Snažíme se 3 roky o mimíska. A co vy?

maendy
3. srp 2009

Ahojky, už 3 roky se snažíme s manželem o mimíska. Už jsme dopracovali do CAR, právě jsem týden po IUI. A co vy?

lucenek
8. srp 2009

je že 😵 😵 😵 😵

koblichzek
8. srp 2009

Taky mě to moc pobavilo. Hlavně ať ti čápi roznáší dál 🙂

matava
8. srp 2009

lucenek, to je uzasne video..hned ho rozposlu dal, dekuji za zvednuti nalady 😀

maendy
autor
8. srp 2009

udelala jsi luc všem radost,kdyby to tak přineslo i štěstí 😉

ak303
8. srp 2009

Ahoj holky, tak se připojím do debaty, taky čekáme na čápa už 2 roky. 😒 . Tak doufám že brzy přiletí i k nám.

maendy
autor
8. srp 2009

Ahoj AK.jezdíš někam do car,nebo se snažilkujete samo? 🙂

ak303
8. srp 2009

Teď máme do listopadu pauzu ale jinak do Brna do Unici

maendy
autor
8. srp 2009

Už máš něco za sebou,teda jestli se můžu ptát? 😅

ak303
8. srp 2009

Bohužel mám. Byla jsem na IVF-ICSI a v 11tt zamklé těhu. Minulý týden jsem byla na revizi. Teď mám pauzu a když to dobře půjde tak v listopadu půjdem na druhý pokus.

maendy
autor
8. srp 2009

promin to je mi moc líto.Ale věř že tvuj malý andílek tě chrání z nebe a postará se o to abys byla šťastná

ak303
8. srp 2009

Když jsem se to dozvěděla, tak jsem nechtěla věřit. Teď už je to lepší, díky této diskusi, neboť jsem zjistila, jak hodně nás je, co máme stejný problém. Hodně to pomáhá se vypovídat. Teď už se těším až budu moct začít znovu bojovat...už aby to bylo. A jak že jsi na tom ty?

maendy
autor
9. srp 2009

krásné nedělní ráno všem 🙂
Ak upřímně si nedovedu představit tu bolest jakou cítíš.Ale naštěstí pro nás ten čas utíká a ani se nenadějeme a i na nás se usměje štěstí.Musíme věřit.Uvidíš že najednou budete zase v tom kolotoči snaženíčka a budeš netrpělivě vyhlížet //.Ten čáp k vám prostě trefí a basta. 😉

ak303
9. srp 2009

Dobré ranko, jj všechno přebolí. Zatím to zvládám i když občas to dolehne. No už aby ten čáp trefil 😠 . Občas taky nějaký lítá, tak si říkám že je asi slepý nebo co 😀 , však já si na něj počkám 😅

maendy
autor
9. srp 2009

jak od odchytneš,nařid mu směr letu k nám všem.Já jedu v utery na kotrolu po IUI,test si nedělám,bojím se sklamání a nechci tam přifrčet s protahlím obličejem 🙂 A zitra nechci v praci vypadat jako buh pomsty 😀

ak303
9. srp 2009

Určitě ti to vyjde, držím pěsti. A to je jasný..čápa pošlu, jen co se objeví...už neunikne 😀 😀

maendy
autor
9. srp 2009

Chudáček,my ho tak zaukolujeme že bude pak vypadat podobně jako ten včera s toho skvělého klipku.
Pouštěla jsem to manželovi a smáli jsme se jak hloupí.

ak303
9. srp 2009

Jen ať se snaží, když nás všechny tak trápí 😠

monulkab
12. srp 2009

Ahoj holky, rozhodla jsem se k vám připojit tak snad to nevadí. Něco o mě... s manželem se snažíme přesně rok.Jelikož se stále nic nedělo, tak jsem se rozhodla dojít si do CARu do Brna na Obilňák, abychom se těm našim neúspěchům podívali na zoubek. Dnes jsme absolvovali odběr pro spermiogram. Docela jsme se toho báli, ale proběhlo to v pohodě, dokonce i v ucházející místnosti. Je tu někdo z okolí Brna kromě IvanyU...? 🙂

ivanau
12. srp 2009

Mončo 😀 tak tě tady ráda vidím...

eozin
12. srp 2009

Ahojky všichni! Právě jsem se zaregistrovala 🙂 s manželem se snažíme o mimí, ale zatím nic moc 😖 Je to sic chvíle, ale stejně.