Snažení po mimoděložním a bez vejcovodu. Je tu někdo?

kapunka
30. bře 2008

ahoj - sice tady jedna podobná diskuze je, ale nejak začala odumírat.. - je tu někdo, kdo je po laparoskopii po mimoděložním a chystá se začít snažilkovat nebo už snažilkuje???? 😀

ivkapalkova
31. bře 2008

Ahojte babenky 😉

som tu prvykrat a rada by som sa zapojila do diskusie. Tiez som po mimomaternicovom tehotenstve kedy mi zobrali pravy vajcovod, po 2 laparoskopiach, vseliakych vysetreniach, po hormonalnej liecbe a stale nist.

kapunka
autor
31. bře 2008

ahoj ivko - a co ti ted říkají za prognózy??

hanna - ted vydržím mršku a potom šup na to, nebudu čekat, dopadne to jak má.... 😀

hlavně aby byla dost velká sliznice 😨

na co je ten Clomhexal??? 😕

ivkapalkova
31. bře 2008

Kapunka: no manzel ma dobry spermiogram, ja vsetko priechodne, tak by sa to malo podarit. ale uz neviem, asi je to v psychike.

hanna: Clomhexal je podla mna na vyvolanie ovulacie

zupla
1. dub 2008

Kapunka, chodim primo na Prahu 5 protoze po tom prvnim spontanim potratu se nam rok nedarilo otehotnet a tak me pan dr. poslal rovnou tam. No teda mohla jsem si vybrat ale byl doporucen prave Gest na Praze 5. Je to tezke kdyz kazdy rika neco jineho ale mysli to urcite dobre a kazdy ma jine zkusenosti......

hanna
1. dub 2008

Ten Clomhexal je na vyvolani ovulace,ale ja ho dostala aby fungovali oba vajecniky zaroven a produkovali vajicka,mam pryc levej vejcovod.Rikal ze kazdy mesic se stridave tvori vajicka v jednom a pak v druhem vajecniku tak proto ten Clomhexal.rikal ze kdyz mam jeden vejcovod tak mam 50%sanci na otehotneni.Uz sem ho mela brat tenhle mesic ale pritel odjel tak by to bylo k nicemu 😒 Musim uz valit pracovat tak pa kocky,zase se na vas mrknu vecer 🙂

nikes
1. dub 2008

ahoj holky,

po laparaskopii mi taky odebrali 1 vejcovod a ten druhý prý taky nepracuje na 100%, takže jsme taky nechtěli čekat dalších x let, tak jsme tedy šli na ivf+icsi a naštěstí vyšel hned první pokus. Docela nás tlačil i můj věk, protože v době porodu mi už bylo skoro 35 let. Nyní bychom chtěli druhé a opět to zkoušíme. Věřím, že tentokrát nám to vyjde přirozeně, protože už nejsem tak nešťastná, když to dostanu, jsem šťastná, že aspoň to jedno dítě se nám podařilo a že ta naše krásná princezna opravdu stála za všechny ty utrápené roky. Nyní opět piju kontryh. čaj, užívám mat. kašičku, Sarapis, manžel bere všelijaké vitamíny na lepší spermiogram, opět vynecháváme návštěvy sauny aj. Držím Vám pěsti, ať Vám to vyjde.

kapunka
autor
1. dub 2008

ahoj nikes - děkujeme za podporu!!!!!!

hanna - no tak to bych ten clomhexal měla mít taky ne????????????? taky nemám vejcovod... 😢

imiska24
1. dub 2008

ahoj kapunko,ono s tou plastikou,vis jak to je.Asi pokud nemas zname tak se stim nechtej zaobirat,asi je to pracny.Ja byla na sale cca2hodiny.Ale i kdyz jsem po plastice tak porad nic.Ale napadlo me,co takhle si zazadat o lazne.Urcite po tech hruznostech na ne mame narok.Ja jedu do Prahy na kontrolu v cervnu,cca po 6mesicich.Tak uvidime co se mnou vymyslej.Mam hroznej strach z ty ivf.

hanna
1. dub 2008

Kapunka tak se na to zeptej doktora,me ho predepsal i predtim nez sem otehotnela,ani sem ho nestihla brat,vis proc takze ted ho mam zase.Uvidim jestli to zabere.Bohuzel jak se rika psychika v pohode pro otehotneni,to asi u me neprojde protoze na to porad myslim,ze uz sem byla tak blizko.

kapunka
autor
2. dub 2008

ahoj holky..teda ta první ms je sice bez bolesti, zato krve docela dost..ale asi to je normální.....

psychika - to se nedá an to nemyslet - podle mě je jedinej lék - mimčo!!!!!

kapunka
autor
2. dub 2008

halo je tu někdo???? 😨

kapunka
autor
3. dub 2008

ahojky holčiny, něco nového??? jedné holčině se narodilo po takových různých peripetiích mimčo - takže jen tak pro povzbuzení!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

kapunka
autor
4. dub 2008

ahoj holky!!
tak mám docela ukázkovou ms - nic nebolí a je v odstatě normální..tak doufám že kontryhel pomohl a sliznice byla hezky narostlá a to znamená, že při ovu to hned zkusíme..děj se co děj!!!!
😀

zupla
4. dub 2008

Kapunka,
tak to je super dofam ze te budu brzo nasledovat. Mela jsem narizeno klid 4 tydny a ted budu muset cekat snad se dockam co nejdriv. 😉

benetka
4. dub 2008

Cau holky,
taky mam pouze jeden vejcovod a to pravy,levy mi byl odebran pri gynekologicke operaci .Zatim se snazime 7 mesicu prirozenou cestou piju taky kontryhel + vitaminy.Chystam se to jit resit na gyndu,zatim jsme tomu nechavali volny prubeh.Vsem drzim palce pa B.

kapunka
autor
4. dub 2008

ahoj Benetko - tak to mě mrzí - a řekli ti, že ten druhej je ok, nebo nevěděli???? a trefovali jsmet se do ovu se snažilkováním???? 😲

benetka
4. dub 2008

Buhuzel netusim jestli druhy vejcovod je O.K. proto se chystam na gyndu a taky mam ted problem se spinenim pred MS nekdy i po MS tak nevim jestli tam nebude i nejaky hormonalni problem.No jsem zvedava na postoj mojeho lekare.

kapunka
autor
4. dub 2008

měl by ti hned navrhnout vyšetření průchodnosti vejcovodu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kapunka
autor
4. dub 2008

zu - držím palečky...ted si dám konečně vanu a konečně nějakou tu romantiku....a za nejakých 10 dní začnu testovat, jestli se blíží ovu...a pak už děj se vůle boží.... 😎

kapunka
autor
8. dub 2008

ola - benetko - jak jsi dopadla u doktora??? 🙂

benetka
8. dub 2008

to kapunka:teprve se k doktorovi objednam ted mam zrovna MS urcitie se pak ozvu co a jak

kapunka
autor
16. dub 2008

ahoj holky - tak jsem přišla od dr - mám prý ukázkovou sliznici /revize byla 22.2./
😎 - pití kontryhelu a femigardu fakt funguje!! 🙂 🙂
Navíc mi potvrdila, že mam folikul 22mm, takže ovu bude každou chvíli - a pozor - 😅 ovulje mi ten vaječník, u kterého je ten jedinej vejcovod - takže prostě snažilkujeme a hotovo..dr nám to nezakázal... 😀 😀 😀 😀 😀

pikha
16. dub 2008

ahojte kocky, ja mam tiez iba jeden vajcovod, druhy mi roztrhlo pri mimomaternicovom tehotenstve, ale kedze ten jeden je viacmenej neprechodny, riesime to cez IVF.
kapunka, tiez som si myslela ze otehotniet sa da iba ked ovulujes z vajecnika, pri ktorom je vajcovod.. omyl. doktor povedal, ze oni si to vajecniky dokazu medzi sebou predat a ze je to uplne jedno.. nechapem sice ako to prebieha, ale vrajze je to tak... takze aj mesiac ked ovulujes z druheho vajecnika bez vajcovodu, je rovnako plnohodnotne nadejny. a ked mas vajcovod oki, tak sa to urcite zadari 🙂 drzim palce

kapunka
autor
16. dub 2008

ahoj pikha - díky za podporu - já nevím najjisto, že je ten druhý ok..to uvidíme...dr v nemocnici říkal, že zvenku vypadal ok..ale vevnitř neví....na průchodnost pujdmeme až tak za dva měsíce...prý je na to brzy.. 😎

marcelka
17. dub 2008

🙂 jsem 14 dni po odstraneni praveho vejcovodu.Planovali jsme uz miminko,ale ted mam strach abych utehotnela bez problemu.myslela jsem ze bez jednoho vejcovodu to nepujde,ale pry vajejcniky kdyz uvolnuji vajicko z te casti kde nemam vejcovod tak si s tim poradi tak,ze putuji pres delohu do druheho leveho zdraveho vejcovodu.Mate s tim prosim nektera zkusenost.Prosim o radu 😢

fedra
17. dub 2008

marcelka ... ja som o tom tiez pocula, dokonca mi to potvrdil aj moj doktor.
neboj, priroda je mocna carodejka. Hlavne aby ten zostavajuci vajickovod bol priechodny.
U mna je to podobne, zatial to skusame pomocou IUI

kapunka
autor
22. dub 2008

ahoj holčiny!!!
tak já mám podle všeho po ovu a snažili jsme se opravdu poctivě....od dr jsem věděla, že mi ovuluje ta strana,kde je vejcovod, takže doufám, že je průchodný.... DRŽTE PALEČKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😎

zupla
22. dub 2008

Kapunka, tak to budu drzet palecky ja jsem to zatim jeste nedostala tak jsem si skocila ke svemu gynekologovi a ten mi jeste rekl ze s vyvolavackou pockame, ze se to tam pripravuje a sliznice pomalu roste....uz aby to bylo!

petulew
22. dub 2008

ahojky, můžu se přidat?
Proč nemám u ikonky snž když jsem snž?

petulew
22. dub 2008

Kdopak mi poradí o čem to tu mluvíte...jakože roste sliznice a jak to víte?? Kdy má růst, kdy nemá? Kdy mám čekat ms a kdy plodné dny? Pomoc 😲 😲

Jsem 14den po laparoskopii kdy mi vzali vejcovod napravo s mimoděložním těhotenstvím v 6,5 týdnu ☹