Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

evik73
22. led 2010

cibko tak to máte za chvilku splacený,to je brnkačka...my to máme na 20 let...ale co platit nájem nebo hypošku?

evik73
22. led 2010

jééé i s pejsáčkem fotečka,klidně tam nech tuhle,aspoň už nejsi tak anonymní.. 😉

broukb
22. led 2010

musim jít vařit...už tady na mě brblá, že urt jen koníkuju 😀 nene já vůbec 😀

evik73
22. led 2010

já se půjdu vyrochnit do vany a za chvíli jsem zpátky,snad tady ještě někdo bude 😒

cibka
22. led 2010

ja se pujdu taky vykoupat ale vrátim se

evik73
22. led 2010

tak počkej počkej už zase nová fotka joooo?

tulanek
22. led 2010

Cibko,tak to je vazne poklad,ja si tedataky nemuzu stezovat,mame stesti!! 🙂 jojo Brouku,taky to posloucham skoro kazdej den,ze jsem tu furt a pritom ne,ze?? 😀 jee holky a ja tu budu asi porad trunit...

cibka
22. led 2010

tak jsem ji vratila zpatky ale je to docela z dálky ale necham ji tam to je zatim nase rodinka

salopa
22. led 2010

Nazdárek ženy. tak jsem se přišla juknout a teda to je písmenek, až se mi z toho hlava zatočila 😀 vy jedete..chvilku vás člověk nechá bez dozoru 😀
cibka: já mám taky jedny injekce jako prášek a musí se to namíchat s roztokem..ale je to fakt jednoduchý. mám dvoje injekce..gonal v peru a cetrotide mám jako ten prášek s roztokem. ale ničeho se neboj, sestřička v caru ti to vysvětlí, nebo i první píchne a taky je tam i návod. ale fakt to nic nejni. takže se nemusíš ničeho obávat.
Jinak koukám,že jsi z Kladna, tak to jsme skoro sousedky:o))
Tý jo..pátek...a mně se po tom týdnu nějak vůbec nic nechce.

broukb
22. led 2010

holky chtěla jsem se zeptat už dřív, ale bála jsem se že mě za to sežerete 😀 Jak jste na tom s alkoholem a kouřením, pokud tady někdo kouří??já teda jen maličko, ale jednu denně si dám... ☹ noo a s alkoholem jsem mylsela jako jestli si třeba i oři stimulce dáte vínko, nebo vůbec... tak trhejte jen do mě 😀 😀 😀

cibka
22. led 2010

no my ten uver platíme uz 7 let celkem to máme na 15 takž prave jeste tech 8

evik73
22. led 2010

Už jsem tady,pořádně jsem se ani neumyla,abych o něco nepřišla... 😀

salop a odkud jsi?že by další souseda...jsem taky kousek od Kladna....

brouku,už jsi uvařila jo?Vrrrr,jdu do tebe,ale já jsem taky herodes,pže dvě kávy a dvě tři cíčka si taky neodpustím..bohužel 🙄 ale jak budou na testu//,tak končím přísahám!!

cibka
22. led 2010

salopa- diky za info jsem rada kyž me takhl podporite mela jsme z tech injekci strach a odkud jsi
broukb tak s tim ti vážne neporadim nekouřim a jsem abstinent alkohol nepiju vubec nevim proc ale nechutná mi to

tulanek
22. led 2010

Hezka fotka,moc CIBKO!Brouku,ja jsem kourila kdysi,takze nekourim,ale nevim proc,posledni dobou na to mam chvilema chut,ale nedala bych si...A ani jedno ani druhy,nepiju ani sklenicku,pac mame i v tech papirech psany,ze oboje hodne narusuje organismus a obzvlast ted,co do sebe pereme hormony horem dolem... 🤐 ale tvou otazku chapu,neboj 😉 my uz nepijeme dlouho,pac pritel nemel zrovna dobry spermio a to by nemel tri mesice predtim pit,aby se potvurky mohly zregenerovat..

cibka
22. led 2010

mysli ze ani jedno neva dyt to telo je na to proste zvyklý to je vetsi rana skončit najednou i tehule co otehotní normálne si taky tu sklenku dají

evik73
22. led 2010

a alkohol teda vůbec nemusím,jen příležitostně,ale teď vůbec....ale myslím,že vínko decentně by nevadilo...

cibka
22. led 2010

tulanek diky to je z letosnich vanoc u nasich

salopa
22. led 2010

evik : Nové strašecí, jestli ti to něco říká 🙂
cibka:musíme si pomáhat a strach rozhodně neměj. myslím,že to píchání je to nejmenší 😉 Jinak místo bydliště viz evik:o))

salopa
22. led 2010

brouk: myslím,že přesně jak říká cibka..prostě nemá cenu s tím seknout ráz na ráz. takže nepřehánět to 😉

cibka
22. led 2010

😀 😀 jo jo to znam jezdíme tam tudy do revnicova za tchanem to je kousek

lumpajda
22. led 2010

Abig: 28let - čekání na 2 IVF .....
2) Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
3) Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
4) Antoaneta: 30 let - ET 7. ledna
5) Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
6) Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
7) Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
8) Lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
9) Vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
10) Ketyz: 31let 1IVF brezen
11) Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
12) Pajka: 39let - 25.1. OPU 1.IVF
13) Misanda: 26let, 2xIUI, 11.1. 3.Zoladex, 25.1. začátek stimulace - Gonal
14) Cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace, Fostimon, Merional
15) Aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
16) Ppampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
17) Evik73: 36 let - 3 IVF leden,OPU 25.1.
18) Broukb: 24 let - 1. IVF, předpokládaný začátek stimulace 19.1 - Gonal
19) Marrad: 38 rokov - 1. IVF druha polovica januara
20) Salopa: 27 let - čekání na 1. IVF, začátek stimulace zřejmě od 19.1.
21) Petronela 27 let čekání na 1.IVF - 4.2. vyvolání mrchy - kolem Sv.Valentýna začátek stimulace
22) HandikPindik 26 let čekání na 1.IVF - začátek stimulace cca 2.února - Gennet Praha
23) Cibka 29 let 1 IVF únor- Gennet Praha

Stimulující čekatelky :
1) Evik73 OPU 25.1.
2) Lumpajda OPU 23.1.
3) Pajka
4) pajass-kontrola krve a folikulometrie 25.1.
5) Salopa
6) Tulanek
7) Cabal, OPU 27.-28.1.
8) Broukb

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

broukb
22. led 2010

ju no tak děkuju 😅 No já teda taky ted nepila a když tak vyloženě decentně 7% lambrusko já jen, že nás ted o víkendu čekaj návštěvy a všichni tu budou kalit, tak jsem se jen chtěla zeptat...ale už mlčim a stahuju ocásek 😀 😀 samo, že jen co mi daj piskutky do bříška tak ani kapku to je jasný a žádný cíga, jen jsem se chtěla ujistit, jestli už musim trpět 😀 už teď...ale co bych pro ně neudělala 😵

salopa
22. led 2010

cibka: mno vida jak je ten svět malej 🙂

lumpajda
22. led 2010

Poslušně hlásim, že jsem se doplnila. Ahoj holky, tak už mám nerva, mám pocit, že určitě všechna vajíčka popraskala, já se bojíííím. Ty brďo, to je fičák, já se asi zbláznim.Evik a Pajka, moooc držím palečky na pondělí, to pak budem čekat společně na ty naše //.Tak jdu do vany, oholit a vydrbat, ať mě zítra na sálu nepomluví 😀 .Papa zítra podám hlášení. Kůň s váma. 😀

tulanek
22. led 2010

Ja si taky myslim s tema cigaretama,naststi jsme nemuseli nijak s nicim seknout naraz,normalne jsme zasli obcas do hospudky a nekourime,takze vyhoda 😀 Eviku no k tobe si tu cigaretku neumim ubec predstavit 🙂

cibka
22. led 2010

brouk neboj to vydržíš vule po mimcu je silnejší moje mamča kouří a kouřila i když nás čekala mam jeste 2 bráchy no a všichni jsme zdravý pokud nedokážes prestat tak stačí omezit zase nema cenu si neco zakazovat to budes mít jeste větsí chut a treba budes i nervozni

broukb
22. led 2010

kůň s tebou lumpajdo..a neboj určitě to zvládneš na jedničku 😉 a vajíček budeš mít, že se jim to ani nikam nevejde 😀 😀 Ne ted vážně..neboj my budeme držet palce!!!

cibka
22. led 2010

lumpajda hodne stesti drž se holky oni to delaji i o vikend a kdyz vajicka prasknou driv tak je to v háji a ceká se na dalsi mesic ju a to je jako 1 pokus pryc nebo jak se to bere

salopa
22. led 2010

lumpajda: tak držím pěstičky 😉
A já se s váma holky loučím. tak se mějte krásně ..páčko

broukb
22. led 2010

No takle já zas nejsem nějakej kuřák jak blázen a nikdy jsem nebyla, jen jsme takový společenský a furt tu někdo oxyduje 😝 a mě to láká..kouřim slimky a i normálně jsem kouřila jen večer...tak ted si dám večer jednu a mimořádně 2 😀 takže až budu mít ty dva důvody tak s tm seknu hned 😀