Špinění či nešpinění po KET (ET)?

monivo
1. únor 2012

Ahoj, ráda bych se zeptala těch, které to podstoupily. Špinily jste po KET či ET? Kolikátý den? Myslíte, že to musí být pravidlem, že to pak znamená pozitivní výsledek a naopak? Jsem dnes 7. den po KET a zatím jsem nešpinila. Tak začínám být nervozní ☹ Díky za odpovědi 🙂

crca
1. únor 2012

Nešpinila ani po jednom,nakonec se zadařilo na 4 pokus a jakmile jsem měla potvrzené z krve těhu tak týden na to špinění,pobyla jsem si 3 týdny ve špitále,ale vše o.k,za další 3 týdny vyloženě krvácení.opět hospitalizace,ale opět vše O.k 😀 Tak si vyber 😀 Zašpinit ale určitě můžeš,ale nemusíš,já nešpinila a donosila dvojky do konce 38tt 😉

winterska
1. únor 2012

já jsem 12D po ET (29DC) a stále mám bílo jak na testu tak i v kalhotkách.. MS nikde - je možné že to drží utrogestan..

mufinka26
1. únor 2012

já sem nešpinila vůbec, až po potrvrzení srdíčka sem jednou zakrvácela, ale ani sem nemusela být hospitalizovaná, prý mi nejspíš praskla nějaká žilka 😉 Jinak u nás to dopadlo pozit. na 4.ET 🙂

lucmora
27. srp 2012

holky já jsem 10 den po Ket a stále nic, už jsem zoufalá? mám ještě šanci že se objeví, bylo zavedeno 1 embryo s 5 denní kultivací