Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

handikpindik
1. únor 2010

Dej si chlebíček a hoď se do klidu a dej si za mě... jé já bych si dala chlebíček, šunkovej s vejcem a tatarkou .... mmmmmmňňňňááááááááááámmmmmmmmmmmm 😀

Paji moc velká gratulace !!!! Určitě jim to pašákům vydrží a budou z nich krásný pupíci 😉

evik73
1. únor 2010

Ahoj pajko nevěrnice,to je dost,že se taky přijdeš podívat 😀 😀 Tak jak je těhulele?Mně přestalo všechno bolet a je mi skvěle,čekala jsem nějaký špatný stavy ale nic.....jen jsem trochu ospalá,asi po Utrouši a v půlce týdne by měla dorazit mrška,tak uvidíme,ale už s ní nepočítám 😝 😝

miša by chtěla ty pštrosáky viď?nás uklidňovala co se velikosti folíků týče a to jsme měli menší,ale miša potřebuje obr vejce...fakt až pojedeme na ty hory,tak si jí tam někde najdu a naplácám 😀 😀

handikpindik
1. únor 2010

Mišo, neni ti blbý nám dělat chutě??? Já mám leda ten zelenej čajíček, ale za to od Liptonu, pyramidovej, indonéskej s květem z pomerančovníku ... móóóóc dobrej 😀

tulanek
1. únor 2010

Teeeeda Misi 🙂
Ty mas moc hezkej pocet a velikost tez,to se ubec neboj!!!!Oni jsou ze zacatku linejsi a nakonec dohani co muzou,fakt jo!!!A neboj se nic,jen si vzpomen na me,5 chudacku malinkejch a posledni kontrola nadilka,takze den ode dne rostou a vyviji se!!!A doktorka at se jde vy.rat,kdyz ma blbou naladu,at ji nekazi i tobe a nikdo neni neomylnej Misi,takze si opravdu myslim,ze do pristi kontroly to bude jeste lepsi a i kdyby jsi jich mela 8 i to je moc hezkej pocet,musis si rikat,ze mohly byt treba dva a to uz by byly teprv nervy...Pritel jak jsem raplovala mi nadal,at jsem rada,ze je technika tak kupredu a ze ubec mame sanci mit deti,ze driv by to neslo, a at jsem rada,za tech 5 folikulu co tam mam,ze je krasny,ze ubec nejaky vyrostli,kdyz predtim nevyrostl nikdy zadnej...Musime byt fakt rady za kazdej...Takze hlavu vzhuru a do pristi kontroly uvidis,ze se vysvihnou!!! 😉

A Pajass gratuluju moc a preju at se dal krasne prcosci vyvijeji!!! 🙂

misanda
autor
1. únor 2010

evi, no na IUI jsem šla i s 28mm, přitom při 25mm ti normálně praskaj...to jsem ale byla kvočna 😀

jj, ospalá budeš po Utroši, to je normál stav 😉..a za chvíli budeš ospalá po něčem jinym 😀

misanda
autor
1. únor 2010

handi, tak to máme stejnej čajíček..já už teďkupuju jenom ty pyramidový 🙂

a blbý mi to neni 😀

misanda
autor
1. únor 2010

jé, tuli, děkuju 🙂 já už mám díky vám lepší náladu...co bych bez vás dělala holky???

evik73
1. únor 2010

Mňammmm chlebíček bych taky polkla,snad se oblíknu a někam si pro něj vyrazím....miša mi udělala chutě jako prase!!!!!Zatím si dám čajík a uvidím,možná počkám,až přitáhne mladá a zaúkoluju ji 😀 😀

tulanek
1. únor 2010

Misi,ja ci chlebiceeeeek 😢
Jo a ty drzticko,tak vidis,mela jsi je velky a jak to dopadlo,byly prerostly,ted je budes mit akorat a bude to super!!!A neser!!!! 😀 😀

evik73
1. únor 2010

Tak proto ty jsi tak skleslá z té velikosti....ale zase vidíš,že my všechny slípky tady máme velikostně míň a jak pěkně se oplodňujou..... 😀 😀

misanda
autor
1. únor 2010

nasrat, moje chlebíčky, nedám 😀 😀

evik73
1. únor 2010

Jóóóóóóóóó neser,nebo ti rozhodíme sandál ty prde 😀 😀

handikpindik
1. únor 2010

Miško já taky jiný nelemtám, jsou úžasný.... mňam mňam

Tulánku to samé mi říká i ten můj, že si nemám na co stěžovat, že sou na tom páry mnohem mnohem hůř než my a že u nás to všechno dobře dopadne. Sice má občas blbý otázky, spoustu věcí nechápe, věčně se něčemu diví, ale pořád to nemění nic na tom, že to je můj poklad.

misanda
autor
1. únor 2010

no jo prostě mi to ta doktorka tak blbě poddala, že jich je míň a že jsou malý...

tulanek
1. únor 2010

skrbliku,jdu si udelat testoviny s tucnakem,jinak bych z tech tvych chlebicku asi zdechla chutema!! 😀

tulanek
1. únor 2010

Doktorka at se jde vy.rat!!!!!!!Ubec uz na ni nemysli,mysli na chlebicky!!!! 😀 😀 a uzivej volnaaaaa 🙂 Jo Pindiku,jsou to pokladi,jak si psala,ne kazdej by to zvladl...

handikpindik
1. únor 2010

Chlebíčku, mudra je jenom přechytralej bílej plášť tak na ní hoď bobek!!!

tulanek
1. únor 2010

Jo a se jdu najist a lehnout,by jste neuhodli,od vcerejska me poboliva v krku a mam rymu,ha celou dobu nic a ted najednou to proste musi ven,bacily debilni 😠 😠

handikpindik
1. únor 2010

Tulánku, svatá pravda, ne každej chlap by byl takovej jako ti naši. Máme velký štěstí, že je máme, protože my máme doma opravdový chlapi a ne ty co maj doma namachrovaný přizdisráče, který se bojej, aby jim mudrové nepošramotili ego.

Tak holky a dost, hubu mám plnou slin, že nevim co do ní chutěma strčit, zásoby došly, tak se jdu zahryznout aspoň do polomáčenek od Opavie 😀 😝

misanda
autor
1. únor 2010

tuli, tak ať jdou bacily laskavě dodžaaa!!! to snad ne!!!! jako my byli v sobotu na vejletě a přisedla si k nám švagrová, s tim že má chřipku, teplotu atd...tak čekám, kdy mě to jako zkolí ☹

tulanek
1. únor 2010

No toje ubec nejlepsi,takovy chytrousi,at si lezej doma u telky a neotravujou s bacilama ostatni,to nesnasim!!!Promin,ale ja fakt tohle nemam rada,kdyz ma nekdo teplotu a lita bezohledne mezi lidma.. 😖

Pindiku presne,hlavne ze maji blbecci uzasnej zevnejsek,ale ze vnitr by z toho clovek brecel...Hezky si nechat toho svyho a uz se od nej nehnout 😀

misanda
autor
1. únor 2010

tuli, já to taky nenávidim, já vždycky jak trubka zůstanu i z práce doma, abych to neprskala na ostatní, plejtvám si vlastní dovolenou a pak tohle...proto jsem si řekla, že je lepší zůstat na PN, pač u nás v práci už začínaj zase lidi taky pokejchávat 😕

evik73
1. únor 2010

Ty bacily jsou hajzli 😝 a přitom mrzne až praští,že by to mohlo pomrznout a kulový!!To je dobře mišo,že jsi doma,máme oslabenou imunitu po Prednisonu,tak ať se ti to vyhne,když máš tak tolerantní švagrovku...

pajka00
1. únor 2010

Ježiši Mišo....zrovna tady řeším, že jím jak "čuně".....na oběd jsem zblajzla svoji porci těstovin s masem a miláček vedle mě seděl, jedl vepřo,knedlo,zelo.....a já na něho-budeš ještě? tak mi dal svoje dvě knedle a já je zblajzla se zelím a mojí šťávou...chápete mě to čuně?🙂) A zrovna jsem říkala kolegyni, že bych zas něco snědla a ona se usmála a říká-tak to je jasné....bohužel prd je jasné-to bude těma práškama určitě-bohužel🙂 I když když jsem byla těhu s mýma dvěma...tak jsem jedla jak neuvázaná-ale na to je ještě brzy.
Jo Evi-jsem nevěrnice-nestíhám...mám tu jakési práce v práci....fakt divné 😀 Tak vždycky jenom nakouknu-jenže vy toho tolik nakafráte-že nestíhám číst vy pletky🙂

misanda
autor
1. únor 2010

Evi, u nás právě moc nemrzne...takže si myslim, že ideál počasí pro chřipajzny...

misanda
autor
1. únor 2010

Pajka 😀 to jsi na tom stejně..já byla u manžovo babičky, ta mě narvala polívkou a lívanečkama a doma jsem zpucovala ty dva chlebíčky a to na mě ještě tři mrkaj v ledničce a volaj Vem si náááás 😀

evik73
1. únor 2010

pajko to nebylo myšleno zle,vím,že makáš,tak hlavně občas nakoukni a dej vědět,jak se vám daří s mimískama 😀 a prasoň jsem taky a pořádnej...furt něco tlačím a pořád nemám dost!!!

evik73
1. únor 2010

Já mám zase v ledničce od švagrový vynikající roládičku a taky se snažím odolávat,ale už nemám sílu,takže vstávám a jdu si kus zakrojit!!!Mám pořád hroznou chuť na slaďárny 😝 😝

broukb
1. únor 2010

Misi..nikam nevylézej hezky doma v teplíčku Tulánek do postele HNED 😀 😀
Já jsem trubka zapomněla jsem si říct o tu neschopenku, takže tam bude muset zítra manža... 😒 a já na to myslela celou dobu než jsem šla na sál 😔 a pak se mi to vykouřilo z hlavy 😀

pavcahola
1. únor 2010

Ahoj holky dlouho jsem tu nebyla tak nemám ani přehled kdo je jak daleko.Máme tu nějakou těhulku?