Stimulace vaječníků před IVF. Je normální přibírat?

pentagras
3. srp 2011

Ahojky holky, momentálně stimuluji před 2 IVF, píchám gonnal a cetrotide, přibrala jsem během 8 dnů 2kg, je to normální?? Máte někdo podobnou zkušenost, popř.radu 🙂

pentagras
autor
3. srp 2011

@pentagras nerada bych byla jak koule ještě než budu vůbec těhotná, každá rada dobrá 🙂

marcajda
3. srp 2011

ahoj, já jsem při druhém pokusu každé ráno na lačno chvíli před jídlem pila vincentku, tak 2dcl.a tentokrát mi váha zůstala stejná. říkala jsem si, že tím podpořím štítnou žlázu, když ju tak trápím hormonama. celkově jsem měla pocit, že to to tělo zvládalo mnohem líp..

eimmy
3. srp 2011

@pentagras je to normální a 2 kg je hodně dobré... já připrala 6...

pentagras
autor
3. srp 2011

@marcajda ahojky, fakt, to jsem nevěděla že vincentka má učinky tohoto typu, to je slaná voda, že?

pentagras
autor
3. srp 2011

@eimmy ahojky, fakt?? A pak jsi to nějak po stimulce shodila nebo už ti to zůstalo, bylo to zavodnění ? Mě i přijde že mám větší chut na jídlo ale jím normálně . A ty čekáš holčičku, tak to moooc gratulujuuuu 🙂 🙂

eimmy
3. srp 2011

@pentagras no něco jsem schodila asi asi 2,5 kg mi zůstalo.... je to hodně o zavodnění ale to není 100 % nárůstu váhy... hormony jsou hormony....
jj čekám holčičku ale né po IVF

pentagras
autor
3. srp 2011

@eimmy tak přirozeně to je super, já zítra jedu na utz tak snad už půjdu v sobotu na opu a bude 🙂

eimmy
3. srp 2011

@pentagras kam chodíš do CARU ?

pentagras
autor
3. srp 2011

@eimmy chodím do Gennetu v Praze 🙂

eimmy
3. srp 2011

@pentagras jj tam prý maji dobré výsledky... tak budu držet palce 😉 kolik si necháš zavést mimísků ????,

pentagras
autor
3. srp 2011

@eimmy ráda bych 2, tak snad to vyjde 🙂

eimmy
3. srp 2011

@pentagras 🙂 jj nech si dvě.. šance je vyšší....

pentagras
autor
3. srp 2011

@eimmy právě a i bych chtěla dvojčátka, tak kdyby to vyšlo tak by to bylo super, podstupuji 2 IVF po 10 letech 🙂

anitta
3. srp 2011

ahojky já v den transferu měla o šest kg víc než před stimulací uf uf 😝

eimmy
3. srp 2011

@pentagras a první se ti vydařila ???? to jsi byla na IVF ve 22 letech??

pentagras
autor
3. srp 2011

@anitta fakt?? A dala jsi to dolu, taky zavodněná???

anitta
3. srp 2011

no podařilo se mi otěhotnět po prvním ivf tak celkem i s tímhle jsem za těhu přibbrala asi 17kg no ale bohužel vše dolů nešlo prý se ty hormony v těle drží až dva roky a až pak to jde dolů lépe no asi to má každý jinak ...

pentagras
autor
3. srp 2011

@eimmy 1 IVF ano ve 22 letech, po OPU mi zjistili že jsem prostě moc zhormonovaná pořád že to nějak přehnali a nemakal mi systém jak měl a tím hormonem se to dovšilo a nestoupla mi sliznice, tak šli embryjka do mrazáku 4, no co ti budu povídat holka, aby toho nebylo málo tak to můj manžel psychicky neusál a požádal o rozvod, nicméně jsem chtěla podotknout že nám pořád tvrdili jak se musí dělal ICSI že má špatný spermie a po rozvodu dva měs a hned sním byla holka těhotná, no asi tak

pentagras
autor
3. srp 2011

@eimmy tak težko říct, k et ani nedošlo ☹

pentagras
autor
3. srp 2011

@anitta aha, tak to jsem zvědavá a kam jsi chodila do caru??

marcajda
4. srp 2011

@pentagras vincentka je stará mořská voda a obsahuje hodně jódu a ten zas potřebuje štítná žláza.. takto nějak jsem si to vydedukovala a lékárník mi to potvrdil. jen říkal, že to pít tak 6týdnů, at se pak nezačne pro změnu zatěžovat.

pentagras
autor
4. srp 2011

@marcajda fakt myslíš, tak za zkoušku nic nedám 🙂 a co ty jak jsi na tom??

marcajda
4. srp 2011

@pentagras no, jsem po dvou IVF negativních, ted v září budeme zkoušet minimálku, protože vaječníky už prý slábnou.. a pořád doufám v přirozené otěhotnění..ale tak nějak se už smiřuji, že tu nejsem od plození dětí.. před deseti lety mě opustil chlap, že ještě nechtěl děti a než se našel pořádný chlap co se mnou děti chce, tak už je asi pozdě..

pentagras
autor
5. srp 2011

@marcajda hm, to je hrozný, vid, vím o čem mluvíš,uvidíš určitě to vyjde 🙂 🙂