Špinění po embryotransferu. Je to normální?

ketrinkas
22. zář 2010

15.9 jsem byla na embryotransferu po 5 dni kultivaci mi zavedli blaocystu nevim přesně ten název jedno embryo,je to přesně týden a včera jsem byla v práci a zapoměla jsem si dát urogestan dnes jsem začla trochu krvácet jsem z toho uplně na nervy,taky jsem si udělala 2 testy jsou negativní holky nechci žádné utěšování z toho mě je od rána nanic od všech lidí,je mi ale hrozně,stalo se to také někomu,cítím že je konec..

len
23. zář 2010

1) Vynechání dávky Utrogestanu po ET žádnou katastrofu nezpůsobí,
2) Špinění týden po ET se vyskytuje celkem běžně v úspěšných i neúspěšných cyklech,
3) Testování týden po ET škodlivé je, minimálně psychicky, což už jsi jistě poznala sama. K ničemu to nevede - někomu se // ukážou a přesto část z nich těhotná nebude, někomu se neukážou a část z nich je najde za pár dní.

Jinak teda nechápu, co chceš slyšet - utěšovat nechceš a říct, že to neklaplo, asi taky ne... Ale on ti to v téhle fázi nikdo nepoví, prostě dokud se nerozkrvácíš, je to 50/50.

A ještě jedna věc - tomu embryu je zcela jedno, jestli mu věříš nebo ne, ale s dobrou náladou se to čekání snáší výrazně líp než v slzách 😉