Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

abig
15. led 2010

Tuli, naši mají suchozemskou a představ si, že ona miluje moji mámu, když jí vypustí na prochajdu a mamka z obýváku zavolá na ní jménem, tak takovou rychlost, co dokáže ta želvička předvést, jsem fakt nikdy neviděla ... málem u toho dělá kotrmelce, aby byla co nejrychlejší. Mamka si jí pak vezme do náruče, sedne si s ní na gauč a dá si jí na srdíčko, a to zvířátko to miluje a normálně spokojeně usne 😀
No, né vždy má náladu a to vidíš pak ten úprk k nejbližšímu nábytku, aby se schovala za něj, ale nejoblibenější místo jsou boty. Jí to voní a ona si tam vleze a chrní.

abig
15. led 2010

Žravou mám taky, na váhu raději ani nelezu ..... ale mě spíš chytají masové chutě ... normálně to skoro nejím, ale teď hltám salám, jak poťapaná ...

Aladin, tak to je fakt dost dobrý ... "Kůň s tebou"

tulanek
15. led 2010

😀 😀 😀 ja se poprdim 😀 Abig,ja to uplne vidim,to jsem rada,ze jsi me utvrdila,ze to neni tvorecek bez citu 🙂 🙂 to je krasny a prej ze zelvicky nemaji city,prdlajs,ten muj blbounek,kdyz na ni mluvim,tak je taky porad vylezla,jen cuci a zradlo pritom nechce 🙂 a uz se me neboji,ani kdyz si pro ni hrabnu do akvarka 🙂 jo a s tema chutema je to presny,furt nic a ted najednou bych zezrala tri krajice 😝 🙂

Ps:at si rika kdo chce co chce,Pepinka je proste muj kamo a ne ledajaka zelvicka 😀

Kůň s tebou 🙂

abig
15. led 2010

Tak to bych se taky hádala, mě nemá ta želva ráda, né jako doslova, ale nezná mě, já jen příjdu, strčím hlavu do jejího krabico-domu a řeknu čau želvo, jak se máš ? Ona se samozřejmě ani nehne, ale když jí naši vypustí, tak přiběhne a rafne mě potvůrka do nohy, palec má nejradši ... evidentně mi dává najevo, že mě má někde 😀 a stejně jí mám ráda, naší už jí mají (teda ona je ségry) asi 13 let ...

abig
15. led 2010

Aladin, do kdy jsi v práci ?

tulanek
15. led 2010

Jee,to je prca 🙂 ubec neni hloupa holka jedna zelvickovita,ma na tebe pamatovaka 🙂 ty jo,tak to uz je peknej pubertak trinactiletej 🙂 no Pepina se doziva az 50ti let,me prezije 😀 jeste me tak napadlo,kdybych si ji polozila na srdicko,ze bych ji asi zamordovala 😀 nebo bych si musela vzit pushapku 😀 😀

abig
15. led 2010

Tuli, ty kozo jedna 😀 .... ještěže Pepina je vodní, co ? (původně jsem napsala vodovodní 😀 )
Jsem ráda, že z ní máš takovou mega radost ....

abig
15. led 2010

Jsme to drbaleny, mám vytáhnuté žehlení, ale hromádka nevyžehleného je stále větší, než toho vyžehlené, jdu se na to vrhnout, ať to nemusím dělat o víkendu ☹
Zatím pa, kouknu večer.

evik73
15. led 2010

aladin,ty pocity máme všechny stejné,já jdu do třetího a stejně jsem nervozní i natěšená zároveň,musíme věřit,že i na nás se to štěstí jednou usměje 😀 😀 a sladké já tuze ráda,ale musím brzdit,protože nevím nevím,jak by to dopadlo 😝

tulanek
15. led 2010

😀 vodovodni 😀 to nastesti ne,mame zatim akvarko bez spodniho vypousteni 😀 jo jo,ja mam zviratka hrozne rada a zelvicka je pro me optimalni kdyz nemuzu mit chlupace,pac rybicky,s tema nemuzes delat opravdu lautr nic 😅 a usnadnila si mi odchod,ja jdu vygruntovat koupelnu,pac uz to taky potrebuje ,ale ne a ne se tam dostat,tak zatim paaa 🙂

evik73
15. led 2010

ještě že ty zvířátka jsou,aspoň nějaká radost ze života a když mám ne zrovna supr náladu,tak ti naši hafušové mi ji okamžitě pozvednou... 🙂

už mám i předoperáčo,tak jen ať se vajucha neloudají s růstem a můžeme na to vlítnout!!

antoanet,tak jak se cítíš těsně před finišem?

tulanek
15. led 2010

Jo jo,taky rikam,jak te ouvej,vzdycky te zvednou ze dna a i naopak,kdyz se potrebujes vyblbnout nebo fakt jen vypovidat,oni jsou tu vzdycky,jsou to verny dusicky!!! 🙂 nebooj Eviku,budes mit vajicek habadej a urcite tam bude i to jedno,kindervajicko!! 🙂

evik73
15. led 2010

to je super kindervajíčko 😀 určitě ho tam vydolujou!!...a kdyby to vyšlo na 24.1.tak mám narozky a to prostě musí vyjít 😀 😀

evik73
15. led 2010

😉 tak já se jdu věnovat rodince,trochu je zanedbávám,protože věčně sedím u netu a vzdělávám se a koníkuju....přeji všem krásný páteční večer a samozřejmě celý víkendík..

aladin
15. led 2010

Ahoj holky, tak už jsem zase tady, musela jsem provést rychlý přesun domů, po cestě vyvenčit naši fenku a povečeřet. TeĎ mě ještě taky čeká úklid koupelny a to nešťastné žehlení. Ale budu odbíhat koukat, co je tady nového. Tuli, to Kindervajíčko je fakt super, úplně mě to rozesmálo 😀 , jdu pracovat,

kůň s vámi 😀

aladin
15. led 2010

Manžel sehnal náhradní noťas, tak toho doma zase moc neudělám a budu koukat na koně 😀

pavcahola
15. led 2010

Ahoj jsem sama doma a trochu se nudím tak jsem přišla pokecat s váma.Doufám že tu ještě některá jste 🙂

pavcahola
15. led 2010

Tak nikdo???????

abig
15. led 2010

Jsem zde .. 😀

Pavčo ahoj ..!!!

abig
15. led 2010

Co u tebe nového ? Omlouvám se, ztrácím občas přehled a občas nestíhám dočítat 😉

pavcahola
15. led 2010

Ahoj u mě nic stále čekám na menstruaci které se ke mně nechce a nechce,a u tebe?

abig
15. led 2010

No, asi nápodobně, čekám a čekám, ale na verdikt doktora .... neměl výsledky spermiogramu, takže jsem nějaký postup neřešili, jen jsem vyfasovla Clostil na podporu ovulace (kvůli nepravidelnému cyklu) a v úterý na UTZ, jak to vypadá ... teď máme výsledek ze spermia, tak uvidíme pro co se dr. rozhodne.

pavcahola
15. led 2010

A u vás je jaký problém,nevím jestli jsem to už četla nebo ne,protože tady je takových informací že si pak člověk nepamatuje co ke komu patří 😉

abig
15. led 2010

Špatné spermio, hodně špatné .... já jsem v pořádku, takže je otázka rozhodnutí doktora. Změnila jsem Car, nový doktor, nový přístup, ale o to lepší .... jen chtěl svoje vlastní výsledky a nehleděl na ten papír, co jsem mu přinesla z bývalého Caru, jen si nás vyslechnul .... pak nám dal nějaké předběžné možnosti.

pavcahola
15. led 2010

Tak to máte stejné problémy jako my,a v tom starým Caru vám to nevyšlo?

tulanek
15. led 2010

Tak jsem se ted dozvedela,ze bude mit miminko sestrenka a kamaradka,asi v srpnu...+Bracha v cervnu,dalsi kamaradka v cervenci,dalsi dve kamaradky ted v unoru,takze to by bylo,aby tenhle rok nebyl urodnej!!!!! 😀

pavcahola
15. led 2010

tulanek to my povídej sestra a nej kamarádka budou mít taky miminka

abig
15. led 2010

Pavčo, nevyšlo, ale proto jsem neodešla .... šlo o přístup a nějaké problémky, co se nakupily ...

Tuli ... "Kůň s tebou"

No, jsem na tom obdobně, ségra porodila, nej kamarádka porodila, druhé nejkamarádka je v 6 měsíci ( stejně stará a čeká 3 dítko) ....

tulanek
15. led 2010

Pavco,to to mame opravdu stejny,takze beda.......!!!!!!! 😠 🙂

pavcahola
15. led 2010

Ale tak třeba se taky letos dočkáme musíme tomu věřit