Snažíme se 3 roky o mimíska. A co vy?

maendy
3. srp 2009

Ahojky, už 3 roky se snažíme s manželem o mimíska. Už jsme dopracovali do CAR, právě jsem týden po IUI. A co vy?

koblichzek
5. srp 2009

Ahoj holky, tak jsem vás trošku pročítala, máte hezký název 😉
Ivanaou, jsem učiteka na ZŠ, tak jen chci reagovat na tvůj dotaz ohledně PN. Mezi OPU a ET jsem neschopenku neměla. Pak po ET by to těch 14 dní až 3 týdny chtělo, ale pokud se budeš cítit fajn a mimísek bude OK, tak bych doma nezůstávala. Mě slibovali rizikové od začátku, ale pokud to jen půjde, chci do práce. Doma bych se myslím stresovala víc. Pokud máš dobrého zaměstnavatele, je to jen na domluvě. Já jsem domluvená na dobrý rozvrh, bez tělocviku, bez dozorů na chodbách. Navíc, ale to není tak důležité jako mimi, přijdeš o spoustu peněz při výpočtu na mateřskou. Ale je to jen můj názor, tak se nezlob, okud to není tvé gusto 😉 .
Jinak všem přeji moc štěstíčka. Taky čekáme na výsledek, jsem po KETu 😉

luckamb
5. srp 2009

ty jo holky, koukám, že se nám to tu pěkně rozjelo.
Tak ať si nás koukaj ty čápi a vrány co nejdříve najít.

dablikolik
5. srp 2009

Iva já byla na neschopence až od Et( transferu embryek). Nabízel mi PN od odsátí vajíček, příště si to už klidně nechám dát. Bolelo mě dost břicho, ale v práci jsem na to tolik nemyslela.

maendy
autor
5. srp 2009

Já myslím že záleží na hodně faktorech,jak na práci,kterou vykonáváte,tak na tom jak to vše vaše tělo zvládá.
Každá jsme jiná 🙂 Já pracuji ve zdravotnictví,jsem celý den na nohou,a pracuji převážně ze vzorky moči.Z 80 % se jedná o infekční nemoci,Takže já asi půjdu hned,i když se budu doma pěkně nudit,mám svou práci ráda.

lufinka83
5. srp 2009

no dúfam,že ma ten bocián ( čáp) nájde..bo sme sa sťahovali..ale ja dúfam,že áno 😀 😀 😀

meduna
5. srp 2009

ahoj holky,taky doufám,že si najde snad i mě,čekám už skoro 16let a čáp stále nikde.Na nic nečekat a jít tvrdě za tím co chcete,protože roky fakt letěj neskutečně

ebony222
5. srp 2009

Jasně, že najde. Dnešní čápi mají přece GPSku 😀

koblichzek
5. srp 2009

Maendy, tak u tebe je to jasné, tam je to riziko moc velké.

ivanau
5. srp 2009

Koblichzek jsem ráda za každý názor, všechno se uvidí podle toho jak bude a co mě doporučí doktoři...osobně jsem ze školy nemocná tak čtyřikrát do roka, v družince se to dá zvládnou, s dětma čas i práce letí...vzhledem k nové možnosti, která mě byla nabídnuta, bych měla být ve škole mnohem delší dobu...jsou to vlastně dva úvazky, takže vážně uvidím...stejně je to všechno ještě "daleko" a nechci reději předbíhat...

koblichzek
5. srp 2009

A ty stimuluješ?

ivanau
5. srp 2009

Ano, začínáme poprvé...

koblichzek
5. srp 2009

No tak to moc držím palečky a kdy?

ivanau
5. srp 2009

V úterý jsem začala s Proverou a příští úterý Dipherelin a pak Menopur podle MS a hormonů, OPU vychází asi na začítek září. Doufám, že se jim to podaří 🙂 a když ne budem zkoušet dál...

dogberry
5. srp 2009

Ahoj holky,
mohu k vám? Je toto téma také pro čerstvé snažilky?

ivanau
5. srp 2009

Dog myslím, že určitě můžeš... 🙂

meduna
5. srp 2009

a pro pokročilé? 🙂

dogberry
5. srp 2009

Jak jsem si mezitím přečetla diskuzi jste pokročilé snažilky a některé z vás chodí už na různé kliniky. Já jsem úplný žabák 😀 snažíme se 2 měs. jsem zde stále vítána?

ivanau
5. srp 2009

Doufám, že píšu za všechny, že název diskuze je Čápe, tady jsem! kdo volá a chce tedy čápa měl by být na správném místě ne? 😀

meduna
5. srp 2009

dva měsíce ,nebo dva roky to je fuk,prostě čekáš na čápa 😉 😉

dogberry
5. srp 2009

Tak v tom případě jsem správně 🙂

maendy
autor
5. srp 2009

Přešně tak,proto jsem tuto diskuzi založila pod tímto názvem.je prostě pro všechny co vyhlíží čápa(nebo vránu) 😉
Dobrou noc všem

lufinka83
6. srp 2009

na to som zabudla,že po novom majú GPS....tak ho budem vyhliadať 😀

maendy
autor
7. srp 2009

Tak se nám to už pěkně víkendí 🙂 Už se nemůžu dočkat příštího týden,v úterý si vyslechnu v car ortel.
Raději počítám s neúspěchem a přemýslím co dál.A co vy stimulky a vyhlížitelky? 🙂

dablikolik
7. srp 2009

maendy i kdyby ti v Car řekli něco špatného tak je spousta dalších řešení neboj

maendy
autor
7. srp 2009

Díky za podporu.Víš jsem vlastně ráda že už navštěvujeme CAR,konečně se něco děje.I kdyby se to nepovedlo,udělali jsme pro to něco.Přece nehodíme flintu do žita 😉
A co ty? Co nového?

dablikolik
7. srp 2009

maendy mi tomu necháváme volný průběh a když nic tak příští rok druhé IVF

maendy
autor
7. srp 2009

třeba to vyjde samo,kolik takových případů už bylo,že 😉

koblichzek
8. srp 2009

Luc, to je super. Moc roztomilé 🙂 😵

maendy
autor
8. srp 2009

Tak to je bomba.Je to krásné a abych řekla pravdu,už dlouho jsem se tak pěkně nezasmála.Chudák čáp,ale i ten je potřeba.Fakt díky.úžasné!!!!