Slabé krvácení po ET. Co znamená?

janikaza
29. únor 2008

Ahoj holky,
chtěla bych se vás zeptat,co může znamenat špinění až slaboulinké krvácení zhruba 5 den po ET?
Na menstruaci mi to přijde trochu brzo?Měly jste to některá a jste třeba těhotné?Měla jsem zavedená 2 embrya.
Moc děkuji za příspěvky.

iboseznam94
1. lis 2015

Ahoj holky, co to může být?
Jsem 8.den po transferu a dnes ráno jsem po čurání měla na záchodě pár kapek krve...pak nic a po chvíli jsem na vložce měla jen takové špinění tak nepatrně a jakoby trošinku krvavého hlenu ale to opravdu pidi. A test samozřejmě že negativní :/ mám být v klidu nebo volat hned do caru?
Utroš beru 4-0-4.

Předem děkuju

jajanja
3. lis 2015

Ahoj děvčata,jen jsem chtěla vám všem, co se tu snažíme
o miminka, popřát hodně štěstí a hlavně sil...
Já jsem teď po druhém pokusu KET,teď je to šestý den po
vložení dvou embryjek po pěti denní PK.
Trošku jsem začala špinit...Už nevím co si myslet, stále věřím a doufám...přečetla jsem si tu všechny Vaše debaty, tak snad jste mě i trošku uklidnily...hodně štěstí všem snažilkám 🙂

jajanja
3. lis 2015

@iboseznam94 ET se vkládají "čerstvé " embryjka, které ještě nebyly zmrazené...jak si nakonec dopadla? Přeju hodně štěstí

iboseznam94
27. lis 2015

@jajanja bohuzel to nedopadlo :( ...dekuju moc!

jajanja
28. lis 2015

@iboseznam94 Uvidíš, výjde to...moc držím pěsti,aby další pokus vyšel.

87jana
14. říj 2016

Ahoj holky, tak se k vám taky přidávám, Dneska jsem 13. den po et a začala jsem špinit 😖 dělala jsem si i testík a ten mi vyšel pozitivní. Jsem po druhém et, první se nám nepovedl. Ale při tomhle druhém mi vkládali dva bojovníčky po 5denni kultivaci. tak doufám, že to vyjde.