Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

misanda
autor
3. únor 2010

peci, copak???

broukb
3. únor 2010

Handiku já taky chodím do Genettu...od novýho roku se doplácí na všechny léky...já platila celkově asi 5000,- a dostaneš to přímo u nich v lékárně si vyzvedneš jen utrouš po OPU . Jinak si myslim, že je úplně fuk jestli pero nebo injekce, protože k tomu stejně dostanete jetště jeden lék v injekci klasický. Na pero se doplácí víca určitě neni rozdíl jen 800. Takže já už bych volila klasiku. A Handiku to je divný, že ti to schválili tak rychle...my taky čekali měsíc 😖 Výše doplatku se skutečně liší podle toho kolik a čeho budeš potřebovat..když si koupíš rovnou větší balení tak je to levnější, než to menší.. 😉 tak to je snad všechno

pecicka
3. únor 2010

misi, nestačím zírat, připadám si, jako bych tady ani nepatřila ☹ jste fakt ohromně statečné, já mám oproti vám prd a ne problém

cibka
3. únor 2010

handik - mě to řikala vykysalá ze na ty pera se doplácí asi 6000 kč že jsou práve 3x dražší nez normální ted v pondělí jsem byla u lovásový tak jsem se ptala kolik budu asi platit za tydle tak mi rekla ze od ledna je nový ceník ale ze je to kolem 1500 kč no a to už je rozdíl hlaven abych si to píchla spíš namíchala spravne
a prave lovasoa mi rekla ze to jeste neni schválený posílali to pred 14 dny ale pry by nemel být problém no a az tam budu volat tak se mam zeptat jestli to schválili a poprípade mají prý zavolat na pojistovnu no tak uvidim co mi reknou až tam budu volat jinak bych to mela dostat kolem 8 ale zatím nemam zadný priznaky dycky me bolí tak 14 dní dopredu prsa a ted nic tak jsem zvedava kdy dorazí
tos em se rozepsala co
s tím doplácením vůbec nevim podle čeho se to platí ☹

misanda
autor
3. únor 2010

peci a co máte za problém? já už se tady fakt ztrácim, mám přehled snad jenom o pěti holčinách 😅 a teď teda budu mít přehled i o pecičce 🙂

pecicka
3. únor 2010

no já vlastně 3děti už mám z prvního manželství, teď jsem se vdala podruhé a manžel má sperma tak akorát na umělé oplodnění, normálni cestou by to prý byl malý zázrak, takže já bez problému....jsme po jednom ivf neúspěšně a ted čekám na mrchu a jdeme podruhé

misanda
autor
3. únor 2010

Peci, tři děti jsou můj sen 🙂

cibka
3. únor 2010

peci - kolik ti je teda jestli to není tajný , ty uz ses taky mazák ty uz to všechno znas 😉

misanda
autor
3. únor 2010

jj, peci je naše veliká mamka, bude nám rozdávat rady 😉

cibka
3. únor 2010

jo jo tak ted se budeme vyptávas vsichni peci to je zkusena matadorka

pecicka
3. únor 2010

misi, tak to já ti moc přeji,aby se ti to splnilo...já děti taky miluju, jinak bych do toho snad ani nešla

cibka-tajný to není vůbec 38let, začala jsem hodně brzy v 18 a už mám skoro 20letou dcru a dva kluky 🙂

pecicka
3. únor 2010

těhotenství je krásné a všem vám ho holky z celého srdce přeju 🙂

pecicka
3. únor 2010

hokky a vy jste všechny bezdětné?

cibka
3. únor 2010

peci - já jo, zatím nemám žádné dítko je mi 29

misanda
autor
3. únor 2010

peci, já teda děti nemám ☹ už po nich prahnu 4roky...a dva roky se "snažíme"... 😖 ale tak doufám, že letošek bude úspěšnej..už konečně...

cibka
3. únor 2010

misa- neboj letos to vvjde
tak se tu holky opatrujte já razím do práce papa

pecicka
3. únor 2010

všem nám to holky vyjde, věřím 🙂

evik73
3. únor 2010

Téééda uffff to zase bylo dočítání vy pipky ublafaný!!!!
Holky tak co ta Tuli,že se ještě neozvala,začínám být nervozní....snad je v pořádku 🙂

já jen na skok,za chvíli jedu na drbandu trochu se odreagovat,tak ať se z toho večer nepicnu 😝 aktuální stav u mně:břicho stále pobolívá,ale naštěstí rudá armáda taky nikde,tak věřím,že už se zakouslo mímo naše a bude to dobré 😀 večer načíhnu,co je nového a jak si žijete 😉 nechci číst žádný eaný zprávy,jen samé pozitivní a vynikající 🙂 🙂

misanda
autor
3. únor 2010

holky, píše tuli :

tak jsme na cestě domů...punkce proběhla bez problémů, folikulů nakonec nebylo 60 ale 120, jsem málem spadla z postele, když mi to řekli, ale hlavní dobrá zpráva je, že přes polovinu z nich splasklo a voln tekutina ve vaječnících neni, takže hyperstimulák zatim nemám a prej je už jen na přírodě jestli ho mít budu. A vajíček máme 8, za který jsou prej všichni šťastný, pač nakonec jsem měla největší folikule jen 15mm, tak měli strach aby tam vůbec něco bylo. Zítra mei desátou a jedenáctou si mám volat, jak jsou vajca na tom a jak se všechno vyvíjí...doufám, že aspoň jeden mimínek se uklohní a tudíž v sobotu či neděli by byl transfer. Teď už se musíme jen modlit!!! a spermiogram byl o dost lepší prý než naposled.

misanda
autor
3. únor 2010

takže tulánkovi našemu to nakonec dopadne dobře a dočká se i ET...to je nádherný!!!!

pajka00
3. únor 2010

evik-a kdy to máš dostat? Já až kolem 12-ctého...a břicho mě pobolívá troošičku...spíš jen takové pohlazení bolesti.
Tak Tuli to má za sebou-teda to je síla!!slepičárna hadra!!! Tak hlavně, že to dobře dopadlo-ať už okolnosti byly divoké!! Teď už jen aby se krásně oplodnily a šup s nima do břicha🙂

evik73
3. únor 2010

jéééééé,to jsem ráda,že jsem ještě stihla si přečíst tu zprávu od Tuli,jinak bych byla jak na jehlách,kdybych nevěděla,jak to dopadlo!!!To jsem ráda..co ráda šťastná jsem,že je to v pohodě...8 vajíček je super počet a hyperoš třeba nedorazí a Tulánek si za pár dní pomastí pro prcošky 🙂 🙂 díky míšo pošťáková 😀 😀

evik73
3. únor 2010

Pajko,já jsem to měla dostat včera,protože naposledy jsem to měla 6.1.a stimulovat jsem začala až 11.1. a mívám to nechutně pravidelně po 27-28 dnech,ale kdo ví,jak to po všech těch hormonech je,tělo musí být dokonale zblblé....uvidíme 😉

pecicka
3. únor 2010

evi a ty jsi po ET?

broukb
3. únor 2010

no tak teď se mi faaaakt ulevilo...Tulánku to je super a ty si troškařila s 5 😀 Tak teď si musíme navzájem držet palečky...my všechny holčičky moje 😉

pajka00
3. únor 2010

Jo jasné, takže jsi začala později se stimulací...já právě hned druhý den cyklu....takže tím pádem to mám dostat až za týden....no ale dnes jak mě pobolívá trošku to břicho, šíleně tu smrdí chlapi-co přijde chlap tak páchne, jeden hospodou-z oběda, druhý česnek, třetí ani nevím- a je mi z nich zle!! Ještěže už skoro padla🙂

pecicka
3. únor 2010

mici, tak to je docela pozitivní zprávička,co?

handikpindik
3. únor 2010

Holky moc děkuju, konečně v tom máme přehled a konečně vim co a jak.
Každopádně jsem lehce znepokojená s tou pojišťovnou, mě opravdu nikdo nic neřekl o tom, že bych měla čekat na nějaký schvalování a to sem se ještě výslovně ptala jak doktorky, tak sestry, jestli nebude problém, že to mám dostat tento týden a všechny mi svorně tvrdily, že to určitě nevadí, že se to dořeší za chodu. No tak já vám nevim.
Každopádně díky za info ohledně pera a injekce, jo Vykysalá mi taky říkala, že se na pero doplácí 4000 - 6000 ale pak mě zase vyvedla z míry sestra, která mi tvrdila, že za klasický injekce se doplácí 1500 a za pero 2000, no tak to mě poser.

Koukám, že sme tady holky Genneťačky 😀 Určitě to o vás už vim, akorát začínám mít bordel v tom kdo kde co a jak 😀

pecicka
3. únor 2010

handik- to je v pohodě, já tady jsem 3dny i s cestou a už se v tom nevyznám vůbec, ale jsem za vás holky moc ráda, protože většinou lidé, co tento problém neřeší, tak nás ani nechápou.....

handikpindik
3. únor 2010

Pecičko, mluvíš mi z duše. My jsme s manželem před vánocema odtajnili náš problém a můžu ti říct, že od té doby pořád vysvětluju švagrový jak to teda vlastně je, zatím zvládla pochopit co je IVF a ICSI, dál jsme se nedostali, protože její mozkovej závit se zadrhnul u pojmu stimulace 😀 😀 😀