Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
22. led 2010

Lumpajdo,budeme na tebe vsichni intenzivne myslet,neboj to zvladnes,krasne se prospis a pak si jen reknes,jupi a mam to za sebou a budou na tebe cekat jen dobry zpravy!!!! 🙂 🙂 kun s tebou zeno!!! 🙂

cibka
22. led 2010

salopa dobrou

tulanek
22. led 2010

Salop paaaa 🙂 sak jo,ted by sis zbytecne huntovala nervy Brouku 😀

evik73
22. led 2010

tuli tak si to ani nepředstavuj,protože už pomalu končím.... 🙂

lumpajdo..už jsem myslela,že se neukážeš a nebudeme tě moci poplivat pro štěstí..tak tfuj tfuj tfuj a zítra držíme pěsti jako o život...já mám pocit,jako když mám v břiše časovanou bombu,jak ty vaječníky cítím a mám strach,aby mi to do pondělka neexplodovalo...

salop,jasně že znám Strašecí,jezdíme tudy pro změnu na houby...a nedávno jsme tam byli holce pro letiště ve Spectru nábytku...

brouku to Lambrusco je jak čajík podle %,to můžeš na hektolitry 😀 😀

cibka
22. led 2010

jeste mi tak napadlo jak se pichaj ty injekce to asi nebudu moc behat co podle toho co rikate jak mate nafouklí bříska

tulanek
22. led 2010

Dobre Eviku,tlumim fantazii 😀 ja myslim,ze ze zacatku budes moct behat,ale ted uzbych ddo toho teda nesla,ja jsem asi sracka,mno... ☹

evik73
22. led 2010

cibko,odběry a transfery se dělají i o víkendu,prostě jak to vyjde,až je budeš mít tak18-20mm,tak večer píchneš injekci na dozrání vajínek a za 36 hodin pádíš na odběr...a aby nepraskly dřív,tak se taky píchají injekce...budou tě mít pod drobnohledem!!

cibka
22. led 2010

to je dobře a pokud neprobehne transfer a neco se treba stane tak je ten jeden pokus teda v háji jo auz zbývaj jen 2 nebo se to nepočítá kdyz to neprobehlo celý a davají automaticky 2 nebo jen 1embryjko

evik73
22. led 2010

já bych taky na běhání asi hodila bobika,chtěla jsem po n ovém roce ještě chvíli cvičit,ale prdím na to,při tom Prednisonu by snad neměla být fyzická námaha...néééé že by mi to nějak vadilo,ale na hubnutí bude času habakuk!!

evik73
22. led 2010

pokud nedojde k transferu,tak se ten pokus nepočítá...a zavádí většinou 2 pro větší jistotu úspěchu,ale záleží na vás..my budeme mít jen jedno,protože u mě je zřejmě problé v donošení...dcera v 7 měsíci narozená a 2 IVF(trojčata-redukce-dvojčata) a ve 20tt konec,takže budu ráda,když donosím jedno mímo ☹

tulanek
22. led 2010

kdyz neprobehne transfer,pokus se nepocita Cibko a davaji automaticky 1embryjko,musis jim podepsat souhlas,ze chces dve embrijka,pac to pak jsou pravdepodobnejsi dvojcatka 🙂

cibka
22. led 2010

díky za vysvetlení ja prave nevedela jak se to počítá, taky jsem slyšela ze se zavádí 2 ja važne nechci dvojcata máme malej byt2 kk a nevim vubec jak bysme to zvladli kazdopadne je asi lepsí zavest 2 pro jistotu no uvidime to je mi líto ýe ti to nedopadlo neboj ted se zadaří a co říká dcera ze bude mít sourozence 😉

tulanek
22. led 2010

Eviku,to zmaknes,uvidis,ted uz mas poradne vyvinuty teicko ze vnitr a technika je mocna carodejka a jak si sama psala,je to uplne jinde,nez tenkrat,to bude v poho,uvidis!!! 😉

evik73
22. led 2010

tuli tak teď jsme kecaly každá něco jiného a chudák cibka z toho bude tumpachová!!!u nás dávají spíš dvě než jedno a podepisuješ lejstro,že jseš si vědoma,že může dojít k vícečetnému těhotenství samozřejmě...

cibka
22. led 2010

taky sem slysela ze kdyz tam jsou3 tak pak 1 odeberou, takze davaji 1 a na tvoji zádost dají2 ju

tulanek
22. led 2010

jak pises Eviku...

cibka
22. led 2010

zak jak píse evik tak jsem to přesne slyšela ty jo ja až tam pojedu tak se nebudu mít ani na co zeptat vy me krásně zasvetít a bude ze me profík 😀 😀

evik73
22. led 2010

to je blázen naše Bajunka,ta by nejradši,abych už šla zítra rodit 😀 no těší se hrozně a já vím,že budu mít velikou pomocnici a ona se pěkně vyškolí do života...doufám,že mě nepředběhne a nepřitáhne z diskotéky z nádivkou 😀 😀 myslím,že když to nevyjde,ponese to hůř než já...ale co to kecám,vyjde to a basta fidli,musíme dát tatíkovi pokračovatele rodu,jenže to stejně zase bude holka 😝 😝

evik73
22. led 2010

tuli...tělíčko mám vyvinutý od 15 😀 já vím,je to uplně jiné dneska,spousta podpůrných a udržovacích léků,já jim prostě věřííííííím!!!

cibka
22. led 2010

to víš ze to vyjde, s tou pomocnicí más pravdu a do zivota se jí to bude hodit braska by nebyl spatnej me kdyz bylo 8 tak se narodil bracha a ja s sni´m musela furt chodit ven a kdyz byl vetsí tak na písek a starsí bracha si cutal na hristi s klukama a ja furt hlídala ale holka je velká tak ti pomuze

evik73
22. led 2010

cibko,dneska budeš mít divoký spaní z těch všech vědomostí,co jsme do tebe naládovaly...a ještě k tý redukci...na jedné diskuzi holčina právě měla zavedeny 2 emryjka a na UTZ se ukázaly tři,tak měla redukci 3/1 a teď má čerstvě holčičku...doktoři mají strach z vícečetnýho těhu,mě tam frkli tenkrát 3 a nikdo se mě nezeptal kolik jich chci zavést..

cibka
22. led 2010

ted tomu moc nerozumim znamená to že se jí ukázalo ze bude mít trojčata tak jí 2 vzali a narodila se jí holčička jo jo to budou divoký sny hlavne abych si to všechno zapamatovala 😉

tulanek
22. led 2010

Jo jo Eviku,to budes mit dobry,ze mas doma velkou pomocnici,kdyz ti bude soufl,zastane te,to je vzdycky vyhoda 🙂 a dopadne to dobre,zadny negativa tu nechci videt pjosiiiiiiiim,je to nakazlive 😀

cibka
22. led 2010

chtela bych videt tu porodnici treba u nás kdyby tam prijeli všechny co v unoru budou po ivf 😀 😀 to by nevedeli koho rodit dřív

evik73
22. led 2010

jj jsem ráda,že jí mám...je spíš jako kámoška než dcera...jako tulánek s maminkou 😀 😀
moc vám proto přeju,aby vám to vyšlo a zažily jste si to co já,sice už dávno,ale měla jsem to štěstí,že aspoň tu holčinu mám 🙂 ale musím vás taky upozornit,že někdy jsou i ty roztomilý dětičky na zabití,ale život bez dětí musí být strašně prázdný ☹

evik73
22. led 2010

jojo dvě emryjka zavedly,jedno se ještě v břušku rozdělilo na dvojčátka a ty jí vzaly,ale myslím,že bohužel u nich zjistili nějakou vývojovou vadu ☹

cibka
22. led 2010

aha tak to ju je to smutný ale lepsí když to zjistili takhle na začátku a hlavne mela jeste 1 a jak to odebírají vim ze mam blbý otázky ale sem strasne zvedava

tulanek
22. led 2010

Jo jo,jak jsem rpsala,mate muj obdiv a medaile bych vam dala! 🙂 ja vim,vidim to v obchode,kdyz dorazej prachaty zm.dečci a mysleji si,ze tim padem jejich ditatka muzou vsechno treba ten obchod znicit,auuu 😠 😠
Ale vim jak to myslis,ne vzdycky touzi deti po tom samem co my a ne vzdycky maji naladu byt rodicu zlaticka,ale i tak,proste se strasne moc tesim na toho uzlicka,oba se moc tesime...

cibka
22. led 2010

tulanek - my taky ani nevís jak budu stastná až uvidim na testu // a budu maminou vim žs jsou to starosti az do konce zivota ale to k tomu proste patrí my uz se asi 2 roky chodíme dívat za vylohy a koukáme na oblečení a kočárky no proste jak blázni

tulanek
22. led 2010

Holky me se posledni dobou zdaji hrozny kraviny,porad se mi zda o zelvach,to mam z Pepinky,jsem z ni asi vic vypleskla,nez si myslim,no a dneska v tom snu vsechny zelvy delaly miminka,mam to v tej palici pekne dořachtaný 😀 😀