Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

misanda
autor
28. led 2010

já taky se sprejem nevím...volala bych zpátky k mudrovi...a zeptala se...radši..jistota je jistota

marrad
28. led 2010

neviem aky som mala protokol, ale asi kratky
pichala som
od 2 dc
gonal
merional
centrotide

evik73
28. led 2010

pavco a ty nemáš protokol na papíře,kde je všechno co užíváš a užívat budeš?Tam bys to měla mít všechno rozepsané...

misanda
autor
28. led 2010

tak to je krátký protokol ☹ Asi ti ho teda určitě na příště změní, pokud jsi měla takhle blbou reakci ☹ chjooooo..je mi to fakt moc líto ☹

marrad
28. led 2010

Inak nemam bolesti po OPU
aspon zatial...
citim ze tam mi cosi robili, ale bolesti to nie su...

dada074
28. led 2010

Ahojky holčiny,

tak jsem nejdřív dočítala a jen jsem si říkala,že jsou tu samé dobré zprávy a za chvilku tu bude jedna těhulka vedle druhé,ale dnes co se tu děje,no děs.

Marrad moc mě to mrzí,to je opravdu k posr...!!!

Salopa : holčino má to alespoń jedno pozitivum,prostě jen počkat další dva měsíce,ale ten počet je nádherný a těch mrazáčků bude fůra,hlavně se opatruj a pij,pij,pij!!!

Tulánku : neboj oni opravdu dorostou,a hlavně ti přeji aby se tě 55 zmenšilo a hlavně aby ty jsi byla OK.Jo a neboj nám stačili jen dvě!!!!

Evíku : gratulace,tak alespoň ty máš dobré zprávičky. 😉

tulanek
28. led 2010

Evikuuu tak supeeer,jim ani mrazak na ty vase nebude stacit! 😀 mam fakt obrovskou radost za tebe!!! 🙂 A Dado dekuju strasne moc za krasny slova,ani nevis jak jsi me zase nakopla s tema vasima dvema a ze tobe ted roste mimiek v brisku,takovyhle zpryv mi dodavaj odvahu moc a moc!!!A kolikpak jste jich meli pred a po punkci jesli se muzu zeptat?Fakt moc dekuju za dobrou zpravicku!!!A japak vy se mate s prcickem? 🙂

evik73
28. led 2010

holky potřebuju psychickou útěchu,pže za chvíli vyrážím k zubařce aaúúú...to je snad horší než ta gynda,tak snad mi tam nic nevyšťourá pizdocha jedna.... 😝

dada074
28. led 2010

Tulánku : my jsme nikdy neměli na zavedení víc jak 2 embrya,prostě ze mě nikdy nebyla dobrá slípka a jinak folíků bylo od 4 - 12,ale ten počet ber na 6 IVF,prostě jednou jich naroste míń a podruhé víc,ale neboj těch 5 bude bohatě stačita aby jsi se nedivila a nebylo jich víc při tom počtu co jsi tam měla se jich mohlo několik schovávat,počke do soboty už to bude lepší,vše bude OK.Evík by ti mohl potvrdit jak dobrá jsem čarodejnice!!! 😀

A my se máme super,sice si to moc neužívám pořád se člověk něčeho bojí,ale v pondělí jsme měli první velký UZ a byla to nádhera,jo a špunt je zdraví,dělali nám vyš. na vrozené vady a vše OK.

evik73
28. led 2010

jj potvrzuji dada je čarodějnice jak z partesu a co řekne,to platí... 😀 dado to je skvělá zpráva,že se máte s prcínkem skvěle a hlavně že je vše v pořádku,však si taky konečně zasloužíš si jenom užívat a radovat se,že se daří 🙂 ...a obavy budou až do té doby,než budeš mít uzlíček v náručí...vlastně ty největší,ale jinak je to o strach už napořád...to je holt život,ale na štěstí s dětičkami převažují ty veselejší a radostnější chvilky!!! 😀 😀

tulanek
28. led 2010

Tak to je nadherny Dadus,hlavne kdyz je prcisek v poradku a ty taky,ja vim,clovek ma porad z neceho nervy,ale snaz se si to uzivat,moc hrozne moc ti to preju a fakt te obdivuju,ze jsi mela porad tu silu jit dal a dal,az sis toho miminka vybojovala!!!Ta touha je mocna carodejka,co... 🙂 copak mate s Evikem za carodejnicke tajemstvicko,co? 🙂 strasne si me nakopla,prece jen,kdyz si to zazila a ono to fakt klaplo,tak to ve me busi o stosest,ze snad teda jako v sobotu budu stastna.... 😅

Eviku a neboj,injekce jsou kouzelny,by te nic nebolelo! 🙂 Heled a embrijek mas moc a tak kaz nebudes mit zadnej,nemuzes mit vseho tolik 😀 😀

misanda
autor
28. led 2010

Ahooooj Daduškooo!!! 🙂

Koukám, že se máš výborně ! další pozitiva dneska!!!! 🙂

misanda
autor
28. led 2010

a co čarujete??? očarujte mi folikuly 😀

broukb
28. led 2010

Ahoj pusinky...
no to teda nejsou moc dobrý zprávičky ☹ Salop, jakto?? to neni možný tak hezky to vypadalo, ale věř, že 2 měsíce utečou jako voda a mrazáčků budeš mít víc než dost...tak hlavinku vzhůru, hodně pij aby si byla v pořádku na ty svoje míma 😉 Marrad je mi to moc líto 😢 nemám k tomu co jiného bych řekla, snad jen věř, že příště se to povede už budou vědět jak na tebe ☹
Eviku ještě, že tě tu máme na ty dobrý zprávičky to jsou teda bojovníci 🙂
No a teď ke mě...takže docela jsem v poho, mám radost... levá strana 1x11mm zachránce, jinak nereaguje no co se dá dělat, ale pravá to krásně dohání cca 5 x14 a 15mm, 7x 12mm a to říkala, že není konečný stav. Sliznice prý ukázková 8 mm..Mudra říkala, že to vidí na krásných 7-8 vajíček to by bylo luxus. Já se teda hned ptala jestli těch folíků neni málo a ona, že vůbec ne a že nám ještě nějaký dorostou ať nemám z ničeho strach...prý jim dáme ještě chvilenku čas, takže v sobotu večer Ovitrille (prý jako pregnyl) a v pondělí mezi 7.30-8.00 nástup na OPU 😀 Po Et jsem dostala utrouše a prednisol 😉 Jen jsem te%d zjistila, že mi zapomněla napsat ještě jeden cetrotid na pátek, tak jsem tam hned volala a zítra si pro něj musim zajet 😒 ještěže to nemám tak daleko. Jediný co mě štve, že už jsem nechtěla jít v o víkendu do práce a neschopenku nemám 😠 bříško mě pořád bolí, tak se zkusim domluvit se šéfovou aspoň na zkrácenou směnu 🙄
To je zas román 😀

tulanek
28. led 2010

Čáry máry podkočáry,at ma Misanda vajíček lány,at se maji vsechna krasne k svetu a Misanda z nas udela dvojnasobnou tetu!!!! 😀

tulanek
28. led 2010

Broukuuuuuu,super,tak v pondeli jdes na to,to je nadherna urodicka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mam z tebe radost holcicko!!! 🙂 🙂 tak v pondeli mi budou modrat pesti,jak budu drzet!!!

broukb
28. led 2010

Tuli je taky básník 😀 krásný....

dada074
28. led 2010

Ahoj Miša to víš,že očaruji sice se moc nezapojuji do diskuse,ale čtu vás skoro každičký den,a neboj vím,že pigára pícháš od pondělka,strašně moc vám všem tady fandím a přeji jen a jen úspěchy ve vašem snažení, jo a pro tebe a folíky také jeden flusanec(ten byl skoro až z paty) 😀 😀 😀

Jinak děkuji za přáníčka a blahopřáníčka.

Tulánku : Evík měl podobné starosti jako ty bála se,že nedorostou,tak jsem trošku čarovala a podívej se na výsledek!!!A u tebeto bude také dobré beruško!! 😉

misanda
autor
28. led 2010

Brouku, super zpráva!!! 8 krasavců je náhodou bezva výkon!! Můžeš si gratulovat..nebo pipině dole gratuluj 🙂 jak je šikovná 🙂

Tuli, to je úúúúžasnýýý!! Další Neruda, fakt!!!! 🙂

tulanek
28. led 2010

Trosku se mi probralo basnicky strevo 😀 kdyz je potreba,tak to hlavince zacne myslet,vid Broucku? 😀

broukb
28. led 2010

Tulánku můj malinkatej..neboj i ty budeš mít 5 krásných mega vajuch 😀 a na Opu půjdem skoro stejně 😉, ale děkuju...jsem se děsila, že je jich málo, ale když to tu čtu taky radši míň než víc 😖

misanda
autor
28. led 2010

Dada : už mi to teče po monitoru 😀 😀

dada074
28. led 2010

Brouk : gratulace,to bude úrodička,co?

tulanek
28. led 2010

Dadus,ja snad uronim,jak tomu verim 😵 mas u me taaaaakovyhle dik!!!! 🙂 jsi zlaticko!

misanda
autor
28. led 2010

tuli, hlavně neuroň toho folíka 😀

broukb
28. led 2010

misando počkej kolik jich vysedíš ty...to bude mega pochvala pipině 😀
Jinak to ještě neznamená, že to tak bude, je to jen odhad mudry...ale v tomhle jí fakt chci věřit 😅

tulanek
28. led 2010

Broucku,tak jo,pristi tyden to jisti a budeme punkcit o sto sest,ju?!!!!!!! 🙂 jo jo,fakt mit radost za kazdej ten folikulicek!!! 🙂

misanda
autor
28. led 2010

brouku, jasně, že jí musíš věřit!!!! a dobrejch bude taky dost, uvidíš!! ono je lepší když má člověk míň vajec než hodně!!! uvidíš, že to bude ok 😉

tulanek
28. led 2010

Neboj Misi,si je tam drzim o stosest!!! 🙂

dada074
28. led 2010

To víš já jsem věčný optimista,ne jako někdo tady (viď Miša),já opravdu věřím,že bude vše OK a každé z vás to tu klapne a dotáhnete to do vítězného konce.