Snaha o 2. těhu. Budu před IUI podstup. stejná vyšetř.?

babu08
9. srp 2011

Všechny vás moc zdravím a chtěla bych se moc zeptat a i podiskutovat.Otěhotněla jsem po IUI máme 3 letou dceru,nyní se už cca rok snažíme přirozenou cestou o další těhu a nedaří se,tak by mě zajímalo když pojedu do Caru jestli budem podstupovat opět ta samá vyšetření jako před první IUI nebo zda se podívají do karty jak sem byla léčena nasadí udělají ihned IUI v nejbližžší době a bude hotovo??Nechce se mi podstupovat to dlouhé čekání na výsledky jako poprvé tak za každou vaší zkušenost budu vděčná 🙂

luucia
10. srp 2011

@babu08 Ahojky,
my to měli stejně..první dcerku jsme měli po IUI a po 3 letech jsem si šli do CAR pro další mimi 😉 Žádný nový vyšetření nám nedělali...vycházeli z toho, co bylo před tím 😉 až pak před IVF dělali nový hormonální profil.
držím pěsti, at se brzy zadaří 😵

babu08
autor
10. srp 2011

děkuji ti za odpověď takže mi vlastně ani gynekolog nemusí psát žádný papíry,prostě jen přijdu do CAR a bude to lítat 😀

luucia
10. srp 2011

@babu08 No my to tak měli 😀 ale já do CAR chodím pořád..moje gynekoložka je zároven dr v CAR 😉

svoba
4. zář 2011

zkusila bych štítnou žlázu, imunologii, pak případně genetiku. hodně štěstí!

leeena_4
6. led 2014

@babu08 ahoj, já jsem ve stejné situaci. Dnes jsem byla na konzultaci. Chtějí nový hormonální profil, aby spávně naplánovali stimulaci a jestli je třeba ještě nějaké léky k tomu. Kdybych před měsícem samovolně nepotratila v 7tt, tak by nám dělali znova i spermiogram a průchodnost vejcovodů. Takže asi to má každý CAR jinak.

misickaf
11. led 2014

Holky prosím o radu, když se chci jít přihlásit do CAR na IUI. jak to vše probíhá? myslím i administrativní kroky, prostě vše 😉 Nemohu se to nikde dočíst.... děkuji moc.