Studie v IVF Cube Praha

katy234
15. říj 2011

V úterý jsem byla na pohovoru v IVF Cube ohledně studie. Již příští týden bych mohla začít, když dopadnou výsledky krve dobře. Snad to klapne. Paní doktorka Višňová je velice milá, ochotná a hlavně jsem neměla konečně pocit, že někam pospíchá. Budeme muset asi na 5 kontol během stimulace, potom punkce, transfér, těhotenský test a pak snad i ultrazvuk mimča. Proplatili by nám i cesťák, kdybychom potřebovali nebo jezdili z daleka. Jinak je vše zadarmo - léky i terapie.

ifet
18. říj 2011

ahoj...já se chystám na konzultaci 7.11. do Cube...tak jsem na to zvědavá...měla jsi s sebou zdravotní kartu z CAR, kam jsi chodila předtím?

katy234
autor
20. říj 2011

Ahoj, měla jsem protokol stimulace a zprávu po transféru a nějaké výsledky krve, co jsem měla doma. Jinak si nabrali, co potřebovali čerstvé výsledky hormonů. Už mám výsledky a můžu začít. Dnes mi volala sestřička. Tak čekám na menses. Doufám, že to tentokrát vyjde.

ifet
21. říj 2011

No paráda, tak to vypadá, že to jde dobře...a co ti říkala ta primářka o tom novém hormonálním preparátu??? Já jsem si řekla v CARU o kartu a řekli mi, že mi jí nedají...ale udělají mi z ní výpis...
Katy a co máte za problém? Kam jsi chodila předtím?

katy234
autor
21. říj 2011

Výpis z karty ti bude stačit. Jde o počet cyklů a jak jsi stimulovala. Myslím, že paní doktorka je velice milá a vstřícná a nebude to problém. U mě museli udělat nové hormony a také to nabrali u nich.
Nevyšel nám první pokus tak jsem si řekla, že zkusím toto (třeba to vyjde). Jezdila jsem do Plzně. Je to nový preparát z "lidské buněčné linie" ...................

ifet
21. říj 2011

No super...u nás je problém manželův spermiogram a u mě je zatím všechno v pohodě, jen jsem nebyla na laparo nebo hysteroskopii, tak to by mohl být jediný problém. Stimulovala jsem jednou Gonalem a to jsem měla 8 vajuch, ale z toho jen čtyři zralý a pak dvě embrya pomocí ICSI a podruhý jsem stimulovala Puregonem a to jsem měla vyšší dávky a stejně jsem měla jen sedm vajuch a z toho tři zralý...a embryo jsme neměli ani jedno...tak nevím no...uvidíme, co tady...hlavně bych chtěla kvůli tomu spermiogramu PICSI, ale to už tam určitě taky dělaj...

katy234
autor
27. říj 2011

Tak jsem začala. V sobotu jdu na ultrazvuk,........jsem zvědavá. Zatím to prý vypadá dobře. 🙂

ifet
28. říj 2011

začala si se stimulací? tak to je paráda...tak dej vědět, jak se to vyvíjí🙂 už je tady jedna holčina na koníku, která už je odtamtud těhotná a prý byla moc spokojená...

katy234
autor
30. říj 2011

Tak ultrazvuk super na každé straně asi 8 folikulů, jen ty náběry krve teď budou pokaždé, ale to se dá vydržet. Hlavně aby to klaplo. Zase jdu v pondělí. Je těhotná ze studie?

ifet
31. říj 2011

no krásná úrodička...to je paráda...a proč se chodí tak často na krev? Aby zjistili výši hormonů v průběhu stimulace, nebo? Jo jo, je těhotná ze studie...klaplo jí to🙂

mandyacs
15. únor 2012

Přeji hezký den všem! Moc se omlouvám těm, které mi psaly-dlouho jsem tu nebyla.
Studie dopadla výborně. Všechno probíhalo rychle a hladce a podařilo se vytvořit miminko...Na začátku byly velké komplikace (hrozící potrat) ale teď už doufám, že bude jen dobře a koncem června se nám narodí krásné miminko.
Studii doporučuji!

petka12
7. bře 2012

Moc všechny zdravím. Mohl by mi někdo k tomu napsat něco blíže, popř. uvést webové stránky?? Moc by mě to zajímalo. I já patřím mezi ty, kteří mají všechny pokusy IVF vyčerpané. DĚKUJI 😉

radulka1
8. bře 2012

@petka12 http://www.ivf-cube.eu/o-nas
jinak studie skončila a bude začínan pravděpodobně od září nová 🙂

petka12
19. dub 2012

@radulka1 Děkuji, koukám, že i tobě se zadařilo?? V čem je ta studia jinačí, než klasické IVF?? Co podávají za hormony??

aventura
9. říj 2012

Ahoj holky, chci jen upozornit, ze se bude rozbihat dalsi studie. Urcite doporucuji. Cekame z teto studie kazdym dnem miminko. Uspesnost byla obrovska, takze za me urcite doporucuji a klinika i pani doktorka perfektni. Sledujte jejich stranky. 🙂

petka12
9. říj 2012

@aventura Děkuji za info. Mám takové dotazy:
1. Do té studie si vybírají páry, nebo berou všechny?
2. Za jak dlouho se dozvíš, že tě vybrali?
3. Jak ses přihlásila, tak za jak dlouho jste IVF podstoupili??
4. Jak často jste tam jezdili?
5. Dávají nemocenskou??
Vím, je moc těch otázek, ale je to pro mě moc důležité, moc děkuji za odpověď a moc gratuluji a přeji, ať máš brzo svůj toužebný uzlíček u sebe.

hope1
3. led 2013

Ahojky,
tak se mi dnes ozvali s cube, zda máme ještě zájem o studii-vypadá to, že se další opravdu rozjíždí. Tak čekám, co se bude dít dál. Napsala jsem si o výpis z dokumentace do CARu, kde jsem absolvovala předchozí neúspěšné cykly, tak doufám, že mi ho v pohodě dají. Je tu někdo další, kdo se studie zúčastní?
Také by mě zajímalo, jak dlouho trvalo od první konzultace než došlo k transferu? musím i pořešit imuno, tak proto.
Ještě jsem z toho stále trošku rozhozená-tak nějak už jsme za vlastním miminem udělali čáru a čekáme na kouzelný telefon (adopčátko), ale zase mě to hlodá a říkám si, proč to nezkusit ještě

paru
22. led 2013

@hope1 Ahoj, já jsem se dnes o studii dozvěděla a ihned tam volala. Snad splňuji všechny jejich kritéria, ještě mám volat zítra. Doufám 🙂 že mě přijmou, byla bych velice ráda. Jsem na tom stejně jako ty, hope1 😉

hope1
22. led 2013

@paru tak to mooc držím palce. Já podle toho, co psali na stránkách jsem také splňovala vše-problém byl ale v embryjích-neměli jsme špatná, ale ani ukázková-chtějí prý opravdu jen áčkové kvality a to bohužel. Tak ať u vás je to jinak a můžete ještě zabojovat 😉

paru
22. led 2013

@hope1 Je mi líto, že ti to nevyšlo.... ☹ a kde jsi zjistila kvalitu embryí? Z lékařské zprávy z CARu? Já jsem si pročítala zprávy, které mi dával CAR po transferu a tam není hodnocena kvalita, vždy je jen napsáno - bezproblémový transfer embryí....takže zatím nemůžu prokázat, zda byla ukázková, či ne... a vím, že embryolog mi vždy říkal, že embrya jsou krásná, myslím, že i jedničková.....Nadchla jsem se pro tu myšlenku, bude mě mrzet, pokud mi to nevyjde. ☹
A z jiného soudku, z jakého kraje jsi a jak dlouho čekáš na kouzelný telefon? Klidně napiš do soukromé zprávy 🙂 budu držet pěsti, ať zazvoní co nejdříve.

hope1
23. led 2013

@paru děkuju! měla jsem to ve zprávě - tedy u 2. IVF byli jen nějaké značky, kterým jsem nerozuměla a u třetího IVF kvalita B1 a to mi embryolog říkal vždy, že se vyvíjela tak, jak měla...tak těžko říct. Zaváděli mi poprvé 8mi buněčná embrya, pak tři morulky a nakonec jednu blastocystu-ta teda měla prý pomalejší start-proto B1. Já věřím, že to u vás bude ok-držím palce, ať projdete 😉

Jsme středočeský kraj a žádost jsme podávali přesně před dvěma roky - v únoru to budou dva roky 😉 a přes rok jsme zařazeni do evidence čekatelů...takže doufám, že letos ke konci roku či zač. roku 2014 by už telefon zazvonit mohl 🙂

paru
6. únor 2013

@hope1 Tak jsem prošla sítem IVF Cube a koncem měsíce jdu na první konzultaci, jupí. Určitě je to tím, že jsi mi držela palce 😀 tak uvidíme, jak to dopadne 😉

hope1
6. únor 2013

@paru supeeer!!! tak palce budu držet dál! ještě víc!!! a gratuluju!!!

petka12
8. únor 2013

Zdravím hope1 a paru. Já jsem pořád váhala zda se přihlásit do té studie, nakonec mě odradila ta vzdálenost a nejspíše časté kontroly( z vlastních zkušeností 3 IVF+ 2 KET ). Jsem z ov a odkud vy?? Takže jste byly do studie zařazeny, to je super. Kéž by vám to vyšlo. Nedovedu si představit ty časté kontroly, musela bych být hned od počátku na nemocenské. A jak budete vy řešit ty časté kotroly?? Budu moc ráda, kdyby jste mě mohly informovat, klidně i do interní pošty, jak to probíhá od první konzultace, kolik jste absolvovaly návštěv.... Možná bych zvážila i já účast v další studii, teda pokud se bude zase rozbíhat. Jinak hope1 já mám doma již skoro 6 letého chlapečka adoptov., takže vím, co prožíváš. Třeba ti vyjde úplně všechno. Můžu se zeptat kolik Vám je let a co máte za sebou?? Děkuji moc za odpověďi.

sasanka033
26. čer 2014

ahoj, tak za me: studii jsem podstoupila, mame nejhorsi vysledek stimulace vubec - bylo to nase treti IVF a na OPU pouze dve vajicka (mam vyssi FSH a nizke AMH, ale u apo ze me dostali na 1.IVF ctyri vajicka, z toho byla 4 embrya a na 2.IVF 8 vajicek, z toho 6 embryii). ted v Cube z tech dvou vajicek mame jen jedno embryo. ted se budeme modlit, aby na nas pockalo do tretiho dne na ET.
jinak protoze podminkou pokracovani ve studii je odber 6 oocytu, musime zaplatit 15tis., aby v Cube vubec IVF proces dokoncili...

suzy115
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vojjab
15. říj 2014

Ahoj, můžete mi napsat, co všechno jste absolvovaly při vstupní konzultaci v Cube, chtěla bych do studie, snad to vyjde. 😉

suzy115
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lavinka
11. lis 2014

Ahoj, já už jsem po 2 ivf ve studii a nic zásadního jsem absolvovat nemusela. Odběry krve a uzv v den menstruace, měsíc se čekalo na schválení a další menstruaci už jsem začala stimulovat.Ale u nás je problém u partnera.

8karolina4
6. led 2017

Holky, komu studie vysla?