Silné krvácení v 9+6tt

alexandraxxx123
28. črc 2016

Minuly tyden ve ctvrtek jsem zacala z niceho nic opravdu hodne krvacet, snad horsi jsko pri menstruaci, tak jsme hned jeli do nemocnice, tam si me nechali do pondeli, krvaceni hned prestalo uz po ceste tam, tak me vysetrili a vse bylo v poradku, srdicko bije, mimi roste a nezjistili se, z ceho tolik krve mohlo byt. Pri propousteni mi delali jeste utz, mimi od toho ctvrtka vyrostlo, vsechno ok, mela jste to nektera taky tak?

lutu11
28. črc 2016

Jo,mela. Pokazde to byl hematom.

andreaandrejka
28. črc 2016

@alexandraxxx123 Pokud se nejedná přímo o potrat, tak ti doktoři nikdy neřeknou na 100% příčinu. Může to být hematom, může to být prasklá cévka, může to mít dalších X důvodů. Já měla třeba právě tu prasklou cévku. Moc se v tom nepitvej, prostě se stalo, důležité je, že mimčo je v pořádku a roste.

alexandraxxx123
autor
28. črc 2016

Mam Utrogestan a klidovy rezim, co si pod tim mam predstavit? Jen lezet nebo muzu na prochazku treba?

andreaandrejka
28. črc 2016

@alexandraxxx123 Tak pokud máš klidový režim, tak bys měla být v klidu. Bez procházky.

pajula123
28. črc 2016

Ja jenom lezela. Hematom byl velky a hrozilo,ze kdyby se utrhl,mohl by s sebou vzit i miminko. Nechtela jsem riskovat.

alexandraxxx123
autor
28. črc 2016

U me prave zadny hematom nenasli

lajla
30. črc 2016

@alexandraxxx123 hematom se může klidně ještě vytvořit, lezte, není to sranda,mi hematom dítě zabil😞

alexandraxxx123
autor
30. črc 2016

Holky a ten hematom vam zjistili driv a pak vam praskl nebo jak? U me na kazde kontrole zadny hematom nebyl, moje doktorka se priklani k praskle cevce

andreaandrejka
30. črc 2016

@alexandraxxx123 Hematom se vytvori,prasknout nemusi. Musi se hlidat.

pajula123
30. črc 2016

Na kontrole kvuli krvaceni mi ho dr. nasla na UZ. Nastesti nepraskl,trvalo nekolik tydnu,nez se postupne vstrebal. Obcas jsem mirne spinila. Byl hodne velky,pri krvaceni jsem mela ihned jet do nemocnice...tak jsem fakt poctive lezela. Nastesti to dopadlo dobre.

alexandraxxx123
autor
31. črc 2016

Ale jak jsem psala, me zadny hematom nenasli, proto mi furt vrta hlavou, z ceho to mohlo byt

andreaandrejka
31. črc 2016

@alexandraxxx123 Už jsem ti tady jednou psala, že na příčinu se nikdy 100% nepřijde. Pokud se dr. přiklání k té cévce, tak to tak ber. Důležité je, že mimčo je v pořádku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru