Stimulace Menopurem měla malý účinek. Co Puregon?

pilnice13
4. únor 2009

Ahoj všici,jen sem se chtěla zeptat jestli máte někdo zkušenosti se stimulací Menopurem!!Já jsem s ním stimulovala,ale měla jsem jen tři zralé folíky,což je tedy málo tak by mě zajímalo jestli máte také podobné zkušenosti?ted mi lékař nabídl stimulaci Puregonem v peru,tak doufám že to bude lepší,tak díííky!!!

lenkacar
4. únor 2009

pilníčku ahoj

lenkacar
4. únor 2009

taky budu mít puregon ,doufám že dělá zázraky

martek
4. únor 2009

ja mam po menopuru z osmi foliku sest vajicek 😉

pilnice13
autor
4. únor 2009

Já tomu zasejc až tak nerozumím,ale co vím tak mě můj gyndař nabízel čím chci stimulovat a že Monopur je t aková zlatá střední cesta,tak asi záleží na tom jak na koho to působí!!!na mě tedy ne!!!Ahojda Leni,tak jak se máš????Dlouho sem tu nebyla!!

lenkacar
5. únor 2009

já vim ,žes tu dlouho nebyla tak jsem za tebou hned zašla 😀 ,hele já zase blbě reagovala na gonal a holky dobře ,tim to asi neni,každý tělo je jiný ,ale mudr řikal ,že ten puregon je docela dobrá vychytávka na různý typy lidí..tak tomu věřim že tentokrát to klapne 😀

lenkacar
5. únor 2009

zajdi zase za námi na únor!

pilnice13
autor
5. únor 2009

Jo jo Leni zajdu,jinak zasejc chodím do práce,tedka půjdu na kontrolu tak se uvidí jak se to tam vše dalo do pohody a pak se uvidí s druhým pokusem!!!!Co ty,nějak sem ztratila nitku takže se asi dost blbě ptám vid????

lenkacar
5. únor 2009

pilníčku já koncem února půjdu na ivf na dlouhý protokol

pilnice13
autor
5. únor 2009

JO,tak to máš za chvilinku tak tentokrát to na tuty vyjde!!!Mě ten nevyvedenej pokus docela vzal,ted sem tak nějak v pohodě,chodím zasejc do práce takže tedka je to fakt dobrý!!!jen si neumím představit jestli se mám těšit nebo děsit na další pokus,no uvidíme!!

lenkacar
5. únor 2009

já už taky budu opatrnější v tom těšení,ale nevzdáme se no ne?

pilnice13
autor
5. únor 2009

Jasan Leni,to víš že se nevzdáme-to v žádným případě!!!!

lenkacar
7. únor 2009

tak zajdi až budeš mít čas ,na únor,jo?

jennyska
30. říj 2013

@pilnice13 @lenkacar

Ahojky snažilky, těhulky a maminky, mohly byste prosím napsat svou vlastní zkušenost k lékům na IVF, které užíváte? Tj. estrimax, duphaston, neofolin, estrofem, puregon atd.

Máme totiž na MK takovou naši knihovničku, kterou si se snažilkama, těhulkama a maminkama tvoříme a je v ní i téma IVF léky, tak pokud by to šlo, pomohly byste ostatním ženám, které si právě procházejí stejným obdobím a hledají radu, tip, zkušenost...

Svou zkušenost můžete vložit zde: https://www.modrykonik.cz/leky-ivf/ a nebo ke každému léku zvlášť 🙂

Děkuji Vám, že pomáháte.
Janča