Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

dada074
26. zář 2009

Suzi : neboj 5 jich bude bohatě stačit,my máme jen 4,ale zase si právě říkám,že budou snad kvalitní,
já jdu zítra v 8.00 tak si na mě holčičky vzpomeňte.Papa

l.u.c.i.e
27. zář 2009

Dobré dopoledne, jsem zpět z ultrazvuku. Doktor moc nadšený nebyl. Říkal, že mám moc vajíček a malých. Prý by raději uvítal opak. Takhle nemusí být právě kvalitní. Zvýšil mi dávky a v úterý musím na kontrolu, pak se rozhodbe co dál. Takže holky nebojte se, určitě to vyjde. Dada myslím na tebe a držím palečky.

suzanna
27. zář 2009

dada to prave dr.rikal,ze mene znamena lepsi kvalitu a vetsinou je ve vsech vajicko. Vcera na UTZ byla jina dr a ty prave moc neverim .Manza rikal,ze tam ve me s tim utz radila jako kdyby chtela vyrvat hrebik ze zdi 😀 a taky me to od ni bolelo,takze si i myslim,ze je tam tech foliku o neco vice jen ona je nebyla schopna najit.
Tak to jdeme na odber stejne ja jdu zitra v 10.15 hod.tak si budeme navzajem drzet palce 😵 a hodne sstesti preji 😵 😵 😵 😵
Lucie taky ti drzim palecky 😵 at folici pekne narostou.

wrtulka
27. zář 2009

Ahojky Suzi bu'd v klidu..
hele jak sleduju jak je to s kvalitou vajuch a počtem. čím míň vajuch tím bývají kvalitnjší.. takže pokud máš 5 folíků tak určo 5vajuch a to je akorát.. když budete mít třeba 4 dobrý embria.. tak budou ještě do mrazáčku 😀 😉 a pokud ne tak 2 na zavedení a dvojčátka taky dobrý ne? Zítra ti budu držet palce a písni pak jak to dopadlo kolik jich bylo a jak ti je 😉

suzanna
27. zář 2009

wrtul moc diky 🙂

suzanna
27. zář 2009

Holky chci se jeste zeptat je normalni,ze uz me pobolivaji prsa?

l.u.c.i.e
27. zář 2009

Suzi i tobě zítra pfuj, pfuj, pfuj..... Neboj, to zvládneš. Určitě pak písni. 😉

wrtulka
27. zář 2009

Suzi neboj to je normoš 😉

suzanna
27. zář 2009

jo jo diky 😉

mirabela
28. zář 2009

Dada a suzanna, ahoj, jsem tu jen pár dní nová. Doufám, že Vám to dnes dobře dopadlo. Držím pěstičky.

dckami
28. zář 2009

hezké odpoledne holčiny,
koukám,že všechny máme málo vajíček - tak musíme doufat, že jsou kvalitní 😵. Já jsem se teď vzbudila 😀 , dala jsem si skoro 2 hodinky. Ráno jsem brzo vstávala a jela jsem na utz, mám na obou stranách 3 folikly, takže 6 celkem - nic moc, ale u mě i je tento počet téměř nadlidsský výkon... v pátek jedeme na odběr.

Tak si užívejte krásné,u nás ještě slunečné sváteční odpoledne. 😉 l

Dada 074 - tak ti dopadla OPU?

anit6
28. zář 2009

Ahoj holky, můžu se k vám připojit. Já jsem dnes po ET. Chci jenom říct, že opravdu je lépe méně vajíček tak do 12. Já měla 12 z toho 3 zamrazili, 8 se vyvíjelo a pak se zastavily a dnes mi dali 2 ale již po prodloužené kultivaci. Vajíčka jsou důležitá, ale k tomu ještě důležitá je výška sliznice-endometria. Lékař to píše při každém UTZ musí být víc jak 7 mm . Já měla 9,5 mm ale ležela se mnou holka a ta měla sliznici 15 mm, ta je pry luxusní a k tomu nějakých 40 vajíček! Takže jsem začala mírně panikařit ale bylo mi vysvětleno, že i holky se 2 vajíčky otěhotní. Dneska jsem byla svědkem i toho, jak párům oznamovali, že se ani jedno vajíčko neoplodnilo, je to opravdu drsné. Já se též bála, že přijedu a oni mi řeknou, že to je zbytečné, naštěstí jsem na ET šla. Co do ceny, tak platila jsem si prodlouženou kultivaci a tá je za 3500,- a dneska jsem dostala složenku po ET na 13 tis, takže je to docela pohoda, myslela jsem, že to bude větší suma. Takže holčiny, držím Vám všem pěsti, ať to vyjde.

mirabela
28. zář 2009

Ahoj anit, tfuf, tfuj, tfuj, držím pěstičky, aby se chytlo alespoň jedno a byla jsi brzo mamina!

adenka84
28. zář 2009

Anit6 držím palečky, a moc ti přeji aby se zadařilo. Jen se nestresuj a buď v klidu. Jsi teď vlastně těhu a tak záleží na tom jak se cítíš, protože tak se cití i ta tvá embria. Opatruj se a drž se....

l.u.c.i.e
28. zář 2009

Ahoj Anit, vítám tě mezi náma. Tak hodně štěstí, ať se miminka pořádně zavrtají a za 14 dní nám oznámíš, že jsi těhu. 😉

suzanna
28. zář 2009

Ahoj holky,

tak hlasim: 3 vajicka. Ale dr byla spokojena.Tak ted jen cekat.Pri odberu mi poranili zilu vevnitr ,takze jsem dost krvalcela, tak jsem si tam musela dele polezet.OPU byla bez narkozy a dalo se to vydrzet,ale ze zacatku jsem se tam trasla jako ratlik.

dada074
29. zář 2009

Ahoj holčičky,
omlouvám se,že píšu až dnes,ale dřív jsem se nedostala.Takže nedělní OPU dopadla dobře,nakonec byla i ta narkóza odebrali nám 2 vajíčka a dnes ve 14.00 ET zbylo nám jen jedno embryo,ale je to super,co vám budu říkat do včerejšího odpoledne jsem byla pěkně vyděšená,že tam nezůstane nic.

Suzi : skvělý,3 vajíčka bohatě postačí,gratuluji.

Anit vítám tě mezi mámi,a držím palečky ať jsou tam za 14 dní dvě čárečky 😀

wrtulka
29. zář 2009

Ahojky suzi tak hlavně odpočívej a dávej info jak se daří bojovníčkům a kdy si pro ně půjdete 😉 😵

suzanna
29. zář 2009

wrtul kdyz vse dobre dopadne zitra nam zavolaji a ve ctvrtek bude ET.Se modlim kazdy den... 😵

suzanna
29. zář 2009

dada tak 2 vajicka taky super.Ty se mas ,ze uz jdes na ET 😵 😵 😵 doufam,ze i ja se ho dockam se tak strasne bojim....

misanda
autor
29. zář 2009

bré ránko holky...

já vám všem tak závidím, já už chci taky!!!!!!

hezky odpočívejte, ať nám to tu začne brzo těhotnět!!!

mirabela
29. zář 2009

Teda holky, úplně to prožívám s Vámi a úplně mě mrazí, neumím si představit, až se to bude týkat mě. Přeju pevné nervy a opatrujte se.

suzanna
29. zář 2009

Ja jsem vzdycky taky zavidela tem druhym ,ale pak kdyz to clovek zaziva na vlastni kuzi je to prece jen jine.Proste o nervy!

misanda
autor
29. zář 2009

Suz, tak to věřim, že to o nervy je...jestli máš vajucha, jestli se oplodní, jestli se uchytí..je mi to jasný...to máš stejně pak asi i strach celý těhu, ne? prostě už pořád... 🙄

ale stejně se hrozně těšim a už to chci zažívat taky..určo to uteče...doufáááám 🙂

Mirabela : a kdy jdeš na IVF ty???

suzanna
29. zář 2009

misanda napsala jsi to presne.Je to proste boj.Vcera jsem se desila toho jestli najdou vajicka a dnes se desim toho jestli se nejake oplodnili a dojdeme k ET a pak prijde ta nejkrutejsi chvilka 14 dni cekani....ale kdyz uz se do toho jednou pustis tak se toho musis drzet. 😉 preji ti,aby ti to rychle uteklo a mohla jsi zacit. 🙂

misanda
autor
29. zář 2009

Suz, a kdy voláš na ty oplodněný vajca???

wrtulka
29. zář 2009

Ahojky všem..
Suzi moc na tebe myslím napiš až ti řeknou jak to dopadlo s tím kolik jich je oplodněných..

suzanna
29. zář 2009

holky volat mi budou zitra kolem 9:30 do 12.00 hod,to pak teprve budou nervy...wrtul moc dekuji.

misanda
autor
29. zář 2009

suz, tak to na tebe budu od rána myslet, dej hned vědět!!!!