Slabá čárka na těhotenském testu a špinění

konule
2. črc 2016

Ahoj holky, prosím o radu.

Pred dvěmi mesici jsem vysadila antikoncepci a začala jist kys.listovou. První ms se mi o 4dny zpozdili. Další Ms jsem mela dostat 29.6 a nic. Uz od minule soboty si delam průběžné test klasický papírky a mam tam druhou čárku slabou. Mela sem pocit ze ze lehce zesiluje i prsa me boli a to zpoždění me v tom utvrdilo. Dnes jsem ale začala spinit, co zase odppvida 4denimu zpoždění ale rikam si proc by se tam objevila ta čárka? ;( na gyndu jsem kvůli svatkum objednana az na čtvrtek ale jsem z toho spatna. Vim ze se muže stat ze i pri tehu...ale bojim se ze mam fakt Opet smulu. Mate někdo podobnou zkušenost? .. Děkuji za cokoli.

misula29
2. črc 2016

@konule uvidíš jak to bude pokračovat, může být vše ok a nebo to může znamenat ,že se vajíčko neudrželo a odejde s opožděnou ms

konule
autor
2. črc 2016

Ach jo ja vim;(... jen to čekání je hrozny

jarmulka
2. črc 2016

@konule máš foto testu???

misula29
2. črc 2016

@konule jj to vím, zažila jsem to 2 měsíce zpět,ale bohužel s tím člověk nic neuděláš, je to buď a nebo 😒 zkus hodit foto

konule
autor
2. črc 2016

Je to spatna kvalita. .. misula a taky si spinila? A byla si v tom?

misula29
2. črc 2016

@konule takže máš 3 dny zpoždění? Sílí ti ta čárka ? Přijde mě dost slabá,ale mamatest má málo barvila,zkus koupit maxa. Jinak já začala špinit po týdnu,čárku jsem měla férovou,ale nedopadlo to.Bylo to mimo bohužel . zeď mám před druhou ms a na testu duch tak nevím co z toho bude. nečekala jsem to .naposled jsme to zkoušeli rok a půl a ,že by to najednou bylo hned? Mno , uvidíme... Duphaston nebo utrogestan doma nemáš náhodou?

konule
autor
2. črc 2016

Nemám ani nevím co to je:(..

konule
autor
2. črc 2016

A kdy si mužů udělat znovu test abych zjistila co a jak? Zítra?

jarmulka
2. črc 2016

@konule hele tak ale ta čárka vypadá slušně - žádný slabý duch..... Určitě zkus další den test a uvidíš. Rozhodně nehazej flintu do žita!!!! Je celkem dost holek, co první měsíc jakoby menstruuji.....

misula29
2. črc 2016

@konule klidně zítra , i když se říká že hcg stoupá ob den tak nevím kdy sis dělal posledně. Hlavně nestresuj, ono to nějak dopadne a dva měsíce nejsou žádná doba ,bude to dobrý 😉

veruka
2. črc 2016

špinila jsem takto asi ve 4 z 8 těhu,z toho se nic usoudit nedá,může to znamenat oboje,buď že se těhotenství neudrželo nebo se vajíčko uhnizďuje a asi bych tipla spíš to uhnizdování,nezoufej a počkej a navíc 2 měsíce nic není🙂

konule
autor
2. črc 2016

Dnes sem si delala test rano..Děkuji vam moc. Zítra napíšu;)

konule
autor
3. črc 2016

Ahoj holky, tak slabý proužek tam porad mam. Po jak dlouhé době by se ten hormon vyplavil z těla, kdyby vajíčko odešlo?

jarmulka
3. črc 2016

@konule je to individuální.... Může to trvat klidně týden, jak u koho. Jinak ale i zesílení může trvat týden, dva. Opět je to jak u koho. Hod foto 🙂

konule
autor
3. črc 2016

Je to stejne zase to na te fotce je vidět jak předtím-nic moc. ..no asi nezbude nic jiného než vyčkat. ..

terezasm
3. črc 2016

Ja jsem mela na TT silnou druhou carku asi az po 14 dnech a prvni test po tydnu vysel negativni. Pote jsem zacala krvacet a doktor nasel hematom. Kazdopadne mam ted 6 mesicniho kluka, tak se pokus byt aspon trochu v klidu a vyckej na doktora. Drzim pakce, at to dobre dopadne 🙂

konule
autor
4. črc 2016

Děkuji, bohužel asi se to nepovedlo jelikož jsem krvacela fakt silne a byly to dost Velké kusy. Takze pochybuji ze by byla šance ze by se to udrželo:(. Tak třeba priste:( každopádně dekuji za všechny příspěvky.

misula29
5. črc 2016

@konule to me mrzí, zrejme se to neudrzelo, ale zas je velka šance další cyklus. máš pohnojeno ☺tak držím pěsti 👊

jarmulka
5. črc 2016

@misula29 a co Ty??? Jak jsi na tom???? 🙂

misula29
5. črc 2016

@jarmulka no snad dobře ☺ a co ty?

jarmulka
5. črc 2016

@misula29 já jsem po OVU teď... Juuuuuu!!!!!! Gratuluji, hrozně moc a ze srdce přeji!!!!!!!!!!!

jarmulka
5. črc 2016

@misula29 kolikátý den po OVU jsi našla ducha???? Jinak test fakt krásný!!!

misula29
5. črc 2016

@jarmulka dekuju tentokrát to musí dopadnout dobře 😊 mnooo, něco pidi se me rysovalo az o víkendu. Dostat jsem to mela včera. No a s tim tvým testem to nedopadlo?

verca_1988
7. říj 2021

@jarmulka já jsem na to stejně jako @konule mám test z Maxe dělala jsem si ho 2x a zatím stejná světla čárka, je mě blbě, ale teď večer jsem začala špinit, bolela mě prsa a už neboli tak nevím co dělat, jestli jsem těhotná nebo ne...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru