Snažíme se 3 roky o mimíska. A co vy?

maendy
3. srp 2009

Ahojky, už 3 roky se snažíme s manželem o mimíska. Už jsme dopracovali do CAR, právě jsem týden po IUI. A co vy?

lussyn
3. srp 2009

Ahoj, tak držím palce, ať to dobře dopadne a konečně se toho čápa dočkáte.Můžu se zeptat kolik ti je?My se začali snažit tento cyklus, zítra čekám MS, vím, že dorazí, takže se snažíme teprve první měsíc.V březnu jsem byla na revizi dělohy po zamlklém těhotenství, dali jsme si krátkou pauzu a teď se těšíme na nové miminko, tak uvidíme jak dlouho nás nechá čekat 😉

mandre
3. srp 2009

Ahoj maendy, my se snažíme 1,7 roku, jsem 4 dny po 2.IUI.

ivanau
3. srp 2009

Ahoj holky, my se snažíme 10měsíc, ale nechali jsme se vyšetřit a spermie jsou na tom špatně (1%) a já mám moc prolaktinu...takže bylo doporučeno IVF - ICSI, beru dostinex a zítra začínám Proveru... Už jsem se rozhodli, že do toho jdeme, nechceme dlouho čekat, takže bych ráda s někým popovídala a přidala se do nadějné veselé diskuze... 🙂

maendy
autor
3. srp 2009

Ahoj holky,je mi 26.Hodně lidí řekne,to máš čas,ale já se cítím na to být mámou snad odjakživa.Chtěla jsem být mladá mamka,ale nu co,kdyby se to ted povedlo budu v 27. 😀 Sice me mela moje máma v 17 a nemužu si vynachválit tak mladou mamku,ale jeste to není nejhorší 😉
Tak to si budeme fandit navzájem.Holky nevěšte hlavu,na minulém foru ted 2 holky otěhotněli po ivf.Už se blíží 12tt. 🙂

ivanau
3. srp 2009

Meandy to dobře znám, je mě 25 a mamkou chci být taky asi odjakživa 🙂 jen jsem nečekala, že to bude s troškou obtíží, ale věřím, že to s manželem překonáme... I stou mamkou jsme na tom stejně, všecnno spolu prožíváme co to jde...
Vím, že se snažíme "krátkou dobu" a setkávám se stím jak na to nemám myslet a kdesi cosi, což moc nejde...vyšetření chápalo minimum lidí v našem okolí, ale mě se ulevilo, jsem ráda, že to víme a že nejsem paranoidní, když jsem to tušila...Pevně věřím, že se nám to podaří a doktorum jsem se rozhodla důvěřovat ( i když i to je člověku často vymluváno)... Někeré čtení diskuzí o CAR zařízeních mě popravdě rozhodí i na bezesnou noc, tak se snažím už raději moc nezjišťovat...i proto jsem se vydala do této nové...

dablikolik
3. srp 2009

Ahojda mě je 25 a snažíme se s manžílkem skoro 3 roky. Podstoupili jsme IVF- ICSI a zadařilo se, ale před měsícem jsem byla na revizi pro zamlklé těhu. Začínáme se pomalu snažit znova. Všem držím pěstičky

ivanau
3. srp 2009

Dab, to mě moc mrzí, držím pěsti do dalšího pokusu...

ivanau
3. srp 2009

Chci se zeptat IUI je inseminace?? Troošku se v těch zkratkách neorientuji... 😅 A holky v čem vidí u vás doktoři problém?? Díky

dablikolik
3. srp 2009

iva IUI je inseminace a IVF umělý. U nás u mě problém s ovulací a manža má theratospermie( špatný tvar a málo zdravých)

maendy
autor
3. srp 2009

U nás nejdřív že je problém u mě a pak se zjistilo horší SPG (spermiogram) u manžela,já mám špatnou sliznici,moc mi nenaroste.Takže i kdyby se to přirozene povedlo,nema se to bobatko kam zahrabkat 😒
Dab nevěš hlavu,když se to už povedlo jednou,byl by v tom čert 😉
Jinak musíme si dodat trošku toho optimismu 😉
Já jsem ted v takové fázi,čekání na výsledek.Abych pravdu řekla nemám ani odvahu se pred kontrolou udelat test.
aspon budu mít ten pocit doufání nejdéle.

koblichzek
3. srp 2009

Ahojky, trošku jsem vás tu četla a chci se jen zeptat, co je to to zamlklé těhotenství. Díky

maendy
autor
3. srp 2009

dab koukám že máš taky 4nohé mimčo.Já mám holčičku,dnes má 2 roky,dostala novou hračku,to bylo radosti.Ještě že jí mám.Umí skvěle zahnat depku,když to na mě příjde.

maendy
autor
3. srp 2009

kobli jak dlouho jsi po ET?Zamlklé těhu je když přestane tlouct srdíčkoa těhu z nejasných důvodů skončí.Ale musíš jít na výškrab,protože to neodejde samo.ale na to ty nemysli

koblichzek
3. srp 2009

Aha děkuji , jsem 8 dní po KETu. Uvidíme, strach je velikej. Všem moc a moc držím palečky 😉

matava
3. srp 2009

ahoj holky, koukam, ze je tady dobra smeska...ruzne faze snazeni 😉
nam uz dvakrat potvrdili azoospermii = vuuubec zadne spermie, hormony mame oba v poradku, aktualne cekame na genetiku...jelikoz me ceka ivf, tak pristi tyden si jdu s primarem domluvit laparku atd..aby se proste nastopro vedelo ze aspon ja jsem v poradku a tomu umelemu nebude nic stat v ceste..jinak me je 28 = tedy za mesic 😉 po miminku intenyivne touzim dva roky, prasky jsme vysadila minuly rok v srpnu ale nejake opravdicke snazeni zacalo az letos v breznu...no a ted od cervna chodime na vysetreni a mame toho jeste hodne pred sebou...

maendy
autor
3. srp 2009

Takže jak se říká tfuj tfuj,at se pěkně zakousnou miláčkové. 😉 My všechny budeme skvělé mamče,uvidíte.
ta fotka je skvělá.

koblichzek
3. srp 2009

Nevím, jestli myslíš ta moje, ale pokud ano, tak máš pravdu, když už nic, tak alespoň krásná vzpmomínka. Prej se tu všude nedává.

nathali
3. srp 2009

ahoj holky pridam sa k vam je mi sice len 21 ale o mimco sa snazime 4 mesiac zatial nic a som nou su nejake problemy tak musim na krv a som zvedava co dalej znami mi vravel aby som sla do prahy ja tiez tuzim mat mimco uz asi od 17-tich no snad sa nam to splni co najskor

maendy
autor
3. srp 2009

Mat jeste ze ten cas tak rychle letí,uvidíš že to všechno zvládneš.Kam chodíš do caru?
To je laparo povinná?Já měla HSG,průchodnost mám ok,hormony taky,jen sem tam vynechá ovu,hodně trpím na cysty a ta sliznice.Manža horší SPG,ale pořád to není vše katastrofa a dá se s tím něco dělat.
ona je ta cesta k mimi opravdu dlouhá,když si vzpomenu jak jsem si bláhově myslela že otěhotním hned po svatbe...

maendy
autor
3. srp 2009

ano,ta zET kobli,je nádherná.Nat nezáleží na věku,každá je připravená jindy na to být mámou 🙂

matava
3. srp 2009

v rijnu mam termin u apolinare..zatim vsechny tyhle vysetreni mam vypsane pres svoji mudr, fakt zlata...ta laparka povinna neni, ale rikala, ze stejne ted jen cekame na vysledky genetiky a do caru maj dlouhe objednaci lhuty, tak bych tam uz aspon prisla s komplet vysledkama a pustili bychom se rovnou do ivf..zadne zdrzovani 😉 ja mam hodne dlouhe cykly od 33 do 48, chodim ted na folikulometrii, ve 13DC jsem mela 15mm, zitra jdu v 18zase, ale to uz bude asi praskly...tak to mudr poctive zapisuje do mych materialu..taky mi ted nove nasadila duphaston na tu upravu, abych si ten pristi tyden mohla plus minus naplanovat tu operaci

maendy
autor
3. srp 2009

mandre jsem týden po iui a začala jsem se nějak nafukovat,stalo se ti to také.Jaké to bylo po prve.Já byla šíleně nervozní.Jezdím do zlína,jsou tam užasní.

maendy
autor
3. srp 2009

mat přeju hodne štěstí a pevné nervy.Já mám svého gyn taky moc hodného,taky jsem pred 2 roky apsolvovala folikulometrie.Mám cyklus 33 dní,mela jsem i 36.Já mám ovu až tak 18 DC.

matava
3. srp 2009

no a to je co mi prijde divne, jsem si vzdyckymyslela, ze kdyz mam dlouhy cyklus, tak az tak 20dc bude ovu a ono je to u me takhle naopak, ale ono je to ted uz jedno...nejak me nadopujou a snad to vyjde co nejdriv...

ivanau
3. srp 2009

Díky za vesvětlení, moc se v těch zkratkách neorientuji, mě řekli IVF-ICSI a to vím co je... Na laparku taky nejdu...zetím se nuluji a pak si budu píchat menopur. IUI nám nedoporučili, že je těch spermošů fakt málo zdravých a zbytek já likviduji prolaktinem, tak rovnou IVF. Všecko nám pěkně vysvětlili, zatím jsem taky spokojená z přístupem doktorů...

maendy
autor
3. srp 2009

já taky nevěděla co je to třeba OPU,a to je odběr vajíček 🙂
Za chvilku budeme naprosto vědět o co jde,aniž bysme teda o to moc stáli 😉

svetruska
3. srp 2009

Ahojky holky,
taky čekáme čápa nebo vránu 😉 tak všem držím palečky
před námi je ted IVF-ICSI a koukam, ze nejsem sama 🙂

svetruska
3. srp 2009

tedy jako že čekáme na čápa nebo vránu 🙂

ivanau
3. srp 2009

Mae tak to je pravda... 🙂

Svetru a kdy vás to čeká? Nám vychází odsátí vajíček na cca začátek září 2. nebo 3. nebo tak nějak...

maendy
autor
3. srp 2009

Ahoj svetrusko,tak to mi připomělo,jak jsme byly s manž nedavno v zoo a bylo tam hejno čápů a já jim tak potichu říkala,kde že to teda bydlím aby věděli a trefili 😀
Jinak držím pěstičky 😉