Stalo sa vám, že sa metodou ICSI neoplodnilo vajíčko?

zibi
13. pro 2011

chcem sa opytat dievcata kedze..centra asistovanej reprodukcie su uplne ine v cechach ako na slovensku ..tak ma zaujim a..ci sa niekomu stalo ze sa metodou ICSI neoplodnilo vajicko...mala som dve zdrave a zrele vajicka jednotkovej/ackovej kvality a ze vobec spermiu neprijali..a jedno vajicko bolo dvojkove, alebo trojkove a to spermiu prijalo..nechapem ako je mozne ze zdrave vajico neprijalo spermiu a zle vajicko prijalo..tak ci mi neviete poradit resp. ci mate taku skusenost lebo sa mi to nezda..aj embryologicka povedala ze sa jej to eset nestalo..tak neviem kde moze byt chyba.. 😠

tina74
13. pro 2011

Nemůže být chyba v použitých spermiích? Což by se mělo vyřešit pomocí PICSI...

zibi
autor
13. pro 2011

@tina74 neviem ot mi nevysvetlili..len to ze dobre vajka sa nedali oplodnit a zle vajko sa oplodnilo tak to mi je divne

tina74
13. pro 2011

@zibi Záleží také na kvalitě spermií. Ta se při ICSI posuzuje jen vizuálně, při PICSI i z hlediska funkčnosti.

zibi
autor
13. pro 2011

@tina74 aha musim sa popytat kde na slovensku sa robi to PCSI

musilka
7. říj 2012

ANi PICSI není všemocné..... U nás z desíti vajíček úspěšně oplozeny a dokultivovány 3 embrya...... po PICSI. Minule při ICSI to bylo 11 embryí ze 20 vajíček.

kaijko
11. říj 2012

My si nechali 2 vajicka metodou IVF a ty se oplodnili obe, 4vajicka matodou ICSI a to povedli jen 2! Vyvoj emryjek se meni po vterine mi prislo..

martinalibor
11. říj 2012

my jsme nechávali 14 vajíček metodou ICSI a chytlo se jich JEN 5 !!!! 5 ze 14 ☹