Špinění 10. den po ET. Máte zkušenost?

kikina9
31. bře 2011

Holky, dnes jsem 10. den od ET, včera i dnes ráno jsem měla slabě pozitivní těhotenský test, a v noci jsem začala špinit. Máte s tím některá zkušenosti, že to nakonec skončilo dobře? Doporučili vám v CARu něco, co zabralo? Na internetu jsem četla, že při krvácení se má užívat Ascorutin, brala jste ho některá? Když jsem volala do CARu, tak mě sestřička docela odpálkovala, že mám užívat předepsané léky a čekat ☹ A co Utrogestan, je při krvácení lepší zavádět, nebo polykat? Budu moc ráda za všechny vaše rady .

zamilovana
31. bře 2011

ja som teda otehotnela prirodzene, ale brala som utrogestan, a lekár povedal že najlepšie je zavádzať nie prehltať, je to ževraj tažké na zaludok, rýchlejšie to tak pôsobí a viac sa to vstrebá, čiže lepšie účinkuje.

pikusa
31. bře 2011

Ahoj.....utrogestan určitě zaváděj.......
po prvním ET jsem taky špinila a dobrý.......mám Matese
Ted po KETU bohužel....špinila jsem,pak se rozkrvácela a musela jsem na revizi....
Tak se snaž být v klidu co nejvíc a držím palce

misi.21
31. bře 2011

Já otěhotněla přirozeně,ale nevěděla jsem to a špinění jsem začala řešit až po třech týdnech, Utrogestan mi pomohl,zavádění je lepší,není ti špatně a vše co je potřeba zůstane uvnitř. Držím pěsti,ať to dobře dopadne...