Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

nana.76
26. led 2010

jen jsem si pridala 2krat nezdarene iui 😠

evik73
26. led 2010

ježíši Pepinka fešanda....nádhera,ale myslím,že ti jí smažou,pže zvířátka prý v albumech nemají co dělat 😝 😝 a jinak velká pochvala za vytvoření albumíku,však brzy už tam budeme dávat jiné fotečky 🙂 🙂

cibka
26. led 2010

salopa - už se nemuzu dočkat
😀 tu nejmensí velikost pry mensi jsou uz na nedonošený deti 😀

salopa
26. led 2010

tuli: bys měla zmrzlinky ještě dřív:o)))počkeejj..zítra budeš počítat kindrvajca 🙂
evik: ti věřím,že se těšíš na hory...ale fakt vopatrně..ale bude nám tu smutno, když tu nebudeš 😕
cibka: tak se budeme navzájem podporovat všechny 😉

cibka
26. led 2010

jezisi co sem to tam poslala nejak se mi to smazalo psala jsme ze sem vyzvedávala švagrovou dnes z porodnice a malýmu jsou všechny věci velký a to mela tu nejmensí velikost prý jeste mensí jsou na nedonosený deti

evik73
26. led 2010

nana lepší by bylo přidat povedené IVI,tak až to IVF se podaří 🙂 ...a kde máme cabalkovou,má mít zítra nebo ve čtvrtek taky OPU,nějak nás zanedbává mrška jedna!!!! 😀 😀

cibka
26. led 2010

eviku salopa ma pravdu budes nám mě tady chybet kdy ze to presne jedete

tulanek
26. led 2010

Dekuju Eviku,ahaa,tak ja si ji smazu asi preventivne,at neni mela,ja jsem si to rikala taky,ale u nekoho jsem videl azviratko,tak jsem se neudrzela 😅 jo,abych tam rovnou nevyprdla nanucky 😀

salopa
26. led 2010

jéé..já taky jukla na tuli albumek..mno pěknéééé 🙂 jsem si snad tu úrodu injekcí měla taky vyfotit:o))
evik: počkej až bude doma...nebo až budeme všechny doma, tak to pak bude tady úroda písmenek 🙂

evik73
26. led 2010

holky nebudu vám chybět,protože si beru s sebou noťas,takže se mně jen tak nezbavíte 😀 😀 sice nebudu tak často,ale určitě každý den se na vás vlezu podívat...to bych jinak z těch hor nic neměla,kdybych nevěděla,co se děje novýho 😀 😀

evik73
26. led 2010

jedeme 27.2. 🙂

cibka
26. led 2010

taky jsem nakoukla do alb a kdyz vidim tu urodu injekci tak se děsim ☹ ale co vydrzely jste to vy zmáknu to taky

salopa
26. led 2010

mno supeeerrr*tleskající smajlík*aspoň budeme vědět jak se nám opatruješ 🙂

evik73
26. led 2010

tuli zvířátko můžeš mít,ale s dítkem...ale nech to tam,když se jim to nebude líbit,ať si to smažou... 😀 😀

salopa
26. led 2010

cibi: určo zvládneš, jsi holka šikovná 😉 nic to nejni. jsem si ty injekce ani nevyfotila 😕

tulanek
26. led 2010

Evik by mel taaaakovejhle abstak 😀 ted mi to doslo,jsem poprve jukla do toho svyho albumu a Pepinka nikde,tak jsem ji zase pridala a oni mi ji predtim uz asi smazali 😀 😀 tak zatim jen fetacky doupatko 😅

cibka
26. led 2010

eviku tak to je dobře už sem se lekla ze budes odráznutá od nás a já bych te nemohla informovat co se deje to uz bych taky mohla mít za sebou opu 😉 teda hlavne aby dorazila ms podle plánu

tulanek
26. led 2010

Cibi,neboj se nic,presne tak,zvladly jsme to my,zvladnes to taky i kdyz ja zatim teda jenom ty injekce 😅 a kde mam to ditko asi tak vzit,kdyz zadny nemam 🙂

cibka
26. led 2010

tulanek . fetácky doupatko ...smích 😀
holky jak je to stou mateřskou kdyz sou ty dvojčata víte to?

salopa
26. led 2010

mě by to taky zajímalo, jak to je

cibka
26. led 2010

tulanek . injekcema to začíná a mimískem pokračuje 🙂 neboj budem všichni stastný

salopa
26. led 2010

tuli: injekce jsou..mimísek taky bude 🙂

evik73
26. led 2010

To si piš Tuli,absťáček bych měla na 100% a to teda néééé!!Tak to si pospííšily s tou Pepčou chuděrou,že ji hned smázly 😢 fet taky dobrej...jsem si to já husička nevyfotila a teď nebudu mít památku,co jsem píchy píchy do špíčků 😀 😀

cibka
26. led 2010

holčiny prozatim se loučim jdu se pred noční ješte natahnout spala jsem 3 hodky tak se opatrujte, všem co zítra někam vyráží hodně štestí a tesim se na dobré zprávy opatrujte se kůn s vámi

evik73
26. led 2010

holky tak s tou mateřskou je to přesně jak se cibka domnívá,tedy na h...o!!!Jako na jedno dítě...jen porodný je větší...

tuli vydrž ještě chvíli,budou testíky a pak fotečky z UTZ do albumku a na mimi ještě trochu trpělivosti!!!

salopa
26. led 2010

cibi: brou noc ženo 😉 kůň s tebou 🙂

evik73
26. led 2010

Dobrou cibi a pořádně se nabal,ať nezmrzneš,až pomastíš do rachoty 😝

A já se taky loučím,už je zase poptávka po noťásku,takže ženy krásný večer všem a na zítra pro všechny co budou ppotřebovat tfuj tfuj ftuj,ať vám vše dopadne na jedničku a hlavně včas podat zprávy.
Kůň s vámi divoženky!!!! 😀

tulanek
26. led 2010

Cibi,tak se hezky vyspinkej 🙂 dekuju holky,doufam v to,ze injekce jsou opravdu jen zacatek a detskym revem to bude pokracovat 🙂 jo,tak aspon par zvas Pepinku videlo 😒 ja jsem si to vyfotila,pac me nic jineho nenapdalo,jeste jak j eto make me babies,ale ja to na tech strankach moc neumim,tak na to prdim...

salopa
26. led 2010

I s tebou eviku a hezký večer a dobrou noc.
tuli: neboj..časem vypiluješ a bude album jako vyšité:o)

tulanek
26. led 2010

Dikyyy Eviku,neboj dyt vis,ze ja jsem tu pecena varena 🙂 bych vas nenechala cekat!! 🙂 tak dobrou Eviku 🙂