Stimulace Puregonem. Má nežádoucí a normální účinky?

kapunka
10. říj 2008

ahoj holčinky - máte zkušennosti s nejakými nežádoucími i zcela normálními účinky Puregonu? a jak se vám projevovaly? Mám za sebou první den a nevím co mě čeká....abych se zbytečně nelekala...dík

michina
11. říj 2008

Ja mela opravdu vysoke davky, tak je zajimalo, jak reaguju. Holky, nebojte, oni maji fakt zlusenosti a kazda jsme jina, proto mame jinak kontroly, dulezite je jim opravdu verit, to je pulka uspesne lecby. Tak si to rikam ja,vi co delaji a jak to maji delat.

Endyi, me se nastetsi vzdzckz ty bolesti hlavy podarily zaspat, ale jinak opravdu, tekutiny pomahaji, ale je treba 3 az 4 litry minimalne za den! Me pomahala nebublinkova obycejna voda..

endzi30
11. říj 2008

musilka, ani mna Puregon neboli, ale ja zaroven beriem aj Decapeptyl a to je turbo vcela, tazko sa mi prepichuje spekacek na bruchu a to nevravim ako ta mrcha stiiiiiipe! 😠 😠

ty co beries k tomu Puregonu?

endzi30
11. říj 2008

ups, musil, uz si mi odpovedala vyssie, to som si az teraz precitala 😉 😠

endzi30
11. říj 2008

musilka, neboj, staci jeden vajecnik, aby ti doma deticky pobehovali, nic sa ty neboj 😉 😝

michina, ano snazim sa aj pit, mne nakazali pit 2-3 litre denne, kedze som krpata, ale musim povedat, ze mi aj toto mnozstvo tece uz aj cez usi von...a o cuuurani ani nevravim....sa aj bojim ist mimo domu, tak si asi budem musiet pribalit serbel (neviem ceske slovo na toto, snad pochopite 😉 ) do kabelky 😀 😀

stazina
11. říj 2008

Ahoj Holky,
potřebovala bych poradit. dnes si mám píchat první dávku Puregonu 150. chtěla jsem si to píchnout už ráno v práci, ale zapomněla jsem doma jehly a z práce se vracím až v šest večer. V kolik vy si Puregon pícháte? Nevadí, když ho píchnu až takhle navečer?A pakmusím zítra zase ve stejnou dobu? Prosím, poraďte,děkuju

kkp
11. říj 2008

prosím,ještě jedna otázka.V kolik hodin je nejvhodnější píchat?

endzi30
11. říj 2008

ahojte stazina, kkp 😉

asi nezalezi na dobe kedy si to pichate, len je dolezite, aby to bolo kazdy den v tu istu hodinku 😀

niektore baby to pichaju rano, niektore vecer, ja tiez vecer....moja Dr. mi povedala, ze najlepsie je medzi 16:00-24:00, lebo vtedy ste uz doma z prace, v klude a taktiez ked si to pichnete vecer, tak ak by boli nejake vedlajsie ucinky (napr.: navaly tepla, bolest makovicky, vajecnikov atd.), tak to prespite cez noc 😀 😀

stazina, ja tiez picham 150 IU 😉

stazina
11. říj 2008

kkp: 😉 děkuju za doplnění, i mě by to zajímalo, která denní doba je nejvhodnější 😕

endzi30
11. říj 2008

stazina, ked ta tu mam uz na muske, po kolkych puregonoch ides na dalsiu kontrolu? 😉

musilka
11. říj 2008

já nevím já píchám v poledne protože jsem si byla teprve včera pro léky a domů jsem přijela v poledne a ďobla jsem si rovnou první dávku 😅 a je to dobrý čas protože ve čtvrtek jdu na UZ v deset ráno a mudr mi napíše další dny kolik mám stimulovat jestli ty 225 IU jsou o.k. nebo přidá 😉

katy2
11. říj 2008

ahojte 🙂
aj ja som stimulovala puregonom... 2x.... pichala som 225IU - raz 11x a druhy raz az 15x
znasala som ho dobre, ziadne vedlajsie ucinky som nepocitovala... pichal mi manzel, vzdy vecer o 19,30

stazina
11. říj 2008

Endzi30: Ode dneška bych měla píchat Puregon a to pětkrát po 150, takže to vychází do středy, a v pátek jdu na UTZ.
Musilka, takže myslíš, že to je fuk, že si píchnu až večer?Že na tom nezáleží?

musilka
11. říj 2008

staz no asi vadí měl by se píchat vždy ve stejnou dobu takže na tom asi záleží....

katy2
11. říj 2008

urcite na tom zalezi..... nesme sa pichat v nu hodinu, mne to dr. prizvukoval....

endzi30
11. říj 2008

stazina, vyber si hodinu ktora je ti najvhodnejsia a odvtedy kazdy den rovnako 😉

stazina
11. říj 2008

Tak dobře, píchnu v šest večer a další čtyři dávky taky tak! 🙂 děkuju , holky

katy2
11. říj 2008

stazi, prajem uspesnu stimulaciu 😵 😵 😵

stazina
11. říj 2008

Děkuju, uvidíme, zda bude uspěšná...já doufám, že ano, protože podstupovat tohle pokaždé , by se mi zrovna nelíbilo 😒 Samozřejmě, že nepočítám s tím, že se to povede na poprvé, ale mít takhle mrazáčky, nebylo by to marné!! 🙂
Tobě taky držím palce a všem ostatním tady taky! Holky, neztrácejte naději! 😉

katy2
11. říj 2008

mne prvy pokus nevysiel, ani mrazaciky sa nechceli rozmrazovat poriadne... 😔 ale teraz, druhy pokus vyzera nadejne... v pondelok idem na krv, dufam, ze budu pekne hodnoty hcg a ze mi potvrdia tehu.... 🤐

stazina
11. říj 2008

No, tak to tuplem držím palečky!!!!!! 😉 🙂 😉

endzi30
11. říj 2008

katy, citala som ta aj v inej teme a mooooc drzim palceky aby ti to aj krv potvrdila 😉 😀 😵

stazina
12. říj 2008

Ahoj Holky,
tak jsem včera večer v šest píchla první Puregon, pěkně to štípalo! a pak mě z toho bolel asi hodinu špíček! Občas mě tam v tom břiše tak dloubne, a vetšinou když už ležím a chystám se na spaní! 😒
Máte to taky tak?
Nestěžuju si, ale už se těším , až bude punkce za mnou!
Jdu pracovat 😒 , ale už jen dnes a zítra a pak už si budu válet šunky doma 🙂
tak zatím papa

stazina
12. říj 2008

A ted ještě koukám , že se mi v místě včerejšího vpichu udělala pořádná modřina 😒 copak sem udělala špatně?

musilka
12. říj 2008

stazi já myslím že jsi neudělala špatně nic mě se v pátek po první injekci taky udělalo tročku malinký móňo nic to není 😉 jsou tu i holky co měli bříško celý modrý po konci stimulky 😉

endzi30
12. říj 2008

ahoj stazina, len klud, prave vcera som si odfotila svoju modrinu a mam tam aj take dve ciarky, co si myslim, ze som si cely Dekapeptyl pustila do nejakej zilky (skoro som odpadla v kuchyni na zem 😖 lebo ma zalial pot, cierno pred ocami, ale pod cca 5 minutach to preslo-skoro som zomrela od strachu)

ja som mala vcera treti Puregon (po prvom a druhom som neregistrovala nic ine ako obvykle-len ma bolela hlava strasne), a ked som zalahla do postele, tak ma bolelo brusko, asi tak ako ked mas dostat ''mesicky 😉 '' a trooosku sa mi chcelo vracat, ale potom to preslo 😀

endzi30
12. říj 2008

ale stazinka, kvoli tym modrinkam sa netrap, u mna je to normalne lebo ja som NEMEHLO v pichani, ale niektore baby pisali, ze mali modriny aj ked im to pichali sestricky 😉
hlavne sa nestresuj a dalsi krat sa snaz pichnut dalej od modrinky 😎

stazina
12. říj 2008

endzi30: To já se tím nestresuju, jen se mi ještě žádná za stimulace neudělala, tak sem si říkala, co sem včera zvorala 😀
no, za dvě hodiny budu píchat druhou , tak ji švihnu na druhou stranu a bude 😉

stazina
12. říj 2008

endzi a do jakého centra chodíš? Já taky píchám Decapeptyl, co bereš ještě za léky?
A ted koukám, že jdeš taky 17.10 na UTZ 😀 , to budem mít i podobně OPU a ET,vid?Tak že bychom byli těhulkami na stejno? 😉

endzi30
12. říj 2008

heeeeeeej stazina? no takze v skratke:

Decapeptyl
Puregon (prvy pichnuty 09.10.)
Pregnyl
Utrogestan

najblizsia kontrola 17.10.

ja som stazina momentalne v Holandsku, ale hned by som sla toto vsetko absolvovat na SK 😀

a ty mas ake lieciky atd?

endzi30
12. říj 2008

no ty mas dnes 2. Puregon, a ja 4. 😉
vies, tu nerobia akosi casto kontroly, co ma hrozne stve, tak sa bojim, ze ked pridem na kontrolu po 8.ks Puregonu, ze mi povedia, ze nezabral vobec, alebo ze az moc 😠 😠 neviem, preco je pre nich taky problem mi urobit UTZ skor (cca po 4.-5.dnoch ako u inych bab) a zmenit mi davky, ci uz vacsie, alebo mensie...
oni mi proste povedali, ze tak to u nich chodi, taky je protokol 😒

aj ty pichas 150 IU?