Snažení po mimoděložním a bez vejcovodu. Je tu někdo?

kapunka
30. bře 2008

ahoj - sice tady jedna podobná diskuze je, ale nejak začala odumírat.. - je tu někdo, kdo je po laparoskopii po mimoděložním a chystá se začít snažilkovat nebo už snažilkuje???? 😀

kapunka
autor
31. bře 2008

ještě jsme nezačali - mám jetš 4 dny do konce šestinedělí - a čekám stále na první MS...tak pak hned do toho!!!!!

oni chtějí vzít oba proto, aby se právě při IVF to vajíčko nemohlo do toho vejcovodu vrátit..ale zase - každej dr - jiný názor...

a to vyšetření průchodnosti bolí???? ☹

fedra
31. bře 2008

mne robili HSG v uplnej narkoze, takze ja som si asi 5 min pospala a za 2 hod. som isla domov.

kapunka
autor
31. bře 2008

fe - pokud by nebyla revize a jen lapa, tak se prý muže začít v pohodě dřív - to 6ti nedělí je kvuli revizi a ne kvuli lapa...
jinak ted je to 6 týdnů od lapa a revize a jetě není MS. takže ta přijde doufám do dvou týdnů a ovu bude beztak 2 mesíce po operaci, takže to už bude v poho.... 😎

aniii
31. bře 2008

určitě myslím, že je to jednodušší a méně bolestivé než laparka po mimoděložním, tak buď v poho.
a kapunko, tobě doktor dovolil se snažilkovat tak brzo nebo sis to naordinovala sama?

fedra
31. bře 2008

no to je na tebe 😉
Mna doktor upozornil, ze mame pockat na min. 2 menstruacie ... ale asi co lekar to nazor

kapunka
autor
31. bře 2008

no ono radili - počkat dva cykly...ale prej hlavně kvůli psychice, že není pravidlo, že když se to povede před tím, tak že to nevyjde.... 😉

kapunka
autor
31. bře 2008

holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýý PŘÍŠLA MS - HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ 😀 😀 😀 😀

aniii
31. bře 2008

tak jestli se cítíš, tak až odejte MS, huráá do toho!!!
mě to čekání taky ubíjí, hlavně když kolem mě je každej těhotnej, jen se na sebe podívájí a už je to

kapunka
autor
31. bře 2008

no - ted má kažým dnes porodit moje švagrová..tak mi je to až trapný, že se raduju a přitom oni vědí, co se mi stalo... 😠

fedra
31. bře 2008

to cakanie rychlo prejde ... neboj.
My sme mali pauzu skor pol roka ... ja som este cakala na hsg kym sme zacali opat skusat.
Zial ani u nas to nie je mozne prirodzene, takze skusame opat IUI.

fedra
31. bře 2008

kapunka, ved za chvilku sa budes radovat aj ty 🙂

kapunka
autor
31. bře 2008

musíme to tady všechny dotahnout ke // at taknebo jinak!!! Já už jsme připravená, že to mam pul naul bud normalně nebo IVF...ještě že ty zkumavky máme....a to IUI je přesně co?? to je tranfser embryí???

fedra
31. bře 2008

nie ... je to inseminacia. Spermijky ti zavedu priamo do maternice. Preberu ich, takze zostanu len tie najsikovnejsie a nemusia absolvovat tak dlhu cestu.

kapunka
autor
31. bře 2008

aha - tak to my naštěstí nepotřebujeme..nám se to povedlo hned jak jsme chtěli....až na ten konec... ☹

fedra
31. bře 2008

tak treba len skusat ... urcite sa to podari opat

kapunka
autor
31. bře 2008

ano ano ano - musíme bojovat...ty to máš ještě těžší,jsi statečná... 😉

fedra
31. bře 2008

co uz narobime

kapunka
autor
31. bře 2008

piju kontryhelový čaj na růst sliznice a femigard na harmonii pohlavních orgánů...

fedra
31. bře 2008

ja beriem calibrum baby plan
Ale pri tych vsetkych hormonoch cim ma krmia v CAR, tak uz su taketo prirodne zazraky asi zbytocne ☹

kapunka
autor
31. bře 2008

jo Cal. beru taky...ale ten Femigard je super - koukni na www.hemann.cz. a tady je diskuze Zkušennosti s Femigardem, holkám to pomáhalo na upravu cyklu, na dobrou MS apod. prý to i pomáhá v otěhotnění, tak já tomu zkouším věřit, jsou to bylinky... 😵

kapunka
autor
31. bře 2008

docela se těším, až si dám o MS konečně po tolika týdnech vanu... 😀 holky,jak se vám hojí jizvy po lapa???? 😕

ell7
31. bře 2008

Ahojte kočky,
Trosku sa vam sem votriem. Ja som 2 krat otehotnela prirodzene a zial obidva razy to bolo mimimaternicove tehu. Pri prvom mi zobrali lavy vajickovod, pri druhom mi pravy nechali. Skusame radsej IVF, lebo sanca mimomaternicoveho tehu. je predsa o nieco nizsia. Prve IVF mi z krvi ukazalo tehu, ale HCG mi potom zacalo klesat, asi sa embryjkam nieco nepacilo a vstrebali sa. Teraz sa chystame na druhe , ktore bude uspesne!!! Femigard beriem aj ja a mozem len odporucit. Drzim vsetkym palceky.

kapunka
autor
31. bře 2008

ahoj Ell vítej mezi námi - mě říkali, že opakování mimoděložního je málo pravděpodobné...a vidím, že se stává...no, tak já to prostě budu muset risknout....budu doufat, že je ten pravej vejcovod ok..... 😲
Tobě držím palečky, at máš brzy //

zupla
31. bře 2008

Tak koukem ze je nas tu dost kdo ma stejne trable.
Ahoj Fedra, ted se prave rozhoduji jestli mam jit jeste na IUI nebo rovnou se domluvit na umelem ale jak tak procitam tyhle stranky nebo jine tak ani u umeleho se nezabrani mimodeloznimu tehu. Tak nevim, kdyz jsem potratila spontane tak to bylo taky neprijemne ale tohle je mnohem horsi.

Kapunko, chodim do GESTU k dr.Kauckemu a nevim jestli bude zavreny cely gest nebo jen cast jinak by me pozval podle meho nazoru drive. Jinak jsem s nim moc spokojena a s dalsima taky, hlavne pan dr.Alexander ten mi delal to IUI a povedlo se 🙂 .

kapunka
autor
31. bře 2008

Zu - a chodíš na Prahu 8 nebo Prahu 6?? Nebo přímo do hlavního Gestu Praha 5??

Mě po operaci řekl doktor, že by hned začal uvažovat o IVF - další dr mi řek, že to máme zkoušet přirozeně a pak se uvidí...fakt jim člověk nemůže rozumět... 😖

imiska24
31. bře 2008

Ahoj sna 😉 zilky,doufam ze se nebudete zlobit kdyz se sem takhle vetru,
hlavne zdravim kapunku!!!!!!!!Jsem moc rada ze jsi zalozila tendle pokec.
Ja sice nejsem po mimodeloznim tehu,ale jsem po dvou laparkach.
Prvni mi delali v zari,zpruchodnit se jim nepodaril ani LV a ani PV.
Tak mi doporucili objednat se na listopad ze mi je oba vemou a pak udelame ivf.
Ale znama mi doporucila svyho gynekologa v Praze,takze v listopadu jsem sla pod kudlu znovu a tam usoudili ze levej vejcovod je opravdu nefunkcni a ten mi vzali a na PV mi delali plastiku a snad by to melo jit i prirozene.
Mam za sebou 3mesice snazeni a zatim nic,tak mi jeste 3mesice na snazilkovani zbyvaj,ale taky nevim v jakym je stavu ten PV.Kdyz to do cervna nepude tak me ceka ivf.Ale holky,zvladli to snazilky pred nama tak proc ne my....
Odkud ses kapunko?

kapunka
autor
31. bře 2008

ahoj imi, me řekli, že plastiku nedělaj a že raději rovnou vejcovody berou a posílají ženský na IVF, je to prý jistější...asi jak pro koho...nakonec mi řekli, že to mám zkoušet přirozeně a když to pul roku nepujde, tak lapa a IVF...

jsem z Prahy

vítej mezi námi!!

hanna
31. bře 2008

Jenom nakukuju 🙂 sem tam se taky ozvu.Ahoj Kapunko

kapunka
autor
31. bře 2008

ahoooj ráda te vidím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co u tebe novýho???? 😎

hanna
31. bře 2008

Nic moc od pristiho mesice mam brat Clomhexal tak uvidim jestli to pomuze,radsi na to nespoleham.Uz me to trochu unavuje 😖 ale jinak v pohode,vidim ze se tady sesla dobra banda 🙂 Ty ted mas mrsku a pak hups na to co? 🙂