulka tak jsem se objednavala na imuno a genetiku. Genetika je v pardubicích a objednala nás hned na středu tak to je fajn, ale podrž se volala jsem na imuno do HK a tak prej až 19.9.....no mazec, to je fakt doba. Dnes jsem byla na UTZ a píchli mi rovnou pregnyl a zítra máme ráno přifrčet na IUI 😵

wrtulka
8. črc 2011

@verry Ahoj..jo jo genetiku tu dělají brzo to je v pohodě tu už máme za sebou..
no vidíš. Já se objednala na iminulogii do Prahy a jdeme tam 23 nebo tak nějak 7🙂))
tak kdybys chtěla kontakt 😉
Držím palce na IUI..
jinak u mě jako vždy..prča 😀 mám jít na hromonální profil...ale už 2 dny špiním (ms čekám až příští týden)to sem zvědavá jak asi určím 1DC natož 3DC 😝 😝 😝 😝

verry
8. črc 2011

@wrtulka Už to nechám být, když jsme se objednali. Na tý genetice si byla v pardubkách?? Tam berou jen krev,vid??Nemusíme být na lačno?? A na co se všechno ptají? se mi to nějak vše spletlo, jak jsem se ptala ještě na to imuno tam se musí na lačno, a ted si zas už nejsem jistá jak je to s genetikou.. 😅
počkej až se ti to rozjede, špinění není menstruace. Já taky vždycky špiním, a říkam si asi jsem to dostala.Ale nee, mě pak začne fakt bolest a to jsou kramy teprv! 🙄 tak to půjdeš po neděli,to je fajn 😉

wrtulka
8. črc 2011

@verry my byli na genetice ještě dávno v HK..už si to moc nepamatuju asi nám brali krev oboum myslím ale nalačno jeslti jsme museli být fakt nevím spíš ne..
u té imunologie myslím že na lačno být nemusíme..aspoň co sme objednaný my ale krev nám brát myslím budou..
jinak u té genetiky se nás tenkrát ptali jeslti nejsme vzdálení příbuzní..jaké jsou nemoci v rodině..u sourozenců..pak už moc nevím..
no jo však já to tak beru že mi ještě cyklus neskončil..měla sem za to že tak ve středu nejdřív..takže asi půjdu na ten HP v pátek..možná..

verry
8. črc 2011

@wrtulka aha, no já ti nevím u tý genetiky. Ale 100% vím,a to jsem si psala jak jsem volala na to imuno,že máme být nalačno, jen můžeme pít. říkala sestra abysme si vzali svačinu s sebou a až budem mít po odběru tak že se najíme. a taky máme přivézt přítele spermoníky, no to bude taky 😅 . Prej mají bejt nejvíc 2hodiny stary, jenže mi to máme do Hradce kolem 1,5 hodiny cesty autem,,no tak to nevím jak to budem dělat 😀

wrtulka
8. črc 2011

no to je docela vtipný.. 😀
tak nevím tu genetiku jsme měli jinou..pohovor s doktorem a vzali nám krev..nic víc

verry
8. črc 2011

@wrtulka jo u genetiky jooooo, ale u toho imuna jsou ješte ty spermoniky 😅
no je to prekérka, asi to budem muset podniknout někdy v půli cesty...no to bude 😅

verry
9. črc 2011

@wrtulka ahoj, tak jsme byli dnes na IUI a docela dobrý. Přítel bral tu EREGMU a teď měl spermio lepší. Minule pohyblivost 16% a teď 30% množství taky skoro jednou tolik, jen morfologii měl horší. To jen, abys věděla že EREGMA fakt funguje! 😉 🙂

wrtulka
13. črc 2011

@verry Ahoj, tak dneska se mi konečně po týdnu rozjela ms hrůza ☹ ☹
v pátek jdu na tu krev zeptám se nevíš prosím od kolika se na tu krev chodí?na 7 nebo na 8?

verry
13. črc 2011

ahooj, já ti nevím, mě ji brali hned na první konzultaci, protože jsem zrovna byla 3DC a brali mi ji odpoledne. Já si myslím,že ti ji můžou vzít kdykoliv během dne kdy se tam stavíš-dyť to zabere minutu. Asi bych tam brnkla a zeptala se sestry.

verry
13. črc 2011

@wrtulka tak jak koukám do kalendíku tak to IUIčko teď nestihnete,co?? nebo si zajedete do Hradce, když maj tu dovču?

verry
13. črc 2011

@wrtulka ahooj, já ti nevím, mě ji brali hned na první konzultaci, protože jsem zrovna byla 3DC a brali mi ji odpoledne. Já si myslím,že ti ji můžou vzít kdykoliv během dne kdy se tam stavíš-dyť to zabere minutu. Asi bych tam brnkla a zeptala se sestry.

wrtulka
14. črc 2011

@verry ahojky to víš že nám to vychází debilně na dovolenou takže IUI nestihneme. Ne do HK nepůjdeme. Tam se opravdu nemám důvod a jedinou chuť vracet a navíc kdybych (při mém štěstí určitě) tam potkala pana doktora kterého jsme tam měli ...po první IUI kterou mi dělal jsem tam ležela a brečela a brečela..co k tomu dodat..takže nee..už jsme smíření že IUI bude po dovolených..to se nedá nic dělat..on ten měsíc už se nepoprdí..
hm tak já si tam zavolám..včera se mi konečně ms rozběhla skoro po týdnu nic moc ☹ ☹ ☹ asi ještě přikoupím nějaký bylinky protože když 14 dní z měsíce špiním/krvácích tak to taky není dobrý..no jo no taky na mě ty IVF nechaly následky ☹ ☹ ☹

wrtulka
14. črc 2011

@verry tak sem si tam volala 🙂 mezi 7-9 🙂 pohoda 🙂

verry
14. črc 2011

@wrtulka ahoj, no tak to sis asi zažila v tom HK. Tak to je jasný však měsíc není tolika. Já ti beru Estrozin na srovnání hormonů, a je taky dobrý GYNEX.
Tak to je fajn, já tam radši taky vždycky volám do Sanusu, sestřičky jsou tam fajn-tak vždycky poradí 😉
Jinak my byli včera na genetice, vzali nám krev a rozebrali jsme ty nemoce v rodině. A teď 4 týdny čekání... 😒
Tak dej vědět jak ti dopadl horm.profil.
Tady ta diskuze nějak skončila,co? Si tu píšem jen my dvě 🤐

wrtulka
19. črc 2011

@verry Ahoj no jo všichni chodí do jiných témat..už rozjetých..
co ty jak si dopadla máš pozitivní testík? 😉
já volala teď do Sanusu tak hormonální profil mám ok což nechápu když týden před ms špiním 😝 😝 😠 no nic už mám objednanej Femigard a spravním si to sama..a jinak IUI naplánovaná na srpen.. 😉 jako nabízeli mi že by to šlo v tom HK přes jejich dovču ale to sem odmítla..