Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

nana.76
25. led 2010

tak pekny zbytek vecera 🙂 🙂

ratatooy
25. led 2010

Evik.no vidíš já přemýšlela jestli na tom sále budu úplně nahá nebo budu mít košilku.ale jaký punčochy prosím tě!to je asi něco kvůli žilam ne?už jsem to jednou viděla v nemocnici ale já je neměla.a jak jsi se cítila když jsi tam na tu kozu lezla?se blbě ptam co??se holky máte že už pak berete utros.náš car dává ještě tak 20inj agolutinu do zadku.přitom jsem na netu vyčetla že v dnešní době už to není třeba že utrogestan a ještě nějakej lék už je na tom stejně dobře jak agolutin.to nás chcou asi ještě potrápit a pak máme být v klidu?

nana.76
25. led 2010

ratatooy me tenkrat doktor taky napsal ten agolutin,ale nakonec mi ho nedali ani jsem se jich ale neptala proc,takze jsem brala jen ten utros 🙂

kruela
25. led 2010

nana: a ten utros si brala po transferu nebo po čem? 🙂

ratatooy
25. led 2010

nana tak to buď ráda já bych byla šťastná jak blecha.ale už mám na něj recept.a dr.mě dopředu upozornil že to bolí trochu víc.ale já mám pořádnej kus zadku tak to přežiju,snad.

nana.76
25. led 2010

jj ten jsem brala az po transferu 3krat denne 2 tablety,ale popravde pak mi lezl i usima 🙂

ratatooy
25. led 2010

Oni tady holky psali že jim po něm bývá špatně a jsou unavené.no tak uvidíme.třeba dr.ještě ukecam.

kruela
25. led 2010

tak to se teda mám na co těšit. ☹ já už jsem unavená teď a to beru zatím jen diphereline. a nana ty jdeš na druhý pokus?

salopa
25. led 2010

nana: mám krátkej protokol
ratatoy: jojo...to se dává kvůli křečákům a taky kvůli tromboze

kruela
25. led 2010

salopa: jak dlouho trvá krátký protokol? mám totiž ten dlouhý tak by mě zajímal rozdíl v délce léčení?

tulanek
25. led 2010

Holky,tak moje nejmensi cast na tele,je prdelka auuuu,pupek mam na milion injekci a ne zadek 😀 salop na zitra budu drzet taaaaaaakhle moooooc palecky,at je vsechno,jak ma byt!!!!! 🙂

tulanek
25. led 2010

Ratatoooy,neboj treba ti fakt po par dnech daji neco jineho a bebinka nebudou 🙂

cibka
25. led 2010

čau holky tak jsem vás konečne dočetla to byla teda urodička 😀 ste se pekne rozepsali
boruvka neboj všechno dobře dopadne a jak řika evik tady žádný spatný myslenky neplatí tady si všichni drzí palce a táhneme za jeden provaz 😉 vzdyt sme všichni na stejný lodi a chceme jen to jediny
a to jdes docela brzy na transfer vid boruvko

lumpajda
25. led 2010

Ahoj holky, Eviku mooooc gratuluji ke krásné úrodičce, deset je super. Nám dnes volala embryološka,že nám mimískové krásně rostou, všech 8, takže ET čtvrtek, ale ve středu si mám raději zavolat, kdyby rostli rychleji, tak už by nám zavedli mimíska ve středu.Jinak jsem teď večer byla v Pronatalu na sonu, rozjíždí se mi hyperstimulák, vaječníky mám přes 7 cm, doufám, že se to nerozjede moc. Takže holky s tím pitím to není legrace, opravdu alespoň 4 litry.

cibka
25. led 2010

lumpajda - ty jo to je paráda 😀 skvělá zpráva, ty 4 litry se musí vypít po opu nebo kdy?

tulanek
25. led 2010

Lumpajdo,to je uuuuuuzasny!!!Gratuluju moc,to je fakt krasny i nanucci budou,to je fakt žůůůžo 🙂 🙂 🙂 🙂 chuderko,jina s hyperstimulakem te lituju,chjo,ten je hnusnej hajzlik jeden,at da pkoj!!!!A jak si to poznala,jesli se muzu zeptat??Ja nastesti piju kazdy den 3l,tak to nebude problem snad...

cibka
25. led 2010

tulanek ty jos 3 litry nevypiju ani za týden ☹ fakt piju málo

ratatooy
25. led 2010

No to pití bude dřina to abych si dala na záda batoh s lahví a k hubě si přilepila hadicku a furt sosala.holky já už se cítím jak balón.co když ten hyperstim.nepoznám nebo poznám?

cibka
25. led 2010

a co to vlastne jako je, vim že se furt ptam ale furt v tom plavu a je tu strasne moc příspevku na zapamatování

tulanek
25. led 2010

No me prinutily zanety mocaku,jinak jsem taky predtim vypila hrozne malo,ale tohle me donutilo ☹ Ratat:jsi me rozesmala,k hube hadicku 😀 😀 ja mam taky strach,ze ho nepoznam hned ze zacatku a pak se z toho poprdim,mam k nemu teda predpoklad,tak snad mi to radne vysvetli 😅

cibka
25. led 2010

holčniny pro dnesek se s vámi loučim krasné sny ja se jdu pripravit na noční dobrou 😉

ratatooy
25. led 2010

Tulanek no a ne já si na pití nevzpomenu jak je den dlouhej.jooo to kdyby takhle řekli o jídle tak to nezapomenu.manza už je ze mě na mrtvicu prej jestli nemám 4 žaludky jak ta kráva.musíš si co chvilku měřit pupik a když se začne zvětšovat tak je to hyperstim.a jakej je k němu předpoklad to nevím já.

tulanek
25. led 2010

to je,ze se ti ty vajecniky po OPU nebo ET dal zvetsuji a tim se zacne tvorit voda v tele,ktera ti nafukuje bricho a tlaci to na vsechno kolem,zacnes pribirat a prinejhorsim muze voda dosahnout az k plicim a spatne se cloveku dycha,to se pak odsava ta voda z bricha a daji clvoveku infuze,ale to jsou nejhorsi stavy a tim tu nechci ubec strasit,cim dyl to trva,tim horsi,musi clovek co nejdriv k doktoroj a hlavne porad hodne pit,tim se tomu da castecne predejit a kdyz ne to,tak zmirnit prubeh...Tak at ti ta sichta rychle utece a pises tu,ze si jdes schrupnout po nocni 🙂

tulanek
25. led 2010

Jooo,moje rec,na jidlo bych taky nezapomnela ani omylem,zizni bych driv mohla zdechnout,ale beda jak bych se nenajedla 😀 a pritel taky rejpe,ze jsem jak ziravina a nejvic na sladky,ale co mame delat,kdyz to to telicko proste potrebuje,ze?!?!? 😀 a ja se bojim,ze to budu merit blbe nebo neco,ale nejsem debilek,ze jo.. 😅 me rekli primo tam,ze ten predpoklad mam,ze mam hodne tech folikulu,v kazdym vajecniku pres 20...

ratatooy
25. led 2010

Tulanek aha ale to není ještě tak hrozné.tak hadicku do huby a bude to ok.udělej si fixou tečku na pupiku a na bokach a budeš to měřit furt ve stejné výšce.aspoň máš velkou šanci na hodně embryjek.dneska jsem se u kámošky zasmála říkala jsem ji že nám dr.řekl že budem mít tak deset vajíček.a ona se úplně lekla že budem mít deset mimin.

lumpajda
25. led 2010

Já vás nechtěla strašit, měla jsem 21 folíků, tak se to dalo čekat. Včera ještě dobrý, ale v noci mě začalo pobolívat břicho a ráno celkem hodně, ale hlavně jsem byla vyplašená protože jsem začala hodně špinit, tak jsem radši hned volala, ale měli čas až večer. To špinění je prý normální, pokud je to tmavá krev, je to z toho, jak propíchnou několikrát pochvu, než se to zacelí, tak to teče. Dělali mi ještě sono a tam viděl ty velké vaječníky, hned mi brali krev a zítra mi zavolají, jak to vypadá a mám hodně pít a sledovat jestli se mi dobře dýchá a jestli dost močím. Měřit nic nemám, to by člověk poznal, kdyby měl břicho třikrát tak velký i bez měření 😉

tulanek
25. led 2010

Vid ze ne,dobre,budu si hrat na potapece,na zada misto kyslikove bomby,vrazim bombu vodni 😀 a pupik tedy pomaluju 🙂 🙂 ja doufam,to i doktor rikal,ze by jich zas na jednu stranu mohlo byt vic,hlavne aby kvalitka byla 😅 jsem nevdecnik.... 😵 jeeee,tak to si umim predstavit ten vyvalenej vyraz,bys byla matka svetoznama,by te znal celej svet 😀 ale to je strasny,jak si ta baba nechala udelat ta osmercata to i nas doktor rikal,ze je to uz psychicka nemoc a ze to nechape,jak ji to nekdo muze udelat...

tulanek
25. led 2010

Mno aha,to je pravda,chuderko,tak preju,at je to uz lepsi!!To vis,jen to slovo je strasak...Ale my se nedame 😀

salopa
25. led 2010

tulanek: díky mooccc..ještě se tu zítra dopolko ukážu 😉
kruela: myslím,že tím,kdy se začíná se stimulkou
holky, přeju dobrou noc a sladké sny a ať vás pupíky moc nebolej 😉

tulanek
25. led 2010

I tobe Salop!!A diky,tebe at pupik taky necha hezky vyspinkat!! 🙂