Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

dckami
18. zář 2009

ahoj kočky,
jsem vyřízená 😠 ,asi budu muset posunout stimulaci - začalo mi být zle, pobolívalo mě celé odpoledne břicho a začínám špinit, dneska jsem teprve 22.den cyklu. K tomu mám takové to nepříjemné svědění jako by začínající mykoza. ☹ Netrpím na to, tak nevím....., teď je otázka, zda pokud se mi rozjede krvácení mám začít se stimulací....
Co mám dělat???? 😕

win
18. zář 2009

Ahojky holky, mám taky podobný problém jako dckami. Dnes jsem 20DC a začala jsem krvácet. Volala jsem ráno do Natalartu, zda je to normální, když beru na jeden měsíc antikoncepci, aby se mi zmenšila cysta (3,5cm) a mohla jsem začít prvně stimulovat na IVF. Podle sestřičky mám přijít v pondělí na ultrazvuk, i když budu silnější menzes. Ale to přece nemůžu stihnout stimulku, ne? Chtěli mi udělat při odběru vajíček rovnou punkci. Vůbec ničemu nerozumím a jsem ze všeho zmatená. Zvlášť když jsem před antikoncepcí měla cykly od 50-64dnu. Díky za odpovědi.

misanda
autor
19. zář 2009

dckami : já to asi nechápu...vždyť se stimulací se začíná první den MS...ale třeba máš nějaký problém a já o tom nevím...???

suzanna
19. zář 2009

Ahoj holky ,myslim,ze si budete muset zavolat vasim dr.a zeptat se ,ja take nemam s timhle zkusenosti. 😕
Jinak na me ten decaceptyl teda pusobi uplne hrozne,mam citliva prsa,strasne me kazdy den boli hlava,mam pocity na zvraceni a jsem priserne unavena.Myslite si,ze neni dobre,kdyz si beru paralen?

dckami
20. zář 2009

Asi jsem to špatně napsala, myslela jsem tím,že jsem cítila, jako že to mám zřejmě dostat. Nakonec to dopadlotak, že jsem si v pátek zavedla čípek Gyntima, jsou to laktobacily a dobrý. Včera jsem začala špinit a v noci se mi krvácení rozjelo - cyklus jsem měla dost krátký - dostala jsem to po 24 dnech. 😒
Takže dnes je to první den stimulace - ráno jsem si stříkla synarel a od zítřka pícháme i puregon. Na pátek se musím objednat na utz.

abig
20. zář 2009

Ahoj holky, tak koukám, že máme stále každá nějaké problémy, kruci ... už ta cesta za miminkem je dost složitá a k tomu všemu problémy. I já je mám. Stále špinění neustálo, pro změnu zase trochu krvácím .... budu taky muset volat do Caru a poptat se.

Suz: paralen ti nemůže uškodit, já brala brufen až do transféru embryjek, taky jsem se ptala ... dr. mi řekla, že než se miminka uhnizdí, tak všechny látky odejdou z těla ven.

Jinak jsem včera byla na oslavě 50 mé mámy a 70 mé babi a holky, mě tak všechno bolí, chlapy mě vytáhli do tance až jsem si málem vykloubila i kyčle. Blbla jsem s 3letou neteřinkou, tak mě bolí i ruce ... ale po dlouhé době jsem si rodinnou oslavu užila .... teď se z toho tancovaní budu dostavát ještě týden ...

wrtulka
21. zář 2009

Dobré ránko všem🙂
Ahojkky Dckami 😵 však my se známe viď 😵
Doufám že ultrakrátký protokol bude na tebe pořádě fungovat a bude dobrá úroda vajuch!!!!!
Tak sem písej jaké jsou novinky... moc ti přeju aby to tentokrát dobře dopadlo! Jo a ještě nejsem si jistá ale cyklus bez transferu se přece nepovažuje za ukončený cyklus na pojišťovnu.. takže si myslím že podle mě by tohle neměl být pro tebe poslední hrazený cyklus!
To jen abys byla klidnější..
JInak my celý víkned makali ale bylo moc fajn.. jo a budeme mít pejska 😵

misanda
autor
21. zář 2009

dobré ránko!!!

tak holky, my na to IVF asi půjdeme už v listopadu 🙂 ve čtvrtek jdu sepisovat žádost, to trvá cca 5týdnů než mi jí pojišťovna schválí, a pak záleží jak doberu antiko a jdeme na to 🙂 tak bysme mohli mít krásnej dárek pod stromeček, kdyby příroda chtěla...kéž by!!!

abig, to sis oslavu pěkně užila 🙂 závidim, já jsem na tohle blbnutí přímo stavěná 😀

suzanna
21. zář 2009

Krasne ranko vsem 🙂
wrtul a co to bude za rasu?
misanda no tak parada ,ze nemusite cekat a muzete se na to vrhnout ted 😵
Holky,me je po tech injekcich tak blbe uz aby to bylo za mnou...nejhorsi jsou ty bolesti hlavy.

wrtulka
21. zář 2009

Suzi tak to je mi líto.. že ti není dobře☹a kdy jdeš na UTZ?
budeme mít roční bíglí slečnu jmenuje se Lajka .. je jedný kamarádky ta jí musí dát pryš se stěhuje z domu do bytu..prý je strašně hodná tak snad si u nás brzo zvykne..

suzanna
21. zář 2009

wrtul na UTZ jdu ve ctvrtek,ale na odber pujdu urcite az tak pristi tyden a urcite mi jeste zvedne davky tak to se mam asi na co tesit 😝
Bigl je hezkej pejsek a jak je stary??

suzanna
21. zář 2009

jezis ted vidim pssala jsi,ze rocni ...ten si jeste zvykne v pohode 😉

misanda
autor
21. zář 2009

suz, bolí tě hlava? a co jinak, jak se cítíš?

holky a jestli mi třeba taky bude u stimulky šoufl, tak je možnost, že mě dr nechá doma v klidu?

wrtul, bígla, jo? 🙂 toho má sestřenka...super zvíře...akorát jim trošku přerostl 😀..takže je to takovej malej poník 😀

ester32
21. zář 2009

ahojky)))

Tak jsem dnes byla na ultrazvuku,tak mám 8folíku coz je super jen na prásky to jde a OPU nedele nebo pondelí)))

Suzan....taky mi po hormonech je nic moc a navíc porád cítím ty vajecníky a jsem jak malá koule))))

Misando,tak to je super,ze uz zacnete drzím pesticky

wrtul bígla máme taky je to takovej roztomilej otesánek )))jen by jedla))))

wrtulka
21. zář 2009

Holky a je bígl hrabavej?
ester ty máš tu minimální stimulku že jo? nebo nativ že? to je super 8 folíků!!!!!

ester32
21. zář 2009

wrtulko bíglj hrabavej no pokud mu dás jídlo který si chce schovat a nebo nejaký nekde cítí tak jo))))) jinak ne je to honic,ale jsou suproví mazlíci)))

já mám Nativ s minimálkou coz jen pri clostíku je to super pocet normálne je 1-2 tak jsem ráda hlavne aby byly plný no uvidím je to takovej test jak na to reaguji)))

misanda
autor
21. zář 2009

jj, ta sestřenka maj toho bígla taky nenažranýho 😀

abig
21. zář 2009

Ahoj :o)

Ester: folíky jsou super, ať hezky rostou !!!!
Misanda: Ta to je super zpráva, uteče ti to jako voda.

suzanna
21. zář 2009

ester tak to je hezky pocet, tak drzim pesticky na OPU a pak nam prijd rict jak ti po te OPU je...ju?? 😉

misanda ty bolesti hlavy jsou snad nejhorsi a ja se nechci cpat porad praskama tak tady chodim cely den s mokrym rucnikem na hlave ☹ a jinak mi je na zvraceni a boli me prsa uz aby to bylo proste za mnou a uz jsem jen mohla cekat jak se nam povedou miminka 🙂

equinka
21. zář 2009

Ahoj dámy,
můžu se k vám přidat? IVF plánované na listopad 🙂 Sice už čtvrté, ale stále věříme, měli jsme delší pauzu.
Chodíte některá do Motola?

abig
21. zář 2009

Ahoj Eq: samozřejmě se můžeš přidat. Koukám, že se tu rozrůstá skupinka listopadových IVF .... já ještě musím počkat párd týdnu, jestli se přidám k listopadovým nebo ne ... ale ráda bych.

Jinak můj problém má už výsledek. Regulérní ms, až na to, že je druhá během 14dní .... ale tentokrát až moc fest. Za 14 dní volám do Caru na kontrolu a uvidíme, jestli se někam posuneme...

misanda
autor
21. zář 2009

no holky, tak já nakonec možná taky půjdu v listopadu, to nás tu bude docela dost 🙂...všechno se dozvím ve čtvrtek...tak uvidíme...

eg : už na čtvrtý pokusy? nebo jste mezitím měli ještě nějaké KETy???

slunickoseznam.cz
21. zář 2009

Ahoj misando jak je???

misanda
autor
21. zář 2009

jééé, ahoj slunííí!!!!

tak co, jak jsi na tom??? jak pokračujete? jsem moc ráda, že tě vidim!!!

misanda
autor
21. zář 2009

ááá, koukám ti do alba, že máš pozitivní testík 🙂

slunickoseznam.cz
21. zář 2009

No ale bojím se aby to byla pravda až to budu mít potvrzene doktorem budu tomu věřit a co ty jak jsi na tom ty???????

misanda
autor
21. zář 2009

no my...jsem v tématu čekání na IVF, takže čekám 😀 a těšim se 🙂

slunickoseznam.cz
21. zář 2009

A už víš kdy pujdeš?Držím palce ať to brzo vyjde...

suzanna
22. zář 2009

ahojky 🙂
tak hlasim,ze uz se mi pekne nafukuje bricho tak snad se tam neco deje a nejaky ty folikuly budou 🙂

wrtulka
22. zář 2009

Ahojky Suzi..
kdy jdeš na kontrolu?
Já jen jestli se ti nafukuje břicho.. aby těch folíků nebylo víc než je zdrávo 😖