Snažíme se 3 roky o mimíska. A co vy?

maendy
3. srp 2009

Ahojky, už 3 roky se snažíme s manželem o mimíska. Už jsme dopracovali do CAR, právě jsem týden po IUI. A co vy?

ivanau
3. srp 2009

Já byla v ZOO minulý týden a domlouvala jim moje mamka, dokonce jsem se s nima musela vyfotit 😀 a posílala jsem mms manžovi a ten hned psal: Jéé tak to tam snima rychle domluv... 😉

vendulak
3. srp 2009

Ahojte holky, tak my se snažíme už víc jak rok a půl, mě je 21 a příťovi 28, máme za sebou zatím akorát spermio, kde se zjistila stenospermie ☹ a já mám problém docela s cykly, ale vyšetření ještě žádné, s doktorem sem domluvená na září.
A koukám že je řeč o zoo, tam my už dlouho nebyli, i když sme to plánovali, tak mě už děsí docela pohled na všechny kočárky a děti, které tam vždycky jsou 😢 .

maendy
autor
3. srp 2009

Vendy vítej!Kočárky a cizí děti hod za hlavu,čím dřív se ti to podaří tím líp.Jen ti to kazí psych pohodu,kterou mimčo potřebuje a by se mu u tebe zalíbilo. 😉
Tak dobrou holky,jdu do hajan.Tak zítra 😉

ivanau
3. srp 2009

Dobrou, taky letím 🙂

vendulak
3. srp 2009

maendy já se bojím, že hodit to za hlavu mi jen tak nepůjde, nějak to teď vnímám ještě víc než dřív 😒 .
Holky tak přeju dobrou noc! 😉

svetruska
4. srp 2009

ahojky
ivanau nam td zmenili protokol z kratkeho na dlouhy takze je predemnou injekce Dipherelinu a pak cca 3.9. zacinam stimulovat 🙂 uz se tak tesim 😵

luckamb
4. srp 2009

Ahojky holky,
taky se k vám přidám, jeslti můžu.
Mě je 27 a snažíme se s mnaželem skoro dva roky. A proč se nedaří nikdo neví. Ale koncem září jdu na laparoskopii.

mandre
4. srp 2009

Maendy, mě po 1.IUI nic nebylo, teď po 2. pokusu, resp. v ten den a den předtím pobolívalo břicho, asi ovulace... 🙂 A dneska ho taky trochu cítím... ale šance je téměř mizivá...asi pak půjdu do IVF, jelikož nejsem nejmladší.

vendulak
4. srp 2009

Holky docela vám ty IUI a všechna vyšetření závidím, to nicnedělání a čekání mě ubíjí asi ze všeho nejvíc 😒 .

petluska
4. srp 2009

Ahoj holky,
i ja patrim mezi vas 🙂
Vendul hlavne nezavid.Nemas vubec proc.Ja mam taky za sebou dve IUI a obe neuspesne.Ted cekam na IVF.Strasne se tesim,ale i bojim.Je to moje posledni zachrana i prani 🙂 Souhlasim,ze to cekani je na tom to nejhorsi!
I ja drzim vsem palecky 😅

jaspina
4. srp 2009

Ahoj holky 😉 Taky bych už toho čápa docela brala 😉 My se snažíme nějak teprv od jara - musela jsem první postupně vysazovat léky (antiepileptika) - měla jsem je na časté migrény. No a po vysazení HA nastaly problémy s cyklem - prakticky nebyl.. ale to jsem tak měla už i dřív.. Moje doktorka to řešit nechtěla - že nejdřív za 6 měsíců, tak jsem šla k jiné a ta mi hned dala žádanku na spermio, udělala UTZ - nerostla sliznice a taky Horm.profil, kde se ukázalo, že mám málo progestronu. Takže nasadila Utrogestan na MS a Clostilbegyt na OVU - minulý měsíc jsem byla na folikulometrii, ale folíky byly jen malinké, takže zatím léčba nezabrala.. ☹ No snad tento měsíc s dvojitou dávkou.. Jinak mě bude na podzim 28.
Venduli - tak s tím něco dělej. Pokud se doktorka není schopná rozhoupat, jdi jinam. Fakt - nečekej. Jí o nic nejde, ale tobě jo.. Já jsem taky dlouho váhala, ale teď jsem moc ráda, že jsem si novou doktorku našla - hned se to začalo řešit 😉

maendy
autor
4. srp 2009

Ahojky.Tak já se na jaře skoro po 3 letech rozhoupala a zavolala do zlína.Ani tam není dlouhá čekací doba a jsou moc hodní.A žádanku jsem ani neměla.Jsou tam moc hodní.To čekání je děsné,já jedu na kotrolu za týden a připadne mi že se to hrozně vleče.Muj gyn mi doporučil at jdu jen na 1 IUI,že s míma vaječníkama by nečekal a šel do IVF.Jenže me tam má na starost moc hodný pan doktor a nechci aby si myslel že si ordinuji sama.Tak nejdřív počkám na jeho názor.
Jsem hrozná,jako bych ani nepočítala,že by to IUI ted vyšlo,ale asi je to tak lepší.I když netajím že budu bulit,když to nevyjde.To je jasné že budu.Skoro 2 týdny píchání Menopuru do břicha a nic.No uvidíme.
Vendu,taky jsem byla na tom stejně,nejhorší období bylo před rokem a pul kdy 8 holkám co se s nima bavím se postupne behem pul roku narodilo mimčo.Vyhýbala jsem se jim,nejraději bych chodila kanálama.
Vzdyt za tu dobu co se my snazíme mají už 2 z nich 2 děti.
Ale pak jsem řekla dost,nebo zblbnu a skončí to rozvodem.A začala jsem si jen tak snít,jaké to bude,jaký budu mít kočárek a ejhle ono to trošku pomohlo.
Prostě věřím že to vyjde a myšlenky na neúspěch jsem posunula dozadu,hodně dozadu,někdy se potvory snaží dostat ven,ale já nich přemůžu a přeji všem aby se to dařilo.

maendy
autor
4. srp 2009

Jo a taky jsem se přestala o tom bavim.Mluvím o tom jen s manželema a jednou kamarádkou,která jezdí do car do brna,má endometriozu a musí jít na operaci.Taky moc touží po mimču,tak se chápem.Jinak jsem zjistila,že kdo to nezažil nepochopí.proto se nikomu už nesvěřuji.Teda krom vás 🙂

jaspina
4. srp 2009

Maendy my byli taky ve Zlíně 😉 Držím palce, aby ti pomohli a brzo ses dočkala miminka

maendy
autor
4. srp 2009

Jaspi u koho jsi byla?A co bude u tebe ted v plánu?Děkuji,taky ti přeji ten malý uzlíček co nejdřive.Ted popíjím kontryhelový čaj s medem. 😉

jaspina
4. srp 2009

Taky se na čajík chystám, ale až od příštího týdne -teď čekám na MS. Já tam byla jen s přítelem na spermio. Jinak normálně chodím k doktorce do Zlína - bydlím kousek.. ale možná mě tam časem taky odešle.. Uvidí se podle toho, jak bude reagovat na léčbu.

jaspina
4. srp 2009

Už letím domů, tak pa

maendy
autor
4. srp 2009

tak tfuj tfuj 🙂 Mě můj gyn taky udělal co mohl,ale ted uz museli přijíd na řadu oni.Věřím jim.Je to tam moc příjemné,ale nervy mám vždycky i tak.

maendy
autor
4. srp 2009

Ahojky 😉

matava
4. srp 2009

ahoj holky, tak dnes v 18DC uz u me nic nenasla, tak si mudr neni jista, jestli mi to vubec vyrostlo do tech 20mm, ale moc se ji to nezda...ale budem to resit az v zari po laparce...takze ted cekam na pristi stredu na primare a termin laparky a co nejdriv nam snad dojdou vysledky genetiky...vendy, chapu te...cekani je hrozne, ale je mi lip i s nasi diagnozou..proste aspon vime na cem jsme a postupne budem jeste chytrejsi...proste si musime drzet place..ja jsem videla capa na vysocine a malem jsem se z toho rozbulela..ze sakris uz by fakt mohl doletet az ke mne do prahy 😀

dablikolik
4. srp 2009

maendy jo Maxíčka jsme si pořídili po laparce 2 měsíce před IVF. Chtěla jsem se trochu uklidnit. Moc mi pomáhá, hrozně vymýšlí lumpárny, ale na dovolený jsem řvala, že nejsem s ním. Za tu dobu co jsem doma jsem k němu dost přilnula.

jinak jak jste psali kdo si to neprožije nepochopí. to čekání je hrozný. A když mi kamarádka co otěhotněla hned řekla, že po té revizi to bude dobrý že hned otěhotním taky tak jsem jí málem někam poslal

ivanau
4. srp 2009

Ahooj... 🙂

Scetruš já mám taky dlouhý...dnes jsem začala s Proverou a příští úterý Dipherelin a pak Menopur.

Holky je to přesně jak říkáte, člověk je rád, že ví na čem je, těší se a zároveň se bojí...také jsem ráda, že jsme na nic nečekali a nenechala jsem se udolat řečma o tom jak je času dost...i pan doktor říkal, pokud bude problém pravděpodobně ho sami nepřekonáte a je zbytečné se trápit.

Jinak mám pocit, že jsou snad těhotný všechny ženský který potkám 🙂 ale přeju jím to, některý jistě prošly i tím co my a teď hrdě nosí půpík 😵 pravda je, že jsem se po výsledcích uklidnila, jen mám trošku strach jak se budu píchat a z narkózy- ta mě čeká prvně, ale vydržím všecko 😅 🙂

ivanau
4. srp 2009

Jo holky ještě mám dotaz - vy co jdete na IVF nebo jste to už zažily - jak je to s neschopenkou? Je člověk na neschopence během odsátí a než semínka zase vrátí a něž se dozvíme jak to dopadlo a kdyby to nááhodou vyšlo na ryzikovém nebo normálně fungujete? Jsme vychovatelka na základce a mám od září dělat i speciálního pedagoga na škole a tak přemýšlím jak to všecko asi bude... nechci nic ryskovat a přece jen základka není nejklidnejší prostředí a co teprve infekce...nevím

maendy
autor
4. srp 2009

No já dělám v docela infekčním prostředí,tak pokud pujdu na ivf necham si hned od začátku stimulace vystavit PN.
Nebudu to pokoušet.Já myslím že se tam obejdou iv.Ja taky porad myslim na praci,ale rekla jsem si ze tohle je daaaaleko dulezitejsi. 🙂

ivanau
4. srp 2009

Meany jsem ráda, že to říkáš, nechci nic pokoušet a z druhé strany nechce člověk přehánět, těžko říst co je mezi...zeptám se i doktora a uvidím jak to vidí on... přecejen ty děti na ptvním stupni to je pořád rýma, kačel, neštovice atp. navíc nervy, hluk... Teď mám prázdniny,ale přemýšlím co dál, protoče odsátí mě výjde hned zkraje září...

lufinka83
5. srp 2009

Dobré ránko, snažilky...ak stretnete bociána ( čápa) šup ho aj pošlite ku nám 😀

jaspina
5. srp 2009

Ahoj holky 🙂
Ivi když ti dají narkózu dobře, tak se není čeho bát. Já byla před skoro 10ti lety na laparce, aby se mi koukli do břicha a vyndali slepák a prošavlila jsem pak 3 dny - prostě toho do mě narvali moc. Pak jsem byla v narkóze znova před asi 3ma rokama a letos na jaře a když jsem jim řekla dopředu, jak jsem reagovala minule, tak to ohlídali a vůbec jsem nezvracela. Na jaře mi anestezioložka dokonce do kapačky přímo přidala něco proti nevolnosti a už hodinu po probuzení jsem jela domů a tam dlabala dort 😀 Teď už bych šla na cokoli - jen když u toho budu spát - protože jinak se bojííím 😝

maendy
autor
5. srp 2009

Ahojky.Všechny zdravím. 🙂
Tak přemýšlím co budu dělat,asi převléknu peřiny a přeskládám knihovnu.Máme takovou střední.
Pak uvařím manželovi jeho oblíbené nudle s kuřecím masem a pujdu vyvenčit naší berušku.
musím něco dělat,příští týden už jdu do práce.Tak tu dovču musím ještě využít 😉
Jak bych vrátila čas a byla o pár dnů nazpět v beskydech na chatě.To byl relax.

ebony222
5. srp 2009

Zdravím všechny. Ve vesnici, kde máme chalupu je starý komín a každý rok tam sídlí čápi. O víkendu tam pojedeme, tak ja jim nadiktuju vaše adresy 😅

maendy
autor
5. srp 2009

Tak to je skvělé 😀 .Tak že ho vyhlížíme,občerstvení připraveno 😉