Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

abig
18. led 2010

Fakt ti to vždycky někdo smaže ? To mě mrzí, ale myslím, že ti to nedělá nikdo naschvál, doufááám !
Připisuj připisuj .... za chvíli bude stimulantek víc než čekatelek ...

pampeliska36
18. led 2010

abig: tak to se nedivim, ze neni chut... s takovym sousedem. to potom clovek slysi jen "to", co? 😀 😉 ☹

pampeliska36
18. led 2010

pajass: my te tady chceme! 😀

abig
18. led 2010

Pampeli, přesně, někdy je člověku až na zvracení ... a té slečně se vedle divím, řve u toho jak na lesy ... ale spíše strachy, že jí zamorduje ... naštěstí už jsou spolu nějaký měsíc, tak to trvá pár minut, v létě jsme si s manželem užívali i hodinové orgie 😖

antoaneta
18. led 2010

Ahoj babulky, tak. Dneska je to už 11 dnů, ode dne, co jsem si šla dát dvě krásné murulky do bříška. A zítra mě čeká, ano, přesně jak píšete velký den. A teď vím, jako snad nikdo, že bude pro mě větší než jsem si myslela. Protože..... Moc se omlouvám, že jsem Vás tak dlouho nechala čekat a vůbec jsem nenepsala. Není pravdou, že jsem tu nebyla. Byla, ale jen zbaběle nakukovala a pak se slzičkama zase utekla. Proč? Protože jsem hrozně moc smutná, tak smutná, jako jsem snad nikdy nebyla. A k Vám, které jste mi tak držely palečky, tak mi moc fandily a věřily, jsem až tak moc upřímná nebyla. Moc se omlouvám, ale to zjištění tak moc bolelo, a bolí, že jsem neměla sílu sem jít a třeba Vám i přiznat, že už jsem si test udělala. Ano. Nakonec jsem nevydržela. Manžel mě přesvědčil (byl natěšený jako malé dítě) a já jsem mu neodolala a ten hloupej test jsem počůrala už předevčírem - 9 den od transferu. A to, že jsem odolala, byl asi pro mě velký trest. Ten papírek zůstal totiž tak bílý, jako před tím než jsem ho počurala. Lhala bych, kdybych řekla, že jsem to hodila za hlavu a řekla si, že však co, že je to ještě brzo. Ne. To jsem si neřekla a první slzičky byly na světě. Nakonec mě ale manžel přesvědčil o opaku a já se z toho oklepala a vydržela jsem. Do rána. Do dalšího dne - tentokrát 10 dne od transferu - 28 dne cyklu s vírou, že dnes se to alespoň trošičku už zarůžový. Nezarůžovělo. Ani náznak. Ano. I teď mě manžel uklidňoval a utíral slzy a chlácholil. Ale potom co jsem začala navečer (včera) špinit, tak už mi moc pomoc nešlo. Plakala jsem a plakala jsem a plakala jsem. Strašně - strašně moc to bolelo a bolí. Hned na to jsem napsala lékaři, jestli má vůbec cenu jít na tu kontrolu a on (díky bohu za to) mě tak trochu uklidnil, když mi napsal, že ano, že i tak může být hcg pozitivní, přesto že krvácím a že mám dál brát utrogestan. Přesto se ale těm slzičkám nedá poručit. Snažím se, moc se snažím, neplakat, nemyslet na to, nehledat důvody a příčiny, prostě na to nemyslet, ale nejde to. Teď už jsem si ale slíbila, že dnes už plakat nebudu, ale je to moc těžké. Cítím v sobě takovou prázdnotu, takovou díru skrze mě. Pořád se snažím ještě doufat, věřit v opak, ale je to těžké. Hned na to mě zas popadne ta bolest. Menses se mi sice úplně nespustila, jen špiním, ale možná je to jen proto, že se to snažím zadržet. Nevím. Oči od pláče mě hrozně pálí a bolí, a hlava taky.

Holčičky moc se Vám všem ještě jednou omlouvám, že jsem tu ty dny nebyla a nic Vám nenapsala, a původně jsem ani napsat teď nic ještě nechtěla, ale cítila jsem, že Vám to dlužím. Nezlobte se na mě proto, ale jen když jsem tu nakoukla a znovu si uvědomila, jak moc mi to přejete, jak na mě myslíte a jak tomu věříte. Nešlo to. Rvalo mi to srdce. Všechny ty vaše krásné povzbuzující a natěšené věty. Promiňte mi to. Ale já tomu taky tak moc věřila.....

Nezlobte se, že jsem nepoužila ani smajlíky, ale myslím, že to co jsem Vám tu napsala, je dost, i bez nich..

abig
18. led 2010

Antoanet, holčičko, jsme stále s tebou !! 🙂
Hezky jsi to napsala, až z toho bulím i já. Ale ještě není všem dnům konec, zítra uvidíme, a až zítra budeme plakat s tebou. Teď NE, teď pro to není důvod. Hlavu vzhůru, jsme tu pro Tebe.

chrobacek
18. led 2010

antoaneto ... mrzí mě to .. vím co zažíváš ... já jsem toto zažila už dvakrát a snad ještě horší byla ta víra, že mi tak řekli at jdu na krev i na konzultaci řekli nevysazovat léky a tak jsem ještě i přes mrchu věřila a pak ... hcg 0 ....holka vím jak to bolí a neboj přebolí a hlavně musíš dát hlavu vzhůru a bojovat dál !!!

nana.76
18. led 2010

antoanet presne vim jak se citis taky jsem si tim prosla a ver ze vyplakat se je to nejlepsi.je ted tezke ti psat ze se to na podruhe povede ale musis doufat. 😉 ja tomu tenkrat taky moc verila,ale realita je nekdy jina.myslim na tebe a bude lip uvidis ☹

broukb
18. led 2010

Holčičko neplakej ještě je naděje, nevzdávej se...a i kdyby věřím, že příště se to určitě povede a nakonec na tohle budeš vzpomínat jako na trnotou cestičku za štěstím.. je mi to moc líto 😢

abig
18. led 2010

☹ koukám, že už jsem tu zase sama ....

abig
18. led 2010

Máte mě na svědomí, jdu žehlit.
Kůň s váma 😀

pampeliska36
18. led 2010

antoanet brouku. drz se!!! slzicky vsechno vyplavi ven. je mi to MOC MOC MOC lito berusko!

pavcahola
18. led 2010

ahoj antoanet nezoufej třeba to zítra bude uplně jinak a budeš nám psát samý pozitivní zprávy.

pavcahola
18. led 2010

já si mám jíd zítra pro první injekci,ale když jsem si přečetla to od antoanet tak jsem z toho trochu mimo ☹

marcajda
18. led 2010

jejda Antoanetko, tolik jsem se na dnešek těšila, že si od tebe přečtu ty krásné zprávy a teď mi tu taky tečou slzy.. ale dej si ještě naději do zítra, moc na tebe myslím. jejda, ten život je složitý.
taky jsem to prožila, měsíc radování a pak prázdno.. máš veliké štěstí v manželovi, spolu to zvládnete. At tě moc moc hladí ☹

misanda
autor
18. led 2010

doprdeleeee!!!! mišanda bude asi jak ojediná sprostá a ještě bude bulet ☹ antoanetko, je mi to hrozně líto, ani nevíš jak...mrzí mě, že se třeba nemůžu sbalit a jet za tebou...koply bysme tam panáka a vybulely se spolu a bylo by snad o trošku líp!!! hele, ale nesmíš to vzdávat!! podívej se na dadu!!! ta to taky nevzdala a má tu nejkrásnější odměnu!!!

misanda
autor
18. led 2010

no, každopádně toje ono, proč to beru jak to beru...já se nejvíc z celého IVF bojím toho, že budu hrozně zklamaná ☹ ☹

antoaneta
18. led 2010

berušky moje, jen to ne. Vám naději brát nechci!!!
Děkuji moc! I za toho panáka, ten by fakt bodnul, i to společné bulení a obejmutí. Děkuji!

misanda
autor
18. led 2010

antoanetko, nebereš nám naději...tak jsem to nemyslela!!!! já ani žádnou nemám...beru to jakože to přijde a buď to dopadne nebo ne...zas tak natěšená na to nejsem ☹ ☹ ☹

evik73
18. led 2010

nedalo mi to a nakoukla jsem,jestli je něco nového a nemůžu tomu uvěřit ☹ ☹

Antoanet,zlato naše,je mi to tak líto,ani nevíš,jak moc,ale určitě ještě nějaká naděje je,tak zkus ještě uvěřit,že třeba není všechno ztraceno,na slzy je vždycky času dost!!!!A jestli to nedopadne,tak uvidíš,že bude líp,sama jsem to prožila o míma jsem přišla v 5 měsíci a to bylo určitě horší 😢 😢
tohle už mi neovlivníme,ať se snažíme jakkoliv,prostě příroda si v tomto případě určuje pravidla sama a ví co dělat,takže když ti neumožní to štěstí být těhulka teď,tak ten správný čas ti určí....ty jsi silná a statečná holčina,tak hlavu vzhůru a věř bude líp!!!!

tulanek
18. led 2010

Antoanet,ja ubec nevim,co napsat,slova asi dosla,protoze tady proste nestaci.... Strasne moc me to mrzi,hrozne moc a srdicko boli s tebou... 😢 ale jak pisou holky,broucku drz se,tady je jedinej lek cas a nadeje,ze dalsi pokus vyjde,jak uz jsem to tu jednou psala,strasne moc holkam to vyslo na poprve a kdyz ne,tak na podruhe vetsine...Ale tohle neni zadnej lek na to zraneny srdicko,aspon ted ne,ja vim...I do zitra ti budu drzet strasne moc vse co mam,aby se spatny v dobry obratilo a ty mohla brecet ne trapenim,ale stestim,Antoanet i zazraky se deji a ja si strasne moc preju,aby to byl tvuj pripad!!!!!Tady je proste jasne videt,jak pise Misa,ze vsechno muze jit hezky a nepovede se to a muze bejt hnusnej syndrom a vyjde to,tady se dopredu proste asi neda nicim ridit a musime jen cekat....DRZ SE ANTOANET!!!!!Myslime na tebe!

salopa
18. led 2010

Tak jsem se za Váma holky přišla ještě juknout večer na chvilku a koukám,že jste se činily 🙂

pampeliska: Mně doporučila doktorka akorát doplnit více jodu, takže beru vitamíny a ještě k tomu kyselinu listovou. Nevím co to má za účinek, ale asi ví co dělá 😕 🙂

evik:Neboj, umoudří. Prostě potřebujou jen víc času. Držím pěstičky 😉

Jejda a teď jsem došla ve čtení dál a zrmznul mi úsměv na tváři...

Antoanet: Jsem tu chvilku a tak vás neznám, ale i mně je líto, že jsi smutná. Ale neklesej na mysli, ještě šance je. Je to těžké a slzičky ti aspoň trošku uleví. Je super, že ti tak manžel pomáhá. Spolu to určitě zvládnete. Držím pěstičky....i zázraky se dějí 😉

lumpajda
18. led 2010

Ahoj Antoanet, holčičko neplakej, já to nechci ještě vzdát, tolik jsem věřila, že budeš první, kdo bude hlásit //. Je mi to tak hrozně moc líto, do prd...., ten svět je tak nespravedlivej. Drž se beruško,jsme tu všichni s tebou.

Chtěla jsem se dnes radovat, ale uplně mě to přešlo, jsem jak přejetá, tak tedy jen krátké hlášení-vajíčka rostou 12-16mm a je jich na obou stranách hodně.Ve středu další UZN a v pátek či sobotu OPU.Jdu se vysmrkat a opláchnout, ať nemám oči jak orangután.pa

tulanek
18. led 2010

Tak Lumpajdo,pro zmenu dobra zprava,tak moc gratuluju,to vypada moc dobre!!Tak jen tak dal,devce,jen tak dal! 🙂

ratatooy
18. led 2010

Ahojky hezky večer přeji.tak jsem si říkala že sem půjdu až ve středu se zprávou z prvního utz a nevydržela jsem.a to co jsem si přečetla mi vyrazilo dech a slzy do oči.ale nevzdávej se antoanet protože i pozitivní myšlení ti může pomoci.věřím že morulka je furt v bříšku a ty se nesmis teď stresovat aby jsi ji nevyplasila ver že tam je a bude.tak jsem jen nakoukla a teď už opravdu až ve středu.paaaa.

misanda
autor
19. led 2010

ahoj holky, dneska jsem tu prga, heč 🙂

zůstala jsem doma 😒 neni mi dobře,takže se potim, abych byla ok na pondělí.

Abig, myslím na tebe a držim co mám!!

lupmpajda...aspoň nějaká super zpráva po tom včerejšku!!! hodně znamená co? 😀

abig
19. led 2010

Dobré ráno, Kůň s vámi ! 😀

Miši, moc vážně děkuji. Tobě přeji, aby se bavil co nejrychleji přestěhoval někam jinam, hezky odpočívej ... no už tě vidím s knížkou, co ?

Antoanet, holčičko, myslím na Tebe, nesmutni a ozvi se, až budeš mít dobré zprávy či až budeš mít dost síly.

Všechny, co dnes máte kontroličky, ať dopadnou na 1.

PS: do svého alba jsem hodila novou fotky mimíska, tak se mrkněte, jak nám z něj roste velký chlap !!!

pajka00
19. led 2010

ahoj dobré ráno....antoanet...to mě moc mrzí, ty jsi průkopnice a hned takové zklamání......ale ono to všechno přebolí a uvidíš, že se zadaří....každá jsme si tím prošla a víme, jaké to je...takže si nemusíme nic říkat.Moc ti držím palce, aby vše dobře dopadlo a když ne teď, tak příště určitě🙂

dada074
19. led 2010

Dobré ranko holčiny,

Abig držíme s prckem vše co máme ať ti to dnes dopadne co nejlépe,hlavně jen a jen dobré zprávy!!!!

Lumpajdě a Pajce velká gratulace k folíkům a Evíkovi také a neboj,hlavně se nestresuj oni opravdu dorostou,lepší menší,než aby to byli obři a ty jsi se bála,že popraskají.

Antoaneta : strašně moooc mě to mrzí a je mi to moc líto,ale ještě nic není straceno,počkej na tu krev,na ty testy mohlo bít ještě málo HCG v moči z té krve se to lépe pozná!!!!

Miša : ty jsi ranní ptáče a hlavně musíš být první co?Pořádně to vylež ať jdou bacili k šípku a ty jsi do pondělí jako rybička!

petronela82
19. led 2010

Dobré ráno holčiny - tak už jsem v tom "kolotoči" s vámi - včera jsem byla u Dr. a dohodli jsme se že půjdeme do IVF. Teď nám čeká - manžele imunologie (zítra) a mě endokrinologie (1.2.) a 4.2.2010 jdeme s manželem na krev a podepsat žádost na pojišťovnu - a a začnu jíst prášky (asi norethiseron) na mrchu tak že tak kolem 15.2. bych to měla dostat a začneme se stimulací - tak snad bude vše O.K. a konečně se zadaří