Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

cibka
24. led 2010

ratatooy - tak to taky zkusim řeknu ze sem byla celá šikovná a že bych mela dostat nejakou odmenu 😉 tak uvidíme co z toho bude 😀

misanda
autor
24. led 2010

holkýýýý, tak já už mám taky svoje album 😀

misanda
autor
24. led 2010

Evi, taky flušu!!! hodně!!!!!!

cibka
24. led 2010

eviku mam pristup kdyz to pujde tak se prihlásim 🙂

evik73
24. led 2010

ratat tobě taky velké díky a jinak se zubákem jsi na tom jako můj staroušek....týden před je s ním k nevydržení a je zralý na pěst 😀 😀 a já mám jít se zoubkama 28.1.což je čtvrtek,tak nevím jestli to stihnu před Etíkem,pže jinak bych to musela odložit...

Mějte se pohádkově,krásný zbytek neděličky a zítra nasepsanou Dorotky Máchalovýýýýýý!!!!

cibka
24. led 2010

misanda - pekná zásobička

cibka
24. led 2010

holky končím jdu se chystat do prace krásné sny a všem co zítra nekam razí hodne stestí a nebojte vše bude ok

misanda
autor
24. led 2010

no, zítra začne ubývat 😀

ratatooy
24. led 2010

Misanda to je zásoba.jako u nás.už jsem jak cednik.cibka no to zkus to funguje.manza chodí vždy se mnou protože dojíždíme a sama bych tam jít nechtěla.tak to vidí jak musím vydržet.včera třeba jsme byli na kontrole nafasovat další dávky a hned jsem si tam slehla co jsem měla na ten den.to jsem zase cucela že mám tři injekce naráz.ale byla tam jiná sestra taková odmerenejsi a hned jsem to tam lupala aby ji nenapadlo mi to píchnout sama.tak manza jen koukal jak mi to šlo akorát jsem dvě pichla moc blízko u sebe a nějak se to asi smíchalo pak mi bylo trochu blbě.

tulanek
24. led 2010

Misi,ani jsem sem nedosla,byla jsem na hlavni strance a koukam album a u toho:Hugo na houbach a valila jsem na to,dopredu mi bylo jasny,koho ze to album asi bude 😀 takovy frajersky pero mas 🙂 a krabicek taky dost 😝

kruela
24. led 2010

ahoj vám všem, dneska jsem se konečně dokopalo k tomu, abych se sem zaregistrovala. Také právě prožívám první přípravu na IVF. Tak snad mi trošku pomůže prodiksutovat IVF s někým kdo to právě prožívá. Snad nás bude co nejrychleji ubývat. 😉

misanda
autor
24. led 2010

tuli, nj, hugouš může být jedině můůůůůůj 😀

jak ti je???

misanda
autor
24. led 2010

kruela, vííítej...první příspěvek a hned u nás, jo? 😀

tulanek
24. led 2010

Ahoj Kruel 🙂 i me hrozne dlouho trvalo,nez jsem se dokopala pridat se,ale ulevilo se mi a jaaaak,tak i tobe preju,at se ti podari odhodit trochu nervicky tady 🙂

tulanek
24. led 2010

Ratatooy,tak to te lituju a tim padem cmucham,ze me to ceka asi tak,vid? 🙂 se mnou taky pritel chodi a jsem rada,pac je to opora a presne jak pises,aspon vidi,co musime vyzkouset vsechno 🙂 a nebyla ta sestra takova tmavovlasa a mladsi?Mno to verim,ze si to lupala jednu po druhe,jen aby si mohla sama 🙂 chuderko,to je neprijemny,tak snad punkce a potom uz jen samy prijemnejsi vecicky 🙂 🙂 ja se smala,fakt kdyz jsem videla Hugo 🙂 mno,nesmim se moc kontrolovat,jsem to slibila Evikoj,ale obcas se mi mota siska pekne a picha me bricho dole,asi vajecniky,kdyz curam a ze chodim hodne curat,ale to je taky tim,ze chlastam,jak duha 😀 uz abych mela kontrolu za sebou a rekli mi,ze rostou a jinak ze jsem v cajku 😅 a co ty Misi,jsi nervozni trosicku?

panther
24. led 2010

Caute kocky! Tie, ktore uz mate viac ako 1 IVF za sebou, mohli by ste mi objasnit, preco sa to nepodarilo na 1x? Ma to vobec nejake vysvetlenie? Staci mi len vas subjektivny nazor. Ak su med. postupy rovnake, tak aku rolu v tom zohrava psychika? Ved kazdy takyto (opakovany) zakrok musi byt na psychiku rovnako narocny....
Dakujem.

kruela
24. led 2010

ahoj panther, já jsem se na to také ptala svého doktora, proč to nevyjde na první pokus - odpověď zněla, že to záleží na každém z nás, diagnóze atd. Pravý důvod nezdaru ovšem nebyl nikdy zjištěn. 🙂

kruela
24. led 2010

jojo misando - první příspěvek a hend u vás. Doufám, že už se brzo dohrabeme do jiného tématu. 😉 Máte někdo zkušenosti s puregonem a pregnisolem?

tulanek
24. led 2010

Puregon picham ctvrty den a zatim to celkem jde,jen ucinky jeste nevim,ceka me ultrazvuk ve stredu,tak dam vedet 🙂 a nemyslis Prednison?Ten bastim taky a az na to,ze ma hnusnou chut,je v pohode 🙂 ale celkove ty hormony s kazdym mavaji jinak 🙂

tulanek
24. led 2010

Tak dobrou noc holky a zitra vsem co potrebuji drzim palce,ale to uz vite 🙂

cibka
24. led 2010

tuli ja tam jezdim vetsinou sama jen když jke potreba aby tam jel manžel se mnou tak tam jede oni ho nepouští z práce a musel by si brát dovolenou me to zatim vychází dobře nekdy před odpolední a někdy po noční to je teda krutý tam jet to se mi zavírají oči, ale zkusim říct jak sem trpěla a jak me trápili tak třeba z nej nejaký to bolestný dostanu 😀 😀 😀

cibka
24. led 2010

kruel- vítej 😉

cibka
25. led 2010

Dobré ráno holky, jak ste se vyspinkaly mějte se krásně ja pujdu za chvíli spinkat po noční už se těším do pelíšku 😉

ratatooy
25. led 2010

Dobré ráno.koukám že jsou tu nové čekatelky.Tulanek ne ta sestra byla blond celkem mladá ale taková odmerena ale možná jen na první pohled.já mám radši takovou tmavovlásou chodí s culikem.holky držite palce pořádně evikovi já jak blázen.no tak máme pondělí a vše je tady co by dup.misanda.a co když to bude holka to bude taky hugo🙂) můj manza by taky furt chtěl kluka a já už mám od tolika lidí předpovězenou holku takže budeme mít karolinu.ani bych se nedivila že řekne doktorům ať tam vyberou samy kluky!akorát s jménem pro kluka bojujeme každej chce něco jiného.

salopa
25. led 2010

Ahojky holčiny. Ufky, tak jsem vás dočetla 😝 Zase jste se hezky činily 😀 Tak evik to má asi za sebou, co. Jsem napnutá jako struna 😀
misanda: koukám máš taky pěknou zásobičku jako já:o))v práci když viděli tu taštičku, tak říkají, taková krásná taštička. říkám joo..za ty prachy by měla bejt pozlacená:o)))
kruela a panther : vítám nově příchozí 😉

ifet
25. led 2010

Ahoj holky, všem moc držím palce...v pátek jsem byla taky pro injekce a budu píchat Gonal 225 IU...kolik jste toho měli vy? Díky

salopa
25. led 2010

ahojky ifet, tak vítej a dopiš se do seznámku:o) taky mám gonal 4 krabičky a 4 krabičky cetrotide:o)tak hodně zdaru při fetování 😀

evik73
25. led 2010

ahooooj mé drahé koníkové přítelkyně...tak už jsem doma a jsem naprosto v pohodě...bříško bolí jen trochu,tak se musím hodně nalejvat....tak jsem si vyseděla 10 kindervajínek a zítra ve 14.00 si budu volat,kolik se jich oplodnilo 😀

děkuji všem za držení palečků.....a vítám nová děvčátka u nás v diskuzi.....

misanda
autor
25. led 2010

mám v sobě první včeličkyyyyy 😀 jsem rozpíchaná už po prvním dnu 😀

misanda
autor
25. led 2010

evi, tak to je super, 10jich bohatě stačí!!!

mě dneska řekla mudra, že díky endošce toho taky moc nenastimuluju, že budeme za 10rády 😢