Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
23. led 2010

Abig ahooj,jsi zlaticko,ja moc dekuju za prani!!!Utika to strasne rychle...Jsi hodna,jeste jednou diky a ja na tebe budu myslet,at ti to v praci utika a mas ten naval co nejdriv za sebou!!Budeme se na tebe tesit!!!!Mej se krasne a KUN S TEBOU!!! 😀

evik73
23. led 2010

ano přesně,já zapomněla abig Kůň s tebou!!!!

evik73
23. led 2010

co dneska vaříte ženy?dejte nějaký tipy na vaření... 😅

ratatooy
23. led 2010

ahoj všem,dobrou chut k obědu,tak jsem se zrovna vrátila z caru,takže máme 17 foliků o velikosti 17 a punkce ve čtvrtek.vyfasovala jsem si agolutin ☹ no trošku jsem zaškemrala o něco jiného tak prý aspon na pět dní to musí být.bodla jsem si tam naráz tři inj a zničená odcházela domů.dr říkal že bude zhruba 10 vajuch,což prý tak potřebují.ani žádné předoperační vyš.nepotřebují.jen vyplním dotazník a jde se na věc. 😵 no jsem z toho už ted trochu mimo.a to jsem si říkala že se vůbec nebojím

ratatooy
23. led 2010

et - čekání na 2 IVF .....
2) Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
3) Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
4) Antoaneta: 30 let - ET 7. ledna
5) Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
6) Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
7) Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
8) Lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
9) Vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
10) Ketyz: 31let 1IVF brezen
11) Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
12) Pajka: 39let - 25.1. OPU 1.IVF
13) Misanda: 26let, 2xIUI, 11.1. 3.Zoladex, 25.1. začátek stimulace - Gonal
14) Cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace, Fostimon, Merional
15) Aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
16) Ppampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
17) Evik73: 36 let - 3 IVF leden,OPU 25.1.
18) Broukb: 24 let - 1. IVF, předpokládaný začátek stimulace 19.1 - Gonal
19) Marrad: 38 rokov - 1. IVF druha polovica januara
20) Salopa: 27 let - čekání na 1. IVF, začátek stimulace zřejmě od 19.1.
21) Petronela 27 let čekání na 1.IVF - 4.2. vyvolání mrchy - kolem Sv.Valentýna začátek stimulace
22) HandikPindik 26 let čekání na 1.IVF - začátek stimulace cca 2.února - Gennet Praha
23) Cibka 29 let 1 IVF únor- Gennet Praha
Stimulující čekatelky :
1) Evik73 OPU 25.1.
2) Lumpajda
3) Pajka
4) pajass-kontrola krve a folikulometrie 25.1.
5) Salopa
6) Tulanek
7) Cabal, OPU 27.-28.1.
8) Broukb
9)RATATOOY-23.1 ulz 17foliků 28.1OPU
Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

tulanek
23. led 2010

Ratatooy tak to je vyborny ne??10 vajuch a velikost dobra,to vypada hezky!!! 🙂 agolutin,je na to dozrani?Jezkovi oci a proc tri najednou,to je konska davka teda 😖 😖 Tak to je dobre,ze predoperacni neni potreba a kam ty teda chodis?Strach je ted v tomhle obdobi normalni,budeme ho mit vsechny,ale musi te hnat kupredu dobre vysledky ultrazvuku!!Neboooooj! 🙂

tulanek
23. led 2010

Eviku a my jdeme dnes na oslavu,tak mam o papani postarano,ale na vecu budu delat kureci s broskvi,syrem a ryzi,mam na to hroznou chut!!! 😀

evik73
23. led 2010

ratatooy..skvělá zpráva,to je akurátní počet a odběr co nevidět....sakra...tady to fakt letí!!

tuli to ti závidím,taky bych se někam navezla na papando,ale není kam,tak jsem se nacpala doma chinou a hranolema...kuřecí s broskvičkou a sýrem máme taky moooooc rádi mňam mňam...

holky z tabulky se nám ztratila abig ☹ včera večer mi tam naskočil nějakej blábol o nějakým mazání...viděli jste to?

tulanek
23. led 2010

Tak prijed,bude papaniho kupy a kupy!!! 😀 mnam,tu chinu bych si dala,ale pritelicek ji moc nemusi 🙂 jo,taky jsem na to cucela,jak pero z gauce,co to je,ubec to nechapu,jako kdo porusuje pravidla????

tulanek
23. led 2010

No jo Ratatooy,jsem uplne blba,se stydim,ze jsem zapomnela,byla jsem kouknout na diskuzi v Unice a je mi to jasny,promin 😅

evik73
23. led 2010

to nevím,jestli adminy nesmyslí,že někoho třeba vymazat ze seznamu,nebo že bych já porušovala pravidla,ale nevím čím teda...
teď už nemám na jídlo ani pomyšlení,jak jsem se zase napucla....v pondělí zdechnu hlady,jsem zvyklá hned jak vstanu se nasnídat a nebudu smět achjo..... 😢

evik73
23. led 2010

1) Abig: 28 let čekání na 2 IVF.....
2) Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
3) Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
4) Antoaneta: 30 let - ET 7. ledna
5) Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
6) Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
7) Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
8) Lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
9) Vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
10) Ketyz: 31let 1IVF brezen
11) Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
12) Pajka: 39let - 25.1. OPU 1.IVF
13) Misanda: 26let, 2xIUI, 11.1. 3.Zoladex, 25.1. začátek stimulace - Gonal
14) Cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace, Fostimon, Merional
15) Aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
16) Ppampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
17) Evik73: 36 let - 3 IVF leden,OPU 25.1.
18) Broukb: 24 let - 1. IVF, předpokládaný začátek stimulace 19.1 - Gonal
19) Marrad: 38 rokov - 1. IVF druha polovica januara
20) Salopa: 27 let - čekání na 1. IVF, začátek stimulace zřejmě od 19.1.
21) Petronela 27 let čekání na 1.IVF - 4.2. vyvolání mrchy - kolem Sv.Valentýna začátek stimulace
22) HandikPindik 26 let čekání na 1.IVF - začátek stimulace cca 2.února - Gennet Praha
23) Cibka 29 let 1 IVF únor- Gennet Praha

Stimulující čekatelky :

1) Evik73 OPU 25.1.
2) Lumpajda
3) Pajka
4) pajass-kontrola krve a folikulometrie 25.1.
5) Salopa
6) Tulanek
7) Cabal, OPU 27.-28.1.
8) Broukb
9)RATATOOY-23.1 ulz 17foliků 28.1OPU

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

tulanek
23. led 2010

to jsem prave taky ubec nepochopila mno,ty jsi preci nas hodnej Evik,ty nezlobis,tak cim by jsi je porusovala?!! 😎 to spis asi mas vymazat nekoho,kdo je porusuje,ale proc tam byla Abig,to taky nechapu,pac ta taky nezlobi,tak ja nevim tedy no... 😖 tak na to myslim taky uz dopredu,6h bez jidla,to bude smrt,doufam,ze se clovek muze najist a spon chvili potom 😅 ja ti budu posilat myslenkama snidani,ju,budes mit plnyho pupika!! 😀

evik73
23. led 2010

jojo předem díky!!!Mám si přinést s sebou svačinku,tak hned jak se proberu z narkozy,tak do sebe láduju nějaký to soustečko,aby mi nebylo ouvej...a ranní kávičku propásnu jejejejejeje..

tak jsem tam zase Abig dopsala do tabulky,fakt nevím co to mělo znamenat 😕

tulanek
23. led 2010

Nejlepsi by bylo,kdyby nam to vysvetlil ten,kdo to tam napsal,ze.... 😒

Tak to je super,pak snidanku ve velkym dozenes!! 😀 Mno nic,ja musim jit pect zviratka,s kecupem sunkou a nivou,tak uz aby to bylo a mohla jsem to do sebe hrnout 😀 :to mam na tu oslavu,ale bojim se aby zbylo 😀

cibka
23. led 2010

ahoj holky, ratatooy velká gratulace to vypadá fakt nadějne
holky cítim to že nám to v unoru nejpozději v březnu vyjde sem celá natěšená
před chvílí jsem se vrátila z porodnice jak rodila včera švagrová holky ten je nádhernej ani bych nerekla že má 3 a půl kila je to zlatíčko
eviku už se ti to krátí ale budes to mít za sebou už abch to měla taky tak a co lumpajda jak dopadla nevíte

cibka
23. led 2010

holky kde jste? 😲

evik73
23. led 2010

ahoj cibko...lumpajda se ještě neozvala,asi odpočívá...snad nás nenechá dlouho napínat 😀
to jsi si pomuchlovala prcíčka viď?neboj ,však se taky dočkáme 🙂 jojo.krátí se to,dneska večer poslední injekce Pregnylu a v pondělí tradá...už bych to taky chtěla mít za sebou ufff 😝

cibka
23. led 2010

ahoj eviku asi jo asi odpočívá určitě až ji bude líp tak se ozve, byl takovej sladoučkej klucina docela vám holky závidim ze uz to máte takhle za sebou

pavcahola
23. led 2010

Ahoj holky myslíte že odběr vajíček v caru dělají i v sobotu?

cibka
23. led 2010

docela mam strach z tech dvojcat, manža řiká že kdyz to budou dvojčata ze me zabije 😀 holt by se nedalo nic dělat

cibka
23. led 2010

pavcahola - ahojky prý jo

evik73
23. led 2010

ahoj pavco,určitě dělají odběry v sobotu i v neděli,prostě jak jsou vajíčka připravený,tak musí ven a je jim jedno,na kterej den to vyjde...tobě to vychází na víkend?

cibko,já myslím,že nezabije,bude poprděnej radostí a určitě se to zvládnout dá,je to sice větší zápřah,ale budeš to mít odbyté najednou.... 😀

cibka
23. led 2010

asi je to lepší když to vyjde na víkend aspon to je vsechno v klidu

evik73
23. led 2010

cibko,co myslíš tím za sebou,stimulku?to je to nejmenší...a to nejhorší nás teprve čeká a sice čekání na //,to budou nervíčky 😝

pavcahola
23. led 2010

evik já přesně nevím kdy to bude říkaly koncem týdne

cibka
23. led 2010

jo jo myslela jsem stimulku to čekání na // to je taky hruza dnes jsme mluvila s kamarádkou v praci ta má z umělýho dvojčata a uz po týdnu věděla že je tehotná ale nejdřív o to taky 2x přisla a ted má páreček holku a kluka

cibka
23. led 2010

holky jedna známá si taky píchala myslim ž gonal a jeste neco ale ona má víc problému vyrostli ji jen 3 vajíčka ale bohužel pry z nich nic nebude pak tam s ní byli jeste 2 ženský a ty jich meli hodne ale jak rikam ona má mnohem víc problému a navíc je celá nejaká sešitá takze se nás to netýká 😉

evik73
23. led 2010

pavca,tak to máš taky za pár.....to je dobře 🙂 zase jsi zmizela z čekajících stimulantek,ratat asi okopírovala starou tabulku....

cibko,tak hlavně,že se jim to nakonec povedlo a mají vytoužené špuntíky...mně bylo taky při těch trojčatech hrozně brzy špatně,ranní nevolnosti byli pekelné...

cibka
23. led 2010

no ona šla na krev a za dva dny ji objedali znovu a rikají to je nejaký divný moc vysoky jedine ze by to byli dvojčata no a oni byli