Stimulace preparátem jménem Elonva, máte zkušenost?

reennddyy
11. srp 2013

Ahoj holky,hledám všude na netu nějaké informace o Elonvě a bohužel bez úspěchu a tak bych se chtěla zeptat vás,zda s touto injekcí nemáte některá zkušenosti...Na konci srpna mám jít do 2.IVF a doktor mi napsal do protokolu tuto injekci (prý účinkuje 7 dní,takže odpadá denodenní píchání injekcí)...Hlavně se chci zeptat jak jste na ni reagovali atd...Děkuji moc za jakékoliv info 😉

reennddyy
autor
12. srp 2013

holky to jste žádná tuto injekci neměla? ☹

babka
12. srp 2013

zkušenosti nemám, ale v češtině jsem našla toto http://newsletter.ivfeurope.eu/zlin/index.php?o... Jinak na zahraničních diskuzích zkušenosti jsou.

verunousek
17. zář 2013

ahoooj....též mi ji předepsal....jak to dopadlo????A vadí hodně, když mám přijít v druhý den měsíčku na první píchnutí a mně to samozřejmě vychází na pátek nebo sobotu....a oni o víkendu nepracují....nikdo to neřešil....peníze si vemou hned,ale tohle neřeší.... :( ...bojim ...

rendy73
24. zář 2013

@babka
@verunousek Ahoj,neznáte prosím cenu a zda je to vhodné i pro mě je mi 40 let?Dekuji

verunousek
24. zář 2013

@rendy73 je to asi různé....četla jsem,že někoho stála 1390,- ..mě to stálo 5040,- a jestli se to hodí všem netuším 🙂

rendy73
24. zář 2013

@verunousek No a jak jsi dopadla?Jsem samoplátce.

verunousek
24. zář 2013

@rendy73 mám to píchnuté 3 den, kontrola ve čtvrtek .... 😕 uvidíme ...dám vědět ....zatím je to paráda,že nemusíš každý den píchat injekce 🙂

rendy73
24. zář 2013

@verunousek To zní dobře,tak jsem zvědavá jak s tím budeš spokojená.Moc se toho o tom nedočtu,tak se zeptám ve čtvrtek na kontrole,kolik by měto celé vyšlo a zda je to pro mě vhodné.Ty prosím písni, jak to bude pokračovat.Drž se a ať se ti daří. 🙂

verunousek
8. říj 2013

tak děvčata elonova byla u mě ok 🙂,je pohodlná,měla jsem sice jen 4 vajíčka,ale za to všechny zdravá.Čtu spoustu článku,kde mají sice 20-30 vajíček,ale z toho v pořádku pouze 2 vajíčka ....takže já jsu spokojená....a doporučuji 🙂 samo,že je to individuální 🙂

holanci
8. říj 2013

Ahojky, přidám vám svoji zkušenost. Já měla elonvu, neplatila jsem za ní nic. K tomu pak 9+10DC 2 ampule fostimonu.... Výsledek byl 17 folíků, 10 vajíček, z toho opolodněníschopných 6, oplodnily se nám 4... 1 miláčka nosím pod srdcem z 1 IVF, 2 máme zamražené a 1 se přestal vyvíjet. Takže já si Elonvu nemůžu vynachválit 😉 Držím vám všem pěstičky, at i vy se dočkáte toho štěstíčka 🙂

verde198
12. říj 2013

Ahoj, ja taky mela Elonvu a je skvele, ze se nemusi pichat kazdy den. Ze 2 vajicek byly 2 krasna embrya, ale bohuzel to nedopadlo ☹

gebymaruska
10. bře 2014

Ahojte, přidám se zkkušeností s Elonvou. Při prvním IVF v srpnu jsem měla Elonvu a dopíchavala jsem Menopur podle UZV myslím, že celkem 7ampulek. A měla jsem 13 folikulů. Bohužel IVF nevyšlo. A nyní podstupujeme II. pokus. Dnes jsem píchala Elonvu, takže uvidíme, jak na něj zareaguje tělo. =)

donia
10. lis 2014

Ahojky, obnovuji diskuzi - mate, holky, nektera aktualni zkusenosti s Elonvou?

avozut
13. bře 2015

Dobrý den,

nabízím 1x Elonva - 150 mikrogramů, 2x Orgalutran 0,25MG/0,5 ml, 14x Merional 75 M.J. a zdarma 2x Pregnyl 5000 IU. Skladováno v lednici, nic z toho nevyužito. Vše za výhodnou cenu.
Podařilo se mi otěhotnět přírodní cestou, ani jeden z léků jsem nevyužila.