Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

cibka
22. led 2010

tuli ja vubec nevim jestli dlouhej nebo kratkej mam dorazit toho 1 unora a měla bych nafasovat injekce prej si je budu píchat 8 dní řekla mi tolik informaci ze ji povidam ze si to nebudu pamatovat prej to nevadí mam si procist ty lejstra a reversy co jsem dostala a poznačit na co se budu chtit zeptat a pak mi řekne co dál prej budu píchat asi od 2 dne ms a pak přijít 2x na utz a tak 11 den na odběr vajuch tak nevim rikam ze se v tom moc nevyznam 😖

cibka
22. led 2010

evik : smích 😀 prave ze nevim jestli mi to ukaže když prijdu 1 a ms bych měla dostat tak kolem 8 tak nevim jestli me objedná hned takhle za sebou jen kvuli injekci taky koukam na ulici kdyz nejsem v praci nebo mam čas

evik73
22. led 2010

cibko ty volís...na Kladně jsem bydlela asi 1O let a mám tam rodiče,tak to by jsme si někdy mohly dát někde sraza a vypít kávičku....jezdím tam dost často a mám to 12 km...já bydlím u Okoře..

evik73
22. led 2010

škoda,že nechodíš do Motola...kde bydlíš na Kladně?

cibka
22. led 2010

evik ta to bysme se mohli vážně nekdy domluvit sice to mam dost nabitý i víkendy ale někdy se určitě trefím 😉

tulanek
22. led 2010

Cibko,neboj,to zvladnes,oni ´ti to tam fakt ukazou a promin za debilni dotaz,ja si to ubec neuvedomila,ze te to teprve ceka,ten rozpis fetackej 😅 ten Dipherelin bude na pouziti asi to sam,jako ty injekce co pises,taky se to musi doma namichat..je Evik je Peskova 🙂 to je nahodicka! 😀 taky bych chtela hlidace pejska,sam se tady bojim bojim ☹

broukb
22. led 2010

Ahoj kočky, tak jsem tu...další závislák :D Cibko to máš krátký protokol a druhý den MS si dojedeš do Genettu a oni ti to tam přímo v lékové místnosti ukážou...byla jsem tam včera a sestřička byla neskutečně milá vše mi vysvětlila ukázala...takže se nemusíš bát 😉 Jo a musim se pochválit, dneska jsem píchla úplně sama 😀 jsem šikula 😀

cibka
22. led 2010

tulanek neblázni to je v pohodě to ja bych se měla omlovat za neustálý bombardování otázek

evik73
22. led 2010

já si taky myslím,že princip bude stejný....natáhneš vodičku do stříkačky,napereš to do prášku,rozmícháš,natáhneš zpátky do stříkajdy,já jsem přehodila jehlu a šup tam s tím...fakt jak feťácký doupátko tady 😀 😀

cibko,až budeš těhule,tak do práce se hrnout nebudeš né?pak si dáme to kafíčko...možná jsme se už někdy viděly...to by byla prča...nechceš hodit foto do nicku?

cibka
22. led 2010

evik : do motola prave nejezdim jezdim do gennetu ty do motola ju
ahoj broukb to si me uklidnila akorát jak se tak dozvídam tak bude vecne tam to budou mít v praci radost 😉

broukb
22. led 2010

jo a já mám doma manžu, ale mastí na velkym počítači, tak já na noťasu 😀

broukb
22. led 2010

no u mě mají taky radost, ale jdeš jen 2den, 6,9,11 a pak už si doma furt 😀 takže nic moc 😀 😀

tulanek
22. led 2010

Tak jsi brouku velka sikulka,jak mas prvni za sebou, s pouzivanim uz to bude pro tebe brnkacka!Jen nevim jak vas,ale me ten pupicek zacina trosku bolet pri vcelickach,jak uz jich mam v sobe 18,uz se mu to asi moc nelibi,ale porad jsem cekala,ze to bude horsi,to se da porad vydrzet 🙂 Cibko v pohode,ja se ptam porad a to uz jsem tu od te doby,co jsem se dozvedela,ze me to ceka,clovek potrebuje neustale informace 😀

evik73
22. led 2010

veliká pochvala broukovi za statečnost....jsem asi ujetá,ale to píchání mě začlo bavit a bude mi to chybět.. 😀 😀

tak vidíš cibi,je to vyřešený,budeš to mít s přednáškou a ukázkou v Caru...to je fajn..jj já chodím do Motola a spokojenost veliká 🙂

broukb
22. led 2010

no Tuli mě to bolelo už od první, ted i po druhý..pobolívá bruško pořád ☹ a jsem nafouklá jak balonek 😅, ale zatim se to dá...

cibka
22. led 2010

bydlim na náměstí svobody, pokud to pujde tak do prace bych chtela chodit co nejdýl nemam náročnou praci a půl roce mateřský se musim vrátit a manžel by sel do prace platíme totiž hypotéku na byt a ja mam o neco větší platk takže se nám to vyplatí takhle samozřejem ze me to bude líto ale on to zvládne když mel malýho synovce tak seo nej taky staral nekdo si muze říc že když to tokhle protrpim a tak že bych mela bejt doma ale my bysme to finančne neutáhli, tu fotku tam zkusim dát ale nevim jestli e mi to povede ale zkusim asi az zítra
brouk - si sikulka jak si to krásně zvládla

broukb
22. led 2010

Eviku děkuju za pochvalu 😀 😀 no, ale hrdina pořád nejsem 😝

evik73
22. led 2010

jo a Pregnyl jsem dostala nakázáno píchnout do řitě,nebo říkala sestra,jestli zvládnu do nohy,tak na to se necejtím,tak jsem volala sestře z dětskýho a zítra ve 20.00 jedu k ní dom,jinak bych musela někam na pohotovost a to se mi nechce 😝

cibka
22. led 2010

holky kdyz vás bolí brísko od tech injekci tak to zkuste treba do nožky když je to jedno kam se to píchne, prej pokud nechces tak nemusís marodit teda ookud je vse ok

evik73
22. led 2010

takže vlastně v centru by se dalo říct,naši bydlí u Kauflandu...z penízkama je to na hnědáka,taky máme hypošku na barák,ale zvládáme to zatím dobře,vydělává jen manžel a já se válím doma... 😀

cibka
22. led 2010

sem to tam na hoře pomotala ja bych sla do prace a manžel na mateřskou

tulanek
22. led 2010

Tyy jo,tak to te drobatko lituju Cibko,ze si to tolik neuzi´jes,ale to je zivot,kdyz clovek neco chce,musi neco vydrzte i kdyz u samotnyho IVF,jak pises,toho musis vydrzet az az 😨 tak manzel je sikula velikej!!To si do te ritky nemuzes pichnout doma,jako ze bych si to nechala pichnout od priteleho? 😲

cibka
22. led 2010

evik tak to más dobrý kdybych byla doma tak bysme zaplatili jen ten uver a nezbyla by nám ani koruna ☹ jeste budem splácet 8 let ale jak to tak počítam kdyz se nám zadarí tak decko by slo akorát do skoly a bylo by zplaceno

evik73
22. led 2010

cibi tak to je manžel šikovnej,když zastane doma roli mamči a postará se o dítko...a pokud se vám to finančně vyplatí,tak není co řešit 😉

brouku,neboj,taky budeš hrdina a třeba si v tom najdeš zalíbení,jako já...tím nechci říct,že ze mně bude smažka 😀 😀

cibka
22. led 2010

tulanek no ja myslela kdyz te bolí břísko tak treba do stehna? jestli se to teda muze, ja vim že si to moc neuziju ale na druhou stranu si rikám ze jsem v praci 8 hodin tak zbytek dne budu s nima nebo kdyz budu na noční tak oni budou spinka a pka budu snima
evik jo jo v centru

cibka
22. led 2010

manžel je fakt skvelej uklidí když je potřeba umyje okna i záclony pověsi , vytře no proste uplne vše nemuzu si ztežovat a ani bych nemenila

broukb
22. led 2010

No tak to kdybych já zůstala v práci tak zaplatím měsíční náklady a jsme na nule 😀 😀 u nás pěkně manža šup do práce broučínek domu...už se těším 😀

evik73
22. led 2010

to asi těžko.protože to je posrandíra,jak vidí injekci,tak zdrhá...ani na mně nemohl koukat,jak to tam peru do špeku...on je hroznej co se týče doktorů nebo zubaře,to má depresi,když musí jít...teď musel mít taky se mnou z krve nějaký pičačinky chtěli v Caru,tak byl na pěst!!Horší jak děcko... 😀

tulanek
22. led 2010

Jejej,ted jsem to domotala,ja myslela do ritky ten Pregnyl,jak psala Evik 😅 ale jsi hodna,dekuju za radu Cibko,ale do stehynka,kurnaaaaaa,to si ubec neumim predstavit,auuu,tomusi byt mazec 😲 😀 tak aspon,ze tak,ze nebudes delat dvanactky,to je aspon dobry...

cibka
22. led 2010

evik uz tam mam fotku zkusim vybrat jinou