Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
15. led 2010

Tak porad nas to obchazi pres kamaradky,tak ty si to ted pobraly ve velkym a ted jsme na rade MY!!!! 🙂 Holky ,,Kůň s vama,, a diky Abig! 🙂

abig
15. led 2010

Holky, budu se loučit, už na vás nevidím, přeci jen čučím 10 hodin denně do PC, tak je to znát ke konci týdne.
Přeji hezký víkend. Krásnou noc a krásnější sny.

Kůň s váma.

antoaneta
15. led 2010

Ahoj holky! Tak jsem zase tu! Manža mi odpo odnesl noťásek, tak jsem nemohla s vám plkat a písy písy 😀. (určitě mi to udělal naschvál, mizera jeden, abych zbytečně nenaháněla nějaký rozumy, který by mě zase plašily a naháněly strach 😖 ) Takže jsem si Vás musela dočíst vy jedny drbny! Nevím sákryš na co dřív reagovat!

pajko: Děkuji za popis těch tvých těhu příznaků! Opět mi to dodalo dávku optimismu! Teď jen to čekání na ty //
🙂 kdyby se tak netáhlo..... Ale hlavně pokud bude úspěch, že? to by pak to čekání mohlo být klíďo píďo dlouhý, jak by chtělo 😀

Evíku: to víš, je mi tak jako před finále.... tak zvláštně napnuto. Aji těšení, aji strachování. Chvílama je mi smutno, pak i veselo. Někdy břicho trochu bolí, pak zase vůbec ne, někdy se cítim tak jako před menses, někdy tak, jako bych ji už měla 😒 Prostě je mi velmi čudně. Ale když říkáš, že už je uděláno, už je hotovo (jééé, mimochodem to je hezkýýý), tak tomu budu věřit taky!!!!
Jo a jinak myslím, že to tvoje stimulování je o.k. Přece jen ty máš ten krátkej protokol, tak pícháš už jen jednu věc. Teda myslím. A vůbec. Prostě neboj. Stejně nám nic jiného nezbývá, než těm doktorům věřit, že?

Tulánku: JOJO, pondělí, to bude panečku vééélký pondělí, a ještě větší pak bude úterý, kdy mi ten verdikt řeknou doktoři!!!!!
Jo a pusinku želvičce! 😉 Pusinkuješ ji? 😀 Já teda svýho bufáčka jo, ale nevím, jestli to se želvičkama není jiný... 😀
a abig: říkám si, když ta vaše želvička leze s oblibou do bot, jestli ty ty svoje před ní neschováváš, když tě vždycky rafne do palce! 🙂)

Chrobáčku: (abig): já si taky píchala puregon a tady 225 jednotek a řekli mi, že je to nízká dávka, a potvrdila mi to i sestřička, že je to poměrně málo. Tak nevím.

Aladin: Ahooooj! Děkuji moc, že sis na mě vzpomněla a vůbec, že vlastně na mě myslíš!!!! Děkuji! Takže ty budeš taky mít krátký protokol? Ty jo to frkot. To bude hned pryč a odběr je tu! Super!
Jo, a mě byste holky sebou do té cukrošky nevzaly? 😉 Umím bejt dobrej tahoun😀 Já bych si teda místo sachru - tam je jen marmoška 😒, dala dortíček - pooooořádně promazanej nějakým dobrým krémečkem 😀 mňam!
A vůbec, co je to? nejaký bezkofeinový latte a max ovoce se šlehajdou, ještě určitě s nějaký z plechovky,ne? Říkám ti, aladi, vem mě! Já to umím pořádně roztočit!!!
Ale ty seš s abig táááámhle až vodněkud dáááááleko, co? Proto soukromničíte, co? 😠

Holky brňandy! Neuděláme spolu taky vítr v nějaké cukrárně? Šak co, nějaký kilčo sem, kilčo tam, dyť stejně budem všechny letos těhotný, no ne? Já myslím, že to by už za nějakou tu oslavu stálo.... co? 😀 😀
(abig: doufám, že ses na mě nenazlobila, to já jenom vtipkuju 😀 dyť já tě přece miťuluju!!!! 🙂)

Ahoooj Pavčo!!! Já se taky nudím, už 8 dníale 😀 říkám si, že jsem se tu ale zase rozepsala, asi půjdu koukat na telku!

pavcahola
15. led 2010

Ale aspon máš v bříšku ty dva poklady,já jsem tedka nějaká citlivá a když si přečtu že to někomu nevyšlo tak mi je do breku.Holky svěřím se vám já mám strach a to ze všeho. ☹

antoaneta
15. led 2010

Tak než jsem zase dopsala pro Vás všechny ten "román" tak jste zase fuč 😒 Tak abyste věděly jdu taky! 😠
Holčičky dobrou noc a hezkej víkend (sem tam zase juknu) Ale manža slíbil, že se mi bude věnovat, tak ho přece nemůžu zklamat 😀

abig
15. led 2010

Antoanet, ty umíš potěšit, se tu řežu, jak kůŇ .... no ani náhodou se nezlobím ...
No, tak mi tě tedy taky přizveme do cukrárny, ale dojedeš si do Ostravy 😉 ? Není to jen příslíbené mé rande s Aladin, ale ještě s jednou holčinou, co řeší tentýž problém jako my všechny, takže je o čem podrbat a podpořit se !!!

abig
15. led 2010

Nemáš náhodou těhu chutě ? Jak jsi popsala tu dobrotu, co by jsis dala, tak jsem valila oko .... a já bych si fakt dala jen to latté, já sladké nepapáááám ..

antoaneta
15. led 2010

No abig: u mě by to byl spíš těhu příznak, kdybych na to chuť neměla!!! 😀 Já jsem totiž děsnej mlsoun a na dortíčky jsem expert! Dokonce jsem v nich tak povýšila, že se staly mým koněm 😀 Nééé, ale zase jako v jezení, ale v pečení!!! Jakože si představ, já prostě peču 😀 to je co? prostě peču. Jiní choděj běhat, druhý háčkujou a já peču. To sem dílo, co? Ale zas to tak nějak nepřeháním, ze začátku jsem začala jen pro rodinu, ale povyrostla jsem 😀 a teď už i pro známý! Takže já s tím svým mlsáním, to beru jako vzdělávací program, víš 😀 😀 😀
☹ fňuk, a já chci taky s někým poklábosit naživo 😒 ale sákryš do Ostravy? To je dálka, to je dálka.... tam jsem byla jen jednou juknou, když jsem byla v Klimkovicích v lázních. Aaaale jako dobrý.... a představ si, já tam mám aji někde ňákou rodinu, tyjo fakt! Ale moc se nestýkáme. Vlastně vůbec. A měli bysme. Aspoň já s nima. Poslali nám prašule k svatbě! Chtělo by to asi revanš! Táková nečekáná návštěva, by jim určitě udělala radost 😀 😀

pavčo: Ty mě holka nes...! Pro dnešek jsem chmury už zamkla, tak na ty svý hnedka hleď zapomenout, nebo ty mý zase vylezou! Včera jsem se pro to všechno špatný už dost naplakala!!! Dneska tu máme už jen a jen veselo! ty ňoumíku!!! 😀 😀
Neboj, všechno dobře dopadne, u mě, u tebe, u holek, u všech! Dřív nebo později.....! Věř!

aladin
15. led 2010

Holky, už jsem tady. Uklizeno 🙂 . Uf.
Antoanet, ty jsi číslo, taky se tady směju tomu tvojemu románu 😀. Když přijedeš do Ovy, tak to určitě roztočíme ve velkém stylu, my s Abig půjdeme do masny na vuřt a pak s tebou do cukrárny (taky si myslím, že nejlepší zákusek je jitrnice). Ale ten Sachr, ten teda je miliónový 🙂. Mi právě chutná, že je tam jenom marmeláda, ale to jsenm proto, že jsem ještě nezačala stimulovat a nejsem těhule, podle toho, co jedla v těhotenství mamka, mám naději, že se stanu otesánkem roku 😀
Těším se, až tady budeme za pár měsíců samé těhule a budeme si tady nahánět chutě 😵 😀
Holky, tak dobrou. Jdu ještě vyvenčit a pak šup do postele, jsem poslední dobou nějaká furt unavená. pa zítra

antoaneta
15. led 2010

tak to zase holky jo, to já vezmu s váma i přes tu masnu 😀 to já taky totiž můžu 😀 😀 Zdarec, škvarec 😀 😀 (jo a na škvarky, sem měla chuť včera!) 😀 😀 ale i manža, takže, žádnej těhu příznak!....jen kdyby ste chtěli napsat.

antoaneta
15. led 2010

Babule, jdu upustit toho endorfínu 😀 pak zavedu utrouš a du se válet k telce, šááák sem se teď pořádně najedla, ne? tak co jinýho 😀 dobrou!

tulanek
15. led 2010

Heledte se,hezky mi tu Antoanetku nechte,jo??!! 🙂 Antoanet,vychazky mam dlouhy,v Brne bydlim,tak co ty na to,ja bych opravdu do cukrarny sla a taky na nejakej poradne prokremovanej dortik!!!!Sladky miluju a jak! 😅 😅 Jo a jinak Antoanet,ja bych Pepinku upusinkovala klidne,kdyz ona je jeste moc malinkata a taky musim vydrzet tri mesice,protoze by ted mohla mit nejakou infekcni nemoc z prevozu a ja nechci byt nemocna ☹ ale posilam ji pusinky a snad i hodiny s ni propovidam! 🙂
Holky tak teda dobrou a krasny sny 🙂

Jo a jeste jsem ti Antoanet chtela rict nebo teda vlastne napsat,ze je to stejne neuveritelny,je to jako vcera,co jsme tu nemohly ani dospat,ze uz TO mas za sebou,jaky budou tvoje dojmy a podivej,v pondeli uz uvidis cerny na bilym,ze se jim to povedlo a prcicci se u tebe zabydleli...No neni to neuveritelny,jak to leti? 🙂

Pavco,nebud smutna,to jsou ty zasr... hormony,je to blby,protoze clovek ma byt v pohode a pritom je furt na mekko...I ja mam zase ted vecer nejaky bobany,asi jak se to rychle blizi,ale fakt neboj,jina cesta nevede a my pres ni prejdeme,protoze jsme holky sikovny a mame vydrz i kdyz jsme posrany,ale vydrz mame!!!A za to si zaslouzime pozitivni vysledky!!! 🙂 dobrou noc holky a hlavicky vzhuru,nas se nepodari srazit na kolinka!! 😎 🙂

lumpajda
15. led 2010

Ahoj holky, tak jsem vás dočítala, vy jste teda drbničky, za těch pár dní, co jsem tu nebyla, jste toho stihly probrat celou hromadu. Prednison taky beru půl ráno a celej večer a k tomu Anopyrin 100mg, nic mi po nich není.Po Gonalu zatím taky nic necítím, mám trošku strach, jestli ty dávky nejsou až moc malý, aby tam vůbec něco narostlo, ale je to teprve třetí den, zítra píchám už o trochu víc 150j, tak snad nějaké vajíčka budou.V pondělí jdu na SONO, tak pak dám vědět, taky si chci nechat napsat neschopenku, jsem docela unavená, ty 12cky mi dávají zabrat a ještě k tomu malej,taky mám strach abych něco nechytla, je toho teď všude plno a v nemocnici jsem hned u zdroje, takže nic moc. Pavčahola, pořád nic? Tak zkus zajít do CARu, ať ti dají provokačku. Mišando, kam chodíš do PRONATALU, do Varskýho?Antoanet, tak už jen pár dní a budeš testit, Stále držím moooooooc palečky. Myslím na vás kočenky.papa

tulanek
16. led 2010

Ahoj holky,dobre chute k obidkum preji 🙂
Lumpajdo,neboj,oni ti doktori vedi,s jakyma davkama na nas,aspon teda doufam,taky jsem z toho byla vyjukana,ale jednou jsou to doktori a my jejich ovecky, tak by si nas meli piplat 🙂 jo,s tou neschopenkou je to opravdu lepsi a obzvlast kdyz delas dvanactky a jeste si v nemocnici,doma bude nejlip a jeste te nebude ohrozovat zadnej pacos 🙂 neboj vajicka budou,vsichni budeme mit vajicek hromady na rozdavani!!! 😀

lumpajda
16. led 2010

Ahoj holky, Tulanku, moc děkuji za podporu, jsem z toho nějaká vyplašená, dneska jsem píchla 4tou injekci 150 j a pořád nic necítím. Už aby bylo pondělí a já viděla co se tam uvnitř děje.To čekání 😝 a to nás to nejhorší teprve čeká. Na tu neschopenku se už těším, doufám, že mi jí Dr. napíše. Počítala jsem, že pokud by to rostlo tak jak má, tak bych na OPU měla jít v sobotu 23.1., no uvidíme v Po. Zatím papa a dobrou chuť k obídku.

tulanek
16. led 2010

Ja te chapu,je to velka cesta do neznama,proto ten strach.... 😕 treba nic citit nebudes a budes reagovat dobre a proplujes tim,jako rybicka 🙂 cekani je na to vsem zatim svina nejvetsi a prave,to nejhorsi nebo doufam,ze spis nejlepsi teprve prijde 🙂 napise ti ji,ja myslim,ze urcite,muj Dr. s tim nemel zadnej problem...Tak papa,my frcime k nasim do zitrka,tak muism nabalit 🙂

pavcahola
16. led 2010

Ahoj holky děkuji ještě že se mužu takhle někomu svěřit,to dělají asi opravdu ty hormony.Jinak dneska už je to lepší ale ta mrcha pořád ne ane přijíd nonic musím čekat.Tak se holky mějte,u nás svítí sluníčko takže bude hezký den a to přeji i vám. 🙂

pampeliska36
16. led 2010

tulanek... chtela jsem se zeptat 😉 taky chodim do unicy... a jak to tam maji s neschopenkou? ja jen, abych se na to pripadne nejak do budoucna pripravila 🙂
nevim, nevim... jak to v praci vysvetlim, kdyz tam uvidi CAR... u nas je malo lidi a tak by se to tam asi vsechno hnedka rozkriklo 😒

ratatooy
16. led 2010

Pampeliška já chodím také do unici.neschopenku mi dají asi 4 dny před opu.

tulanek
16. led 2010

Ahoj 🙂 Pampelisko,me rekli myslim v Unice,ze od punkce,ale nejsem si uz ted jista,je mozny,ze je to i chvili pred OPU,jak pise Ratatooy,jsem ti pomohla,co? 🙂 a holky omlouvam se,ze se ptam a vas z Unicy to ceka kdy,jeste jednou se omlouvam,ale jak je nas tu moc,tak jsem trosku ztratila prehled 😅

tulanek
16. led 2010

Pavco a nerekli ti ,ze mas zavolat,kdyz to do urciteho dne nedostanes?Zacinas ted nekdy s Puregonem?Fakt se omlouvam,jesli si to tu ted nekdy psala...

pavcahola
16. led 2010

tulanek já byla včera u doktorky a vzala mi krev jestli nejsem třeba těhotná,ale test negativní,ale říkám si že test by se měl dělat tak 10 po styku ne?a včera to bylo jen 6 dní tak třeba by tam mohlo něco být 😉 ale asi těžko jelikož nám vyšel špatný spermiogram.A puregon vůbec nemám předepsaný.

ratatooy
16. led 2010

tulanek já jdu 20.1 na první utz a pak asi zhruba 28 na opu a asi 1.2 na et.už aby to bylo.já jsem dnes pichla třetí puregon 150j a občas cítím jakoby ovulacni bolesti sem tam mě u vaječníků píchne a hlavně se mi chce furt hrozně curat asi se přestěhuju na záchod.taky mám po těch lékách nějaké svědění na prsou asi vyražka nebo co.

tulanek
16. led 2010

Jee,Pavco,to by bylo krasny!!!Nebyla by jsi prvni a asi ani posledni,komu by se to takhle zazrakem povedlo,treba bylo jeste opravdu brzo,jee,to by bylo fakt nadherny,hrozne moc bych ti to prala!!!! 🙂 a co ti predepsali tedy,kdyz ne Puregon? 😕

Ratatooy:jeee,tak to mame taky skoro stejne,me ceka OPU prave toho druheho asi,to uz ty budes mit za sebou 🙂 kdyz ja ubec nevim,jak ty bolesti vypadaji,pac ja jsem ovulaci nikdy nemela ☹ asi jak se ty vajecniky zvetsuji,tak tlaci na mocak,vydrz brouku,to bude dobry,hlavne,ze se z tebe ty vsechny hormony vyplavuji! 🙂 no a s tema prsama to mam nekdy taky,zacnou strasne svedet a pak treba zas na dva dny klid,to jeste asi pozname veci 🙂

broukb
16. led 2010

Ahoj holčičky 🙂
No teda 1 a půl dne tu nejsem a už to skoro nezvládám dočíst 😝 Už nevím kdo se tam na to ptal, ale já mám taky krátký protokol a předepsaný jen Gonal samotný..tak nevím, jestli k tomu ještě něco dostanu, ale myslím si, že ne. Teď čekám na MS a je fakt, že to čekání je na tom to nejhorší...úplně se bojim, že se mi to taky zpozdí jak na to člověk furt myslí 😠 Jo a taky mi kočky děláte v hlavě zmatek 😀 já až do tedka myslela, že ne neschopenku půjdu až těsně před ET a vy jak se tu o tom bavíte, tak jsem na pochybách. Dělám totiž taky 12tky, kosmetiku a sídlíme v obchoďáku, takže mraky lidí..ještě k tomu mi tu choděj nachcípaný zákaznice na salon a vůbec jim to nevadí. Už jsem si na jednu normálně vzala roušku 😒 Jenomže mi to ted v práci máme takový napjatý, tak se bojim jak budou reagovat na to, když půjdu hned ☹ A ještě k tomu tu pořád mrznu...ach jo.
Antoanet já si myslim, že u tebe to máme všichni posychrovaný 😀 Prostě ti to vyjde, vyšlapeš nám cestičku a my pak půjdem jedna za druhou ve tvých šlépjejích 😵 Myslím, že nás to všechny krásně nakopne, tak pišingři, dejte to v pondělí pořádně vědět!!!
Tuli ty si takový sluníčko, každýho tady pěkně podržíš a my zas podržíme tebe ju? 😉
Tak se zatím mějte krásně a užívejte víkendu..papa

ratatooy
16. led 2010

Tulanek.to jo ještě si užijem ale není to tak hrozný po kouskach se to dá zvládnout.jo hormony se mnou cvičí hlavně když míchám víc léků v jeden den.nejhorší bylo když jsem brala antikoncepci a začala do toho s dipherelinem.to bylo.každou minutu jiná nálada.ale neboj určitě nám to všem dobře dopadne.

lumpajda
16. led 2010

Ahojky, Tulanku ty jsi vážně zlatíčko zlatý ,dokážeš potěšit i podpořit, to je moc fajn, že tě tu máme. Ratatooy, už taky konečně něco málo cítím, trošku mě občas píchne u vaječníků a taky chodím pořád čůrat, tak to asi už taky funguje, to jsem ráda, že tu píšeš své pocity, alespoň to můžu s někým porovnat. Pavcahola, tak to by byla bomba, kdyby se vám to povedlo 🙂 🙂 🙂 , držím palce, moooc bych ti to přála. Antoanet, tak už jen tři dny, jupí, já už se těším na ty tvé // 🙂 . Jo včera v noci se mi zdálo, že jsem porodila krásnou holčičku, ach ty hormony, ale sen to byl krásný, kéž by se stal pravdou. Myslím na vás kočenky. Dobrou noc a krásné sny.

ratatooy
16. led 2010

Lumpajda tak to když máme stejné příznaky tak to si piš že se něco děje.hned to pak na utz poznáme.jen doufám že budou dost velká a zralá.ale o to se postarají další léky.už se i přestávám bát a těším se na středu na kontrolu.doufám že tam bude zase ten doktor co nás měl poprvé.

tulanek
16. led 2010

Holky,ja vam dekuju,chtela jsem napsat,ze si ani neumite predstavit,jak jsem rada,ze vas tady mam a ze se tu opravdu dokazeme podrzet porad nad vodou,ale vzdyt tady jsme na tom vsechny stejne,to je prave ono,ze si vsechny umime temer presne predstavit,co zrovna prozivame...

BroukuB:neboj se to rict v praci,ze potrebujes neschopenku,vim,je to hrozne neprijemny,kazit si vztahy v praci,ale to zdravicko je nejdulezitejsi ze vseho ted,budu ti moc drzet pesti,taky jsem se toho v praci bala,ale dobre to dopadlo a jeste k tomu mam doma Pepinku od holek z prace 🙂
Holky a urcite se vam neco deje,kindervajicka se chystaji,to si piste!!!!! 🙂 🙂
Tak pro dnesek papa a dobrou a hlavne porad krasne sny 🙂

venyska
16. led 2010

Dobrý večer,mohu se přidat?Mám nasazenou antikoncepci od včera na úpravu cyklu,a pak mě čeká mé 1 IVF ale nevím přesně kdy 😢