Snažení po mimoděložním a bez vejcovodu. Je tu někdo?

kapunka
30. bře 2008

ahoj - sice tady jedna podobná diskuze je, ale nejak začala odumírat.. - je tu někdo, kdo je po laparoskopii po mimoděložním a chystá se začít snažilkovat nebo už snažilkuje???? 😀

kapunka
autor
30. bře 2008

v tý původní diskuzi je hodně holčin, co už jsou těhu - a je jasný, že už mají jiné starosti, než kdy přijde ms, nebo jak naroste znovu sliznice apod..TAK SI O TOM MUŽEME POKECAT TADY... 😎 😎 😎 😎

akras
30. bře 2008

kuk 🙂

akras
30. bře 2008

I když to není úplně můj případ, tak abys tady nebyla sama 🙂

bay
30. bře 2008

jj. My ta podrzime 😀 😉

akras
30. bře 2008

My jsme totiž všude 😀

bay
30. bře 2008

Proste sa nas nezbavis ani keby si chcela 😝

akras
30. bře 2008

Tak my ji tady chceme podržet a ona nikde 😲 😀

bay
30. bře 2008

To tu budemem musiet rozprudit same 😀 😎

kapunka
autor
30. bře 2008

je holky caute!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😎

bay
30. bře 2008

Ahooooj! Uz sme sa bali ze si nas uplne opustila 😀

kapunka
autor
30. bře 2008

uklízím....nejak tu MS musím přivolat... 😠

bay
30. bře 2008

Potom napis navod. Mam velky zaujem 😀

kapunka
autor
30. bře 2008

bay ty nemáš u ikonky, že jsi snažilka?? nejsi?? 🙂

akras
30. bře 2008

Jdi na matějskou pouť. 😀 my tak řádili minulou sobotu na autodromu a dokonce jsem byla i na horské dráze, že jsme si říkali, že když po tomhle nepřijde, tak už nikdy...a hups, další den byla tu 😅

kapunka
autor
30. bře 2008

no, to víš že dám vedet, zatím - žehlení, vytírání, mytí oken, plnění myčky...mytí koupelny..jo a včera jízdy na koni..nevydržela jsem to. Tak snad to nevadí... 😎

kapunka
autor
30. bře 2008

ta matějská zní líp...než uklízení 😎 😎 😎

kapunka
autor
30. bře 2008

akrs - ty piješ ten KONTRYHEL a bereš FEMIGARD?

akras
30. bře 2008

Já jen kontryhel, ale teď jsem přes MS vysadila, ale dnes už začnu, protože už jen trochu špiním, tak a´t sliznice pěkně roste, jestli na to máme skočit hned 😉

bay
30. bře 2008

No tak to sa zajtra vrhnem na tie kolotoce - snad este neusli 😅
Ja este nie som snazilka. Az dojde ta hnusna ms!!! 😠 😠 😠 Podla toho spoznate ze dosla - okrem radostnych sprav 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kapunka
autor
30. bře 2008

no ja taky nejsem vlastně,,ale snažím se tím, že piju ty čaje, tak jsme si to tam napsala... 😲

bay
30. bře 2008

No ja tiez lejm tie caje do seba na litre 😀 😀 😀

kapunka
autor
30. bře 2008

ja ho teda piju furt...myslíš, že mám vysadit? že ta opožděná ms s tím může souviset????????????????????????? 😕

kapunka
autor
30. bře 2008

bay - promin, že se ptám - ale ta jsi měla potrat? nebo revizi? nebo mimoděl???

bay
30. bře 2008

Neviem co je revize presne, ale ak je to kyreta tak ano. V 10 tt bolo diagnostikovane ze mim je v 5tt a srdiecko nebije a musi von 😔

kapunka
autor
30. bře 2008

to mě mrzí..ach jo.... ☹ jsi statečná.... já to měla v 5tt mimoděl. taiže lapa a vejcovod pryč.. 😨
Jo - je to teda asi psychcký, ale ted mě píchlo v břiše...že by??

kapunka
autor
30. bře 2008

jinak revize je kyreta...hrozný obě ty slova.fuj...

akras
30. bře 2008

Kap, já fakt nevím, tady nějaká holčina dokonce psala, že ji v lékárně řekly zase naopak pít jen v době MS, ani v té lékárně se nemůžou dohodnout.Já si myslím, že jestli je na nárůst sliznice, tak ho pij do MS a jestli chceš, tak ani nepřestávej. Já než MS dostala, tak jsem asi 3 dny zapomněla pít, pak jednou pila a další den to dostala. Ale to je asi náhoda. Myslím, že ten čaj je dobrý pít, ale nemusí se tolik řešit kdy. Vždyť je to jen bylinka. 🙂
Já taky ještě nesnažím a mám tam snažilku, ale prostě teď dělám vše proto, abych se další mimi povedlo, takže jsem snažilka 😉

bay
30. bře 2008

jj. hroza 😠 😠 no tak to som este dobre dopadla 😅 ja som sa mimomaternicoveho tiez bala bo som spociatku dost spinila ale sravilo sa to az kym sa to azs nepototo 😠

kapunka
autor
30. bře 2008

jasně - jsme prostě snž!!!!!!!!!!!!!!!
🙂 bay - ty v jiné diskuzi píšeš, že chceš při ovu snž - to chceš i v případě, že nepřijde předtím MS???????????? 😕

bay
30. bře 2008

no ja keby som si napisala snz tak s tou prvou ms tromfnem lauritku ☹ 😀