Iscare, jste spokojení?

fannys21
7. lis 2017

Dobrý den,
s přítelem se snažíme o miminko a marně, dostali jsme doporučení do Iscare. Máte s touto klinikou nějáké zkušenosti? Díky moc za odpovědi-)

marcielm
8. lis 2017

Dobrý den, ano, máme, jen ty pozitivní. Vzpomínám na všechny jenom v dobrém. Navštěvovala jsem centrum s dlouhými přestávkami (z mé strany) cca 2 roky, mám za sebou zjištění průchodnosti vaječníků, 3 IUI a 1 IVF, které bylo úspěšné. Kdybyste potřebovala víc informací,ozvěte se mi do zprávy, ráda napíšu víc. M.

fannys21
autor
8. lis 2017

Jeste se tady v tom portalu moc neorientuji, a kdo se o vas staral?U nas je asi problem u pritele, spatny spermograf, ted nas ceka jeste genetika a pritele jeste nejake dalsi vysetreni...

marcielm
8. lis 2017

Pokaždé jsem byla objednaná k někomu jinému, podle toho, kdo měl službu. Nevadilo mi to, vždy si pročetli historii a ptali se. Určitě jsem zažila tak 6 dr.
Měli jsme oba vyšetření z krve, manžel spermigram a později jsme dostali také žádanku na imunologii. Mně dělali ještě tu průchodnost (HyCoSy), to byla asi jediná nepříjemnější věc (včetně celého ivf cyklu, bála jsem se zbytečně).
Dr. i sestřičky moc příjemní, vždy mi vše vysvětlili, dalo se s nimi mluvit a ptát se na všechno. Objednávání taky rychlé.
My jsme měli nezjištěnou příčinu, takže nevím,jak postupují v případě špatného spg. Každopádně při IVF se dají spermie vybrat a vpravit rovnou do vajíček (ICSI nebo ještě ó level výš, PICSI). Ale všechno vám určitě do detailu vysvětlí, neboj 😉

marcielm
8. lis 2017

PS: s těmi lékaři - určitě je možnost objednávat se k tomu samému, jen je třeba to hlásit při objednání. Mají služby různě,takže se asi může stát, že se ti to netrefí do určitého dne, jakmile bude třeba přijít na konkrétní den v cyklu..

fannys21
autor
13. lis 2017

Ja mam z toho trochu strach, ale mit miminko je silnejsi. Nas ted ceka genetika, mne ceka odstraneni hlenu, pry ho mam dost silny...za jak dlouho vas objednali na IVF? Ja jsem zatim zazila jen dr.Hulverta a nejakou doktorku...tak snad nam to take vyjde...dekuji moc za odpovedi🙂

gabcat
13. lis 2017

@fannys21 my máme jen dobrou zkušenost. Všichni příjemní, optimističtí. Doporučili nám opravdu jen to, co bylo potřeba. Problém taky u manžela. Máme naši 3týdenní holčičku hned po prvním transferu- mají výborný embryology

fannys21
autor
13. lis 2017

Ja mam strach, ze nam to nevyjde, protoze partner ma hodne spatny spermograf, inseminace by byla pry ztrata casu, uz mi je 36. Dekuji moc za informace🙂

gabcat
13. lis 2017

@fannys21 na ICSI staci jedina spermie, takže toho bych se nebála. Manzel měl málo, špatně pohyblivé a ještě špatně tvarované. A šlo to 😉

fannys21
autor
13. lis 2017

Tak to je stejne, jak u meho pritele. Byl i tvuj pritel u dr.Bittnera? Vyslo Vam to napoprve?

fannys21
autor
13. lis 2017

Musela jsi brat hormonalni leky?

gabcat
13. lis 2017

@fannys21 Jj, byl. Dostal nějaký vitamíny a pak i hormony. Lehce se to zlepsilo, ale žádná sláva to nebyla. Ale jak říkám, na IVF je potřeba opravdu jen malé množství. Takže to ničemu nevadilo. A ano, máme ji na první pokus

fannys21
autor
13. lis 2017

Jee tak to je skvele, snad to vyjde i nam a za jak dlouho jsi sla ma IVF?

gabcat
13. lis 2017

@fannys21 Ty vitamíny a hormony bral 3 měsíce, takže o to se to zdrželo. Jinak to byl fofr. Po uplynutí těch tří měsíců to frčelo hned další cyklus.

fannys21
autor
13. lis 2017

A na kolik Vas to vse vyslo penez?Teda jestli to neni tajne.

gabcat
13. lis 2017

@fannys21 Je, to nevím, ale vše dohromady cca 25. Máme ještě 4 zamražený.

fannys21
autor
13. lis 2017

Tak to neni tak strasne, hlavne, kdyz to vyslo🙂to je super👍za nedlouho bude druhe😉

gabcat
13. lis 2017

@fannys21 Nooo, po mém porodu to bude chtít delší čas odstup 🙈

marcielm
14. lis 2017

@fannys21 jenom doplním - objednali mě hodně rychle. Na konci června jsme už chtěli začít, ale našli mi nějaký stín na vaječníku (asi cysta), nasadili na měsíc antikoncepci. Po tom měsíci zmizela a říkala jsem Dr., že bychom chtěli jít do IVF uz ten cyklus - hned jsem odcházela s léky na stimulaci a začalo se.
Je pravda, že předtím z června jsme už měli krevní testy (hormonalni, odebrané 3DC i pohlavní choroby oba) i spermiogram hotové, tak to urychlilo proces.
Cena byla asi 17-18tis, nevím přesně - měli jsme ICSI (10 vajíček), prodlouženou kultivaci a zamražení (zbyly 2)... Držím palce!

fannys21
autor
14. lis 2017

Gabcacat-to chapu, rikaji to vsichni, ale take i to, ze brzy na to clovek zapomene🙂skvele, ze Vam to vyslo🙂

fannys21
autor
14. lis 2017

Marcielm, dekuji moc za info, my na.kliniku jezdime uz dva mesice a prijde mi, ze tam travime vice casu nez doma...jezdime tam od zari a zatim same vysetreni a nic konkretniho, tak uvidime🙂

gabcat
14. lis 2017

@fannys21 Však jo, určitě budeme chtít další. Ale zatím je to moc čerstvé. Měla jsem vyvolávaný porod, takže 4 dny kontrakcí včetně nocí, takže jsem vůbec nespala. Samotný porod pak taky hrůza, takže na to, abych zapomněla, to ještě pár týdnů chtít bude 🙂 ale stalo to za to no

fannys21
autor
14. lis 2017

Jee tak ty jsi ho mela hodne narocny, tak to chapu, to bych asi nedala..mazec🙂

fannys21
autor
16. led 2019

Tak jeste jeden dotaz. Mate nekdo zkusenost s Mudr.Drbohlavem?