Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

salopa
23. led 2010

Jako já když to tam te´d vidím, tak šílím. tak hezký to tam bylo. Jojo, takyy sama. proto taky sedím tady 😀 Mno asi máš pravdu, přiletí nám říct dojem z posledního píchanečku 😀

cibka
23. led 2010

hned jsem zpátky jen se skočim se psem vyčurat ju 😉

salopa
23. led 2010

určo..utíkej..teda pomalu, ať neuklouzneš 😉

cibka
23. led 2010

už jsem tady, ja myslela že si pícha evik sama a ona nekam sla

salopa
23. led 2010

to byla rychlovkaaa:o)píchá sama, ale tohle je myslím pregnyl říkala a ten si nechá píchnout
já tu budu chvilkama..asi budu čučet na bábinu:o)

cibka
23. led 2010

jo jo to byla jen čuračka a hned domu ja to mam taky pustený a koukam, tak se tu slezem o reklamu co

lumpajda
23. led 2010

Ahoj Holky, moc se omlouvám, že jsem vás nechala tak dlouho čekat, ale po narkoze se mi nechtělo vůbec spát, pak jsem dorazila ve 12:30 dom, trošku jsem se najedla a vytuhla jsem do pěti. Bříško docela bolelo, ale už je to trochu lepší, musím hodně pít a ležet. Probíhalo to dobře, nejdříve mi udělali UZN, Dr. hned říkal,že je tam toho až moc, takže OHSS je pravděpodobný. Pak mě zavedli na pokojík, musela jsem se převlíknout do košilky a čekat, nervíky byly slušný, ale byli všichni moc hodný. lehla jsem si na kozu, zavedli mi kanylu a pak jsem hned usla, trvalo to tak 20 minut.Špatně mi nebylo, jen to břicho bolelo.Měla jsem 20 folíků z toho 15 vajíček, jedno nedozralé,čtyři horší kvality, ale zkusí je oplodnit a deset je super. Zítra nám zavolají kolik se jich oplodnilo a pak budem volat mi každý den, jak to pokračuje. ET pravděpodobně ve čtvrtek. Díky moc vám všem za držení palečků, ty co to teprve čeká, nebojte je to pohoda. Vítám nováčky, koukám že stimulek už je opravdu hodně.Rattatoy, gratuluji k úrodičce, super. Cabal, Evik a Pajas v pondělí? Už nějak strácím přehled.

cibka
23. led 2010

lumpajda- ahoj tak to je paráde zvládla si to skvele jen malý dotaz coje to uzn a ohss

cibka
23. led 2010

tak to budes mít i najaký mrazáčky vid a lezet musis jen dnes nebo i zítra hlavne ze uz to mas za sebou 😀

lumpajda
23. led 2010

Ahoj Cibko, UZN- sono, OHSS je hyperstimulační syndrom-zvětšení vaječníku, když je hodně vajíček, začneš v sobě zadržovat vodu, bolí tě břicho a v těch nejhorších případech končíš v nemocnici, ale většinou se to dá zvládnout doma- klid, hoooodně moc pít,léky na bolest. Abig, by ti k tomu řekla víc, zažila to na vlastní kůži.
Ale neboj, není to tak častý.

salopa
23. led 2010

cibka. já mám pc v ložnici a telku v obejváku, tak mám problém:o)
jééé lumpajda huráá 🙂 mnot ak supeeerrr. máš to za sebou.se ti nedivím,že jsi vytuhla. po té narkoze je člověk pak jak pitomej:o) Mno koukám že moc hezká úrodička. to je super. tak odpočívej 😉

cibka
23. led 2010

aha díky ses vyspinkala a ted nebudes moc spát vid tos mela hodne vajíček vid ze by byli dvojčátka držim ti plce určite to vyjde a ty más tu prodlouženou kultivaci když transfer probehne ve čtvrtek nezlob se ze se tak vyptávam ale tohle všechno mam pred sebou

salopa
23. led 2010

lumpajda...ten OHSS je většinou při PCO syndromu, co? teda větší pravděpodobnost?

tulanek
23. led 2010

Nazdarek drbnicky 🙂
Tak Lumpajdo to je vyborny,ze jsi to tak zvladla v pohode,ale vubec nejvybornejsi je ten pocet kindervajicek,to je uzasnyyyyy!!!!Tyyyy jo,tak ve ctvrtek te to ceka,ja jsem tak nervozni za tebe normalne,dycky si predstavim sebe v te situaci a uplne se do tebe vcitim... 🙂 A strasne moc ti preju,aby se ti OHSS obloukem vyhnul,parchant!!! 😠

cibka
23. led 2010

salopa- ja mam vse v obýváku takže v poho

lumpajda
23. led 2010

Mrazáčky, snad budou uvidíme zítra kolik se jich oplodní a pak jak porostou.Embryoložka, byla optimistická,říkala že těch deset je opravdu výborných, ptali jsme se jí předběžně kolik nám dává procent úspěšnosti, tak předběžně až 70%,ale víc se uvidí zítra a pak hlavně v pondělí. Už aby byl čtvrtek a my měli mimíska pěkně v bříšku, chytnu ho a už ho nepustím!

tulanek
23. led 2010

ja mam taky vsechno v obyvaku a cucim na Drsnaka,asi uz po stodvacaty,ale nemuzu jinak 😀

cibka
23. led 2010

teda lumpajdo ja budu snad vic napjata víc jak ty musis podávat info jak to vypada
tulanek. ja nevedela na co koukat dřív dycky davaj dobrý filmy najednou a pak nic

evik73
23. led 2010

jsem tady kecalíny,tak chvilku s vámi ještě pokecám,pak se musím věnovat manžílkovi....teda ten Pregnyl bolí jako prase...olejovka jaujaujau...tak a teď pěkně dozrajou a v pondělí budou akorát 🙂

lumpajdo čááááu,tak už to máš za sebou...a slušná úrodička to určo budou mrazáčky....v pondělí jdu já a Pajka,jinak snad nikdo...

cibka
23. led 2010

eviku ja dostala pregnyl v listopadu a prosiinci ale nebolelo me to píchali mi to v praze brala sem ten clostik ale nakonec z toho nic nebylo, jak to píchala tak sem musela uvolnit sval a bylo to ok

lumpajda
23. led 2010

Jojo, u PCO je velká pravděpodobnost OHSS. Máme zažádáno o prodlouženou kultivaci a o asistovaný hathing-AH(nevím jak se to píše), ale záleží na kvalitě embryí, ale jsem docela koukala, že se prý ten AH, provádí v jakémkoliv stupni vývoje embrya a zabrání prý vzniku jednovaječných dvojčat, to nám dneska říkala ta embryoložka, byla moc hodná, vše nám vysvětlila, měla na nás dost času, byli jsme tam úplně poslední, za námi pak už zamykali a šli dom. Dvojčátka asi nebudou, měla jsem problém donosit malého, mám menší dělohu, ale taky záleží na kvalitě embryí, když budou super, tak si necháme zavést jen jedno.

evik73
23. led 2010

aaaa tulanek se vratil z mejdanku,tak jak bylo? 😲

lumpi bude jich hodně o tom žádná,když ti je Dr.tak vychválila 🙂 🙂

tulanek
23. led 2010

moje rec Cibko,bud davaji kulovy nebo vyborny filmy naraz a ja pac jsem nestihla telku od osmi,tak jsem nechytla zacatek Novy,tak cucim na toto... 🙂 Holky vratili jsme se z oslavy a ja se tak,ale tak strasne vseho prezrala,ze asi prasknu ve svu 😀 😀 holky,zacaly se vam po vice (ja jich mam 19za sebou) injekcich modriny?Ja mam takovy dva modrouse,vypadam,jako by me nekdo slehl bicikem 😅 a taky se mi celkem mota hlava rano a vecer vetsinou,od te doby,co picham Puregon,ale to je asi normalni,ze,jen jsem se chtela zeptat,jak vy jste na tom s dvouma injekcema naraz?Tak pajdon za priblbly dotazy,jsem jen zvedavecek zvedavej... 😵

cibka
23. led 2010

co je to přesne nebo spíš v překladu asistovaný hathing, to neva ze nebudou dvojčátka jedno stačí a bohate ty jo ty se más ze uz ses takhle daleko ale preju ti to a všem 😀

evik73
23. led 2010

cibi tak já jsem se asi špatně uvolila,při tom vstřiku to štípalo teda pekelně...tfuj 😝

tulanek
23. led 2010

Eviku nestras,chudak prcina tvoje,si asi uzila 😝 Ale jsi sikulka,zvladla jsi to a hura na vec,kurna to budu zvedavec zvedavej se zatatyma pestickama,dokud se tu neukazes 🙂

lumpajda
23. led 2010

Díky moc holky, jste strašně hodné, že to takhle prožíváte se mnou, zítra budu určo informovat. Evíku, mě Pregnyl taky moc nebolel a teď jsem dostala místo něho Ovitril, ten se píchá do břicha,takže úplná pohoda.

cibka
23. led 2010

tulanek - copak si mela dobrého, jak se riká zádnej dotaz není hloupej od toho sme všichni tady a s modrinama ti neporadim zatim nemam zkusenosti

cibka
23. led 2010

eviku kdyby ti ho nekdy jeste píchali treba na levou stranu tak si zkus zatížit tu druhou tu do který píchaj dej jakoby do vzduchu ale snad uz ho´nebudes potrebovat 😀

evik73
23. led 2010

tuli já teda modráky nemám,ale ty jsi píchala víc než já...po tom peru to asi nemáš,spíš po normoš injekcích né?A ta hlavinka to fakt nevím,já jsem měla návaly,ale to bylo zřejmě po Zoladexu....tolik se nepozoruj,možná jsou to nervíky!!!

budu se snažit v pondělí podat hlášení co nejdřív,pokud nevytuhnu jako lumpik.... 🙂