Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

evik73
4. únor 2010

Mišo ty nejsi socka,ale blběna 😀 😀 narkoza je fajne..bude se ti líbit :-

Aladin tak jak je holka jedna?Už jseš u stimulantek,tak to je paráda...další baba do finále 🙂 🙂

misanda
autor
4. únor 2010

Evi, moje první žilou byla super, druhá mě pálila jak čert...tak snad to do třetice bude v pohodě 🙂 nejlepší je ovínění..dostanu ho, že jo??? 😀

evik73
4. únor 2010

Holky ten seznámek(tabulka)je docela monstrozní...zajímalo by mě,kam se poděly všechny kozénky... 🙄

jo a ještě jsem zjistila,že pajass byla na ET 3.2.a ko má 15.2. a jáááááá ET 30.2. a ko ááááááááááážžžžž 16.2.blééééé ☹ tak to teda není féééér) 😀 😀

evik73
4. únor 2010

Tahle je v pohodě a hlavně ti budou mávat nad obličejíčkem maskou,je to fofr....a než se stačíš prospat,tak už jsi vzhůru... 😅 kolik máš Pregnylu,taky asi 10000j že?

evik73
4. únor 2010

oprava ET 30.1. 😝 ..to bych se ještě načekala 😝 😝 a ještě 30 únor,co nikdy nebude 😀

misanda
autor
4. únor 2010

Evi, no to by ses načekala 😀 ...neboooj, všechno bude...se dočkáš...jako a já testuju taky toho 19.2. 😅 to je taky docela brzooo 😕 🤐

misanda
autor
4. únor 2010

jinak ten seznámek by se teda upravit měl!!!! 😠

misanda
autor
4. únor 2010

a pregnyl píchám za hodinu a 10tis 😉

evik73
4. únor 2010

tak ho ještě pár dní necháme a pak kdyžtak zasáhneme 😝 (ten seznam)...to je fakt docela brzo 19.2. budete mít asi PK že?...to je jedno kdy,hlavně aby byly // 😉 říkala jsem,že než pojedu,tak už bude u všech jasno 😀 😀

tulanek
4. únor 2010

Nazdarek kasparek 🙂
Misi,me koupila nocni kosili tchyne,pac jsem nemela doma zadnou moc normalni 😀 a backurky jsem doma mela,nahodou dokonce do barvicky 😀 a narkozu jsem taky mela do zily,ani jsem se nekoukala,jak mi to pichla,zeptala jsem se,za jak dlouho budu v deliriu,prej 30-40vterin,to jsem tak na dve vteriny dostala strach,pak jsem mela tak na chvili stav=ctyri promile a najednou jsem lezela na pokoji s pemprskou mezi nohama 😀 😀 mela jsem tu ted na navsteve tchyni a donesla mi kytici tulipanu,tak jsem z nich uplne ucvrnknuta,trocha jara doma 🙂 udelala mi radost,ze se stavila,se nudim trosku...Jen chodim po obyvaku tam a zpatky,abych se vyprdankovala 😀

jo a Eviku s tou tabulkou mas pravdu,ja se dyztak upravim zitra rano,to budu moudrejsi snad... 😕

misanda
autor
4. únor 2010

holky, tak mám jednu košili...s tučňákama...to budu vypadat jak socka a blbka dohromady 😀 😀

misanda
autor
4. únor 2010

holky, mě je tak blbě a přitom bych se i tak najedla... ☹ ☹

evik73
4. únor 2010

Tuli tuli tulipánky jo?závidím,protože jaro snad letos ani nepřijde ☹ já jsem spíš myslela,že je tam dost holek o kterých není ani vidu ani slechu....ale je mi blbý je umazávat víš?a ty až budeš v poho,tak aktualizuj samozřejmě....nech to na sobotu,ať jseš rovnou do čekatelek na // 🙂 🙂

pajass
4. únor 2010

Ahoj Eviku, jo jdu na kontrolu dřív než ty, pozvali si mě už 12 dní po ET, že jako mimina byli dýl v kultivaci, tak ty dny se odečítají

Misanda: to máš jako já, taky jsem pichala Pregnyl ve čt večer a v sobotu jsem valila na OPU, narkoza byla supr, já si libuju, už jsem byla uspaná potřetí a spíš mám dycky strach z bolestí po zákroku než z uspávání a jak tu nekdo psal, taky pocit, než tě uspí=4%, to sedí 😎

tulanek
4. únor 2010

chuderko,ale to chce matovej caj a suchej rohlik nebo chleba,je to hnus ja vim,ale pomaha to ☹ a jesli mas prujmicek,tak je nejlepsi Smecta,ta zastavi i ten nejvetsi prutokac!! 😅 a na zaloudek kinedryl nebo Espumisan,vsechno ozkouseno!!Espumisan neni drazdivej,das si dva a ses v cajku a muze se to aj v tehotenstvi..

misanda
autor
4. únor 2010

proč? já bych je smazala, když sem nechodí 🙂 to jsou ty holky typu jakože přijdou dvakrát a pak se na to vyprdnou...tak co s nima? je smažu na vlastní zodpovědnost klidně..ale budu to s váma samozřejmě konzultovat 😀

misanda
autor
4. únor 2010

tuli, horší je, že doma nic nemám 😖 tak to budu muset nějak rozdejchat...když já mám děsnou chut na chleba s tatarkou 😀 😀

evik73
4. únor 2010

mišo,já bych to tak neřešila,stejně nikoho nebude zajímat co máš na sobě,ale v sobě 😀 😀

pajass
4. únor 2010

a misando, já taky nemám noční košili, tak mi půjčili nemocniční, no byla jsem nastrojená děvčica, ale bylo mě to jedno

misanda
autor
4. únor 2010

no ještě mám jednu saténovou a jednu takovou krajkovou...to kdybych chtěla někoho sbalit 😀 ..ta saténová je růžová s černou mašlí pod kozenkama 😀

pajass
4. únor 2010

a jsem teprv druhý den po transferu a bolí mě břicho, jak před menstruací, jak kdyby se chystaly odkrvácet, tak se docela bojím, může to být bolest ještě z OPU, holky poOPUářky? Dr. říkala, že jo, ale aj tak se bojím

evik73
4. únor 2010

tatarka na střeva je supeeeer...to bych neriskovala,nebo to do soboty nezastavíš 😀 tak jo,dávám tedy taky souhlas k protřídění tabulky 😉

pajass my měli taky kultivaci a dost dlouhou od pondělí do soboty,ale já to mám asi kvůli tomu Pregnylu takhle pozdě,abych už ho v sobě neměla 🙂

lumpajda
4. únor 2010

Ahoj holky, Tulánku, super zprávičky 6 mimísků to je báječný. Brouk, po Pk vyberou to nej,nej a pak určo budou//,Misanda, perfektní zprávička. SOBOTA tedy bude VELKÝ den, to si ty prstíky umačkám. Pajka, budeš testit už v sobotu, takže devátý den, já bych to taky nejradši prubla, ale mám strach, že to bude ještě brzo.

ratatooy
4. únor 2010

Tak to neee už tu ležím zase smíchy.misanda vede představila jsem si jak leží na koze dr.se otočí a misanda má kalhoty🙂a pak zas ty sexy košilky taky dobrý.já měla dlouhý triko s kočičkou tak to máš jedno klidně tučňáky.a ještě jsem ho měla spíš kratší než delší a uply a vyhrnovalo se mi při chůzi tak si ani nedomyslim radši jak jsem šla ze sálu🙂tuli na kapacce jsem byla 3 a 4 den po opu.

evik73
4. únor 2010

pajass to je ještě po OPU,taky jsem to měla 🙂

holky loučím se pro dnešek,krásné snění(žádné drasťáky),nejlépe o miminkách 🙂

🙂 zítra pa a Kůň s vámi!!!!

tulanek
4. únor 2010

Misi,jo tatarku jsem ti zapomnela napsat,to je lepsi lek,jak smecta a vsechno dohromady,to uz ti pak bude strikat jen usima 😀 😀 muj souhlas taky mas,kdo se v tom ma potom vyznat,ze?? 🙂 Pajass,rada bych ti poradila,ale bohuzel opravdu nevim... ☹

tulanek
4. únor 2010

Ach jooo,ja myslela,ze jeste zitra rano a pak uz budu mit klid a nehrozi hajzlik 😖 to me dere toto 😔 jeste ze si tu cestu ze salu nepamatujem,ze??? 😀

tulanek
4. únor 2010

Dobrou Eviiiiiii 🙂

lumpajda
4. únor 2010

Pajass, taky mě bolelo břicho, ale já to měla k tomu OHSS, tak nevím. Misando, tatarka na prujmíček je to nejlepší,pokud se ho teda nechceš zbavit, ještě to zapí kyselým mlíkem a budeš jak píšťalička, košilku mi v Pronatalu půjčili, moc krásnou s pruhama až ke kotníkům, tak nevím jestli ty tvoji tučňáci nejsou lepší. Jo a koukala jsem do snáře a když se ti zdá o velkém bříšku znamená to těhotenství.

ratatooy
4. únor 2010

No nechtěla bych se vidět jak se sunu s holou řítí do pokoje.mě ten syndrom začal hned další den po opu to byl pátek a v pondělí byl pryč.pajas já ty bolesti mám taky a chvilkama dost silný a podle toho co jsem vyčetla tak to je když se mimi zahryzava