Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

evik73
2. únor 2010

ještě na ifet jsem zapomněla..tak to je příjemné překvapení,když najednou hop a jde se na OPU....teď už to pofrčí 🙂

a mišunku taky musím pozdravit,aby jí to nebylo líto...naší míšu s megamonstrózní sliznicí 😀 😀

salopa
2. únor 2010

misuldo: Jasně, že budeš čekat na teesttt 🙂 A žádný černý myšlenky. Máš super vajucha a výstavní sliznici 😀 Takže bude za chvilku čekání na // 😉
tulindooo:mno díky moccc. ani nevíš, jakou mi pan doktor udělal radost.Ti dám Marii Tereziii 😀 😀 Hele fakt to zvládneš. OPU fakt nic není, je to taková rychlovka, že se člověk ani nenadá a má to za sebou a dokonce jsme si tak s jednou holinou říkaly, že by jsme takovou spinkací injekci potřebovaly častěji, aby jsme se tak hezky vyspinkaly:o)A s tím břichem..mno nebudu ti nalhávat, díky tomu hnusákovy bolelo docela doostt. Ale prostě vše se dá zvládnout. I když to není nicc příjemného. Prostě musíme bojovat 😉 A ty jsi mega bojovniceeee, takže hurááá na tooo...a držím pěstičky 😉 Jooo..snad to teda bude dřív a mimísky mi tam hezky dají dřív, budou se o to víc zavrtávat, když je venku taková zima 🙂
eviku:děkuji moocc.ale taky to budou nervíky. je to něco, kolik nervíků člověk máá...když má jedno za sebou, tak pak zase další. ale prostě to za to stojíííí 🙂 Mno tak to je super, jak to tak krásně udělali. a za 200,- je to super. Jako památka...prostě je to super...mimíísek už bude mít fotečku od začátku 🙂
jinak cibko: úplně chápu tvoje depky...ale hlavu vzhůru prdelko. uvidíš, že to zvládnete s manžou a že bude vše o.k. Zkus ještě zvážit, jestli to odvolávání je dobré rozhodnutí. člověk díky depce udělá spoustu rozhodnutí, které by třeba jinak neudělal. zkuste si o to pokecat a říct si pro a proti 😉 ale jsme s Tebou holka 😉

pajass
2. únor 2010

1) Abig: 28 let čekání na 2 IVF.....
2) Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
3) Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
4) Antoaneta: 30 let - ET 7. ledna
5) Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
6) Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
7) Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
8) Lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
9) Vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
10) Ketyz: 31let 1IVF brezen
11) Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
12) Pajka: 39let - 25.1. OPU 1.IVF - 2 embryjka 8buněčné zavedeny,4 mrazáčci
13) Misanda: 26let, 2xIUI, 1IVF únor 2010
14) Cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace, Fostimon, Merional
15) Aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
16) Ppampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
17) Evik73: 37 let - 3 IVF leden,OPU 25.1./ET 30.1.jedna blastocysta v bříšku ko.16.2.
18) Broukb: 24 let - 1. IVF, OPU 1.2.
19) Marrad: 38 rokov - 1. IVF druha polovica januara
20) Salopa: 27 let - čekání na 1. IVF, začátek stimulace zřejmě od 19.1.
21) Petronela 27 let čekání na 1.IVF - 4.2. vyvolání mrchy - kolem Sv.Valentýna začátek stimulace
22) HandikPindik 26 let čekání na 1.IVF - začátek stimulace cca 2.února - Gennet Praha
23) Cibka 29 let 1 IVF únor- Gennet Praha
24) pajass, 27let, IVF+ISCI začátek února, špatné spermio

Stimulující čekatelky :
1) Salopa 26.1. UTZ 35 folíků OPU 28.1.
2) Tulanek
3) Cabal, OPU 27.-28.1.
4) Broukb OPU 1.2.
5)RATATOOY-23.1 ulz 17foliků 28.1OPU
6)Misanda: kontrola "vajec" 1.2.
7) Ifet: kontrola vajec 2.2.

Čekatelky na // :
1)Evik73 ET 30.1. ko 16.2.
2)Lumpajda ET 28.1. ko 11.2.
3)Pajka ET 28.1. ko 11.2.
4)pajass-ET 3.2.

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

pajass
2. únor 2010

ahojte kočky, přidala jsem se už do čekatelek na //, sice jdu na ET až zítra, ale co můžeš udělat dnes, neodkládej, že...
Máme pořád pět oplozených, tři jsou prej nějaký horší, že jsou na nich nějaký fragmenty či co, ale když se zlepší, dali by se zmrazit,ale dvě jsou hezký a mám si pro ně zítra přijet!!! Ať se chytnou, prosím!!!

ifet
2. únor 2010

1) Abig: 28 let čekání na 2 IVF.....
2) Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
3) Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
4) Antoaneta: 30 let - ET 7. ledna
5) Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
6) Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
7) Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
8) Lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
9) Vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
10) Ketyz: 31let 1IVF brezen
11) Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
12) Pajka: 39let - 25.1. OPU 1.IVF - 2 embryjka 8buněčné zavedeny,4 mrazáčci
13) Misanda: 26let, 2xIUI, 1IVF únor 2010
14) Cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace, Fostimon, Merional
15) Aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
16) Ppampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
17) Evik73: 37 let - 3 IVF leden,OPU 25.1./ET 30.1.jedna blastocysta v bříšku ko.16.2.
18) Broukb: 24 let - 1. IVF, OPU 1.2.
19) Marrad: 38 rokov - 1. IVF druha polovica januara
20) Salopa: 27 let - čekání na 1. IVF, začátek stimulace zřejmě od 19.1.
21) Petronela 27 let čekání na 1.IVF - 4.2. vyvolání mrchy - kolem Sv.Valentýna začátek stimulace
22) HandikPindik 26 let čekání na 1.IVF - začátek stimulace cca 2.února - Gennet Praha
23) Cibka 29 let 1 IVF únor- Gennet Praha
24) pajass, 27let, IVF+ISCI začátek února, špatné spermio

Stimulující čekatelky :
1) Salopa 26.1. UTZ 35 folíků OPU 28.1.
2) Tulanek
3) Cabal, OPU 27.-28.1.
4) Broukb OPU 1.2.
5)RATATOOY-23.1 ulz 17foliků 28.1OPU
6)Misanda: kontrola "vajec" 1.2.
7) Ifet: OPU 5.2.

Čekatelky na // :
1)Evik73 ET 30.1. ko 16.2.
2)Lumpajda ET 28.1. ko 11.2.
3)Pajka ET 28.1. ko 11.2.
4)pajass-ET 3.2.

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

pajka00
2. únor 2010

Pajas..to víš,že se chytnou!! musí!! Mají to všechny naše vajíčka TAK jednoduché, pěkně je někdo uměle podpoří, pak je někdo vyjme, uloží do tepla, píchnou do nich spermie.....a na nich už je jenom se zahnízdit-a to přece není až taková práce přece ne?!!Tak si tak domlouvám i těm svým, že to přece musí zvládnout🙂
Budu ti držet moc palce, aby se pěkně uchytily🙂
Jak dlouho je v krvi pregnyl?? Abych se neradovala z // a on to zbytek pregnylu🙂

broukb
2. únor 2010

Ještěže mám toho mýho ňufáka...dojel mi tam pro neschopenku, na recepci ho odbyli, že nevědí tak šel k jiným sestrám a tam mu řekli, že oplodňovali 8 vajínek a z toho 7 se vyvýjííííííí 😀 😀 hurááá holky neslyšeli jste nějakou obrovskou ránu?? To byl můj balvánek 😀 To jen díky vám, že jset mi tak hezky drželi palečky..a tyhle setry říkaly, že máme volat zase zítra 🙂
Ratat už jsi taky čekatelka na // tak tfujtfujtfuj... 😉
Salopa to je nádherná zprávička, tolik piškuntálů to je panečku hnedka jistota viď? 😀 za chvilinku je budeš mít u sebe a už je nepustíš...
Eviku musíš vydržet, já mám 16 narozky, tak mi to dáš k narozkám jako dáreček jo??? 😀 Jinak fotečka luxusní..to hnedka někdo nemá fotku z 3 dne života 😀
Tulánku zítra na tebe budu mooooooooooc myslet a vůbec se neboj, jde to jak po másle 😉 a ten výsledek za to stojí.
Cibko zažeň ty chmury, to se občas stane každý z nás, že si najednou nejni jistá jestli to všechno chce..ale ty to zvládneš a spolu s náma naskočíš do pupíčkového vlaku 😅
Pajass určitě se chytnou, tak si ten zítřejší vstup mezi těhulinky užij 😉
Pajko i kdyby byly od Pregnylu ty pravé se taky ukážou 😀
Holky mě je hned veseleji....lovjuju vááááás.... 😵

evik73
2. únor 2010

brouku tak vidíš ty poserko jedna,ale hned je z tvého příspěvku cítit ta skvělá náladička...o moc lepší než ta ráno 😀 a jestli máš 16.2.narozky,tak jen pro tebe bude dárek v podobě mého těhulení..to musí sakra vyjít!!!!

teď jsem dočetla na netu,že Pregnyl se z těla dostává tak 10-12 dní což je v řiťce,aspoň pro mně...pořád hledám nějakou šanci jak to oblafnout,ale nic nevymyslím achjo ☹

pajka00
2. únor 2010

Noo nazdar....tak jsem si plánovala, že to 10-den zkusím....ale mít tam // a pak třeba 13-tý den nic....tak to by mě dojalo.....no..ale stejně to asi zkusím-ale už budu počítat s tím,že můžou být i následkem pregnylu...tfuj.
Brouku-vidíš-jsem ti říkala,že to bude OK....se hned stresujem dopředu a pak ty konce nás příjemně překvapí...Kdyby jsme tak chtěly překvapit všechny po 14 dnech //....ale i když jsem optimistka, taková 100% úspěšnost asi fakt nebude...ale bylo by to naprosto úžasné 😀

misanda
autor
2. únor 2010

nazdar krasavice rajský 😀

tak mišanda už má hotovu poblívčičku (ta už je i v bříšku 😀) i perníček, a dokonce už má i femigarda doma 🙂

a teď budu hodná a čekat na manžu...asi si půjdu číst, jsem u konce a musim to dneska dočíst, jinak neusnu!!!

tulanek
2. únor 2010

Saloop,diky ti moc,dodavas mi vic odvahy nez si myslis!!! 🙂 ja verim,ze to zmaknu,ale bobicky mit budu 😅 A fakt neboj,za chvilenku budes mit prcosky v hnizdecku a basta!!! 🙂

Pajas,tak zita nas velky den 🙂 urcite se chytnou neboj,ted uz tu budou jen dobry zpravy a zadni strasaci!!!! 😠 🙂 budou mit u tebe hezky ustlano 🙂

Broucku,tak vidiiiiiiiiis ty trdylko,takovy krasny zpravy,jen jsi musela chvilku pockat,aby jsi se mohla o to vic radovat!!! 🙂 jsi hodna,doufam,ze to bude zitra v cajku 😅

A Eviku,nemuzes se jich teda zeptat,jesli je ta posledni injekce tak dulezita,ze by si ji uz treba teda nepichla?Chudinko,takovou dobu cekat ☹

A Misanda pece pernik a hazi na nas bobky 🙂 a pak nam zase bude delat chute potvurka jedna!!! 😀

jinak ja se omlouvam,ale dneska jsem uz jak bublina pred prasknutim,leva strana boli,brisko jak velrybka,tak se tesim,az jim tam zitra ten obsah necham 🙂 nervy zatim moc nemam,ale to prijde s pribyvajicima hodinama 🙂 uz aby bylo zitra touto dobou 🙂

misanda
autor
2. únor 2010

brouku, ty sem nosíš samý super zprávy!!! fakt bezvadný!!!

misanda
autor
2. únor 2010

tuli, mišanda už doházela bobky...bylo jich dost 😀 a jak to tady kráááásněěě perníčkově voninká 😀

tulanek
2. únor 2010

Misandi ooooomluva 😀

misanda
autor
2. únor 2010

pajka : hele, ten pregnyl budeš mít tak 10dní od vpíchnutí, dýl asi ne. takže myslim, že můžeš normálka testit 10tý den od ET 😉 jinak souhlas...bohužel tady bude určitě někdo, komu ty // nevyjdou ☹

misanda
autor
2. únor 2010

tuli, ...máš štěstí 😀

tulanek
2. únor 2010

😠 chci pernik,chci perniiiik,ja chci perniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiicek 😀

misanda
autor
2. únor 2010

tuli, tak přijeď, perníku mám hoooodněěě a s tunovou vrstvou čokoládky...mňami mňami 😀

misanda
autor
2. únor 2010

tuli, v kolik máš zítra nástup?

evik73
2. únor 2010

Já prostě budu statečná a vydržím to..nedá se svítit 😒 pokud je to na podporu těhu,tak si je prostě nechám píchnout....stejně už je rozhodnuto,pokud se to mělo povést,tak už je zakouslé a pokud ne,tak s tím už nic nenadělám že?Teď se jen modlím,abych nezačala krvácet,pak už by to bylo v řiti uplně,takhle pořád bude šance 🙂

misanda
autor
2. únor 2010

hm, já se bojim, že po tom Pregnylu zase budu špinit jak blázen a prostě se ten mimísek díky tomu neuchytí ☹ ☹

evik73
2. únor 2010

mišo proč bys po Pregnylu měla špinit?

misanda
autor
2. únor 2010

Evi, špinim po něm vždycky, v Pronatalu řikali, že to je dobré znamení nějaký superovulace, nebo co..jenomže mě to tak nepřipadá ☹

tulanek
2. únor 2010

Miiiiiisiiiiiiiiii,ja budu breceeeeeeeeeeeet 😀 kujna,hned bych si ho upekla 🙂 mame tam byt v 8:45,to odevzda Tulanek starsi matros a na zacatku,pri prvni konzultaci mi rikal,ze ja pujdu asi kolem jedenacte a ted naposledy mi rekli,ze se mame dostavit v 8:45h oba,tak nevim,v kolik pujdu na radu....Ale hlavne pisou ze 4h pred zakrokem muzu vypit par dousku a kdyz budu vstavat tak v 7h,tak se stejne asi napiju mno...

evik73
2. únor 2010

aha no to jsou věci,člověk si fakt někdy připadá,jak úplnej trotel!!!!!A budeš taky brát Utrogestan po OPU?

misanda
autor
2. únor 2010

Evi, po OPU mám utrouš a femigard 🙂

misanda
autor
2. únor 2010

tuli, vstávám v osm a hned myslim!!! budu posílat vibrace 🙂

evik73
2. únor 2010

tak koukám,že v Unice je to zase jinak...já nesměla jíst a pít od půlnoci a v 7.45 nástup...jak už jsem jednou pravila Jiný Car,jiný mrav 😀 ale to je ouplně fuk,protože hlavní jsou Tulankovo folíci a z folíků krásná kindervajínka no nééé?

misanda
autor
2. únor 2010

já před laparo v nemocnici nesměla pít a jíst od půlnoci - laparo jsem měla v osm ráno...

evik73
2. únor 2010

Tuli já taky budu držet,jsem ranní ptáče a dneska jsem se vzbudila ve 3.20 a ůůůbec jsem nemohla usnout,pak jsem to zalomila a v 6.45 opět hore,tak to už jsem vylezla z pelechu...závidím lidem,co vydrží v posteli třeba do 10 hodin 😝