Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
1. únor 2010

Pred chvilkou dosel,ale pac ho boli ta hlavinka,tak jsem ho osetrila a ulehl 🙂 jsem takovy samotnatko ☹ on chodi cucet a s chlapama z prace ho to tak vzalo,ze zacal chodit bruslit,dokonce i s neterinkou,jen aby se to naucil a pry kdyby mu to pristi rok slo,tak by treba zkusil nekde hrat,na stary kolena mu hvizdlo 🙂

tulanek
1. únor 2010

ale jinak doma mame cvicitko,na kterym cvici kazdej den o sto sest,aby mel fyzicku a zlepsili se mu pry ocasci a chodi obcas jeste na bezky,stiha ten sport i za me...Ja bych tak sla na brusle,ale ted to nejde mno,tak mu musi stcait mamka nebo neter 🙂

evik73
1. únor 2010

Ten můj pipín zase občas chodí hrát fotbal za starou gardu a to je sranda,když je vidíš,jak lítaj po tom hřišti s těma pivníma mozolkama a funí tak,že si říkáš,že to s nima musí každou minutu prásknout.. 😀 😀 a druhý den už ho musím jít umejt,protože ho bolí celej člověk... 😀 😀

evik73
1. únor 2010

a tuli prosím tě,kolik mu je,že píšeš na starý kolena 😅

cibka
1. únor 2010

ahoj holky, tak ja dorazila z prahy ve 13 hodiny a ve 14 jela do prace takže vás dočtu až o půlnoci až dorazim dom . takže jen ve zkratce, podepsali jsem s manželem reverzi, opět mě prohlídla a udělala utz jsme v pořádku jako vždy 😉 a ted mám čekat až přijde mrcha a pak hned zavolat jestli už mi to pojištovna schválila protože zatím to není scháleno a jak to dostanu tak si mam zajet pro injekce. mrchu očekávám kolem 8 ještě jsem se ptala zda není jiná možnost , prý by mi mohla nasadit jeste na jeden měsíc clostík ale bojí se prý jak se dává 3x tak bych mohla mít problém se štítnou žlázou no a já uz ho měla2x takže ne dneska jsem byla celý den nějaká lítostivá začíná to na mě padat tak se tu opatrujte já musím jít pracovat

evik73
1. únor 2010

Ahoj cibko...tak taky za pár...to je dobře!!!! 🙂 A co jiného jsi měla na mysli?

tulanek
1. únor 2010

😀 jo presne Eviku,to je ono,vzdycky bezi jak silenej na tom cvicitku,az mam strach,aby ho neranilo,jak funi 😀 ale je sikovnej,musim ho pochvalit!!!Je to obcas prca pozorovat ty chlapy,ale klobouk dolu,ze se jim chce a nevaleji se doma u televize s lahvacem v ruce 🙂 za to jsem moc rada!Ja bych pri takove honce omdlela 😀 je ja to nemyslela,tak jak to vyznelo,jen jsem to chtela prirovnat,ze ve 20 ho to nebralo a ted jo,bude mu ted 31 🙂 Cibi,no vidis,uz je to fakt za dverma,neboooj,to zvladnes,uvidis,kdyz to zatim zvlada takova sracka,jako jsem ja,ty to zvladnes stoprocentne!!!! 🙂

pecicka
1. únor 2010

mám už právě děti z prvního manželství, 19,15,12, ale teď jsem se podruhé vdala, jsme spolu 3roky a nic ☹ manžel ještě děti nemá ☹

pecicka
1. únor 2010

jinak jezdíme do Reprofitu do Brna k Mudr.Macháčovi

pecicka
1. únor 2010

tak nevím, jestli dělám něco špatně, že nikdo nepíše☹

misanda
autor
1. únor 2010

jo, holky, ještě se chci zeptat, kolik jste měly sliznici při OPU? 🙂

tulanek
1. únor 2010

Pecicko nedelas nic spatne,ja jsem se zasnila do fotek z dovolene,zase me hrozne bere Recko 😅 ach jooo,to je trapeni,ale ver tomu,ze se zadari,musis si rict,ze to proste pujde,nadeje umira posledni!!! 🙂 a jakej mate problem Pecicko?A ty jsi z Brna??

Jeee devce,tak ja ubec nevim,kolik jsem ted na KO mela sliznici,mam tady jen napsane u prvni prohlidky-endometrium triple line 6mm,18DC a vajecniky oboustraně PCO 😅

tulanek
1. únor 2010

holky a nevite,kdo uz to mate jednou za sebou,jak vam bylo po davce 5000j Pregnylu?Ted mam 200j,tak cekam,jesli me to nezabije 😅

evik73
1. únor 2010

Tuli já jsem měla tu jednorázovku Pregnylu 10000j a vůbec nic...

Mišo nevím,jak při OPU,ale na poslední ko endometrium 9mm

Pecicko neber to tak,že si s tebou nechceme povídat,někdy to prostě tak je,že zrovna když ty máš volno a můžeš být na koníkovi,tak děvčátka jsou zaneprázdněný....nejednou se mi to stalo taky 😀 😀

tulanek
1. únor 2010

Eviku,jako ze endometrium je sliznice jo? 🙂 jeee,tak to jsem rada,ze ti to nic nedelalo a ty jsi teda mela jeste jednou takovou davku,no tyyyy voe 😲

evik73
1. únor 2010

No tyyyyyyvoe,fakt vůbec nic!!!Teď ještě dostanu 5000j ve středu a totéž v sobotu...fakt nevím,jak dlouho mi to půjde z těla,kdy vlastně můžu testovat,abych se neradovala ze // a nebyl to ještě Pragnyl 😝

evik73
1. únor 2010

Pregnyl jsem myslela 😀 ještě jsem se nesetkala s nikým,kdo ho po ET dostal...znáte někoho?

tulanek
1. únor 2010

Jejda Eviku,tak to ti bohuzel neporadim ☹ tak koukam,ze je to asi normalka a ja jsemz toho byla vyjevena 😅

evik73
1. únor 2010

Tuli tak to nebuď,prostě ty folíci musí dostat poslední koňskou dávku....ale u tebe to je taky trochu jinak,ty už ho bereš delší dobu,sice po malejch dávkách,ale bereš...a těch 5000j pícháš dneska večer?

tulanek
1. únor 2010

Ahaaaaa,Eviku ja te nemit,tak me klepne pepka!!! 🙂 jo,dneska presne o pulnoci musime a bonbonek pro pipnku uz taky 🙂 blizi se to,jako blazen 😅

evik73
1. únor 2010

jj blíží se to rychlostí blesku...čas nezastavíš!!!Zítra k večeru začneš být nervní,ale tak zvláštně,já jsem se těšila i bála zároveň,ale není čeho se bát...je to brnkačka 🙂 🙂

misanda
autor
1. únor 2010

ty voe, holky já mám sliznici 12mm a furt roste 😀

misanda
autor
1. únor 2010

jinak endometrium = sliznice...proto ta endometrioza - uvolňování sliznice dovnitř těla...jednoduše řečeno...

misanda
autor
1. únor 2010

Evi, proč dostáváš Pregnyl po ET??? 😕

jinak já měla Pregnyl už třikrát a v pohodě...takže se Tuli neboj 😉

evik73
1. únor 2010

teda mišo,to je super,že máš takovou sliznici... 🙂 to tě musela Dr.pochválit néé?to nevím,proč ještě budu píchat Pregnyl,prostě mi to řekli,tak důvěřuji,ale s tím testováním mně to děsí...z těla to asi jen tak nevyjde ☹

misanda
autor
1. únor 2010

tuli, takže máš PCO??? já myslela, že jsi to nevěděla...???

misanda
autor
1. únor 2010

Evi, jj, řekla, že sliznice je super 🙂. no, ale horší je, jestli se to nepovede, pak budu zase celá s prominutím zasraná ☹ vysoká sliznice je dobrá na huga, al ene pro mišandu ☹

Evi, ze mě šel Pregnyl 5000 cca 12dní ☹ ☹

evik73
1. únor 2010

To snad néééé!!!!Tak to si můžu o testování nechat zdát a uvidí se až 16.2.na krvi...to jsi mně moc nepotěšila mišulko 😢 ale co,aspoň se nebudu nervit předem 😖

a z Hugem se to povede a těhotenstvím se endoška zlikviduje,takže žádný strachy 😉

misanda
autor
1. únor 2010

evi, ale každý tělo reaguje jinak, takže z tebe to může být venku mnohem dřív...ale ten týden si myslim, že to trvá určitě u každýho...fakt nechápu, proč ti to chtěj píchnout znovu. se na to hlavně důkladně zeptej at je mišanda chytřejší 🙂

evik73
1. únor 2010

mišo transfer mi dělal vedoucí lékař z Caru a prý odborník,tak jsem se ho ptala,že mám v protokolu Pregnyl po ET,tak jestli píchnout a říkal:jj klidně si ho můžete píchnout...tak jestli je to taky podpora k těhulení....zkusím vypátrat a podám hlášení 😀