Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

cibka
23. led 2010

evik tak to máš dobrý aspon budes pod kontrolou to je fajn a jeste doraž

salopa
23. led 2010

cibka: Mno to já jsem na sebe teda taky děsně zvědavá:o) Už teď je člověk nervozní jak sáňky v létě:o)
vaskomaria: ale na jaký zákrok?

cibka
23. led 2010

salop kdy ze to jdes na opu v pondelí

salopa
23. led 2010

cibka: to ještě nevím. v úterý jdu na UTZ a uvidí se podle folíků. doktor říkala, že nejdřív to vychází na 28.ve čtvrtek. Jsem zvědavá jak rostou a kolik jich tam je

cibka
23. led 2010

salop kde jsi 😅

salopa
23. led 2010

cibka: myslíš jako klinika? 😕

vaskovamaria
23. led 2010

27.1 idem na IVF či bude musiet ist so mnou aj manžel

cibka
23. led 2010

salopa_ tak to budu taky zvedavá kolik mi jich vyroste jak dlouho si píchala ? neboj určite tam nejaký budou

salopa
23. led 2010

vaskovamaria: ale IVF je celý ten proces. Myslíš jako přímo na transfer?

cibka:píchám od úterka . prvně jen jednu injekci, ode dneška mám dvě 😀 hotová narkomanka 😀
Mno snad joo.A ty jsi už začala? Promiń, že se ptám, ale hledat to tady v té hromadě ččtení by bylo asi na dlouho 😅

vaskovamaria
23. led 2010

Ano na transfer

evik73
23. led 2010

ahoooooj holky,ještě naposledy a vyjíždíme ale vážně už 😀 😀

salop to je hrozný s těma injekcema fakt,fetky hadr....ale je super,že už si to můžeme píchat doma 🙂

vaskovamaria:záleží,co máš na mysli,jestli začínáš se stimulací,nebo jdeš na odběr či transfer...

salopa
23. led 2010

vaskovamaria: tak určitě je lepší aby manžel šel s tebou a mohl tě potom odvézt. protože ty asi nebude šzrovna moc schopná. ale nevím, tohle mám ještě před sebou.

evik: ááá...ty se vážně nemůžeš odtrhnoutt 😀 Jojo, ráno jsem vzbudila manžu a říkám..miláčku, vstávat budeme fetovat:o))opiové doupě hadra..všude samá injekce:o) Jsem ráda, že se to dá píchat doma, jako chodit každej den někam by mě asi šodlo 😀

evik73
23. led 2010

vaskovamaria,určitě by bylo dobré,kdyby s tebou manžel šel,nebo aspoň pro tebe přijel,jinak to snad není nutné,snad jen po OPU tě pustí s doprovodem domů...ale nejsem si jistá 😉

cibka
23. led 2010

salopa: oni se ty dávky zvyšují nejdřív jedna a pak 2 to je v poho kliden se ptej je to lepší nez hledat jeste jsem nezačala 1 unora jedu do prahy a čekam až dostamu ms ta by mela dorazit kole 8 tak prý od 2 dne bych mela začít píchat ale nevim jestli to tak bude nebo mi řekne neco jinýho prej budu píchat 8 dní

vaskovamaria
23. led 2010

neni potrebny odber spermii pred OPU. 🙂

cibka
23. led 2010

jo jo po opu musís mít doprovod, správne nesmís jet ani mhd volal mamka tak jsem odepisovala pozdeji 😀

salopa
23. led 2010

cibka: mno nezvyšuje se dávka, ale ode dneška má ještě krom gonalu ještě cetrotide. takže hezky dvě včeličky:o)tak to už je taky za chvilku. uteče to jako voda a jsi mezi píchačkama 😀 Tak pokud ti říkali od druhého, tak yb se nemělo nic změnit. taky jsem začínala od druhýho dne. jinak mám taky rozpis zatím na 8 dní. ale asi se vše ukáže v úterý po UTZ jak to bude dál

salopa
23. led 2010

vaskovamaria..počkej..psala jsi, že jdeš na transfer...

vaskovamaria
23. led 2010

ano na transfer

cibka
23. led 2010

a proč jsou 2 myslela jsem ze se picha jen jedna, prý bych mela jít na utz 2x

salopa
23. led 2010

mno ono záleží na tom jak se doktor rozhodne a co předepíš no..a mně napsal dvě, tak píchám už dvě. to je možný, že dvakrát. mně zatím řekl jen to úterý. a ty chodíš do holešovic?

salopa
23. led 2010

vaskovamaria: tak pak jak říkala evik

cibka
23. led 2010

ne ne do gennetu na letný ty do iscare holešovice tam jsou prý dobrý

salopa
23. led 2010

a kde to tam na letný je? jsem bydlela 3 roky na letný:o)Nene..já chodím do Pronatalu

cibka
23. led 2010

jak je ta hlavní křizovatka tak jedes podel tunelu dozadu je tam velký parkoviste je to takový zapadlý jeste je hned vedle skola

salopa
23. led 2010

jak je tam ta škola, tak tam? šiš, to jsem nevěděla, že tam něco takového je. a to jsme bydlela kousek od toho 😀

cibka
23. led 2010

no ono je to taková zastrčený a ani ta budova nejak nevyčnívá 😉

salopa
23. led 2010

tak to je dobře dostupný:o)i když teď je to tam hezyk rozkopaný:o)
koukám,že jsme tu dneska jen my dvě:o)jsi sama doma?

cibka
23. led 2010

jo jo sem manžel jel asi pred hodkou a pul za kamosem a me se nechtelo to mi povídej to je hruza se tam dostat ty si taky sama

cibka
23. led 2010

neboj jeste dorazi evik 😀