Slabé krvácení po ET. Co znamená?

janikaza
29. únor 2008

Ahoj holky,
chtěla bych se vás zeptat,co může znamenat špinění až slaboulinké krvácení zhruba 5 den po ET?
Na menstruaci mi to přijde trochu brzo?Měly jste to některá a jste třeba těhotné?Měla jsem zavedená 2 embrya.
Moc děkuji za příspěvky.

danda78
20. bře 2010

Ohss jsem měla těsně po OPV a tam ani nevěděli zda k ET dojde, ale hodně jsem pila a jedla mléčné výrobky, tak při ET už to bylo v pořádku, dělali mi ještě přímo na sále ještě ultrazvuk a předtím brali krev a ta byla taky ok, ale po ET mě zase boello bčicho, tak jsem tam raději jela, ale tekutina v břiše není, takže toto je ok, akorát zrovna včera začalo to špinění...
kromě toho utrogestanu 2-2-2 mám ještě 1/2 prednisonu a kyselinu listovou....
snažím se víc odpočívat a musím vydržet ještě tak 4 dny a pak zkusím testnout...
zaváděli mi 2 blastocysty po 5 denní prodloužené kultivaci, tak věřím a doufám,že třeba odchází jen jedno...
je mi to líto že ti to nevyšlo, máte ještě mrazáčky???
nám jich tentokrát zbylo 14, zamrazili je hned ve stádiu prvojader, tak je to pro mě taková trošku pojistka a úleva, že než bych šla do dalšího ivf zkusila bych KETy...
přeji ať to zvládáš co nejlépe a drž se, jednou se štěstí musí usmát i na nás...
D.

chanel
20. bře 2010

Dando: aha, ale stejně to nemění na tom nic,že těhotná být můžeš a myslím jsi, že jsi! Gratuluji k blastám!! To já jsem měla pěkný morulky a ted naposledy i skoro jednu blastu 😀 .Ne mrazáčky nemám,nikdy jsem neměla, víš,já mám endometriozu 4.stupně a vždycky jsem měla 4 vajíčka, z toho se zaváděly dvě a ostatní se neoplodnily 😢 ..Ted právě má jít za měsíc znovu na laparku,asi víš,jak se cítím... ☹ nechci.Jenže co mi jiného zbyde, musím ušetřit na další pokus, někdy asi až na podzim 🙄 .Já být Tebou netestuji, je to jen o nervy a stejně to nemusí nic znamenat, vydrž na krev!!

danda78
20. bře 2010

to já jsem zase jako nosnice, proto jsem měla vždycky i lehkou formu OHSS, protože tentokrát třeba bylo 24 vajíček a 23 z nich se oplodnilo, takže 2 dny po OPV jsou pro mě hodně krušné, bolí to šíleně, ale do ET to přejde..
blastocysty už mi taky zaváděly několikrát a nic, měla jsem už 2xIVF+ICSI a 3x KET, + IVI asi 3x a nativ 4x -a ale jen 1x bylo vajíčko a došlo k ET,zatím ani jednou // a nidky ještě žádné špinění, proto to teď beru tak,že to je jiné a třeba.....
u nás je problém halvně u přítele má oligoastenozoospermii - prostě málo spermií, špatné kvality i pomalé..
ale tentokrát embryolog říkal, že na to jak to bývá vždycky ten spermiogram byl cellkem ok, dokonce 4 mil, spermií což je u nás hodně, normálně máme tak 1mil. a hlavně z toho bylo 3 mil.pohyblivých, tak budu ještě doufat,že vybraly ty správné a alespoň 1 se chytlo..
na krev jedu v pátek tak myslíš že pokud se nerozjdede menzes, mám zkusit testnout až v ten pátek ráno ať vím do čeho jedu nebo ve čtvrtek???
nezávidím ti to,ale každý má něco a uvidíš, že jednou to dopadne.. ten další pokus už si musíš celý platit?? nás i tak s pomocí pojišťovny to vyjde vždy tak na 30tisíc, takže mazec...
a pokud vyčerpáme tento pokus, tak to bude ještě víc...
je to síla, ale co bychom pro mimi neudělali že??? věř že se jednou štěstí usměje a otočí i na nás...
D.

chanel
20. bře 2010

Dandy: Držím Ti pěsti, já myslím, že to vypadá dobře!! Ale jak říkám, nejlepší je počkat si na krev, já jsem testovala a test negativní a krev pozitivní,tak si pak vyber! Každý pokus mě stát kolem 22tis.,se vším všudy..ICISI,PK,AH...přítel nemá nejhorší spermiogram,ale stejně jsme museli podstoupit ICISI, se 4 kousky jsem nemohla riskovat. Ted to bude mazec s těma pěnezma 😔 , uvidím jak dopadnu po operaci. Měla jsi někdy hystero? Možná,kdyby se nepovedlo ,tak by to stálo za to zkontrolovat dělohu,ale máš ještě mrazáčky. Já si ale vážně myslím, že jsi těhotná 😀 😀

danda78
20. bře 2010

jo jo, hysteroskopii mi dělali hned jak jsme přešli po 2 nevydařených pokusech do tohoto centra, vše v pořádku, taky mám imuno a genetiku a tam bylo taky všechno ok..
takže kromě přítele by jsme měli být jakžtakž zdraví, nevím proč se nikdy ve mě žádné nechytlo..
teď jsem si na hodinku lehla, ok... ale jak vstanu a hýbu se, špiním pořád, sice to je jen na intimku, ne pořádné krvácení,ale stejně...
boji¨ím.... bojím......
určitě napíšu jak jsem dopadla, kéž by jsi měla pravdu, byl by to po 5,5 letech snažení zázrak...
zatím ahoj D.

chanel
20. bře 2010

To víš, že bych Ti to přála!!!! 🙂 Já se snažím 4 roky ☹ , špinění nic není, vím, že se bojíš!! Ale po Et je to normální, nic neobvyklého.

danda78
20. bře 2010

jo?? to má skoro každý nebo co?? právě že mně se to ještě nestalo, tak jsem celá vyplašená...

radunap
20. bře 2010

Díky za odpověď. Určitě písnu. Byla jsem v klidu, že nešpiním a je to zase úplně jinak ☹ Neznám nikoho, kdo nešpinil a nebyl těhu 😒 . Proto mě to překvapilo a napsala jsem. Zase jsem chytřejší. 😲 Snad to někdy dopadne! Drž se a já písnu, jak jsem dopadla. V pondělí jdu na krev. Hezký zbytek víkendu.

danda78
20. bře 2010

radunap u každého to přece může být jiné, uvidíš..
a zkoušela jsi už testovat?? tak v pondělí budeš mít jasno..
já jedu na krev až v pátek, tak budu mít nervy ještě o něco dýl než ty..
budu ti moc držet pěstičky aby tam // byly a dej vědět jak jsi dopadla D.

radunap
23. bře 2010

Čauky! Tak krev negativní 😠 . Nu což....jdeme dál. Všem snažilkám hodně štěstíčka......někdy to vyjít musí!!! Zatím se mějte.

pajaja28
14. dub 2010

Ahoj holky dneska jsem se k vám připojila. 1.4.2010 jsem prodělala své první IVF. Transferovali mi 2 krásná a zdravá embrya.
Jak s manželem říkáme naše dva otazníčky. 🙂) Včera večer jsem ale začala mírně špinit. Žádné bolesti nemám.Jen stále pocit napětí v prsou a nic víc. Vím, že jak zde píšete tak to nemusí znamenat nic negativního , ale prostě bychom oba miminko moc chtěli a normální cestou to není z mé strany možné, jelikož nedochází k ovulaci.
Papírový testík MAMAVIT z lékárny byl negativní, ale jak mi kamarádky říkali tak nejsou moc stoprocentní. Nejlepší je to prý z krve a moči přímo u lékaře.
to mě čeká příští úterý 20.4.2010. Snažím se to brát v pohodě a moc na tohle negativně nemyslet. Snad se to vše podaří. A budeme mít super rodinku. Dejte mi vědět nějaké vaše rady a příběhy.
Pavla

pajaja28
15. dub 2010

Krásné ráno všem čekatelkám.Tak nevím . Pořád to není ono a začala jsem špinit silněji. Ach jo a to už jsem si říkala jak jde všechno perfektně hladce.

Opatrujte se všechny. Zítra jdu k lékaři. ☹

martulle
23. dub 2010

Ahoj holky,tak já jsem byla na embryotransferu 5.3,kde nam zavedli dvě bublinky.Testík byl pozitivní,krev taky.Špinění bylo sem tam slabučké.Na ultrazvuku nám dali fotečku,kde byl jeden drobeček se srdíčkem a jeden,který se přestal vyvíjet.Doktor říkal,že ten druhý ze mne vyjde a budu mírně špinit.No a přišlo to včera večer,jenže jsem nešpinila,ale krvácela.moc jsem se bála,jen ležela a plakala.K ránu vše ustalo,jela jsem do nemocnice na ultrazvuk a ten druhý drobeček asi opravdu odešel.Ten první je v pořádku i se srdíčkem.Jen doktor říkal,že mám mět klidový režim a nedělat nic.Holky moc se opatrujte a držte se,je to nepopsatelný pocit,vidět na ultrazvuku miminko,které je ve vašem bříšku

chanel
23. dub 2010

martullle: tomu věřím, tak hezky se opatruj, odpočívej a krásné těhotenství 😀

misi.21
24. dub 2010

Ahoj holky,mohu se k vám přidat?? Danda můžeš mi prosím popsat jak to u tebe probíhalo?? Jsem 9 po ET a od 6 po ET špiním. Nejsem ani špinavá na kalhotkách,spíš jenom na záchdě na papíře. Dnes jsem zkusila test a samozřejmně negativní,což jsem čekala,ale myslím že by se to ještě nemuselo ukázat,co myslíte?? Mám strach že je to konec ale zase čtu spoustu příběhů kdy holky i krvácely a i tak byly těhotné... Tak se snažím pořát tak nějak doufat ale zase si nechci nic nalháva...

misi.21
24. dub 2010

Dando a ještě jsem se tě chtěla zeptat jestli si měla nějaké bolesti??? Mě bolí záda a podbřišek,tak nevím co si myslet... Díky

chanel
26. dub 2010

misi: špiníš od 6dne? Tak to by mohlo být uhnizdování. testuješ mamatestem? ten bývá nejlepší. Já myslím, že je ještě brzy, u mě byly testy neg. a krev pozitivní, takže hlavu vzhůru. Držím pěsti!!!

misi.21
27. dub 2010

Chanel- ano,od 6,ale dnes už je to 12,je to pořát stejjně slaboučké 😒 Tak se mi to zdá na uhnizďování dlouho.. Měla jsem mamatest,ten citlivější a byl negativní,ale to bylo 10 den,tak se to ještě může ukázat dýl,budu doufat až do krve.

tirtir
27. dub 2010

Ahoj holky můžu se zeptat. jsem 8 den po ET a dneska trochu špiním. Na vložce krev není je jen když jdu čurat.
Mám se něceho obávat, celý den pro jistotu ležím a doufám, že to přestane

misi.21
27. dub 2010

tirtir já ti neporadím,jsem na tom podobně,ale já už špiním 7 den... Ale všeobecně mi holky radili ať jsem v klidu,může se to stát a pokud nezačneš krvácet,je to OK... Hodně štěstí...

misi.21
27. dub 2010

tirtir te ď jsem si volala do Caru a sestra mě ujistila že se špinění může objevit,i tak dlouhé jako mám já,takže buď v klidu a klidový režim. Musí se počkat až do oficiálního testování...

tirtir
27. dub 2010

moc děkuji za informaci a hodně štěstí

peta030981
20. lis 2013

ahoj dnes sem 10den po transveru a zacla sem trochu spinit dost mne to vylekalo ale diky vam co tady pisete uz sem trochu klidnejsi . test my taky vysel negativne ale porad se uklidnuji ze je este brzo . ale radsi sem projistotu zavolala do centra abych mela jistotu a tam my rekli ze se to muze stat a ze mam byt vklidu a brat leky dal jak je beru . sice mam strach ale je to lepsi nez rano po tom zjisteni takze vam vsem chci moc podekovat ze tu ste a drzim vsem palecky at vam to vsem vyjde

parbinka9
4. srp 2014

Ahoj holky,chtěla bych poradit je možne otěhotnet když mám nepravidelné měsičky ? a tet se my stalo že jsem to vubec nedostala tak sem šla doktorce pichla my inekci presto jsem jen špinila co to znamena? 😲 dik za radu .

snehurkaa7
17. zář 2014

Ahoj holky mám problém už mám dvě děti a z ničeho nic jsem začala po styku špinit tak jsme ho na chvíli vynechali a pokaždé navečer na záchodě trochu krvácím nevíte čím to může být?

mimigabi
20. zář 2014
mimigabi
20. zář 2014

Ahojky děvčata jsem zde nová ale čtu si vaše skušenosti.Chci se svěřit také.jsem po ET 18 den test negativní a začala jsem slabě krvácet.není to jako při MS ale krvácím.Nevíte co to může být.Děkuji za odpověd už je to náš 2 pokus a tentokrý´át jsme měli zpoždění 3 dny

78marcela
21. zář 2014

@mimigabi a měla jsi prášky a už jsi je vysadila ? Nebo je stále beres? Někdy se už chce spustit ms ale ty prášky ji drží a člověk může spinit. Jakmile vysadís léky, ms začne naplno.

mimigabi
22. zář 2014

už jsem je dobrala 🙂

mimigabi
22. zář 2014

máš pravdu MS začala na plno.tak zase nic tak snad pokus číslo 3