Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pajka00
26. led 2010

Brouk....to vážně řekla?No tak to by sis s ní měla vyříkat-je to tvoje soukromá věc a né aby se tím bavilo půl města!!To by mě pěkně dožrala a jak se znám-hned bych jí to vytelila....Dobře děláš, že půjdeš na neschopenku a už se nevracej!Budeš těhu-tak co 🙂

broukb
26. led 2010

nene nemám, oni mi ho pokaždý dopíšou a daj novej...takže tam mám vždy jen to co budu brát do příští KO. No to si na ně teda budu muset posvítit, už jsem tam nechala skoro 5000.- za léky a nemám ani taštičku to jsou vydři puši 😀 😀
Rat to je dobrý zarámovat to neni špatnej nápad..No jinak Pajko nemá cenu se hádat protože v okamžiku co tu nebudu to stejně bude troubit každý pipce co se tu zjeví, takže prostě budu populární 😀 chudák maža kdyby věděl....

ratatooy
26. led 2010

Brouk ale to s tím nic nenadělás.a ona má děti?jestli ne tak aby se nedivila a neseděla u dr.jednou taky.je nás bohužel čím dál víc a nedovedu si představit až budou naše děti chtít děti tak to už se snad ani jinak dělat nebude.

broukb
26. led 2010

No zrovna tu přemýšlím, že by mě zajímalo kdo řekl, že dělat děti je příjemný 😀 Ona má dceru a 4 vyvdaný... 😝 No jsem na to zvědavá jak to bude dál a jsem strašně ráda, že jsme na to vlítli tak brzy vlastně jsme začali v mých 23 a rok a půl jsme se snažili, než jsme šli do Caru..mám tedy výhodu, že s tím něco děláme už teď.Ale upřímě, vůbec jsem nevěděla co mě čeká, myslela jsem si, že to je jednoduchý - vezmou-oplodněj-vrátěj, vůbec jsem nečkala, že je to taková věda 😀

tulanek
26. led 2010

Ahoooj holky...
Tak na Boruvku stale myslim o stosest,jesli ji daji dva mrnousky nebo jednoho 🙂 hlavni je,ze alespon ten jeden bude!!! 🙂 Ratat,ja mam doma Utrogestan,co mi zbyl ze zacatku a oni mi rekli,ze ho budu jeste potrebovat,at si ho schovam..A mam ho dost,ti pujcim nebo spis dam 😀 ja tedy nevim,jesli taky dostanu injekce a pak az treba ten Utros budu jist,mno nevim... 😕

Misi:tak to te fakt lituju,obzvlast jesli mate taky maly hajzliky a v ne zrovna hygien. stavu,ale i kdyby jo,je to vzdycky neprijemny,michat to jinde nez doma nebo proste nekde v klidu... ☹ Ale ty to zmaknes sikulo!!!!! 🙂

Brouku:Tak to mame v praci to samy,holky to tam musely vedet,pac jsem sla pryc a misto me prisla nahradnice,tak jsem je prosila,ze nechci,aby to vedeli vsichni kolem a pak pri pripadnem neuspechu se me na to kazdej vyptaval,jak je to tam zvykem.No a jak to vykecala jedna,tak pak uz to pro ne byla samozrejmost,jednou jsem prisla do prace a prisla bab z jinyho obchodu,kterou znam jen od videni a prej:Kam jdete na to umely?No Uniku neznam,tak snad to tam bude dobry,kamoska byla jinde...Nejradsi bych ji dala tecku mezi oci,co komu do toho kurna je,taky se nestaram o jejich soukromi,slepice jedny...Ale jak pisete,to uz je proste asi soucasti a musime s tim pocitat... 😒 a Salop,dnes drzim palceeee,ju?!!! 🙂

tulanek
26. led 2010

Jo a Brouku:i ja jsem rada a moc,ze jsme zacaly tak brzy,ze se na to vsechno tak brzy prislo...A ja kdyz jsem driv slysela umely oplodneni,tak jsem si myslela,ze veezmou zensky na koze vajicko,uplne normalne,ze to bude asi teda bolet,borcoj ze vezmou spermijky,nekde vedle to smichaji a hned jim to tam zas daji,prislo mi samozrejmy,ze tim padem zenska otehotni a ze uz to tak zustane a ne takovy moresy kolem 😀

tulanek
26. led 2010

LUMPAJDO:jak bylo do rana,je ti lip???

salopa
26. led 2010

Ahojky holčinky. Tak jsem vás přišla jen rychle pozdravit. Na nervíky dneska není ani čas, mám moc práce. A za chvilku utíkám na KO, tak jsem na to zvědavá, kolik vajuch tam je, jestli teda aspoń nějaká úroda se povedla 🙂
tuli: kují moc, jsi zlatá 😉
Tak všem holčinkám držím pěstičky na dnešní kontroly, volání apod. 😉
boruvka: dej taky hned vědět co a jak.
Utíkám, ozvu se odpolko a nebo večer 🙂

tulanek
26. led 2010

Tak tfuuuuj tfuuuj tfuuuj a jeste jednou tfuuuuuj a dej vedet pak hned,at nejsme nerves!! 🙂

marrad
26. led 2010

dievcence
dnes som bola na sono po stimalacii mam len 2 vajka, no hoci ich je malo
vo stvrok ideme na OPU....
tak mi drzte palce nech su kvalitne ked ich je tak malo...

tulanek
26. led 2010

Marrad,chjooo,ale neboj,koukala jsem na diskuze a plno holek melo jedno ci dve vajicka a hned na prvni pokus se zadarilo 🙂 drz se holka a my ti palce budem drzet stopro a moc,ju?!!! 😉

misanda
autor
26. led 2010

brouku, to je ale pipina...a kdy nastupuješ na tu neschopenku??? já bych si jí vzala okamžitě!!!

misanda
autor
26. led 2010

jako holky, píchala jsem si ty injekce a je to humus na tom záchodě...mi to trvalo 15min protože jsem si to neměla kam pokládat atd...fakt děs...

misanda
autor
26. led 2010

taky flušu na Salop!!!! chrchly chrchly 😀

misanda
autor
26. led 2010

ahoj tuli 🙂 to jsi měla dobrý představy o IVF 😀 😀 jako já se děsila nejvíc laparky a když jsme začínaly zkoušet, tak jsem si říkala že IVF nikd.y..že prostě touhle cestou miminko chtít nebudu, jestli na to bude mět dojít...no a vida kde jsem 😀..každopádně jsem ráda, že jsem tak daleko a že už konečně po dvou letech přišli na příčinu proč 🙂

tulanek
26. led 2010

😖 To je blby teda Misi,uz aby jsi byla doma a mela na to svoje mistecko a klid,co?... 😒

misanda
autor
26. led 2010

tuli, jj, je to naprd..kdybych se aspoń mohla někam zavřít do konferenčky, ale tady to fakt nejde, furt je všechno plný ☹

misanda
autor
26. led 2010

a jak je Tuli, bolí břuch???

tulanek
26. led 2010

Mno jo,jsem si to predstavovala drobetko jednoduseji,no a vubec by me ani ve snu nenapadlo,ze me to jednou ceka,ale jak pises,clovek je stastnej,ze ta moznost tu proste je a nam vsem to snad dokaze splnit sen 🙂 presne,clovek je rad,ze uz vi co a jak dal a hlavne proc 🙂

misanda
autor
26. led 2010

tuli, jj...a furt věřím, že i když nevyjde první IVF, tak jednou to prostě vyjde..hlavně i kvůli tomu, že už ta moje mudra zná tu pravou příčinu a ví co a jak...takže tak 😉

broukb
26. led 2010

Salop taky držim palce .tfuj tfuj a kúň s tebou. Teda taky držim palce všem co dnes kontrolují, volají a folíkují 😉
Marrad neklesej na mysli určitě to budou bojovníci 😉
Tuli ty jdeš zítra vid??

broukb
26. led 2010

🙄 No já se včera ptala na tu neschopenku a mě řekli, že mi jí dají až od OPU..myslela jsem, že už ted od pátku. Doufám, že OPU bude v sobotu, jinak mě čeká dlouhej víkend v práci 🙄 myslela jsem, že už o víkendu budu doma..

mima
26. led 2010

🙂 ahojte, tiez cakam na IVF, zajtra idem na odber vajicok, ze vraj ich mam 6-8, este aby bolo co najviac zrelych, tak mi drzte palce, ak sa chcete podelit o svoje skusenosti, ozvite sa

misanda
autor
26. led 2010

brouku, to je divný na neschopenku máš prostě nárok..máš dělat, že je ti blbě od žaludku 😀 mě už jí doktorka rvala od včerejška, že jí je to jedno, že si mám říct...takže tam klidně můžu zítra, že chci neschopenku 😀

misanda
autor
26. led 2010

mima, vítej...a držíme a flusáme na tebe, samozřejmě...Kůň s tebou 😀

mima
26. led 2010

misanda, dakujem, ozvem sa ako to dopadlo 😉

tulanek
26. led 2010

Chjoo,tak jsi stejne sikulka,ze jsi to zvladla a nic ti nikam nespadlo atd...Ja bych to urcite rozbila nebo neco,jak bych mela malo mista 😅 jo jo,bruch boli,ale min jak vcera trosku,jak se vycuram bude to zase lepsi hnedka 😀 presne,mame tollik pokusu,ve kterych to muze vyjit,ha ale stejne nam to vyjde na ten prvni,vis 😀 Jo jo,Brouku,ja jdu zitra,zatim jsem klidas,ale myslim,ze uz tak pred spanim budu mit prujmicek 😀 on ten CAR ti da neschopenku od te OPU,ale gyn by ti ji dal driv,vis,ty CARY to davaji na posledni chvili,driv nemuzou..Ahoj mimo vitej a zitra hodne stesti!! 😉

misanda
autor
26. led 2010

mima, ozvi se určitě, budeme na tebe všechny myslet!!! a co máte vůbec za problém? napiš nám něco o sobě 🙂

misanda
autor
26. led 2010

tuli, a od kdy tě bolel ten břuch? já zatim nic a to mám i vyšší dávky...holky to je stejně hrozný...ty stresy kolem toho...aby tam byly vajca, aby byly ok kvalitní, aby se oplodnily ☹ ☹

tulanek
26. led 2010

Misi,bud v klidu,fakt jo,kazdej to mame ve vnitr uplne jinak,vis! 🙂 ja tam tech folikulu mam moc a asi se tam tlacej a proto bricho boli a ja ovulica fakt nikdy nemela,takze to ti blbecci ve vnitr nikdy ani nezazili,tak ted asi bolej,bolelo me bricho tak od druheho dne od vecera,od tretiho od rana..Ja zase kdybych mela ty davky co ty,tak me tam fakt asi narostou pstrosi kindervajca! 🙂 neboj bobku,to bude dobry,nejaky si tam proste vysedime!Me boli bricho a zitra z kontroly prijdu,ze se mi tam nic nedeje,mno,taky nemam nic jisteho.. 😖 jo a normalne mi na prsicku zacaly rust tmavy chlupy,uz asi tri,jeste abych kuzlatka mela chlupaty a me fakt rani mrtvice 😀 😀